Filtreleri Temizle
Marka
Forte GT

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Forte GT Eldiven

için 36 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Forte Gt Eldiven

Kask, mont ve bot kadar motosiklet sürücüleri için önemli ekipmanlar arasında yer alan eldivenler, yaşanacak kazalara ve sert rüzgârlara karşı ellerinizi koruyarak güvenli bir motosiklet deneyimi yaşamanızı sağlıyorlar. Kaza anında sürücülerin en fazla elleri hasar görmekte ve bu oluşan durumda eller ciddi şekilde zedelenebilmektedir. Tüm bu durumların ve yaralanmaların önüne Forte GT eldiven modelleri ile geçebilirsiniz.

Forte GT Eldiven Modelleri ile Elleriniz Güvende

Forte GT Eldiven Modelleri ile Elleriniz Güvende

Motosiklet her zaman bir tutkudur ve özellikle yüksek hızda kullanmayı sevenler için ayrı bir heyecanı bulunmaktadır. Ancak motosiklet kullanımında en önemli noktaların başında güvenlik gelmektedir çünkü motosiklet ile yapılacak bir kaza geri dönmesi, telafisi imkansız durumlara yol açabilmektedir. Böylesi durumların önüne geçmek için kullanılacak koruma ürünlerinin başında ise hiç şüphesiz eldiven gelmektedir. Kaza anında düşmeden kaynaklanacak sürtünme, çizilme, taş ya da çivi gibi maddelerin hasar vermesinin ve benzeri durumların önüne geçmek için Forte GT eldiven modelleri ihtiyacınızı doğru şekilde karşılayacaktır. Aynı zamanda zorlu hava şartlarına ve diğer olumsuz etkenlere karşı da ellerinizi harika bir şekilde koruma altına alan bu modeller öncelikli olarak ellerin yer ile temas ettiği ilk yer olan avuç içlerini ekstra dolgu malzemesi ile korumaktadır. Bu takviye sayesinde avuç içi düşüşlerde ellerinizin göreceği zarar en az seviyeye indirgenmektedir. Aynı zamanda bilek, parmak ve eklem yerleri de Forte GT eldiven özellikleri ile koruma altına alınarak sürüşlerinizin mevsim koşullarından bağımsız olarak en güvenli şekilde olmasını sağlamaktadır.

Her Mevsim İçin Forte GT Eldiven Çeşitleri

Her Mevsim İçin Forte GT Eldiven Çeşitleri

Marka genelde Forte GT yazlık eldiven ürünleri ile öne çıkıyor olsa da Forte GT eldiven kışlık modelleri de soğuk havalarda ellerinizi korumak için özenle üretilmiştir. Her mevsim koşulunun kendi içinde barındırdığı özelliklere göre tasarlanan bu özel eldiven modelleri yaz aylarında ellerinizi korurken aynı zamanda da nefes alan yapıları sayesinde ellerinizin terlemesinin ve nemlenmesinin önüne geçmektedir. Aynı şekilde çok uzun süreli kullanımlarda görülen kötü kokuların da önüne geçen yazlık modeller tercihe göre kısa parmak modelleri olarak da tercih edilebilmektedir. Kısa parmak modellerde daha ferah bir yapı sağlanmakta ve motosiklet kontrolü daha kolay olmaktadır. Ancak uzun parmak modeller de yine en hafif malzemeden yapıldıkları için ellerinizin çok rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayarak yaz aylarında oluşacak sorunların önüne geçerek müthiş bir sürüş deneyimi yapmanızı sağlamaktadır. En büyük özellik ise kışlık modellerde daha fazla takviye görülmesi ile öne çıkmaktadır. Kış aylarında hem hava daha soğuk olduğu için hem de düşme riski fazla olduğundan ekstra dolgu malzemesi ile üretilen kışlık modelleri, kışın dahi motosiklet zevkinden vazgeçmeyen ya da çalışmak zorunda kalan kuryeler için ellerini etkin bir şekilde koruma altına almaktadır. Tüm seçenekler için kıyafet ve ekipman sayfasını inceleyebilirsiniz.

 Eşsiz Bir Deneyim İçin Forte GT Eldiven Modelleri

Eşsiz Bir Deneyim İçin Forte GT Eldiven Modelleri

Forte GT eldiven yorumları bakıldığında gerek sunmuş oldukları üstün bir performans gerekse farklı renk çeşitleri ile dikkat çekmelerinden ötürü yüksek memnuniyet oranına sahiptir. Bu yüzden ellerinizi korumak ve aynı zamanda motosiklet keyfinizin önemli bir tamamlayıcısı olmak adına Forte GT eldiven modellerini tercih edebilirsiniz. Forte GT eldiven yorum tercihlerinde görülen yüksek memnuniyete kendiniz de dahil olmak için özel olarak sunulan eldiven modelleri arasında kolayca tercih yapabilir ve kendinize harika bir koruma sağlayabilirsiniz. Motosikletinizden yaz ya da kış aylarında ayrı kalmayıp güvenle sürmek için tercih edeceğiniz Forte GT eldiven fiyatları için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.