Filtreleri Temizle
Marka
Revit

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Revit Eldiven

için 143 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Revit Eldiven

Motosiklet kullanımı için en önemli konuların başında güvenlik gelmektedir. Güvenli bir sürüş için sürücülerin kask, mont, bot gibi konularda dikkatli olmalarına karşılık güvenliklerini sağlayacak en önemli parçaların başında eldivenler gelmektedir. Dünyaca ünlü Revit markasının eldiven çeşitleri ile birlikte motosiklet kullanımı hem daha keyifli ve hem de daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Sürüş güvenliğinizin üst düzey şekilde artmasını sağlayan bu özel modeller dört mevsim boyunca güvenli ve konforlu bir şekilde sürüş yapmanız için gereken tüm özellikleri yapısında barındırıyor. Bu sayede motosiklet kullanıcılarının en çok tercih ettiği modellerden olan Revit eldiven çeşitleri ellerinizi hem soğuktan korudukları gibi hem de herhangi bir kaza gibi istenmeyen bir durumda ellerinizin yıpranmasının önüne geçiyor. Soğuğa karşı etkin koruma sağlayan Revit eldiven modelleri aynı zamanda ellerinizin his kaybına uğramasının da önüne geçmektedir.

 Güvenli Bir Sürüş İçin Revit Eldiven Modelleri

Güvenli Bir Sürüş İçin Revit Eldiven Modelleri

Her türlü mevsim koşulu temel alınarak hazırlanmış Revit motosiklet eldiveni modelleri yazlık ve kışlık olarak farklı kullanım imkanları veriyor. Tasarımları ve kullanılan malzeme açısından mevsim koşullarına göre en iyi konforu ve rahatlığı sunan marka modellerinde Revit yazlık eldiven çeşitleri sıcak havalarda üst düzey konfor sağlanması için nefes alabilen yapıda, hafif ve aynı zamanda da dayanıklı oluşları ile öne çıkıyor. Özel şekilde marka için geliştirilmiş sert karbon tarak kemiği koruması sayesinde de herhangi bir kaza ya da düşme anında darbelerin etkisini çok aza indirgeyen yazlık modeller, özellikle köpük destekleri ile düşme sırasında meydana gelen sürtünmeyi ortadan kaldırıyor ve böylece düşme esnasında en çok hasar görebilecek yerler olan ellerinize tam bir koruma sağlıyor. Refleks olarak kaza anlarında motosikletten düşme anında eller ileriye doğru uzatılmaktadır ve kazanın şiddetine bağlı olarak genelde ellerde hasar oluşmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için Revit eldiven modelleri kullanarak oluşacak hasarları en az düzeye rahatlıkla indirebilirsiniz. Üstelik Revit eldiven çeşitleri içinde hem görünüşleri hem de sundukları performans ile öne çıkan Revit deri eldiven modelleri daha dayanıklı yapıları ile yoğun ilgi görmektedir. Deri eldiven modelleri motosiklet modelinize göre şıklığınızı tamamlamak için tercih edebileceğiniz gibi hava alan yapıları sayesinde de elinizin terlemesinin önüne geçmektedir. Bilekten kayışlı modeller ise sadece dekoratif bir görünüm olarak öne çıkmayıp bileğin burkulmasının da önüne geçtikleri için düşme anında oluşacak riskleri en alt seviyeye indirgemektedir. Böylece bilek ve parmak kısımlarında gözenekli yapıları sayesinde Revit yazlık modelleri elinizde en çok terleme yapacak bölümlerin terlemesinin de önüne geçerek daha rahat bir şekilde hareket etmenize imkan tanıyor.

 Herkes İçin Revit Eldiven Modelleri

Herkes İçin Revit Eldiven Modelleri

Darbe emici özellikleri ile öne çıkan marka ürünleri aynı zamanda kullanışlı havalandırma sistemine sahip oldukları için de üst düzey bir konfor sağlayarak tasarım açısından da motosiklet kullanıcıları tarafından tercih ediliyor. Hem erkek hem de kadınlara yönelik modeller sayesinde yazlık ve kışlık modeller arasında kolayca tercih yapabileceğiniz ürünler, her cinsin el yapısı tiplerine göre üretilmiş olup esnek hareket etme özelliği taşıdıkları için motosiklet kullanımı esnasında oluşacak pek çok sorunun önüne geçmektedir. Revit uzun eldiven modellerinin yanı sıra spor tarzını yansıtmak isteyenler için özel olarak üretilmiş kısa kesim eldivenler hava alan yapıları sayesinde en sıcak günlerde bile terlemenin ya da ellerinizin ıslanmasının önüne geçerek sürüş esnasında ellerinizin rahat olmasını temin ediyor. Hem erkek hem de kadın modelleri aynı zamanda renkleri ve tasarımları ile motosiklet sürücülerinin şıklıklarını tamamlayan özel parçalar olarak öne çıkıyor. Sadece yazlık modeller için değil Revit kışlık eldiven çeşitlerinde de bilekten bağlamalı modeller dikkat çekiyor. Kış ya da soğuk aylarda motosiklet kullanımı için çok dikkatli olmak gerekmektedir. Sürüş güvenliği kadar havanın motosikletin hareketi ile daha da soğuk olarak sürücüye çarptığı göz önünde tutulduğunda vücudun etkin bir şekilde koruma sağlaması son derece önemlidir. Tüm bu özellikleri kapsamında kışlık modeller en iyi korumayı sağlamanız için özel tasarım olarak tasarlanmıştır. Gerek uzun yol gerekse şehir için kullanımda rahatlığınız için tasarlanan ürünler parmak eklemleriniz ve tarak kemiğiniz için güçlü koruma sistemleri ile öne çıkıyor. Kışlık eldivenlerin diğer bir öne çıkan özellikleri ise soğuğa karşı etkin bir koruma sağlıyor oluşudur. Kötü hava koşulları özellikle kış aylarında göz önünde tutulduğunda motosiklet sürücüleri, özellikle motosiklet ile çalışmak zorunda kalan kurye gibi çalışanlar için son derece zorlayıcı ve güç olabilmektedir. Ele kolay oturan ve eli kavrama özelliklerinin yanında soğuk geçirmeyen yapıları sayesinde rahat bir motosiklet sürüş deneyimi yaşatan bu özel eldiven modelleri fermuarlı tasarımları sayesinde de kolay giyim imkânı yaratıyor. Darbelere karşı geliştirilen sistem sayesinde ise kötü havalarda düşme risklerine karşı üst düzey koruma sağlayarak olası bir kaza durumunda yine harika bir koruma sunmaktadır. Kışlık modellerin üzerinde bulunan yansıtıcılar ise havanın loş, karanlık ya da kapalı olduğu kış aylarında sürücünün daha rahat bir şekilde fark edilebilir olmasını sağlamaktadır.

 En Zorlu Koşullarda Revit Eldiven Çeşitleri

En Zorlu Koşullarda Revit Eldiven Çeşitleri

Motosiklet sizin için bir tutkuysa ve motosikletiniz ile hız yapmayı seviyorsanız bu tutkunuzun sağlığınız için tehlikeli sonuçlar yaratmaması için güvenliğinizi ön planda tutmanız gerekmektedir. Güvenliğiniz konusunda oluşacak sorunlar, tutkunuzu bir daha yapamama durumuna neden olabilmektedir. Böylesi durumlar için üretilen Revit yarış eldiveni modelleri hem yüksek hızlara karşı elinizi korurken hem de rahat hareket etmesine imkan vererek harika bir sürüş deneyimi yaşamınıza imkan tanımaktadır. Yarış eldivenleri en yüksek hızlarda bile elinizin tam olarak kavranmasını ve motosikleti rahat şekilde kontrol etmenize olanak sağlayan yapıdadır. Diğer modelleri kadar güvenliğinizi da had safhada sağlayan bu özel modeller mevsim koşullarından bağımsız olarak da tercih edilebilmektedir. Gerek yarış gerekse günlük kullanım için tercih edilecek modeller aynı zamanda harici kullanım için de farklı modeller ile kullanıcılara sunuluyor. Bu modeller ile birlikte dilerseniz eldivenlerinizi çıkarmadan günlük yaşamdaki işlerinizi de rahatlıkla yapabilir, hatta farklı modeller ile birlikte dokunmatik cihazlarınız da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dokunmatik cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış modeller aynı zamanda kuryeler için de büyük kolaylık sağlamaktadır. Kısa sürelerde siparişlerini teslim etmeleri gerektiği için kuryelerin adeta zamana karşı yarışları oluşmaktadır. Bu durumda etkili bir şekilde çalışabilmeleri için motosiklet donanımlarını çıkarmamaları gerekmektedir. Dokunmatik Revit modelleri sayesinde cihazlarını rahatlıkla kullanabilirler ve bu sayede müthiş bir kolaylık sağlayabilir. Tüm modeller estetik açıdan da göze en hoş gelecek modellerde üretildikleri gibi ele kolay oturma, eli kavrama, boşluk bırakmama ve darbe koruyucu sistemleri ile benzerlerinden oldukça büyük farklılıklar taşıyor. Özel olarak erkekler ve kadınlar için sunulan eldiven modelleri sayesinde elleriniz kötü hava koşullarına karşı dayanıklı oluyor, esnek hareket edebiliyor ve ellerinizi sert rüzgara karşı koruyabiliyorsunuz. Tüm bu özellikler tarafından geniş kesimler tarafından tercih edilen markanın ürünleri arasından kolayca seçim yapabilir, Revit eldiven fiyatları ve daha fazlası için kıyafet ve ekipman sayfasını inceleyebilirsiniz.