Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Eldiven

için 5,226 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Eldiven

Motosiklet kullanıcılarının elleri sürekli hava şartlarına maruz kaldığı için, motosiklet eldiveni olmadan yolculuk yapmaları neredeyse imkânsızdır. Özellikle kış aylarında hem üşümelerin önüne geçmek hem de herhangi bir kaza anında ellerinin zarar görmesini engellemek için motorcu eldiveni kullanmak gerekir. Motor eldiveni sizi rüzgârdan, soğuktan ve kaza anında sürtünmeden korur. Ayrıca motosiklet eldivenlerinin özel yapısı sayesinde motorunuzun gaz, fren ve diğer özelliklerine ait pedallarına daha çok hâkim olabilirsiniz. Bu hâkimiyeti sağlarken hem iç yapısındaki kaymaz materyal ile kavrama kolaylığı sağlanır hem de rüzgâr sebebiyle uyuşmalar olmayacağı için frenleri sıkarken daha etkin kullanım sağlanır. Tüm bu sebepler göz önüne alındığında, bir motor kullanıcısı için en önemli aksesuarlardan birisi de motosiklet eldivenidir.

Motosiklet Eldiveni Çeşitleri

Motosiklet Eldiveni Çeşitleri

Her üründe olduğu gibi motorcu eldiveni de mevsim, cinsiyet, materyal ve kullanım amacı gibi farklı özellikler arasından seçilerek alınmalıdır. Kullanım amacınızı belirlemeli, mevsim şartlarını göz önünde bulundurmalı ve tabii ki güvenlik için eldiven üzerine yerleştirilmiş ekstra dayanıklı malzemeleri iyi seçmelisiniz. Motor eldiven fiyat ve çeşitleri bu özelliklere göre farklılık gösterir. Motor eldiveni deri de olabilir, kumaş da olabilir. Kumaş motor eldivenleri özel yapısı sayesinde su ve rüzgâr geçirmez. Aynı zamanda parmak eklemlerinde yer alan özel koruyucular sayesinde düşme anında ekstra koruma sağlar. Deri eldivenlerde de aynı şekilde eklemleri korumak için bir koruyucu olacaktır. Motor eldiveni 4 mevsim kullanılması gereken bir aksesuardır. Her mevsimde ihtiyaçlar farklı olacağı için mevsime göre eldiven tercihi yapabilirsiniz ya da dört mevsim kullanabileceğiniz genel amaçlı bir eldiven satın alabilirsiniz. Su geçirmez motosiklet eldiveni almanız sizi dört mevsim rüzgâr ve sudan koruyacaktır. Mevsim ayrımları, seçim yapmakta zorlanmanıza neden olabilir, bu durumda motor eldiveni yorum ve görüşlerin bulunduğu ürün yorumlarından kullanıcıların o motor direksiyon eldiveni için ne düşündüklerini öğrenmenizde fayda var. Böylece daha rahat seçim yapmanıza olanak sağlanır.

Motosiklet Eldiveni Seçimi

Motosiklet Eldiveni Seçimi

Motosiklet eldiveni seçerken elinizin boyutuna ve eldiven üzerindeki güvenlik ekipmanlarına dikkat etmelisiniz. Motosiklet eldiveniniz ne çok büyük ne de küçük olmalı, elinize tam uymalıdır. Eldiveninizin boyutu, sürüş esnasında hâkimiyetin sizde olmasını sağlayacaktır. Ayrıca bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta da eldivenin uzun ve kısa olmasıdır. Kısa motorcu eldivenleri bileklerinizi tam korumayabilir, bu noktada bilek güvenliğinizi önemsiyorsanız uzun motosiklet eldivenleri tercih edebilirsiniz. Motosiklet eldiveni erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı üretilir. El büyüklüğünüze göre motor eldiveni bayan modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca motor eldivenleri farklı desenlerle süslenmiş halde sizlere sunulur. Motorcu eldiveni seçerken tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Bazı motor eldivenlerinin parmak uçlarında, dokunmatik ekranları kontrol edebilmek adına özel bir doku bulunur. Bu sayede eldivenleriniz elinizdeyken telefon görüşmesi yapabilir, telefonunuzdaki bildirimleri kontrol edebilirsiniz. Yine de dokunmatik özelliği göz önünde bulundurarak eldiven aldığınızda, diğer güvenlik önlemlerini göz ardı etmemeye dikkat etmelisiniz.

Motor Eldiveni Güvenliği ve Konforu

Motor Eldiveni Güvenliği ve Konforu

Sertifikalı güvenlik materyalleri bulunan kalın ve deri bir eldiven ile motor hâkimiyetinizi ve sağlığınızı daha çok koruyabilirsiniz. Özellikle bilekten ayarlama ve sıkıca kapanma özelliğine sahip eldivenler, sizi bilek yaralanmalarından ve soğuğun elinize girmesinden daha çok koruyacaktır. Ayrıca her marka ve modelin birbirinden farklı olduğunu da unutmamak gerekir. Motosiklet eldiveni seçerken her şeyden önce motorunuzdan düştüğünüzde size ne gibi bir faydası olacağını tartmalısınız. Parmak aralarında, yumruk kısmında, bileklerinde ve parmak uçlarında üstün koruma olan ürünlerin belirli bir ağırlığa sahip olmasını bekleyebilirsiniz ama gelişen teknoloji ile bu durum değişmiştir. Özel üretim malzemeleri sayesinde eldivenleriniz hafif olacaktır. Böylece sürüş esnasında elinizi daha etkin kullanabilirsiniz. Tüm motor kıyafet ve ekipmanları için Kıyafet & Ekipman kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

4Riders (41)
A-Pro (3)
Acerbis (61)
Alpinestars (390)
Andes (103)
arch (45)
Armode (139)
Arwic (1)
Axo (19)
Bandana (3)
Bering (25)
cbtx (2)
Clover (191)
Dainese (280)
Difi (1)
DMD (2)
Ducati (7)
Durt (11)
Ethna (2)
Falcon (22)
Firefox (4)
Five Gloves (426)
Flm (4)
Forte GT (228)
Förch (1)
Held (40)
Indian (1)
Ixon (15)
IXS (34)
Kappa (18)
Klim (9)
Knox (1)
Komine (76)
Ktm (19)
LBC (7)
Lem (5)
Macna (20)
Mad Bike (6)
Mine (1)
Modeka (9)
MOHAWK (3)
Monster (22)
Mpact (5)
Mtech (3)
MTS (13)
NECKO (1)
Nic (3)
Obamoto (2)
OJ (39)
PHARAO (1)
POLARİS (5)
Pro-nix (7)
Probiker (89)
Prohel (24)
Prosev (226)
Reusch (2)
Revit (503)
Richa (26)
Rmax (6)
ROAD (15)
Rukka (6)
Scorpio (4)
Scoyco (692)
Segura (12)
Shima (4)
Spada (1)
Spidi (78)
Sway (1)
TERMOBOY (2)
Tex (101)
Thermoboy (1)
Ufo (17)
Venom (212)
Vexo (583)
WİNTEX (2)
X-Bicycle (3)
XBicycle (1)
Xebec (3)
Xrider (4)
Yamaha (28)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Yaz (1075)
Dört Mevsim (842)
Kış (551)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(493)
ve üzeri (741)
ve üzeri (790)
ve üzeri (802)
ve üzeri (819)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL