TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Electronica

için 60 sonuç bulundu.

Electronica

Electronica, sadece gece kulüpleri ve diğer eğlence mekanlarıyla sınırlı kalmaz. Aslında, siz fark etseniz de etmeseniz de günlük hayatta, belki bir filmde, dizide veya reklamda da karşınıza çıkar. Bu müzik tarzı hakkında daha fazla bilgi edinerek koleksiyonunuza yeni albümler ekleyebilirsiniz.

Electronica Nedir?

Electronica Nedir?

Electronica veya okunduğu şekliyle elektronika, elektronik temelli geniş bir grup tarzı, mesela tekno, house, ambient, jungle ve diğer elektronik müzik tarzlarını kapsar. (Hatta bazen müzik alanı dışındaki sanat dallarını da kasteder.) Electronica, modern elektronik müzik şemsiyesi altında yer alır ama elektronik dans müziği değildir. Elektronik dans müziği (EDM) sadece dans amacı taşır ama electronica fon müziği olarak her türlü elektronik müzik şarkısına eşlik edebilir. Bu müzik tarzı, elektronik gelişmelerle yakından ilişkilidir. Synthesizer ve dijital bateri gibi elektronik müzik aletleri ve kaydedilmiş müzik ve ses parçalarıyla icra edilir. Downtempo, akıllı dans müziği, trance, drum & bass gibi isimler de alabilir. Electronica festival ve etkinliklerine ülkemizde, özellikle Çeşme gibi tatil beldelerinde rastlanmakta.

Electronica Sanatçıları ve Albümleri

Electronica Sanatçıları ve Albümleri

Electronica ilk örneklerinden bu yana birçok ünlü sanatçıyla anılır hale geldi. İngiltere çıkışlı The Prodigy, The Chemical Brothers, Fatboy Slim, Fransız üyelerden oluşan Daft Punk ve Amerikalı Moby bu müzik tarzıyla doğrudan ilgilenmeyenlerin bile bir şekilde duyduğu isimler. Underworld grubunun imzasını taşıyan “Born Slippy” şarkısı Transpotting filminin etkileyici film müziği albümünde yer almıştır. Şaşırtıcı bir albüm ise normalde bu tarzda müzik yapmayan Madonna’nın, William Orbit ile çalışarak çıkardığı başarılı Ray of Light albümüdür. Electronica’yı popüler mecralara taşıyan bir başka isim de Avustralyalı şarkıcı ve oyuncı Kylie Minogue’un kız kardeşi Danii Minogue’un çıkardığı albümlerdir. The Crystal Method, Skrillex, Flux Pavilion ve Deadmau5 de listelerde kendine yer bulan electronica sanatçılarıdır.

Electronica Albümlerin Fiyatları

Electronica Albümlerin Fiyatları

Elektronika albüm fiyatları diğer yabancı albümlerin fiyatlarıyla aynı seviyelerde. Tabii ki albümün içindeki CD sayısı da belirleyici olacaktır. Electronica’nın en büyük avantajı, sadece dans müziği içermemesi, geniş bir çeşitliliğe sahip olması. Hal böyle olunca, özellikle daha yumuşak tonda ve sözsüz olan albümleri ders çalışırken veya iş yaparken de fon müziği olarak kullanmanıza imkan tanır. Elektronik müzikle ilgilenenler için de değişik alternatiflerle tanışma fırsatı sunar. Kendi müziğinizi yaratmak istiyorsanız da burası fikir edinmek için ideal. Electronica dışında classic, rock, pop, jazz, soundtrack, compilation, new age, blues,, compilations, World, R&B, electronica, club & dance ve soul türlerinde albümler de Yabancı Albümler kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(51)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL