Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Köpek Kıyafeti

için 2,173 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Köpek Elbiseleri

İnsanların en yakın dostu olarak kabul edilen köpekler günümüzde sahipleri tarafından çeşitli sebeplerle giydirilmektedir. Çok sevdiğiniz köpek dostlarınıza hava şartlarına karşı korumak ve onları daha sevimli hale getirmek için çeşitli köpek elbiseleri sayfamız üzerinden satışa sunulmuştur. Zorlu hava koşullarında can dostunuz olan köpekleri bu koşullardan korumak için çeşitli elbiseler giydirmeyi deneyebilirsiniz. Bu köpek elbiseleri ile can dostunuz köpekleri sadece hastalıklardan korumuş olmaz aynı zamanda şirinliklerine şirinlik katabiliriz. Günümüzde insanlar kendi şıklığınıza önem vermekle kalmayıp evcil hayvanlarınıza da şıklık katacak elbiseler arayışında. Sahiplenilen bu sevimli mi sevimli can dostunuz olan sevimli köpeklerle sahibi arasında ebeveyn çocuk ilişkisine yakın duygusal ilişkiler oluşmakta. Oluşan bu güzel duygusal bağla birlikte onları koruma içgüdüsüyle köpek dostlarınıza çeşitli elbiseler satın almaktasınız. Köpeklerin üşümedikleri sanılsa da ataları sıcak mevsimlerde yaşayan köpekler bulundukları iklime uyum sağlamadıklarında üşüyerek hastalıklara karşı savunmasız duruma gelmektedirler. Bu sebeple sevimli can dostunuz köpekler, hastalıklardan korunma amacı ile giydirilmektedirler. Bir köpeğin tuvalet ihtiyacının günlük olarak giderilebilmesi ve sevimli dostlarınızın günlük enerjilerini atabilmesi için genelde evler yeterli olmamaktadır. Bu sebeple köpek sahipleri sevimli dostlarını günlük olarak dışarı çıkarırlar. Dışarıda kirli yüzeylere sevimli patilerinin girmesinden rahatsız olan köpek sahipleri çözümü köpek elbiseleri çeşitlerinde bulmaktadırlar. Çeşitli köpek kıyafetleri modelleri ile dışarıda gezdirdiğiniz köpeklerin dışarıdaki kirlerden koruyabilmeniz mümkün. Patilerine giydirilebilecek su geçirmez ayakkabıları ile çok sevimli görünecek olan can dostunuz köpekleri kirlerden korumakla kalmayıp ıslak ve soğuk yüzeylerden korunmalarını sağlayabilirsiniz.

Soğukta Köpek Elbiselerin Önemi

Soğukta Köpek Elbiselerin Önemi

İnsanların en yakın dostu olarak tabir edilen sevimli köpekler günümüzde de bu şekilde anılabilmeyi başarmışlardır. Bu sebeple, üzerinden binlerce yıl geçmiş olsa da bu sevimli canlıları hala bütün insanlığın en yakın dostu olarak görülmektedir. İnsanlarla yaşayan bu can dostu köpekleri gerek daha sevimli hale getirmek için gerekse zorlu hava şartlarına karşı onları koruyabilmek için sevimli köpek elbiseleri giydirilmekte. Sanılanın aksine sevimli dostların üşüyebilmesi de imkan dahilindedir. Yeni tıraş edilmiş sevimli dostlarınız soğuk hava koşullarına karşı savunmasız olmaktadırlar. Ayrıca hem tuvalet ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için hem de günlük enerjilerini atabilmeleri için dışarıda keyifle yürüyüş yaptığınız bu sevimli dostlar yağmurlu hava şartlarında kürkleri ıslandıkları için soğuk havaya maruz kalarak üşümekte ve dolayısıyla hastalıklara karşı savunmasız hale gelmektedirler. Günümüzde insanlar kendi kıyafetlerine önem verdiği kadar onların dış görünüşünü de fazlasıyla önem veriyor. Sevimli dostları köpeklere de giydirdiği köpek kıyafetleri yağmurluk çeşitleriyle yürüyüşlerinizi keyifle gerçekleştirebilmesine olanak sağlar. Sevimli dostunuz özellikle ince telli, kısa ve seyrek tüy yapısına sahip olduğunda kışın çıktığınız yürüyüşlerde sevimli dostunuzun üşümesini engellemek için köpek kıyafetleri ile giydirmeniz köpeğiniz ve sizin açınızdan doğru bir hareket olacaktır. Köpeğinizin cinsine rengine boyut ve kilolarına uygun köpek kıyafetleri modelleri arasından sizlerin de zevkinize uyum sağlayacak tercihler yaparak köpeğinizi soğuk havalara karşı korurken daha sevimli gözükmelerini sağlayabilirsiniz. Sevimli dostlarınız köpekler, tüyleri ve ırklarına göre belirli coğrafyalara ait fizyolojik yapılara sahiptirler. Yaşadığınız coğrafi bölgenin iklimine uyum sağlayamayacak fizyolojik yapıdaki sevimli dostlarınızın kış mevsimi olmasa da üşüyebilmeleri ihtimal dahilindedir. Bu sevimli dostların ihtiyaç duydukları sıcak ortama kavuşabilmeleri için onları çeşitli Alphadog köpek elbiseleri kışlık modelleri ile giydirebilir, hastalıklara karşı koruyabilirsiniz.

Köpek Elbiseleri Seçiminde Mevsimin Önemi

Köpek Elbiseleri Seçiminde Mevsimin Önemi

Beraber yaşadığınız sevimli dostların da tıpkı bizler gibi sıcakta bunalıp soğukta da üşümektedirler. Onları bu koşullara karşı korumak isteyen hayvan dostları onları köpek kıyafetleriyle giydirerek önlem almaktadırlar. Küçük ve kısa tüylü daha sıcak iklimlere uygun fizyolojik anatomiye sahip köpekler yaşanılan coğrafi bölgenin soğuk hava şartlarına uyum sağlayamadıklarında üşümelerine engel olmak için küçük köpek elbiseleri çeşitlerine bakabilir kendilerine ve sevimli dostlarına uyum sağlayan seçeneklerden birini edinebilirler. Yaz mevsiminde yolda yürürken etrafınızda dili dışarı sarkmış gölge arayan köpekleri görmeniz mümkündür. Sıcaktan dolayı sıvı kaybettiklerinden susarlar ve bitkin düşerek güneşten korunmak için gölge bulma arayışına girerler. Sizler de sizinle beraber yaşayan sevimli dostlarınızı güneşin sıcağından ve zararlı ışınlarından korumak istediğinizde onları çeşitli köpek elbiseleri modelleri ile giydirebilirsiniz. Bu sayede o yumuşacık tüylerinin güneşin zararlı ışınlarından korur, sıcakta bunalmalarını ve fazla sıvı kaybetmelerini engelleyebilirsiniz. Yağmur çamur demeksizin evcil hayvanını dışarıya çıkarma alışkanlığı edinmiş köpek sahipleri bu güzel aktiviteyi yapmaktan büyük haz duymaktadırlar. Köpeğin tuvalet ihtiyacından dolayı da günlük olarak dışarı çıkarılmaları gerekmektedir. Karlı ya da yağmur yağışlı havalarda yaptığınız yürüyüşlerde sevimli dostunuzun tüm vücutları ıslak yüzeylere temas eder ve bu ıslaklık soğuk havada üşümelerine sebep olur. Onların ıslaklığa, dolayısıyla soğuk havaya maruz kalmalarını engelleyebilmek için köpek kıyafetlerini tercih edebiliriniz. Yıl içerisindeki zorlayıcı hava koşullarında köpeklerinize kıyafet giydirmeyi tercih edebilirsiniz.

Köpek Elbiseleri ile Daha Temiz Köpekler

Köpek Elbiseleri ile Daha Temiz Köpekler

Birçok insan evcil hayvan sahiplenmeden ve beraber yaşayacağınız bir canlıyı eve almadan önce olabilecek sorunlara karşı önyargılı davranarak vazgeçebilir. Birçok aile temizlik kaygıları yüzünden hayvan sahiplenmekten vazgeçmektedirler. Çeşitli renklerde ve farklı zevklere uygun köpek kıyafetlerini tercih ederek evcil hayvanlarınızın daha az kirlenmesini sağlayabilirsiniz. köpek kıyafetleri pug cinsine göre bulabileceğiniz gibi köpek kıyafetleri pitbull cinsine göre de bulabilmeniz mümkündür. Yürüyüşe çıkardığınız sevimli dostunuzun dışarda enerji atabilmesi için oyun parklarında, toprakta, çamurda koşması gerekmektedir. Evcil hayvanınıza bu elbiselerden aldığınızda onunla dışarıda çok keyifli zaman geçirdikten sonra evinize gittiğinizde sevimli dostunuzun dışarıdaki kirleri eve getirmesi muhtemelen birçok evcil hayvan sahibini rahatsız edeceğinden köpek kıyafetleri giydirdiğiniz köpeğinizin kıyafetini çıkararak kir ve pasağı evinize sokmayarak dışaırda bırakır, siz ve sevimli dostunuz da çok mutlu ve keyifli bir yürüyüşü tamamlamış olursunuz. Ayrıca köpeğinizin de kıyafetlerini değiştirerek temizlenmesini sağladığınızdan dolayı sevimli dostunuzu daha az yıkar bu sayede köpeğinizin de daha az hastalanma riskine sahip olmasını sağlarsınız. Böylece şirin dostunuz yıkanmak ve ıslanmaktan çok hoşlanmıyorsa onları daha az yıkayarak daha az strese maruz bırakmış olursunuz. Şehirleşmenin etkisiyle beraber ormanlık veya kırsal alanın az olduğu şehirlerde yaşamaktaysanız evcil hayvanınız fabrika bacalarından, araba egzozlarından çıkan zararlı yakıt gazlarından etkilenmektedir. Nasıl insanlar için bu gazlar çok tehlikeli ve deride kalıcı hasarlar bırakmaktaysa aynısı sevimli dostlarımız için de geçerlidir. Bu zararlı gazlara maruz kalan sevimli dostlarımızın tüylerinde solma ve derilerinde çeşitli hastalıklar oluşturma riski bulunmaktadır. Bu biricik tüylü dostlarımıza giydireceğiniz en ince kumaş elbise bile onların bu zararlı gazlardan korunmasını sağlayacak, tüylerinin canlılığını sürdürmelerine yardımcı olacaktır. Lezzetli kuru mama için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Köpek Elbiseleri ile Daha Sevimli Köpekler

Köpek Elbiseleri ile Daha Sevimli Köpekler

Canlılar aleminde insanlara en yakın dost diye tasvir edilen köpek dostlarınız hepimizin bildiği ve gördüğü gibi çok sevimli ve sıcakkanlı canlılardır. Anlatılan hikayelerde bile insanlara karşı vefalı oluşları ve cana yakınlıkları ile anılmaktadırlar. Köpekler kuzenleri olan kurtların vahşi ve yırtıcı özelliklerine nazaran insanlara yakınlıkları ve dostane davranışlarıyla dikkat çekerler. Sevgilerini göstermekten kaçınmayan ve hatta bu konuda aşırıya bile kaçabilen köpekleri sevimli bulmamak ve sevmemek pek mümkün değildir. Genellikle en sadık dost olarak anılan bu sevimli hayvanları daha da sevimli hale getirmek köpek kıyafetleri sayesinde mümkün. Köpek kıyafetleri yavru köpeklerde daha da şirin ve sevimli bulunurken her yaştan ve cinsten tüylü dostlarımıza yakışmakta ve büyüyen bir sektör haline gelmektedir. Ayrıca can dostumuz dediğiniz bu sevimli dostlarınızın da tıpkı insanlar gibi şık ve güzel giyinmeye hakları var. Bu hakkı onlardan mahrum etmemek için köpek takım elbiseleri gibi çeşitli köpek kıyafetleri giydirebilir sevimliliklerine sevimlilik katabiliriz. Bir köpeğin mutlu olabilmesinin en büyük nedenlerinden biri sizlerin mutlu hissetmenizdir. Eğer bir tüylü patili dostunuz varsa sizler de yakından bilirsiniz ki siz ne zaman üzgün olduğunuzda onlar da üzgün gözükür mutlu anlarınızda da mutlu olurlar. Onların hareket kabiliyetini kısıtlamadığınız sürece onlara giydireceğiniz sevimli köpek kıyafetleri sizi mutlu ederken onlar da bu ilgiden hoşlanacak ve onları da mutlu ettirecektir. Özel günlerde aldığımız bir hediye insanları nasıl mutlu ediyorsa onlara da aldığınız bu sevimli kıyafetler sevimli dostlarınızın neşesine neşe katacaktır. Onlara karşı duyduğunuz ilgiyi bu şekilde onlara hissettirdiğinizde aranızdaki duygusal bağlar daha da güçlenecektir. Sevimli dostunuzun ona duyduğunuz ilgiyi hissettiği için özgüveni artacaktır ve bu da onları daha mutlu sadık dostlarınız haline getirecektir. Ayrıca özel günlerde çekileceğiniz fotoğraflardaki konsepte uyum sağlamasını sağlayacak elbiseler ile giyindirildiklerinde aileden biri olduklarını belli etmiş olacaksınız.

Köpek Elbiseleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek Elbiseleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dünya üzerinde yaşayan canlılardan insanlara en yakını köpeklerdir. Bu sevimli dostların sadakati ve cana yakınlığı mitlerden hikayelere, filmlerden kitaplara kadar konu olmuştur. Günümüzde de artık birçok evde bu sevimli dostlarımıza rastlamaktayız. Doğada yaşama alanlarının çok dar oluşuyla beraber şehirlerde çok zor koşullarda yaşamaya çalışan bu tüylü patili dostlarımızı kendilerine yaşam arkadaşı olarak görüp yanlarına alan birçok insan bulunmakta. Bu evcil hayvan sahipleri sevimli köpekleri genelde yavruyken yanlarına almakta ve ellerinden geldiğince sevimli dostlarının ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Televizyonlarda da birçok köpek güzellik yarışmalarına rastlamış oradaki yavru köpek elbiseleri giydirilmiş sevimli mi sevimli birbirinden şirin köpekleri görmüşsünüzdür. İşte sizler de patili dostlarınıza o elbiselerin çok yakışacağını düşünüyorsanız çeşitli modellerde ve renklerde, farklı tarzlara uygun köpeğinizin boyutlarına ve cinsine göre bir köpek elbisesi tercih edebilirsiniz. Fakat sevimli dostlarınıza onları çok mutlu edecek bu elbiseleri alırken dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. köpek elbiseleri kalıpları ilk bakışta dikkat etmeniz gereken hususlar arasındadır. Sevimli dostunuza alacağınız elbiselerin kalıpları tüylü dostunuza uygun gelmediğinde onun hareket kabiliyetini daraltmış olur ve streslenmesine sebep olursunuz. Bu sebeple sadık dostunuzu korumak amaçlı aldığınız bir elbise onun kötülüğüne sebep olmaması için köpeğinizin boyutlarını iyi analiz ederek tercihlerinizi bu yönde kullanmanızı tavsiye ederiz. Patilerinin üşümemesi ve kötü zeminlerde zarar görmesini istemeyen evcil hayvan sahipleri köpek ayakkabılarını tercih etmekte, fakat köpeğinize aldığınız ayakkabı pati ortopedisine uygun olmasına rağmen köpeğiniz giymekten hoşlanmıyorsa onu zorlamamanız önerilir. Köpeğinizin daha sevimli olması veya onu zorlu hava şartlarından korumak için satın aldığınız elbise onu daraltarak mutsuz olmasına sebebiyet verebilir. Eğer köpeğiniz kilolu bir tüylü dostsa yağ oranının fazla olmasından kaynaklı olarak aldığınız elbise onu fazla ısıtacak veya rahatsız edebilecektir. Burada ana faktör köpeğiniz ve sizin aranızdaki iletişimdir. Alacağınız ürünü onu tanıyarak tercih edin ve ihtiyacına paralel tercihler yapın. Ayrıca alacağınız köpek elbisesinin kumaşının ne tür bir kumaş olduğunu analiz ederek, sevimli dostun tüylerine ve derisine zarar vermeyeceğinden emin olarak birçok çeşit içerisinden size ve köpeğinize en uygun tercihi yapmanızı öneririz. Buna ek olarak göğüs tasması modellerini de keşfedin!

Köpek Elbiseleri Nasıl Giydirilir?

Köpekler insanlara sadık ve cana yakın sıcakkanlı hayvanlardırlar. İnsan dostlarıyla çok iyi anlaşmakta ve onlarla olmaktan büyük keyif duymaktadırlar. İnsan dostları da onların sevgisinin karşılığını vermeye çalışarak onları korumaya çalışır ihtiyaçlarını gidermeye çalışırız. Bazı cinslerinin ve yavrularının kısa tüy yapısından dolayı üşüme ve hastalıklara yakalanma ihtimalinin önüne geçmek için köpekleri çeşitli elbiselerle giydirmekteyiz. Fakat her köpek buna sıcak yaklaşmaz. Onların sağlığını korumak için yapıyor olsanız da elbise onlara bir tehditmiş gibi gelebilir ve giyinmek istemeyebilirler. Ya da giyindikten sonra elbise içerisinde rahat etmeyip strese girebilirler. Burada önemli olan kıyafetleri giydirirken sizlerin onlara olan tutumudur. Öncelikle kesinlikle sevimli dostlarınızı kıyafet giydirmeye zorlamayın. Kıyafetlere alışabilmeleri için ilk etapta onlara daha basit kıyafetler giydirmeyi deneyin. Buna alıştırdıktan sonra onlara köpek elbiseleri giydirmek ve çeşitlendirmek daha kolay olacaktır. Köpek kıyafetlerini tüylü dostlarınıza giydirirken her zaman yavaş hareketlerle davranmak gerekir. Çoğu köpek giydirilmekten hoşlanmasa da doğru yaklaşımlarla köpeğinize kıyafetleri giydirdiğinizde buna alışacaktır. Sevimli dostlarınıza kıyafet giydirirken yavaş davranın ve bu işi onun için eğlenceli hale getirmeye çalışın. Kıyafeti ilk giyindiğinde ona vereceğiniz ödül maması ile onu ödüllendirebilirsiniz. Birçok köpek bu metotla çoğu şeyi öğrenebilmektedir. Ona cinsine ve boyutlarına uygun kıyafet almaya özen gösterin aksi takdirde kıyafetlerin onu aşırı rahatsız hissettirmesine sebep olacak bir daha da bir elbiseyi kolay kolay giyinmeyecektir.

Köpek Elbiseleri Nasıl Yıkanır?

Köpekleri çeşitli kıyafetlerle daha sevimli hale getirebilirken aynı zamanda onları hava koşullarına karşı da korumak mümkün. Köpek kıyafetleri çeşitli renklerde ve tarzlarda modelleriyle satışa sunulmaktadır. Aldığınız köpek kıyafetlerini sevimli dostlarımız giyindikten sonra haliyle kirlenmektedirler. Köpeğinizin kirlenmesini de önleyen köpek kıyafetlerinin bir dahaki kullanımı için temiz ve hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Yıkayacağınız sevimli dostlarımızın kıyafetleri yapıldığı maddeye göre değişkenlik göstermekte bundan dolayı da farklı şekillerde yıkanılması önerilmektedir. İlk etapta elbiselerin üzerindeki tüyleri temizlemek sizlere hem kolaylık sağlayacak hem de sonra yıkanacak köpek kıyafetlerinin tüylerinin beraber yıkanacağı kıyafetlere bulaşmasını önleyecektir. Sevimli dostların tüylerini giyindikleri kıyafetlerden toplamak için çeşitli eldivenler fırçalar ve makineler kullanıcıların tercihine sunulmuştur. Bunlardan birini edinerek köpeğinizin tüylerini kıyafetinden ayırmanız ve toplamanız daha kolay hale getirebilirsiniz. Tüy toplama işleminden sonra köpeğinize aldığınız kıyafetin kumaşının türüne göre önerilen şekilde yıkayabilirsiniz. Bu kimi zaman çamaşır makinesinde 30 derece sıcaklıkta olmaktayken kimi kumaş türünde ise elde yıkanılması önerilmektedir. Alacağınız kıyafetin yıkama önerilerini dikkate alarak sevimli dostlarınıza aldığınız kıyafetleri kirlendikten sonra yıkayabilirsiniz.