Lens & Solüsyon

Gözlerinize iyi baksanız da bakmasanız da günün birinde, gerek uzak görüş, gerek yakın görüş, gerekse netlik açısından olsun, bir şekilde bozulma ihtimalleri var. Bu durumda gözlük takmanın en cazip alternatifi lens takmak ama lens solüsyonu ile düzenli bakım yapmak kaydıyla.

Lens Solüsyonu Nedir?

Lens Solüsyonu Nedir?

Kontakt lensler her gün milyonlarca insan tarafından kullanılır ama gün içinde yağlar, toz toprak, makyaj ve mikroorganizmaların hepsi onlarda toplanabilir. İyi temizlenmeyen kontakt lensler en iyi ihtimalle göz iltihabından en kötü ihtimalle körlüğe kadar geniş yelpazede sorunlara yol açabilir. O yüzden lensleri gözünüzden çıkarır çıkarmaz lens kabına yeni koyduğunuz lens solüsyonu ile temizlemeniz ve orada muhafaza etmeniz şart. Lens solüsyonu kontakt lensleri temiz tutmakla kalmaz, yumuşak lensleri nemli tutarak birbirine yapışmasını, dolayısıyla da yırtılıp kullanılmaz hale gelmesini önler. Lens solüsyonları genelde kontakt lensleri hem temizleyen hem de dezenfekte eden çok amaçlı solüsyonlardır.

Lens Solüsyonunda Dikkat Edilecekler

Lens Solüsyonunda Dikkat Edilecekler

Lens solüsyonunu nasıl kullanacağınızı bilmek aslında lensinizi nasıl kullanacağınızı ve onun bakımını nasıl yapacağınızı bilmektir. Lens solüsyonu lensinizi temizlemek içindir ama ellerinizi yıkamazsanız onun etkisini yok etmiş olursunuz. Ellerinizde toz kir veya krem olmamalı, hatta ellerinizi yıkadığınız sabun bile mümkün mertebe katkısız olmalı. Ellerinizi iyice kuruladıktan sonra lensleri çıkarıp lens markanızın da onayladığı bir lens solüsyonu ile temizleyin. Lensi lens kabının içine bırakıp gitmeyin, elinizle hafifçe ovuşturarak kalıntıları ortadan kaldırın. Sonra lensleri yeni lens solüsyonunun bulunduğu temiz bir lens kabına yerleştirin. Sert lensler için sert lens solüsyonu kullanın. Sert lens solüsyonu kullanım süresi üründen ürüne göre değişir ama genelde ambalaj açıldıktan sonra bir yıldır.

Lens Solüsyonu Fiyatları

Lens Solüsyonu Fiyatları

Lens kullanımı arttıkça lens solüsyonu fiyatları da çok daha makul seviyelere ulaştı. Dolayısıyla, gözleriniz için hayati önem taşıyan lens bakımınızı hakkıyla yapmanız için önünüzde hiçbir engel yok. Bausch&Lomb veya Renu lens solüsyonu fiyatı ile diğer lens solüsyonu fiyatları arasında fazla bir fark yok. Dilerseniz kampanyalı ürünlerden tek seferde iki, üç veya dört tane ürünü bir arada alabilirsiniz. Hacmi büyük olan lens solüsyonlarının içinden genelde bir adet lens kabı çıkar ama lens kabını ayrıca alarak yedeklemeniz de mümkün. Ayrıca, uçak seyahatleri için özel boyutlu küçük lens solüsyonları da var. Lensler, doktorunuz tarafından reçete edilen tıbbi ürünler olduğu için internet üstünden alışverişi pek mümkün değil ama dilerseniz diğer sağlık ürünleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Lens & Solüsyon

için 854 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
(2)
All In One (37)
Biotrue (101)
Boston (12)
(187)
(1)
Elegance (33)
(1)
(3)
(2)
Novalis (6)
(1)
(2)
Opti-Free (265)
(1)
Renu (84)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(88)
(62)
(56)
(51)
(25)
(13)
(12)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(303)
ve üzeri (385)
ve üzeri (394)
ve üzeri (395)
ve üzeri (397)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL