Filtreleri Temizle
Marka
Yamaha

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yamaha Eldiven

için 20 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yamaha Eldiven

Farklı sürüş tarzlarına ve hava koşullarına uygun olarak üretilen Yamaha eldiven modelleri beklentileri fazlasıyla karşılayarak motosiklet sürüşlerinizin en iyi ve üst düzeyde gerçekleşmesini sağlıyor. Yazlık, kışlık ya da dört mevsime uygun olarak sunulan özel modeller sayesinde ellerinizi koruma altına alarak harika bir sürüş deneyimi yaşayabilir ve kendinize özel bir koruma sağlayabilirsiniz.

Her Koşula Uyum Sağlayan Yamaha Eldiven Modelleri

Her Koşula Uyum Sağlayan Yamaha Eldiven Modelleri

Motosiklet kullanmayı seviyor ya da işiniz gereği kullanmak zorunda kalıyorsanız etkili bir motosiklet deneyimi yaşamak için en önemli önceliğiniz güvenliğinizi sağlamaktır. Bunun için kask, mont, ceket, bot gibi farklı parçalar kullanıyor olsanız da en önemli parçaların başında eldiven seçimi gelmektedir. Çünkü kaza anında motosikletten düşmeye bağlı olarak en çok hasar gören bölgelerin başında eller gelmektedir. Ellerin ileriye doğru uzatılması ya da vücudu kendiliğinden korumaya almak için yaptıkları savunma hareketi sonucunda ellerde çizilme, yırtılma, parçalanma, çeşitli nesnelerin batması gibi durumlar oluşabilmektedir. Şiddetine göre oldukça riskli durumların oluşmasına neden olan bu durumların önüne geçmek için ise eldiven kullanımın büyük önemi bulunmaktadır. Yüksek güvenlik ve ergonomik tasarımları ile dikkat çeken Yamaha motor eldiveni modelleri harika bir deneyim yaşamanızı sağladıkları gibi ellerinizi de pek çok risk durumuna karşı koruma altına almaktadır. Yamaha motosiklet eldiveni modelleri ilgili hava koşullarına en uygun olacak malzemeler kullanılarak üretildikleri için her mevsim koşuluna uyum sağlayacak yapıda kullanıcılara sunulmaktadır.

Her Mevsim Yanınızda Yamaha Eldiven Modelleri

Her Mevsim Yanınızda Yamaha Eldiven Modelleri

Farklı ürün çeşitliliğinden oluşan Yamaha modelleri yazlık ve kışlık olarak mevsimsel şartlarda üst düzey performans alınması için özel olarak tasarlanmış ürünlerden oluşmaktadır. Yamaha kışlık eldiven modelleri ile ellerinizi sert rüzgarlara, üşümeye, soğuğa karşı etkin bir korumaya aldığınız gibi aynı zamanda kış aylarında kaza risklerinin daha fazla olması yüzünden desteklenmiş yapıları ile düşmelere karşı da daha fazla güvence sunmaktadır. Yağışlı havalarda ise su geçirmez özelliğe sahip modelleri sayesinde ellerinizin ıslanmasının önüne geçebilir ve kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle yağışlı havalarda çalışmak durumunda kalan kuryeler için markanın bu ürünleri büyük kolaylık sunmaktadırlar. Aynı şekilde Yamaha yazlık eldiven modelleri ise yaz aylarında ellerinizin terlemesinin önüne geçerek, aynı zamanda da düşmelere karşı etkili bir koruma sunarak mevsim koşullarına en uygun olacak motosiklet deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Üstün güvenlik sunan Yamaha eldivenler dayanıklı malzemeden yapıldıkları kadar birinci sınıf materyal kullanılarak üretildikleri için çok uzun kullanımlara da uygundurlar, bu sayede eldivenlerinizi sıklıkla değiştirmek zorunda kalmaz ve her kullanımda üst düzey bir performans alabilirsiniz.

 Üstün Koruma Performansı Sunan Yamaha Eldiven Modelleri

Üstün Koruma Performansı Sunan Yamaha Eldiven Modelleri

Yamaha eldiven modelleri üstün performans sunmaları ile geniş kesimler tarafından tercih edildikleri gibi aynı zamanda Yamaha deri eldiven modelleri de şıklığı ve konforu bir arada isteyenler tarafından tercih ediliyor. Güvenlik bakımından diğer eldiven modellerinin aynı özelliklerine sahip olan deri modeller deri kalitesi isteyenler için özel olarak tasarlanmış ve motosiklet dışında da kullanıma olanak veren yapıları ile birlikte daha şık bir görünüm isteyenler için özel olarak satışa sunulmaktadır. Üstün koruma performansı sunan her ürün, sağlam, esnek ve kullanışlı yapıları ile öne çıkarak elinizin darbelere karşı tüm yapısını koruma altına alarak diğer ürünlerden farkını açıkça ortaya koyuyor. Özellikle takviyeli kaydırma pedleri sayesinde ellerinizin daha da üst düzey korunmasını sağlayan bu özel eldivenler kullanıcılar tarafından üstün performans sundukları için tam not alıyor. Yamaha eldiven fiyatları için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz. Destek ekipmanlar için ise kıyafet ve ekipman sayfasını inceleyebilirsiniz.