Filtreleri Temizle
Marka
Held

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Held Eldiven

için 30 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Held Eldiven

Motosiklet, ulaşım aracı olarak yaygın bir kullanıma sahiptir. Sadece ulaşım aracı olmaktan çıkıp bir tutkuya dönüştüğü yerler de vardır. Olası risk ve kazalardan korunmak için bazı tedbirler alınması gerekir. Bunların içinde eldiven de önemli bir yere sahiptir. Held, kalitesi ve yenilikçi tasarımlarıyla oldukça rağbet gören bir markadır. Kullanıcıların beklentilerini ve ihtiyaçlarını iyi analiz ederek üretim yapar. Böylelikle hem güvenliğiniz için gerekli olan önlemi almış hem de farklı bir hava katmış olursunuz. Dayanıklı, kaliteli ve modern Held motosiklet eldiveni ürünleri ile tüm yolculuklarınız güvenli olur. Birçok farklı model seçeneği arasından size en uygun ürüne kolayca ulaşmak için sayfada bulunan filtreleme seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Havalı ve Kullanışlı Held Eldiven Modelleri

Havalı ve Kullanışlı Held Eldiven Modelleri

Dört yanı açık olduğu için sürücülerin mevsimsel durumlardan en çok etkilendiği araç motosiklettir. Bu yüzden Held eldiven çeşitleri yazlık, kışlık ve dört mevsimlik kullanıma uygun biçimde tasarlanır. Tere dayanıklı, havalandırmalı ve güçlendirilmiş plastik korumalı Held yazlık eldiven modelleri, duyulan ihtiyaca göre şekillenir. Yaza uygun ürünlerden biri olan Held Sambia eldiven modeli parmaklarda ve parmak yanlarındaki özel havalandırma sistemi ile özel bir üründür. El üstü spandex ve deri birleşiminden oluşur. Yazlık ürünlerden bir diğeri Held Estiva eldiven modelidir. Avuç içlerinde keçi derisi kullanılan ürünün solmaz ve terletmez olması da önemlidir. Held kışlık eldiven modelleri de çok rağbet gören mühim kıyafet ekipman larından biridir. Kışın soğuk havada ellerinizin güvenliğini sağladığı gibi üşütmez ve sıcak tutar. Dört mevsim boyunca kullanacağınız bir ürün arıyorsanız da Held Sparrow eldiven ürününe göz atabilirsiniz. Tamamı deriden üretilen, pamuk astarı bulunan eldivenin gerekli yerlerinde elastik deri paneller mevcuttur. Özel köpük boğum ve parmak koruması ile ihtiyacınız olan ürün bu model olabilir. Sayfamızdan markanın ürün çeşitlerini görüntüleyerek kolayca karar verebilirsiniz.

Held Eldiven ile Keyifli Sürüşler

Held Eldiven ile Keyifli Sürüşler

Motor tutkusu, kadınlar arasında da oldukça yaygındır. Kadınların anatomik olarak el yapısına uygun üretilen Held bayan eldiven modelleri de beğenilere kullanıcı beğenilerine sunulur. Hem erkek hem de kadınlarda kişiden kişiye el büyüklüğü değişeceği için Held eldiven bedenleri farklı seçeneklerde üretilir. Dolayısıyla elinize uygun eldiveni bulmanız gerekir. Geniş seçenekleri ile Held eldiven ölçüleri arasında her ele uyumlu bir ürün mutlaka bulunur. Tarzınıza uygun doğru ürünü seçtiğinizde tüm yolculuklarınız zevkli hale gelir. Olası kazalarda güvenliğinizi sağlamak amaçlı takacağınız eldivenler, aynı zamanda tarzınızı ve zevkinizi yansıtacak ürünlerden seçilebilir. Lacivert, siyah, gri gibi renk ve farklı tasarımları sayesinde herkese hitap eden bir ürün bulmak kolaydır. Siz de Held ürünlerinden birine sahip olmak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Motor Tutkunlarına Held Eldiven Fiyatları

Motor Tutkunlarına Held Eldiven Fiyatları

Held motor eldiveni kalitesi, dayanıklı oluşu ve özel olarak kullanılan materyalleri ile eşsiz bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın eldiven fiyatları arasında farklılıklar görülebilir. Held Desert eldiven üretiminde kullanılan kanguru derisi gibi detaylar maliyeti artırabileceği için fiyatı da etkiler. Maliyete etki eden tüm kullanımlar doğrudan fiyatı belirleyen etkenler arasında sayılabilir. Tercih edeceğiniz Held ürünü hangisi olursa olsun her biri kaliteli materyallerin bir araya getirilmesiyle size sunulur. Held eldiven fiyatları arasındaki değişikliğin sebebi performans değil, tasarım kaynaklıdır. İhtiyaç ve beğenilere hitap edebilecek uygun ürüne kolayca ulaşabilmek için beklentilerinizi belirlemeniz gerekir. Ürünün mevsimsel kategorisi, rengi, beden ölçüleri gibi noktalara dikkat ederek memnuniyet duyacağınız bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Markanın motosiklet eldiveni çeşitlerinden birine sahip olarak keyif dolu yolcuklara başlayabilirsiniz.