TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yavru Köpek Ürünleri

için 937 sonuç bulundu.

Yavru Köpek Ürünleri

Yavru köpeklerinizin ihtiyaçlarına uygun keyifli yavru köpek ürünleri n11.com’da köpek aksesuarları kategorisinde sizi bekliyor. Köpeğinizin beslenmesine ve oyuncu karakterine uygun ürünleri satın alarak onun sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlayabilir ve yaşam kalitesini yükseltebilirsiniz.

Yavru Köpek Ürünleri Nelerdir?

Yavru Köpek Ürünleri Nelerdir?

Yavru köpeklerin beslenme sistemi yetişkin köpekler kadar gelişmiş değildir. O yüzden özellikle ilk yılda onların beslenmesine uygun olan mamalar seçmek şart. Yavru köpek maması minik dostlarınızın bu beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanızı sağlar. Mamadan önce yavru süt tozu kullanmanız da gerekebilir. Köpeğinizin cinsine özel beslenmeyi veterinerinizden öğrenmeyi unutmayın. Yavru köpek tasması yavru köpeklere özel diğer bir üründür. Yavrularda yetişkin köpekler için kullandığınız tasmalardan daha ince ve daha yumuşak tasmalar kullanmanız gerekir. Bir yandan da yavrunuz çok hareketli olacağı için size sıkı bir kavrama sağlayacak eldivenli bir tasmayı tercih edebilirsiniz. Tuvalet eğitim ürünleri yavru köpeklerde beslenme dışında göz önünde bulundurmanız gereken diğer ürünlerdir. Bu konudaki ürünler sayesinde evin içinde dahi rahatlıkla eğitim verebilirsiniz. Köpek tuvaleti, çiş eğitim spreyi, tuvalet pedi, tuvalet kabı ve pislik küreği gibi ürünleri inceleyebilirsiniz.

Yardımcı Yavru Köpek Ürünleri

Yardımcı Yavru Köpek Ürünleri

Bununla birlikte yavru köpeklerin içinde oynayabileceği yavru köpek çiti plastik veya metalden olabilir. Bunlar yavrunuzun kaçmamasını sağlar. Ona daha eğlenceli bir ortam sunmak için yapay çim, farklı yükseltiler ve çeşitli oyuncakların bulunduğu bir köpek oyun parkı da alabilirsiniz. Sadece yavruların değil tüm yaştan köpeklerin ayakları insanların ayaklarından çok daha hassas. Çok sıcak veya çok soğuk havalarda çıplak ayakla basmak hoşlarına gitmeyebilir, hatta sağlıkları için zararlı olabilir. O yüzden yedeğinizde her zaman yavru köpek ayakkabısı bulundurun. Portatif bir köpek kulübesi de evinizin içinde veya dışında yavrunuza korunaklı ve güvenebileceği bir alan sunar. Katlanabilir köpek kafesi de alarak onunla konforlu yolculuklar yapabilirsiniz. Öte yandan köpek ağızlığı ve köpek yakalığı köpeğinizi dışarı çıkardığınızda başkalarını ısırmasını önler. Köpeğinizi arabanızla gezdirecekseniz koltukları korumak için koltuğun üstüne araç koltuk kılıfı serebilirsiniz. Köpeklerin duyabileceği frekanslarda sesler çıkarakçağırma düdüğü ise yavrunuzun eğitiminde önemli rol oynar.

Yavru Köpek Ürünleri Fiyatları

Yavru Köpek Ürünleri Fiyatları

Yavru köpek ürünleri, minik dostunuza eğitici ve eğlendirici anlar yaşatabilmenizi sağlayacağınız göz önünde bulundurulduğunda çok yüksek fiyatlara sahip değil. Mama gibi birçok ürünü köpeğiniz büyüyünce zaten değiştirebileceksiniz. Oyuncakları büyüyünce de kullanabilirler. Yaban, Trixie, Beaphar, Doggie, EzyDog, Pro Plan, Eastland, Gimborn, Hill’s, Percell, Acana ve daha birçok ünlü köpek ürünü markasını n11.com mağazalarında bulabilir ve istediğiniz ürünleri sipariş ederek kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Köpeğinizin rahatlığı ve mutluluğu için daha fazla ürün Köpek kategorimizde sizleri bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (1)
8in1 (2)
Advance (223)
Apex (1)
Beaphar (5)
Captain (1)
Cat Genie (38)
(574)
Doglife (1)
Dr. Chef (1)
Eastland (1)
Elite (1)
Evcilal (1)
Flamingo (1)
Flexi (1)
Flip (2)
Furmaster (1)
Gimdog (2)
HAWMİ (1)
Karlie (7)
Mascot (2)
Mycat (1)
Paw Paw (2)
Pawise (4)
Perfect (1)
Pet Gear (4)
Pet Style (1)
Pet Zoom (4)
Petline (1)
Petzone (1)
Reflex (1)
Royalist (1)
Snopypet (1)
Trexie (1)
Trixie (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (27)
ve üzeri (30)
ve üzeri (30)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL