Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Pop

için 317 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Pop

Yabancı pop müzik dinlemesi kolay olan, dile dolanan sözleri ve melodileriyle her zaman gündemde olmayı başaran bir müzik türü. Bu müzik türü hakkında bilgi almak ve yeni sanatçılarla albümler keşfetmek için doğru yerdesiniz.

Yabancı Pop Müzik Nedir?

Yabancı Pop Müzik Nedir?

Pop müzik, popüler müziğin bir alt türüdür. Aslında ikisi birbirinin yerine kullanılır. Bu açıdan bakıldığında pop müzik türleri arasında rock, dans, Latin, country, R&B ve kitleleri peşinde sürükleyen diğer müzik türleri de sayılabilir. Hal böyleyken genel geçer pop müzik özellikleri sıralamak da zor. Ama onu tanımlayabilecek birtakım temel unsurlar sıralamak mümkün. Pop müzik şarkıları genelde kısa veya orta uzunlukta olur. Temel bir formatta, genelde söz-nakarat formülüyle yazılır. Tekrarlanan sözler ve melodik tonlar ile akılda kalmayı amaçlar. Pop müzik enstrümanları da müziğin kendisi kadar çeşitlidir. Gitarlar pop müzik için neredeyse olmazsa olmazdır. Onun dışında davullar, klavye (bilhassa slow şarkılarda piyano) ve bazen nefesli çalgılar da kullanılır. Synthesizer gibi elektronik aletler ve autotune gibi ses düzenleme programları yaygındır.

En Çok Albüm Satan Yabancı Pop Sanatçıları

En Çok Albüm Satan Yabancı Pop Sanatçıları

Yabancı pop müzik tarihi birçok başarılı sanatçıyla doludur. Başarının kıstası tek başına albüm satışları değil ama yine de fikir verebilir. Pop müzik grubu tahmin edilebileceği üzere The Beatles. Onların dışında, 250 milyon veya daha fazla albüm sanat pop müzik sanatçıları arasında Rihanna, Michael Jackson, Elvis Presley, Elton John ve Madonna var. 200-249 milyon albüm satan sanatçılara Eminem, Mariah Carey, Queen, Celine Dion, Whitney Houston dahil. 120-199 albüm bandında Taylor Swift, Garth Broos, Justin Bieber, The Eagles, Ed Sheeran ve Bruno Mars’ı görmek mümkün. 100-119 milyon albüm satanlarda Katy Perry, Adele, Lady Gaga ve Beyoncé görülebilir. 80-99 milyon satışta Drake, Maroon 5, Pink, 75-70 milyon satışta da Christina Aguilera ve Robbie Williams yer almakta. Kylie Minogue, Miley Cyrus ve daha birçok sanatçının da dinlenme sayıları göz ardı edilmemeli.

Yabancı Pop Albüm Fiyatları

Yabancı Pop Albüm Fiyatları

Yabancı pop albüm fiyatları diğer türlerin altındaki yabancı albüm fiyatlarıyla benzer seviyelerde. Plak şirketleri arasında kayda değer farklar yok. Ama albümdeki disk sayısı ve diskin formatı (CD, DVD veya Blu-Ray) fiyatlara etki edecektir. Pop müzik kendi içinde çok fazla çeşitlendiği için birçok farklı sanatçının albümlerini koleksiyonunuzda bulundurabileceğiniz gibi, en iyileri bir araya getiren veya bir tema etrafında toplayan derleme albümlerden de büyük keyif alabilirsiniz. Aradığınız yabancı pop müzik albümleri burada sizi bekliyor. Pop dışında klasik, rock, caz, film müzikleri, derlemeler, blues, dünya müzikleri, R&B, elektronika, club & dance, New Age veya soul türlerine de ilgi duyuyorsanız Yabancı Albümler kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.