TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

New Age

için 22 sonuç bulundu.

New Age

Yabancı New Age müzik huzur ve rahatlama arayanların ilk tercih ettiği müzik türlerinin başında gelir. Yumuşak melodilerle ve olumlu mesajlar veren sözleriyle bu albümler koleksiyonunuzun baş köşesinde yer almayı hak ediyor.

New Age Müzik Nedir?

New Age Müzik Nedir?

New Age müziğin ne olduğunu açıklamadan önce “New Age nedir?” sorusunu yanıtlamak gerekir. New Age, Batı toplumlarında 1970’lerde geliştirilmiş bir dizi ruhsal veya dini inançla pratik için kullanılan bir terimdir. Kesin bir tanım yapmak mümkün olmasa da New Age akımı genel olarak barış ve sevgi dolu yeni bir çağın başladığını ve ruhun arınıp aydınlandığını ileri sürer. Bu akımın etkisinde yaratılan müzik türü de New Age müziği adını alır. New Age müziği sanatsal ilham, rahatlama ve iyimserlik yaratmayı hedefler. Hissettirdiği duygular ve verdiği mesajlardan dolayı meditasyonda ve yogada, kitap okurken veya başka aktivitelerde New Age müziklere sık sık başvurulur. Kitap okurken veya stres yönetiminde de transa benzer bir zihin hali sağlamaya yarar.

New Age Müzik Türünün En Ünlü Sanatçıları

New Age Müzik Türünün En Ünlü Sanatçıları

New Age müziği; flüt, piyano, akustik gitar gibi enstrümanlar veya Batılı olmayan akustik enstrümanlar içeren akustik formlarda ya da synthesizer gibi cihazların yardımıyla elektronik formlarda olabilir. Ses düzenlemeleri nadir olsa da karşımıza çıkar. Yerli Amerikan, Sanskrit, Tibet ve Kelt ezgileri yaygındır. En ünlü New Age müzik sanatçılarından bazıları düşünülünce akla ilk olarak İrlanda asıllı Enya gelir. Enya’nın özellikle “Only Time” parçası dünyayı kasıp kavurmuştur ve hala en ünlü New Age şarkıları arasında yer almaktadır. Yunan besteci ve piyanist Yanni New Age türünde birçok kaliteli eser veren başka bir sanatçı. “Butterfly Dance” dahil birçok şarkısında huzurlu melodilere kendinizi kaptırabilirsiniz. Japon sanatçı Kitaro’nun Japonya’ya özgü enstrümanlarla icra ettiği müzikler de New Age müziğinin köşe taşlarındandır.

Yabancı Albüm Fiyatları

Yabancı Albüm Fiyatları

New Age albüm fiyatları, diğer yabancı albüm ile aynı seviyelerde. Fiyatları belirleyen temel etmen setin içindeki disk sayısı ve disk formatıdır. CD’ye kayıtlı olanlar kalite açısından birbirine benzer olacaktır. Bazen konser kayıtları DVD’de veya Blu-Ray’de de satışa sunulur. New Age albümleri, gerek sözlü gerekse enstrümantal olsun, popüler müzik türlerinden farklı olarak meditasyon, yoga, ders, iş ve seyahat esnasında fon müziği olarak da kullanılabileceği için en sık dinledikleriniz arasına girmeye aday. New Age müziklerinin yanı sıra klasik, rock, pop, caz, film müzikleri, derlemeler, blues, dünya müzikleri, R&B, elektronika, club & dance veya soul ile de ilgiliyseniz o zaman Yabancı Albümler kategorimizde aradıklarınızı bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL