TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Lens & Solüsyon

için 1,302 sonuç bulundu.

Lens & Solüsyon

Göz sağlığı günümüzde oldukça önemli bir konu haline gelmiştir. Sürekli olarak televizyon, telefon, bilgisayar gibi cihazlara maruz kalmak göz sağlığınızı doğrudan etkilemektedir. Günümüzde gelişen alternatifler sayesinde göz bozukluklarını gidermek oldukça kolay bir hal almıştır. Göz bozukluklarınızı düzeltmek için kullanabileceğiniz gözlüklerin yanında alternatif ürünlerde sunulmaktadır. Bu ürünleri kullanarak siz de gözlük ihtiyacı duymadan görüşünüzü düzeltebilirsiniz. Kolaylıkla kullanabileceğiniz lens modelleri ile siz de gözlüğe ihtiyaç duymadan rahatlıkla görüşünüzü düzeltebilirsiniz. Farklı alternatifler ile sunulan ürünler arasından seçim yaparken kendinize uygunluğuna dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Kendi göz yapınız ile uyumlu olarak seçeceğiniz lens fiyatları alternatif bütçelere uyum sağlayacak seçenekler ile sunulmaktadır.

Lens, Solüsyon ile Rahat Görüş

Lens, Solüsyon ile Rahat Görüş

Göz bozuklukları çağımızda sıklıkla rastlana bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Sürekli ekran karşısında durmaktan yorulan gözleriniz bir süre sonra ışığı tam olarak kıramamakta ve derinlik algısında belirli problemlere neden olmaktadır. Uzak veya yakını görmenizi engelleyen veya zorlaştıran bu problemleri günümüzde teknoloji sayesinde çözmek oldukça kolay bir hal almıştır. Geniş alternatif seçenekler ile sunulan ürünler arasından siz de bir seçim yaparak görüş bozukluklarınızı düzeltebilirsiniz. Farklı seçenekler ile sunulan ürünler arasında seçim yapmadan önce kendi kullanım alışkanlıklarınızı belirlemeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Farklı kalınlıklara sahip mercekler ile düzeltilebilen görüş bozuklukları için sıklıkla kullanılan ürünlerden bir tanesi gözlüklerdir. Gözlük camları farklı ışık kırılma açıları sağlayarak, gördüğünüz nesnelerin gerçek uzaklığını algılamanıza ve netlik elde etmenize imkan sunmaktadır. Bunun yanında gözlük kullanmayı sevmeyenler tercih edebileceği alternatif seçeneklerde bulunmaktadır. Yüzünüzde farklı bir nesne taşımak zaman zaman size rahatsız edici gelebilir. Bu durumlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz kontakt lens seçenekleri ile siz de görüş bozukluklarınızı düzeltebilirsiniz. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünleri göz bebeğinize yerleştirerek mercek sorunlarınızı çözebilirsiniz. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan ürünleri seçerken birkaç noktaya dikkat ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Direkt olarak göz bebeğinizin üzerine yerleştireceğiniz ürünlerin çapları oldukça önemlidir. Göz çapınız ile uyum sağlayacak ürünlere yönelmeniz gerekmektedir. Bunun için öncelikle bir göz doktoruna başvurabilir, onun vereceği tavsiyeler doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Göz bebeğinizin çapı ile uyumlu olmayan ürünler gün içerisinde gözünüzde batma ve yanma gibi istenmeyen problemlere neden olabilir. Bunun yanında gözünüzün boyutundan büyük veya küçük ürünler göz bebeğinizden düşerek size rahatsız edecek ve verimsiz sonuçlara neden olacaktır. Siz de bir ürün seçimi yapmadan önce doktorunuza başvurarak belirli ölçümleri yaptırabilir ve buna göre bir seçim yapabilirsiniz. Pratik kullanıma sahip olan ürünleri yatmadan önce veya kullanmadığınız zamanlarda lens solüsyonu içerisinde bekletebilirsiniz. Böylelikle ürünün kurumasının önüne geçerek bir sonraki kullanımınız için hazır halde tutabilirsiniz. Kozmetik & Kişisel Bakım ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Lens, Solüsyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lens, Solüsyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde sıklıkla karşılaşan problemlerin başında gelen göz bozukluklarının tedavisi oldukça kolay bir yöntem haline gelmiş bulunmaktadır. Rahatlıkla kullanabileceğiniz alternatif çözümler ile siz de görüş bozukluklarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesi içerisinde sunulan göz ürünleri arasından kendi kullanım alışkanlıklarınıza uygun seçimler yaparak dünyayı daha net görmeye başlayabilirsiniz. Alternatif seçenekler arasından bir seçim yapmadan önce kendi kullanım alışkanlıklarınızı iyi bir şekilde belirlemelisiniz. Kendi alışkanlıklarınız ile uyum sağlamayan ürünler verimsiz sonuçlar elde etmenize neden olacaktır. Bu gibi durumların önüne geçmek için kendi isteklerinizi iyi bir şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Günümüzde çeşitli yöntemler ile düzeltilebilen görüş bozuklukları için kullanılan en popüler yöntem lenslerdir. Kolaylıkla gözünüze yerleştirebileceğiniz bu ürünler farklı alternatifler ile sunulmaktadır. Göz bozukluklarınızı giderirken aynı zamanda göz renginizi değiştirmenize de olanak sağlayan renkli lens modelleri ile siz de farklı renk gözlere sahip olabilirsiniz. İstediğiniz renklerde üretilebilen bu ürünler arasından göz bozukluğunuza ve istediğiniz renk seçeneğine sahip olan ürünlere yönelerek siz de bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Bunun yanında göz bozukluğunuz olmasa bile kullanabileceğiniz renkli ürünler ile siz de göz renklerinizi farklı bir seçeneğe çevirebilirsiniz. Bu ürünleri kullanırken mutlaka doktorunuza danışmalı ve onun tavsiyelerine göre hareket etmelisiniz. Geniş alternatifler ile sunulan ürünler arasından seçim yaparken kendi göz boyutunuz ve bozukluğunuzun derecesine göre bir ürüne yönelmelisiniz. Böylelikle kullanacağınız üründen daha fazla verim elde edebilirsiniz. Geniş seçenekler ile sunulan lens renkleri arasından kendi isteğinize göre bir renk seçerek kullanabilirsiniz. Göz bozukluklarını tedavi etmek için kullanılan ürünler genellikle şeffaf olup, göz renginizi etkilememektedir. Bunun yanında göz bozukluğunuz yoksa sadece göz renginizi değiştirmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz ürünler alternatif seçenekler ile sunulmaktadır. Tercihlerinize ve zevkinize göre seçebileceğiniz alternatif renkler ile siz de oldukça modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Geniş seçenekler arasından yapabileceğiniz alternatif tercihler ile gözlerinize farklı bir renk kazandırabilir, göz bozukluklarınızı tedavi edebilirsiniz. Sağlık Ürünleri kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Lens, Solüsyon ile Sağlıklı Gözler

Lens, Solüsyon ile Sağlıklı Gözler

Göz sağlığınıza dikkat etmeniz günlük aktivitelerinizi yaparken verimli sonuçlar elde etmeniz açısından önem taşımaktadır. Gün içerisinde sık teknolojik aletler kullanıyorsanız veya mekanlarınızda ışık açılarını yanlış ayarladıysanız gözlerinizin bozulması oldukça yüksek olasılıktır. Günümüzde teknoloji sayesinde oldukça kolay bir şekilde çözümlenebilen görme bozuklukları alternatif araçlar ile düzeltilmektedir. Gözlük, lens gibi alternatif ürünleri kullanarak siz de görüş bozukluklarınıza son verebilirsiniz. Bu ürünler arasından seçim yapmadan önce doktorunuza danışmanız ve göz bozukluğunuzun derecesini iyi bir şekilde ölçtürmeniz gerekmektedir. Gözlük kullanımı belirli bir süre sizi sıkabilir ve rahatsız edebilir. Bu durumlar tercih edebileceğiniz alternatifler ile siz de göz bozukluklarınızdan kurtulmaya devam edebilirsiniz. Göz çapınıza ve bozukluk derecesine göre tercih edebileceğiniz numaralı lens modelleri ile siz de göz bozukluklarından rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan ürünler arasından kendi göz çapınıza ve numaranıza uygun ürün seçerek hareket edebilirsiniz. Doktorunuzun tavsiyesine göre gerçek numaranızın altında veya üstünde olan ürünlere de yönelebilirsiniz. Göz numaranızın çok az altında olan ürünlere yönelmeniz gözünüzün tembelliğe alışmasından kurtulmanıza olanak sağlamaktadır. Günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan lenslerinizi gözünüze takarken belirli noktalara dikkat etmeniz göz sağlığınız açısından önem taşımaktadır. Öncelikle direkt olarak ürünleri gözünüz ile temas ettireceğinizden sağlıklı bir şekilde saklamalısınız. Bunun yanında ürünleri gözünüze yerleştirmeden önce ellerinizi bol sabunlu su ile temizlemelisiniz. Eliniz üzerinde yer alan bir bakterinin gözünüz ile teması istenmeyen problemlere yol açabilir. Göz kızarıklığı, kuruluğu gibi istenmeyen durumlardan uzak kalmak için siz de ürünlerin kullanma talimatlarına dikkat etmelisiniz. Oldukça kolay olan lens kullanımı konusunda yalnızca temizlik konusuna özen göstermelisiniz. Göz sağlığınızı korumanız açısından büyük önem taşıyan temizlik konusunu halletmek için solüsyon ürünlerini kullanabilir, lenslerinizi gözünüze takarken ve çıkarmadan önce ellerinizi iyice yıkayabilirsiniz. Sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz alternatif seçenekler ile göz bozukluklarınızı düzeltecek ürünlere erişebilir, bunun yanında farklı göz renkleri elde etmenizi sağlayan ürünler arasından Sağlık & Medikal Ürünler üzerinden isteğinize göre bir seçim yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

All In One (59)
Ao Sept (11)
B&H (1)
Biorad (1)
Biotama (1)
Biotrue (163)
Boston (15)
Braun (1)
Comfort (3)
(311)
Elegance (92)
Ficomed (1)
Homend (1)
Novalis (4)
Opti-Free (131)
Pak (1)
Prosante (1)
Renu (168)
So (1)
Solo Care (4)
York (1)
Önlem (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(258)
(119)
(113)
(62)
(60)
(26)
(14)
(11)
(10)
(9)
(7)
(6)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(360)
ve üzeri (434)
ve üzeri (442)
ve üzeri (443)
ve üzeri (451)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL