TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tasma & Künye

için 32,741 sonuç bulundu.

Tasma & Künye

Yaşamınıza renk katan dostlarımız köpeklerin, bakımları için ihtiyaç duyulan birçok önemli araç bulunuyor. Bunlar arasında köpek tasması en gerekli ve aynı zamanda işlevselliğinin ön planda olması gereken ürünler arasında yer alıyor. Farklı köpek türleri, kilo ve boy oranları, köpek tasması seçimlerinde hassas davranılmasını zorunlu kılıyor. Hem dostlarımızın rahat edebilmeleri ve aynı zamanda bakımlarının daha kolay yapılabilmesi için, köpek tasmalarının seçimlerine dikkat edilmesi zorunluluğu ortaya çıkıyor. Benzer şekilde dostlarımızın kaybolmasını engellemek için en önemli araçlar arasında köpek künyesi bulunuyor. Çeşitli özelliklere sahip künyeler, köpeklerin kimlik ve adres bilgilerini sürekli üzerlerinde taşımalarını sağlıyor. Künyeler köpeklerin yaşam koşullarına uygun ve dayanıklılık özelliklerine sahip olarak tasarlanan çeşitli modellere sahip.

Köpek Tasması Tasarımları Konforlarına Odaklı Şekilde Yapılıyor

Köpek Tasması Tasarımları Konforlarına Odaklı Şekilde Yapılıyor

Köpek tasması, onları rahat bir şekilde gezdirebilmek, gezinti sırasında tüm eylemleri rahat bir şekilde yapabilmelerini sağlamak ve aynı zamanda kontrol altında tutabilmek için önemli bir araç. Onlara özel rahatlama zamanlarında dostlarımızın rahat edebilmeleri büyük bir öneme sahip. Ancak aynı zamanda çevreye verebilecekleri rahatsızlıklarında önüne geçebilmek çok önemli bir ayrıntıdır. Dahası bilmeden kendilerine verebilecekleri zararları engellemek içinde köpek tasmaları çok önemli ürünler olarak öne çıkıyor. Bununla birlikte, boy ve kilo gibi detayların farklı köpek türlerinde değişiyor olması, onlar için köpek tasması bulabilmek konusunda bir takım zorluklarında ortaya çıkmasına neden oluyor. Örneğin yavru köpek tasması ile yetişkin köpek tasması özellikleri birbirlerinden tamamen farklı olmak zorunda. Köpeklerin hareketliliği ve yanı sıra fiziksel özellikleri, tasma seçimlerinde öne çıkan detaylar oluyor. Ancak uygun tasma bulmak oldukça zorlu bir araştırma ve seçim sürecinin oluşmasına sebep oluyor. Köpek tasması fiyatları, özellikleri ve ölçülerine göre değişkenlik gösteren ürünler. İhtiyaçlara göre tasarlanan ve üretilen köpek tasmaları, çağımızın ilerlemiş tenkil ve teknolojik birikimin oluşturduğu yeni malzemeler ve teknikler kullanılarak üretiliyorlar. Bu avantaj, tasmaların daha dayanıklı ve dostlarımızla birlikte bizler için konforlu bir kullanım olanağı oluşturuyor. Yine de sahip olduğumuz köpek cinsi veya çeşitli bölgelerde kullanım için özel olarak tasarlanmış köpek tasması zincir modelleri de halen vazgeçilmez tasma modelleri arasında yer alıyor. Çeşitli olumsuz durumlara engel olması amacıyla hazırlanmış köpek tasması isimli modeller, köpeklerimizin künyelerini üzerlerinde taşımasını sağlıyor ve isimlerinin yanı sıra iletişim bilgilerinizi de ilave ettiğiniz özel bir önlem oluşturuyor. Dostlarımızın kaybolmalarının önünde önemli bir engel oluşturan isimli tasmalar, çeşitli özellikler ve dayanıklılığa sahip modellerle tasarlanıyor. İsimli köpek tasması, köpeklerimizin künyeleri olarak, dışarıda ki hareketli yaşamlarında bile zarar görmeyecek şekilde taşınmalarını sağlayacak özelliklere ve şekillere sahip. Dostlarımızın isim bilgilerinin yanında, adres ve telefon gibi sahipleriyle ilgili bilgilerinde bulunabildiği çeşitli isimli tasma modelleri bulunuyor. Her tür ve yaş köpeklerde kullanılabilen isimli tasmalar, dostlarımızın daha rahat bir şekilde dolaşmalarına olanak tanıyan bir avantaj oluşturuyor.

Köpek Tasması Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Köpek Tasması Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı tür ve yaş gruplarına sahip dostlarımızın, köpek tasması konusunda ihtiyaç ve beklentileri değişkenlik gösteriyor. Bununla birlikte elbette sahiplerinin konforlu ve işlevsel kullanım ihtiyaçları da büyük bir önem arz ediyor. Bu durum özellikle yetişkin köpek ile yavru köpek tasmaları özelliklerinin de birbirlerinden farklı olmasını zorunlu kılıyor. Her köpeğin kendi boy, kilo gibi fiziksel özelliklerine bağlı olarak değişen tasma ihtiyaçlarına, onların bakımları sırasında ki ihtiyaçlarıyla sahipleri de ekleniyor. Örneğin Kangal cinsi köpekler için özel olarak üretilmiş kangal köpek tasması modelleri, fiziksel özellikleri ve güçlülüğüyle öne çıkan bu türdeki dostlarımızın bakımı için önemli bir yardımcı haline dönüşüyor. Klasik olarak da tanımlayabileceğimiz, köpek tasması boyun modellerin yanında, şeritli veya göğüs tasması gibi modeller yine dostlarımızın karakteristik ve fiziksel özelliklerine hitap edebilmek amacıyla tasarlanıyor. Bu tasmalar, en sık tercih edilen modeller olmakla birlikte, çoğu durumda yeterli çözümü sağlamayan bu modellerin yerine, dostlarımızın ve bizim ihtiyaçlarımıza odaklanmış farklı modellere başvurabilme şansına da sahibiz. Örneğin makaralı köpek tasması modelleri son derece kullanışlı tasmalar olmakla birlikte, fiziksel özellikleri ve boy kilo oranlarına göre her köpek için farklı tasarımlara sahip olarak üretiliyor. Bazı durumlarda ve bazı köpeklerde son derece kullanışlı olabilen makaralı tasmalar, bazı köpekler içinse işlevsiz kalabiliyor. Zincir köpek tasması, tasmalar arasında en kullanışlı ve her duruma uygun modeller arasında her zaman yerini koruyor. Farklı köpek türleri ve boylarına göre üretilmiş zincir tasmalar, yüksek dayanıklılıkla birlikte, dostlarımızın da rahatsız olmalarının önüne geçen konfor özelliklerine sahip. Gösterişli ve çok kullanışlı köpek tasması modellerinden biri de deri köpek tasması. Deri olmasının yanında son derece dayanıklı olan bu tasma modelleri de, farklı Köpek cinslerine sahip kişiler için eşsiz çözümler oluşturuyor. Köpek besleyen herkesin mutlaka ihtiyaç duyduğu tasmalar, aynı zamanda dostlarımızın ihtiyaçlarına da yanıt verebilecek çeşitli özelliklere sahip olmalıdır. Dostlarımıza tasma seçimi yaparken, mutlaka onun ihtiyaçları ve fiziksel özellikleriyle birlikte, karakteristik özelliklerini de önemli kıstaslar olarak değerlendirilmelidir. Bu sayede hem onun mutluluğunu ve hem de kendi mutluluğumuzu garanti altına alınabilir.

Küçük Boyuttaki Köpek Tasmaları

Küçük Boyuttaki Köpek Tasmaları

Küçük veya yavru köpeklerin, yetişkinlere oranla bakıma muhtaçlık oranları daha yüksektir. Bu durum aynı zamanda bizim onlarla uğraşma zamanımızı da arttırır. Küçük köpek tasması olarak hazırlanan modeller bu küçük dostlarımızın yaşamlarını daha da kolaylaştırmanın yanında, sahipleri olan bizlerin de onların bakımlarını daha kolay yapabilmemizi sağlayan ürünler. Türlerinden kaynaklı olarak küçük olan köpek türleri ve yavru köpekler için özel olarak tasarlanmış tasma modelleri, dostlarımız için eşsiz hediyeler oluyor. Dahası sahipleri için de önemli yardımcılar olarak iyi birer hediye oluyor. Köpek künyesi, dostlarımızın kaybolmasını önlemek amacıyla hazırlanmış çeşitli özellik ve türlerde hazırlanan ürünler. Köpek künye modelleri, yine köpeklerin karakteristik özellikleri ve fiziksel özelliklerine odaklanarak hazırlanan modellerden oluşuyor. Örneğin isimli köpek künyesi modelleri, dostumuzun isim bilgilerinin yanında, çeşitli iletişim bilgilerini de sürekli yanında taşımasını sağlayan künyeler. Künyeler açık modellere sahip olduğu gibi, kapalı tüp şeklinde modellere de sahip. Dostlarımızın hareketliliği ve geniş alanlarda dolaşması olasılıklarına çözüm olarak geliştirilen çeşitli künye modelleri, onların kaybolmasının önünde çok önemli bir yardımcı oluyor. Çeşitli dayanıklılık özelliklerine sahip metal köpek künyesi, dostunuzun sürekli yanında taşıdığı kimlik belgesi olarak, onlara dışarıda ki yaşamlarında da güvenlik sağlıyor. Can dostlarımızın güvenliğini ve konforlu yaşamlarını garanti altına alan, çeşitli ürünler sayesinde bakımları daha da kolaylaşıyor. Bu durum sahiplerinin de daha konforlu bir bakım sağlayabilmelerine sebep oluyor. Bu amaçla geliştirilen çeşitli ürünler, sürekli daha önemli özelliklere sahip yeni tasarımlarla desteklenmeye devam ediliyor. Köpek sahiplerinin ve aynı zamanda dostlarımızın ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan tasma, künye ve benzeri araçlar, aynı zamanda çağımızın ilerleyen teknolojisine de uyum sağlayabilme özelliğine sahip. Köpeğinizin ve sizin ihtiyaçlarınıza göre tasma ve künye seçimi yaparken, mutlaka köpeğinizin fiziksel ve karakteristik özelliklerini dikkate alınmalıdır. Bu sayede dostlarımızın daha güvenli ve daha konforlu bir yaşam sürdürmelerini sağlayabilir, bakımlarını daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Dostlarımız için Evcil Hayvan Ürünleri sayfası üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (166)
8 in 1 (4)
8in1 (9)
A-Bone (5)
Acana (24)
Ada (9)
Adasel (6)
Advance (9)
Afp (30)
Ahm Marin (10)
Aier (40)
Aleas (12)
Alexpet (34)
Alphadog (6)
Animology (1)
Apco (2)
Asia (27)
Atı (1)
Atlantik (13)
Beaphar (8)
beeztees (15)
Bende (2)
Best Pet (2)
BOB (17)
Bobo (29)
Boyu (180)
Buffer (10)
Cameo (23)
CATİA (8)
CatMozz (1)
Chico (1)
Chicos (35)
Dainichi (1)
Dali's (7)
Dalis (76)
Dazs (1)
Dibo (2)
Dican (3)
(19345)
Dog Chow (2)
Dog Goes (1)
Dog Stroy (3)
Doggie (3072)
DogMozz (2)
DogyDog (1)
Dr Sacchi (6)
Dr Sacchi (9)
Dr. Sacchi (17)
Dr.Sacchi (8)
Eastland (652)
Ecopet (1)
Enjoy (1)
Eurogold (3)
Europet (5)
EzyDog (1318)
Fabuleash (12)
Fatih Pet (1)
Felix (11)
Ferplast (754)
Flamingo (46)
Flexi (1493)
Flip (71)
Formix (1)
GAPPAY (1)
Garden Mix (18)
Georplast (1)
Go! (1)
Hagen (1)
Havhav (1)
Hawhaw (2)
Hawhaw Pet (13)
Herba Max (2)
Iams (3)
Imac (3)
İnter-zoo (261)
Julius-K9 (1)
Karlie (1547)
Kayapet (9)
Kays (2)
Kemique (6)
KERBL (49)
KM (11)
Kong (1)
Lachoqqa (1)
Lepus (27)
Lindo dogs (18)
Lion (54)
Luxury (10)
M-pets (2)
Markapet (66)
MAS (130)
Mascot (1)
Mio (67)
MIT (13)
Mtk (1)
Mybag (1)
MYGOS (3)
Naturbird (3)
Nite Ize (7)
Nobby (19)
Nutri-Vet (1)
Orijen (3)
Oripet (10)
Pati (1)
Patico (1)
patilika (4)
Patishco (8)
Pawise (82)
Pedigree (1)
Percell (112)
Pet Ag (1)
Pet Garden (691)
Pet Mate (1)
Pet Pretty (34)
Pet Safe (41)
Pet Style (20)
PetAg (1)
Petberry (2)
PetBul (17)
Petcraft (5)
Petline (1)
Petopia (15)
PetStyle (6)
Pettrend (4)
Petviya (14)
Petzone (1)
Polo (94)
Ponchic (4)
Poshqin (12)
Provet (1)
Puffy (1)
Raff (1)
Record (3)
Red Dingo (402)
Rio (13)
Roksy (26)
Royalist (81)
Salvo (4)
Sanabella (5)
Sera (21)
Sista (1)
Sportmix (1)
Sprenger (1)
Tailpetz (43)
Teo (1)
thePet+ (1)
Ti Sert (1)
Ti-Sert (2)
Tommy (11)
Trexie (42)
Trixie (411)
Turkuaz (7)
Vitakraft (5)
Vixpet (1)
Wood&Tail (1)
Wuufbox (2)
XIONGFA (1)
YILDIRIM (5)
Zee.Dog (33)
Zoetis (1)
Çiftsan (1)
Çimen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(4440)
(1745)
(905)
(364)
(345)
(84)
(66)
(44)
(8)
(7)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(802)
ve üzeri (1,026)
ve üzeri (1,086)
ve üzeri (1,108)
ve üzeri (1,151)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL