Filtreleri Temizle
Marka
Dainese

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dainese Eldiven

için 71 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dainese Eldiven

Motosiklet sürücüleri için en önemli aksesuarların başında eldivenler gelmektedir. Her ne kadar kask, mont, bot gibi parçalar daha çok öne çıkıyor olsa da kaza anında ilk olarak eller zarar gördükleri için eldiven kullanmak büyük önem taşımaktadır. Özel olarak motosiklet sürücüleri için tasarlanmış Dainese eldiven modelleri sayesinde darbeleri ve sert rüzgarı itinalı bir şekilde geride bırakabilirsiniz.

Dainese Eldiven Modelleri ile Kusursuz Koruma

Dainese Eldiven Modelleri ile Kusursuz Koruma

Motosiklet kullanıcılarının en çok dikkat etmeleri gereken konu güvenli bir şekilde sürüş deneyimi yaşamaktır. Motosiklet her ne kadar özel bir tutku olsa da bu tutkunun kendinize zarar vermemesi için gerekli olan önlemleri almanız gerekir. Özellikle yüksek hızlarda yapılan kazalarda ortak olarak görülen en önemli faktör ellerin zarar görmesi, çeşitli darbeler ve sürtünmeler sonucunda sıyrıklar, doku kayıpları ve parçalanmaların görülmesidir. Böylesi durumlarda ayrıca kazaya ya da düşmeye bağlı olarak taş, çivi, cam gibi parçaların ellerinize batması ve hatta içine girmesi de sık görülen durumlardandır. Böylesi durumlara karşı önlem almak için uluslararası standartlarda üretilen Dainese eldiven modellerini kullanabilirsiniz. Dainese motosiklet eldiveni modelleri sağladıkları en üst düzey koruma ile birlikte ellerinizi özenli bir şekilde korumaya yardım etmektedirler. Birinci sınıf materyal kullanılarak üretilen bu özel modeller sayesinde güvenli bir sürüş için gereken tüm önlemleri almış olur ve aynı zamanda da profesyonel bir şekilde motosiklet sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Her Durum İçin Uygun Dainese Eldiven Çeşitleri

Her Durum İçin Uygun Dainese Eldiven Çeşitleri

Üst düzey kaliteye sahip olan Dainese eldiven modelleri her mevsim için ihtiyaçları en iyi şekilde giderecek şekilde tasarlanmışlardır. Bu sayede Dainese yazlık eldiven modelleri ile birlikte yaz aylarında en iyi deneyimi yaşayabilirsiniz. Sıcak havaların olması nedeniyle geniş hava gözeneklerine sahip olan yazlık eldiven modelleri ellerinizin hava almasını sağlayarak aşırı terleme ya da nemlenme gibi durumların önüne geçmektedir. Özellikle düşük model eldiven çeşitlerinde sıcak havalarda terleme oluştuğu için bu durum ciddi sorunlara yol açabilmekte, sürüş güvenliğini de riske sokabilmektedir. Ancak hava gözenekli yapıları sayesinde bu model eldivenler yaz aylarında en iyi deneyimi yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra Dainese kışlık eldiven modelleri de daha yoğun malzemeden yapılmış olup soğuk havalarda daha da sert esen rüzgâra ve mevcut soğukluğa karşı özel bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanında ister yaz ister kış için markanın ürünlerini tercih ediyor olun en üst düzey konfor ve güvenlik tüm eldiven modellerinde sunulmaktadır. Dainese eldiven kullananlar sağlamış olduğu üst düzey performans açısından marka ürünleri motosiklet yolculuklarında kıyafet ve ekipman seçeneklerini yanlarından eksik etmemektedirler.

En Üst Düzeyde Koruma İsteyenlere Dainese Eldiven Modelleri

En Üst Düzeyde Koruma İsteyenlere Dainese Eldiven Modelleri

Sürtünmeye ve darbelere karşı son derece dayanıklı yapısı ile öne çıkan Dainese carbon eldiven modelleri özellikle daha da üst düzey koruma isteyenler için en iyi deneyimi yaşamalarına olanak tanımaktadır. Zorlu hava koşulları da düşünülerek tasarlanmış bu eldiven modelleri dış etmenlere karşı harika bir biçimde koruma sunmaktadır. Ele harika bir şekilde oturması ile elin doğru pozisyonda olmasını sağlaması ve aynı zamanda da bükülmelere karşı direnç göstermesi ile birlikte takviyeli yapısı ile öne çıkıyor. Bu özel eldiven modelleri ile bileğiniz, parmaklarınız, eklemleriniz ve ellerinizin üst ve alt kısımları en iyi şekilde korunmuş oluyorlar. Üstün koruma sunması bakımından son teknoloji ürünü olan ergonomik eldiven modelleri arasından isterseniz farklı bir görünüm elde etmek için Dainese eldiven deri çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Dainese eldiven fiyat seçenekleri için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.