Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Irk Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Köpek Oyuncakları

için 2,726 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Köpek Oyuncakları

Evcil hayvanınızı eğitmek önemli bir husustur. Çünkü eğitim, onunla mümkün olan en iyi ilişkiye sahip olmanıza ve bir arada yaşama sorunlarını bertaraf etmenize yardımcı olur. Eğitim, dört ayaklı arkadaşınızın başkalarıyla ve yabancılarla sosyal ve tehlikesiz ilişkiler kurmasını sağlar. Köpeğinizin eğitimi kolay ve hızlı bir süreç değildir. Hayvan, sunulan öğretimi öğrenmeye başlamak için önce eğitimcisine güvenmek zorundadır. Eğitim çok zaman ve özveri gerektirir. Eğitim, kısa seanslarla gerçekleştirilen aşamalı bir süreçtir. Gerçekten çok ağır faaliyetler hayvanı kızdırabilir. Bunun sonucunda eğiticisine karşı çıkabilir ve ona isyan edebilir. Köpeğinize asla kötü davranmamalısınız. Çünkü bu davranış hayvanı korkutabilir veya sinirlendirebilir ve onu öğretilere karşı tepkisiz hale getirebilir. Bu nedenle, her doğru ve doğru tutum için hayvanı ödüllendirmelisiniz. Köpek ödül oyuncağı ya da bir bisküvi ödül sayılabilir. Köpek oyuncakları kemik formuyla da iyi bir ödüldür. Ödül, aynı doğru davranışı teşvik etmek için olumlu bir pekiştiricidir. Ailenin her bir bileşeninin kısa bir süreliğine de olsa eğitim oturumuna katılması daha iyidir. Bu şekilde hayvan, sadece öğretmenine değil, daha farklı bireylere de kolayca itaat edecektir. Ancak insan ve hayvan arasında yakın bir güven ve sevgi ilişkisi yaratarak, gerçekten iyi bir eğitim başarısı elde edebilirsiniz. Herhangi bir karakter zayıflığının değiştirilebileceğinden veya en azından düzeltilebileceğinden emin olmak için köpeğin eğitimi erken yaşlarından itibaren başlamalıdır. Daha güçlü ve daha aktif bir doğası varsa ve belirli bir etkinliğe odaklanma sorunları varsa, bir yavru köpeği eğitmek elbette daha zor olabilir. Öte yandan, gençlik çağında karakter ve doğa tanımlanmamıştır ve olası karmaşık davranış yönlerini değiştirmek hala mümkündür. Eğitim için genel kurallar bulunur. Seanslar asla çok uzun veya ağır olmamalı, hayvanın dinlenme özgürlüğü ve her doğru davranış için ödüllendirme olmalıdır. Yavru köpeklerle daha uysal ve nazik olmanız gerekeceği açıktır. Köpeğinizi doğru bir şekilde eğitmek için zamanınız veya beceriniz olmadığını düşünüyorsanız, köpek eğitimi için okullarla iletişime geçebilirsiniz. Belki de veterinerinizin önerdiği, güvenilir ve bilinen kişilerle iletişime geçmelisiniz. Safkan bir hayvan için, kendi cinsinin eğitimi konusunda uzmanlaşmış merkezler vardır. Aynı cins köpeklerin içinde bile hiçbir köpek başka bir köpeğe eşit değildir. Eğitmenin bilmesi gereken birkaç mizaç özelliği vardır. Bu konularda yardım ettiğiniz takdirde sağlıklı bir eğitim süreci geçirebilirsiniz.

Köpek Oyuncakları ile Köpek Komutlarının Öğretilmesi

Köpek Oyuncakları ile Köpek Komutlarının Öğretilmesi

Optimum bir öğrenme için izlenmesi gereken adımlar mevcuttur. Hiç şüphesiz yapılacak ilk şey köpeğinize adını öğretmektir. Bu tabii ki göründüğü kadar kolay değildir. Köpeğinize kısa bir isim vermek bu noktada önemlidir. Çünkü kısa ismi daha kolay ezberleyecektir. Köpeğinizi başından itibaren ismiyle çağırmak da aynı derecede önemlidir. Cevap verdiğinde onu bir kucaklamayla ödüllendirebilirsiniz. Bağırma veya ses yükseltme, onu ürkütebilir. Eğitim genellikle bravo komutu ile devam eder. Bu komut köpeğinizin iyi uyguladığı veya olumsuz her hareketinde tekrar edilmelidir. Köpek, insan liderini memnun etmeyi sever ve büyük bir coşkuyla dile getirilen bir bravo, onu son derece memnun kılacaktır. Köpek yavrusu hayır kelimesinin anlamını çabucak öğrenmeli ve ona koymanız gereken çeşitli yasaklarla ilişkilendirilmelidir. Köpeğinize hayır dediğinizde kararlı olmalısınız çünkü bu yasağı sesinizin tonuna bağlayacaktır. Tolerans edilebileceğini anladığı zamanlarda komuta uymamayı yeğleyecektir. Eğitimlere devam ettiğinde tasmasız olsa da yanınızdan uzaklaşmayacaktır. Köpeğiniz omzunu sizin bacağınızın yüksekliğine ne daha fazla öne ne daha fazla uzak bir yere koyması gerektiğini kavrayacaktır. Bu duruşu olması gereken pozisyonda tutmaya özen gösterecektir. Yavru köpeğinizin eğitiminin çok önemli bir noktası çiş ve kaka eğitimidir. İhtiyaçlarını bu amaç için seçtiğiniz yerde yerine getirmeyi öğrenmesi önemlidir. Onu sık sık ve en azından her yemekten sonra dışarı çıkarmalısınız. Bazen sadece onu izleyerek zamanın geldiğini anlayabilirsiniz. Etrafta dolaşmaya başladığında, bunu yapmaya hazır olduğu anlamına gelir. Bu yüzden sadece hayır deyin ve onu dışarı çıkarın. Her itaat ettiğinde onu övmek ve okşamak önemlidir. Otur komutu, yavru köpeğinize öğretmeniz gereken önemli bir eğitimdir. Ona bu komutu her verdiğinizde, bir elinizi köpeğin böbreklerine koyun ve onun ne yapmasını istediğinizi anlamasını sağlamak için biraz baskı yapın. Oturduğu zaman onu övüp, okşarsanız hoşuna gidecektir. Köpeğinize öğretmeniz gereken bir diğer temel komut ise gelmesi için verilen eğitimdir. Küçük dostunuz çağırdığınız zaman yanınıza gelmeyi öğrendiğinde temel eğitimi tamamlamış diyebiliriz. Gel komutunu yemek zamanı ile beraber verirseniz köpeğinizin bu komutu daha hızlı öğrenmesini sağlarsınız. Küçük yaştaki köpeklerde tüm bu eğitimler çok hızlı bir şekilde etkisini göstermeyebilir. Çünkü onlar her zaman oyun oynamak isterler. Yavru köpek oyuncakları da ödüllendirilmesine yardımcı olur.

Eğlenceli Köpek Oyuncakları

Eğlenceli Köpek Oyuncakları

Köpeğinizle ne kadar zaman geçirirseniz geçirin, onu evde bıraktığınız ilk dakikadan itibaren kendinizi suçlu hissetmeye başlarsınız. Bu durum tamamen onları bu kadar çok sevmenizden kaynaklanır. İsteseniz bile, onları gittiğiniz her yere götüremezsiniz. Böyle durumla köpeğin eve tek başına ne kadar bir süre kalabileceği konusu sıklıkla araştırılır. Köpeğinizin evde ne kadar süre yalnız kalabileceği tamamen köpeğinize, yaşına, fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarına bağlıdır. Köpeğinizi bir seferde birkaç saatten fazla yalnız bırakmadan önce göz önünde bulundurulması gereken konular vardır. Bunlardan ilki köpeğinizin mesane kontrolüdür. Köpeğinizin ne sıklıkla dışarıya çıkma ihtiyacı olduğu, mesane kontrolüne bağlıdır. İnsanlar gibi köpekleri de yaş, sıvı alımı ve fiziksel yapı, ne sıklıkla rahatlatması gerektiğini etkiler. Genç yavrular ve yaşlı köpekler muhtemelen daha sık tuvalet için dışarı çıkma ihtiyacı duyar. Ayrıca köpeğinizin fiziksel ihtiyaçları ve neye alıştıkları da evde ne kadar süre yalnız kalabileceklerini belirler. Köpeğinizin evde ne kadar süre yalnız kalabileceği, sizden hangi günlük egzersiz ve etkileşime ihtiyaç duyduğuna da bağlıdır. Bazı köpekler çok hareketli iken bazıları tüm gün yatmayı tercih edebilirler. Evcil hayvanınızda çok uzun süre yalnız kaldığı için bir davranış değişikliği fark edebilirsiniz. Bu artık harekete geçmenizin bir işareti olabilir. Davranış değişikliklerinin örnekleri arasında artan uyuşukluk, depresyon veya bir zamanlar sevilen faaliyetlere ilgisizlik ve yıkıcı eğilimler yer alır. Köpeğinizin zamanını yalnız nasıl geçireceğini yönetmek, siz uzaktayken yavrularınızın daha memnun veya tatmin olmuş hissetmesine yardımcı olabilir. Aynı zamanda size biraz huzur sağlar. Haftada bir veya iki gün bir köpek gezdiricisi ile anlaşmak, köpek gündüz bakımı imkanı sağlamak, köpek eğitim oyuncakları tahsil etmek, TV veya radyoyu çalışır halde bırakmak veya başka bir evcil hayvan edinmek bu yollardan birkaçıdır. Evde küçük köpekleriniz varsa, gün boyunca ne kadar ilgiye ihtiyaç duyduklarının farkında olabilirsiniz. Pek çok köpeğin çok fazla enerjisi vardır, bu da onları ayakkabılarınızı çiğnemeye veya oturma odasında işemeye yatkın hale getirebilir. Onlara doğru oyuncakları sağlamak, zihinlerini ve bedenlerini canlandırmak için çok önemlidir. Köpek yapboz oyuncakları bir meydan okuma sunar. Güvenlerini ve zihinsel dayanıklılığını artırır. Köpekler için oyuncak ile oynamak yalnız kaldıkları zaman onları iyi hissettiren etkinliklerden biridir.

Köpek Eğitim Oyuncakları

Köpek Eğitim Oyuncakları

Eğitim bir duygulanım olarak görülmemelidir. Köpeğin, aileye iyi uyum sağlamasına ve iyi bir sosyal hayata sahip olmasına izin vermek için sahibinin ona verdiği bir hediye olarak görülmelidir. Eğitime başlamadan önce köpeğinize aşina olmanız, ritimlerini öğrenmeniz ve kırılganlıklarına saygı duymanız önemlidir. Oyun anlarında onlara zaman tanımaya alışmalısınız. Çünkü yavru köpekler, gerçekten oynamayı sever ve kolayca öğrenirler. Köpeğinizi strese sokmamaya özen göstermelisiniz. Ve elbette birtakım gelişmeler gösterdiklerinde onları ödüller yardımı ile teşvik edebilirsiniz. Eğitici köpek oyuncakları ve sevdikleri yiyecekler onları daha iyi sonuçlar için yüreklendirebilir. Mutlu ve tatmin edici bir yaşam sürmek için köpeklerin, özellikle zihinsel ve bilişsel gelişimleri söz konusu olduğunda, sürekli olarak uyarılmaları gerekir. Etkileşimli bulmaca oyuncakları, köpeğinizin lezzetli ikramları ararken ve koklarken odaklanmasına imkan sağlar. Zihinsel olarak uyarılmasını sağlayacak ek engeller ve adım kombinasyonları barındırır. Bu eğlenceli ve ödüllendirici bulmaca oyuncakları, endişeli köpek davranışını azaltmak ve yıkıcı davranışları yeniden yönlendirmek için tasarlanmıştır. Ödüllü köpek bulmacaları, köpeğinizin oradaki gıdaları tüketeceği göz önüne alınarak güvenli malzemeler kullanılarak, evcil hayvanınızın sağlığı düşünülerek tasarlanır. Kullanım sonrasında ılık su ve sabunla temizlenmesi kolay ürünlerdir. Yaşına, boyutuna veya cinsine bakılmaksızın, bu bulmaca oyuncakları, yeme hızını yavaşlatmaya yardımcı olur. Aynı zamanda ekstra enerjisini atmak için açık alana çıkmaya ihtiyacı duyan köpekler için iyi bir oyun kaynağıdır. Tabanı düz olmayan, hareket eden kaselerde kuru mama avı yapmak köpeğinize oldukça eğlenceli gelir. Mama bulma oyuncakları, köpeğinizin zihnini çalıştırırken, yeme hızını yavaşlatmaya da yardımcı olacaktır. Köpek zeka oyuncakları eğitimlerinin büyük bir kısmında yardımcı materyallerdir. Köpek oyuncakları köpeklerin enerjilerini atmalarına yardımcı olmakla beraber birtakım becerilerini de geliştirir. Köpek oyuncakları onların gelişimine katkı sağlamakla beraber sizin için de kurtarıcı özelliklere sahiptirler. Evcil hayvanınızı evde yalnız bırakmak zorunda kaldığınızda birçok oyuncak sizin yardımcınız olur. Tüneller, hafıza oyunları, eğitim çemberi ve direkleri ve eğitim tahterevallisi gibi oyuncaklar, köpeklerin enerji atmasına yararken aynı zamanda eğitimine katkı sağlar. Pilli köpek oyuncakları da siz evde değilken köpeğinizin enerjisini atmasını ve sıkılmamasını sağlayacaktır. Böylece köpeğinizi evde yalnız bıraktığınız için suçla hissetmenize gerek kalmayacaktır. Çünkü sevimli dostunuz siz yokken de oyuncağı ile vakit geçirebilecektir.

Köpek Kemirme Oyuncakları

Köpek Kemirme Oyuncakları

Günün tüm yorgunluğunu eve gidip atmayı hayal eden köpek sahipleri eve girdiklerinde mobilyaların, terliklerin kemirildiğini görür. Bütün günün yorgunluğu o anda ikiye katlanmaktadır. Kemirme davranışı bazı köpeklerde arada sırada olur. Bazı köpeklerde ise sıklıkla gerçekleşmektedir. Bu sorunu çözmek için öncelikle köpeğin neden kemirme davranışlarını sergilediğini anlamak gerekir. Birçok köpek sahibinin karşılaştığı yaygın bir durum, yavru köpeklerinin çiğneme sorunu geliştirmesidir. Belki en iyi arkadaşınız ayakkabılarınızı, kanepenizi hatta iç çamaşırlarınızı yemeye başlar. Köpeğiniz bu konuda size bir açıklama yapamaz ama siz biraz bu konunun üstüne giderek rahatlıkla çözüme kavuşabilirsiniz. Kaygı, açlık, diş çıkarma, egzersiz eksikliği gibi problemler köpeğinizin çiğneme sorununa, biri veya tümü, neden olabilir. Bu nedenle bu sorun biraz karmaşık olabilir. Sebep açık değilse, her zaman veterinerinize danışmak akıllıca bir çözüm olacaktır. Hayattaki pek çok şeyde olduğu gibi, ilk adım en zor ama aynı zamanda en önemli olanıdır. Önemli olan bunu neden yaptığını öğrenmektir. Köpeğinizin çiğnemesinin arkasındaki nedeni öğrendikten sonra doğru adımları atabileceksiniz. Çiğneme sorununun nedeni ilk başta netleşmeyebilir ve şüphelendiğinizden tamamen farklı bir nedenden dolayı olabilir. Öyleyse, nedenini daha iyi anlamak için bol miktarda araştırma yapmak faydalı olacaktır. Çiğneme sorununun altında yatan neden ne olursa olsun ikinci adım, her zaman yeniden yönlendirmek, ancak çiğneme nedenine uygun doğru şekilde yeniden yönlendirmektir. Yeniden yönlendirme birçok biçimde olabilir. Belki de yavru köpeğiniz günün çok fazla saatini kucakta geçiriyor ve daha fazla egzersize ihtiyaç duyuyordur. Yavru için enerji atabileceği yeterli egzersiz programı sağlandığında ve yavruya kemirmesi için uygun bir oyuncak verildiğinde koltukları kemirmediğini görebilirsiniz. Köpek ısırma oyuncağı yavru köpekler ve sizin için kurtarıcı niteliğindedir. Belki de yavru köpeğinizde beslenme yetersizliği vardır. Bu durumda yavruyu rahatlatmak için takviye sağlamak isteyebilirsiniz. Köpeklerin kelimelerle iletişim kuramadıklarını unutmayın; bu nedenle, sahipleri olarak yavrularınızın size sürekli olarak verdiği sözlü olmayan işaretleri okumayı öğrenmeniz önemlidir. Köpek kemirme oyuncakları kemirme sorununda sizin en büyük yardımcınız olurlar. Köpekler oyun oynamaktan büyük keyif alırlar. Köpek oyuncakları top şeklinde basit formlarda da karşınıza çıkabilir. Lastik top oyuncaklar köpeklerin hareketliliğini oldukça artırır. Tüm bu ısırma, kemirme oyuncaklarının yanı sıra köpek oyuncak peluş da tercih edilen ürünler arasındadır. Büyük köpek oyuncakları arasında sık tercih edilenler de ısırma halatlarıdır. Ayrıca dışarıda köpeğinizle oyunlar oynarken sizlere yardımcı olacak bir diğer ürün olan göğüs tasması modellerini inceleyerek, satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hareketli Köpek Oyuncakları

Hareketli Köpek Oyuncakları

Köpeğinizi sık sık evde tek başına bırakmanız gerekiyorsa ve yeterince eğlenceli vakit geçiremediğinden, egzersiz yapamadığından endişeleniyor olabilirsiniz. Bu noktada sorununuzu kesin olarak çözmek için tasarlanmış köpek oyuncakları devreye giriyor. Fütüristik bir tasarıma sahip olan bu hareketli köpek oyuncakları, bir dizi önemli özellik sunar. Oyuncak, evcil hayvanınızın yaşamına sağlıklı bir egzersiz dozu katar. Yavru köpeğinizin sağlığına ve ihtiyaçlarına bağlı olarak fiziksel aktivite seviyesini zahmetsizce kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu tip oyuncaklar, tüylü sporcunuzun fitness istatistiklerini takip etme fırsatı da sunar. Hareketli oyuncaklar köpeğinizin sıkılmasını önlemek için odanın etrafında gezer, yavruyu eğlenceli bir aktiviteye katar ve zaman zaman ikramlar dağıtır. Bu tür robotlar genellikle hem manuel olarak hem de bir mobil uygulama ile kontrol edilebilir. Bu özelliklere ek olarak, evcil hayvan fitness robotu gibi oyuncaklar son derece dayanıklı malzemeden imal edilir. Çiğneme için uygundur. Ayrıca, biraz ıslanmaya da oldukça dayanıklıdır. Son derece teknolojik bu tarz köpek oyuncakları, köpeklerinizin sıkılmamasını sağlamaya yardımcıdır. Eğlenceli günler geçiren köpeğinizle aranızdaki bağ oldukça güçlenecektir. Bu ürünler son derece sağlam, dayanıklı yapıda imal edilirler. Pilli ya da şarjlı bir şekilde piyasaya sunulmuş olabilirler. Mama ödüllü oyuncaklar, klasik interaktif cihazların eğlenceli niteliklerini oyuncağın içindeki en sevilen ikramları keşfetmenin heyecanıyla birleştiren köpekler için tedavi oyuncaklarıdır. Bu oyuncaklar, köpeğinizin merakını ve problem çözme becerilerini harekete geçirirken aynı zamanda onu lezzetli bir ikramla ödüllendirecektir. Tüm interaktif bulmaca köpek oyuncakları, yüksek teknolojili cihazlara benzemez. Bazen sıradan bir köpek topu şeklinde tasarlanırlar, ancak faydalı özelliklerle doludurlar. Top şeklinde tasarlanan oyuncak iki türlü eğlenceli şekilde kullanılabilir. Köpeğin lastik topla oynadığı gibi, sahibinin atıp köpeğin getirdiği şeklindeki oyunlarda kullanabilir. Bir başka yol ise bağımsız oyun için ikramlarla doldurabilir. Zorlu köpek oyuncakları arıyorsanız, bu tarz tasarımlar iyi seçimlerinizden biri olabilir. Köpeğiniz gerçekten emek verip bulmacayı çözdüğü zaman mamasına kavuşacaktır. Yumuşak ve dayanıklı yapıdaki bu ürünler, köpeğinizin diş hijyeninin korunmasına yardımcı olur. Sesli köpek oyuncakları da köpeğinizin oldukça ilgisini çekecektir. Aldığı tepki sesi ile bu oyuncaklar köpeğinizde merak uyandıracaktır. Köpek oyuncak seti ve köpek oyuncakları fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.