TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Compilations

için 24 sonuç bulundu.

Compilations

En ilgi çeken yabancı albüm türlerinden biri olan compilations size normalde bir arada yayınlanmayacak şarkıları sunar. İyi hazırlanmış derleme albümler, iş yaparken, ders çalışırken, yolda giderken de keyifle dinlenebilir.

Compilations (Derleme) Nedir?

Compilations (Derleme) Nedir?

Compilations, derleme albüm anlamına gelir. Derleme albüm terimini duyduğunuzda tek bir sanatçıya ait tek bir albümün şarkıları ile karşılaşmayacağınızı bilirsiniz. Derleme albümler ikiye ayrılır. Birincisi, farklı sanatçılardan normalde aynı albümde yer almayan eserlerin bir araya getirildiği derlemeler. Bunlar tematik olabilir. Mesela, bir yıla özel yaz ayları hitleri, klasik şarkılar, aşk şarkıları gibi derlemeler yapılabilir. İkincisi, tek bir sanatçının derlemeleri. Sanatçı uzun yıllardır boy gösteriyorsa ve yeterli sayıda albüm çıkarmışsa içlerinden en iyiler seçilerek bir “Best Of” albümü oluşturulabilir. Sanatçının hayranları da böyle bir albüme seve seve sahip olmak isteyeceklerdir. Aynı veya farklı sanatçıların yer alabildiği soundtrack albümleri, yani film müzikleri de derlemelerden sayılabilir. Bu albümlerden kimisi harika hitler, kimisi modern klasik müzikler içerir.

En İyi Derleme Albümler

En İyi Derleme Albümler

Yabancı albüm almak istiyorsanız ama hangi türden albüm seçeceğinize karar veremiyorsanız hemen derlemeleri incelemeye başlayabilirsiniz. Birbirinden ilginç derleme örnekleri en iyi şarkıları kulaklarınıza taşıdığı için size müthiş bir keşif imkanı da sağlar. Burada beğendiğiniz bir sanatçının veya grubun eksiksiz eserlerini takibe alabilirsiniz. En yaygın bulabileceğiniz “Best Of (En İyiler)” veya “Greatest Hits (En Başarılı Şarkılar)” derlemelerinden bazıları Frank Sinatra, The Beatles, Elvis Presley ve Queen gibi popüler sanatçılara ait. Klasik müzik tutkunları için değişik müzik aletlerinin virtüözleri tarafından icra edilen Brahms, Mozart, Beethoven, vb. yorumları da sevilen derlemelerdir. Tercihinizi En İyi Aşk Şarkıları, Bebekler İçin Klasik Müzik, Fifa World Cup Album gibi tematik derlemelerden yana kullanmanız da mümkün.

Albüm Fiyatları Ne Kadar?

Albüm Fiyatları Ne Kadar?

Derleme albüm fiyatları konusunda en güzel olan şey, (birkaç albümden oluşan kutu setleri haricinde) sadece bir albüm fiyatına birçok albümden bir parça satın alabilmeniz. Keşfetmek istediğiniz albümleri tek tek denemek yerine “compilations” ile merakınızı giderebilirsiniz. Derleme albümlerin başka bir güzelliği de şu: Bu albümler zaten en iyileri veya seçilmiş eserleri barındırdığı için şarkıları atlamadan karışık biçimde rahatlıkla dinlemek mümkün. Özellikle klasik müzik derlemeleri konsantrasyonunuzu dağıtmayan, hatta yaratıcılığınızı artıran fon müziği işlevi de görür. Derlemeler dışında classic, rock, pop, jazz, soundtrack, compilation, new age, blues, World, R&B, electronica, club & dance ve soul türlerinde albümler için Yabancı Albümler kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL