Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mama Kabı & Suluk

için 1,113 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Köpek Mama Kabı & Suluk

Evcil hayvanlar yuvanıza mutluluk ve neşe getirir. İnsanlara yakınlığı ve sevimlilikleri ile gönülleri fetheden bu güzel varlıklar aynı zamanda bireye de mutluluk katmaya yardımcı olmaktadır. Evcil hayvanlar size ne kadar mutluluk ve huzur getirirse aynı zamanda sizden de o denli beslenme ve sevgi konusunda karşılık beklemektedirler. Bu esnada dostlarınızın temel ihtiyacı olan beslenme konusunda köpek mama kabı modellerine ihtiyaç duyarsınız. Evcil hayvanlar bireye sorumluluk sahibi olmayı öğretir. Köpek bakımını takip ederken ihtiyacınız olan bazı temel ürünler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ve temel ihtiyaç olan dostunuzun beslenme alışkanlıklarını düzenli bir şekilde sağlamaktır. Bu işlemi gerçekleştirirken temel ürünler arasında ilk akla gelebilecek ve sizlere daha konforlu bakım sunabilecek mama kabı ya da su kabı modelleri destekçiniz olacaktır. Sevimli dostunuzun yemek yerken konforlu ve rahat bir şekilde beslenmesi için bu ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle bu tarz ürünlerin kullanılması evcil hayvan sahibi bireyler için de son derece önem teşkil etmektedir. Evcil hayvanlarla iletişim kurmak birey üzerindeki stresin dağılması ve mutluluk kazanılması için son derece etkilidir. Yapılan araştırmalar bireylerin köpeklerle yaşaması konusunda oldukça pozitif etkilerinin olduğunu göstermektedir. Bir evcil hayvana sahip olmak insanlarda empati yetisini geliştirmeye destek olur. Evcil hayvanın sorunları ile ilgilenmek ya da ihtiyaçlarını gözetebilmek birey için de son derece geliştirici özelliklerin kazanılmasına destek olmaktadır. Evcil hayvanınızı beslerken özellikle temizlik ve düzen açısından mama kapları son derece işlevsel özellikleri ile sizlere yardımcı oluyor. Hem evcil hayvanınız hem de sizin için daha konforlu yeme zamanı geçirebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz mama kabı sayesinde köpeğiniz belirlediğiniz alanın dışında yemek yemeyecek ve yemek yeme yerini öğrenmiş olacaktır. Kullanımı ile yaşamınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olacak bu ürünler kullanım alanlarına göre farklı tasarımlara sahip olabilmektedir. Köpekler için mama kapları farklı çokça çeşidi olan ve her köpek için farklı beğenileri sizlere sunacak çeşitlere sahiptir. Dolayısı ile sizler de köpeğinizi tanıyarak en uygun mama kabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu mama kabı üretimleri içerisinde ahşap olan mama kapları doğallığı simgeleyerek aynı zamanda ev dekorasyonunuza da farklı bir hava katmaya yardımcı olurken; seramik materyallerinden üretilen köpek mama kabı modelleri şık ve tasarım ürünler arasında yer almaya olanak sağlayacaktır. Aynı bebeklerde olduğu gibi evcil hayvanlarınız da mama kabı seçiminde sizleri yönlendirebilir. Bu esnada köpeğinizin sevdiği modelleri satın alabilirsiniz.

 Köpek Mama Kabı Çeşitleri

Köpek Mama Kabı Çeşitleri

Köpekler insanlarla ilk yakın ilişki kuran hayvanlardır. Her bölgede olduğu gibi ülkemizde de en fazla birlikte yaşanan beslenen ve sevilen hayvanlardan biri köpeklerdir. Köpeklere sağlıklı bir şekilde bakabilmenin en etkili yolu iyi bir köpek mama ve su kabı almaktan geçmektedir. Doğru ve etkili bir ürünü tercih etmek en az beslenmek en az köpeğinizi beslemek kadar önemlidir. Farklı malzemelerden üretilen köpek mama saklama kapları yiyeceğin besin değerlerinin aktif bir şekilde muhafaza edilebilmesini sağlamaktadır. Köpeğinizin taze su ve mama tüketebilmesi için bu ürünler son derece gereklidir. Köpek mama ve su kapları evcil dostunuzun rahat bir şekilde kullanabileceği tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır. Normal şekilde var olan tasarımların yanı sıra otomatik olarak çalışan ve oldukça konfor sağlayan mama ve su kapları bulunmaktadır. En iyi köpek ve mama kapları sayfamızda bulunmaktadır. Köpekler için tercih edeceğiniz mama kaplarını tercih ederken kolay temizlenebilir olmasına dikkat edilmelidir. Köpek mamaları, ambalajları açıldıktan sonra uygun koşullarda saklanmazsa tazeliğini yitirmeye başlayacaktır. Bu nedenle hava ile temas etmemesini sağlayacak mama kabı modelleri bulunmaktadır. Mama kabı modelleri sıkıca kapanarak hava ile temasın önlenmesine yardımcı olur. Pratik kullanıma sahip olmaları birey için son derece keyifli bir kullanımı da beraberinde getirmektedir. Farklı boyut seçenekleri ile hemen hemen her ihtiyacı ve beklentiyi karşılayacak modeller sizlerle buluşmaktadır. Sevimli dostunuzla seyahat edecekken bu tür ürünler hayat kurtarmaya olanak sağlar. Tekli olarak satılan mama kabı modelleri bulunurken set halinde satın alabileceğiniz köpek mama kabı ikili modeller de bulunmaktadır. Kuru ya da yaş mamaları muhafaza etmeniz bu tasarımlarla daha kolay hale gelecektir. İki ürünü aynı anda taşıyabilmenin konforunu yaşayabilirsiniz. Set halinde bu tarz ürünleri tercih etmeniz çok yönlü kullanım imkanı sunmaya yardımcı olur. İhtiyacınız olan köpek mama kaplarını satın alarak köpeğinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesine olanak sağlayabilirsiniz. Hazneli köpek mama kabı öğünlük bölmelerden oluşmaktadır. Bu tasarımlar sayesinde köpeğinizin beslenmesini yakından takip edebilirsiniz. Aynı zamanda köpeğinize vermeniz gereken mama miktarını ayarlamış olursunuz. Farklı bir beslenme stili izlenmesi gerekiyorsa hazneli olan mama kapları ile bunu doğru bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu ürünlerin tasarımı birden fazla köpeği olan bireylere de kolaylık sağlayacaktır.

 Farklı Malzemelerden Üretilen Köpek Mama Kapları

Farklı Malzemelerden Üretilen Köpek Mama Kapları

Köpek mama kabı çelik modelleri yemeklerin konulabilmesi için farklı ve nitelikli malzemeler ile üretilmiş olabilir. Köpeklerin gıda ihtiyaçlarını karşılayacak en etkili çözümlerin sunulabilmesi adına çelik malzemeler de mama kapları içerisinde yer almaktadır. Sağlıklı bir çizgi bütünlüğü dikkate alınarak tasarlanan modeller çelik seçenekleri ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Köpek mama kabı çelik malzemelerde kendini göstermektedir. Kaliteli çelik malzeme ürünleri yıllar boyunca yıpranmadan kullanma avantajı sağlamaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen mama kapları bireyler tarafından da ideal tercihler arasında yer alır. Köpekler için geniş tercih yelpazesine sahip çok farklı materyal bütünlüğünden üretimi sağlanan mama kapları bulunmaktadır. Özellikle nitelikli malzemelerle üretilen mama kaplarının çelik olması hayvanların sağlığı için de gereklidir. Köpeklerin sağlıklı beslenebilmesi için bu konu son derece önemlidir. Daha iyi yaşam şartı ve güvenilir ürünler oldukça hassas bir konudur. Birey olarak gıda ihtiyacının karşılanmasında köpeklere sağlanacak olan imkanlar oldukça önemlidir. Birbirinden değişik mama lezzetleri olduğu gibi aynı durum kaplar için de geçerli olmaktadır. Bu noktada ergonomik ürün tasarımı da tercihi etkileyen kriterlerden biri olmaktadır. Bunun yanı sıra seramik köpek mama kabı da görüntü bütünlüğü ve kaliteli oluşu ile tercih edilebilmektedir. Seramik kolay temizlenebilir olması ile tercih sebebidir. Aynı zamanda markaların tasarlamış oldukları birbirinden farklı ve benzersiz tasarımlara sahip seramik şıklığını yansıtan mama kabı modelleri bulunmaktadır. Üretimde kullanılan malzemelerin sağlıklı olması önemli bir konudur. Seramik mama kaplarının birbirinden farklı boyutları bulunabilmektedir. Köpeğinize en uygun modellerden yana tercih seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle siyah seramik mama kapları asil duruşları ile oldukça göz doldurucu özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra farklı ve daha canlı renklere sahip modeller de enerjik görünümleri ile evinize hava katmaya yardımcı olur. Renk bütünlüğü olan modeller kullanışlı oluşlarının yanı sıra aynı zamanda estetik bir görüntü oluşturma fırsatını sizlere sunmaya yardımcı olur. Rahat, kullanışlı ve ergonomik yapıya sahip bu modeller ile köpeklerinizin mama tüketmesini konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmesine olanak sağlayabilirsiniz. Rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün seçenekleri aynı zamanda köpeğinizin fiziksel görüntüsü göz önünde bulundurularak da tasarlanmaktadır. Küçük görünüme sahip köpekler için ideal boyutlarda mama kapları tasarlanıyorken büyük ırk köpek mama kabı ağız kısmının rahat girebilmesi açısından daha farklı tasarımlarla üretilmektedir.

 Her Bütçeye Uyum Sağlayacak Köpek Mama Kapları

Her Bütçeye Uyum Sağlayacak Köpek Mama Kapları

Köpek mama kabı fiyatları ürünlerin, boyutuna, yapısına, rengine ya da kullanım alanına göre farklı fiyat anlayışına sahip olabilmektedir. Farklı modellerde üretilmiş ve farklı özellikleri bulunan mama kapları farklı aralıklarda ücretlendirilebilir. Dizaynları birbirinden farklılık gösteren mama ve su kapları bulunmaktadır. Bu nitelikli mama ve su kaplarından her biri farklı fiyat anlayışı ile piyasaya sürülmektedir. Fiyat aralığının belirlenmesini etkileyen bazı faktörler bulunmaktadır. En önemli etken ürünün yapımında kullanılan malzemelerin ne denli kaliteli oluşudur. Materyallerin yüksek kaliteli ürün grubu arasında yer alması ürünü direkt olarak niteliklendirecektir. Genellikle melaminden yapılmış olan su kapları daha uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Bu malzemeler uygun fiyatlı ürün grupları arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra seramik kaplar gösterişli ve kaliteli seramiklerden üretilmiş olması nedeniyle daha yüksek fiyat anlayışına sahip olabilmektedir. Mama ve su kabının aynı hazneli olduğu çeşitlerinde de farklı fiyatlandırmalara yer verilebilir. Bu durumun belirleyicisi kabın üzerinde durduğu maliyetin ne denli kaliteli oluşudur. Ayrıca otomatik mama kapları ile manuel mama kapları nitelikleri açısından birbirinden farklılık göstereceği için otomatik mama kapları daha yüksek fiyat anlayışına sahip olabilmektedir. Metal köpek mama kabı hem kullanışlı oluşu hem de paslanmaz yapıda olan modelleri ile erişilebilir fiyat imkanını sizlere sunmaya yardımcı olmaktadır. Marka bilinirliği de fiyat garantisini etkileyen faktörlerden biridir. Köpeğinizin ihtiyacına ve sizin kullanım alanınıza göre farklı köpek mama ve su kabı modelleri bulunmaktadır. En sık tercih edilen ürünler arasında paslanmaz çelik köpek mama kapları bulunmaktadır. Bu mama ve su kapları ayrı ayrı satılabileceği gibi bir arada da satılabilir. Bir arada satışa sunulan mama ve su kapları farklı fiyatlara sahip olabilir. İkili olan bu modeller plastik ya da ahşap ile tutturulabilir. Köpeğinizin yemesi ve suyu içmesi kolay hale getirilmeye çalışılmıştır. Bazı mama ve su kapları kapasiteleri bakımından farklı uç kısımlarına sahip olabilir. Buna ek olarak bazı mama ve su kapları otomatik özelliğe sahip olabilmektedir. Bu gibi özelliklere farklı modeller farklı fiyat anlayışına sahip olabilir. Tüm bu özelliklere sahip ve çok daha fazla model sayfamızda sizlere sunulmaktadır.

 En Kullanışlı Köpek Mama Kabı Çeşitleri

En Kullanışlı Köpek Mama Kabı Çeşitleri

Zaman ayarlı köpek mama kabı akıllı kullanıma sahip modeller arasında yer alır. Zaman ayarlı köpek mama kapları farklı litrelere sahip boyutlarla üretilmektedir. Kedi ve köpekler için 48 saate kadar zaman ayarlanma özelliği bulunan birbirinden farklı tasarımlar bulunur. İçerisinde kuru mama ve konserve mama konulabilme imkanı olması oldukça kullanışlı olduğunu göstermektedir. Modellerine göre farklılık göstermekle birlikte genel anlamda plastik olarak üretilmiş olan çeşitler bulunur. Bu tasarımlarda mamanın tazeliğini yitirmemesi için alt kısmında buz torba kısmı bulunmaktadır. Bu ürünler pil yardımı ile çalışmaktadır. Farklı tarzlara sahip modeller üretilmektedir. Bazı zamanlayıcı modellerinde LED ve ekran göstergesi yer alır. Mama ve su kaplarının şekilleri de değişkenlik göstermektedir. Kaplar kare, dikdörtgen ya da yuvarlak şekillerde olabilmektedir. Hızlı yemek yeme problemi olan hayvanınız için labirente benzer tasarımlara sahip ve daha uzun süre dayanacak mama kapları tercih edilebilir. Oyuncu evcil hayvanlarınız için mama işlemini keyifli hale getirecek ürünler yer almaktadır. Yüksek teknoloji kullanılarak tasarlanan mama kapları da bulunur. Köpek mama kabı otomatik kasedeki mama bittiğinde kendiliğinden doldurma özelliğine sahiptir. Bu ürünler LED, sinyal ya da kamera gibi seçeneklerle donatılmıştır. Bazı mama ve su kapları otomatik olarak zamanlayıcılarla programlanmıştır. Beslenme alışkanlıklarına ve yeme düzenine göre köpek yemek kabı seçeneklerinde bulunabilirsiniz. Özellikle köpekler melamin mama kabı modellerini tercih eder. Yetişkin köpekler mama kaplarını hızlı bir şekilde tüketirler. Aksine yavru köpekler mamalarını daha yavaş yedikleri için sürekli olarak mama kaplarında mama bulunmaktadır. Yiyeceğin yemek kabı içerisinde çabuk bozulmaması oldukça önemlidir. Melaminden yapılan mama kapları ise içine konulan yiyeceklerin çabuk bozulmaması nedeniyle oldukça avantajlıdır. Melamin kaplar arasında çok çeşitli modeller bulunmaktadır. Bu ürünler arasında yer alan melaminden üretilmiş yavaş yeme kapları oldukça popülerdir. Bu sayede köpeklerin yavaş yemeleri ve çiğneme alışkanlığı edinmeleri desteklenmektedir. Melaminden üretilmiş olan bir diğer seçenek de ikili mama kapları olmaktadır. Özellikle küçük ırk köpekler suyu ve mamayı bir arada yeme imkanı bulabilir. Bunun yanı sıra soğutuculu melamin kaplar da bulunmaktadır. Özellikle sıcak yaz aylarında mamanın bozulmasını engelleyecek modeller daima serin kalmasını sağlayacaktır. Bu mama ve su kapları yaklaşık olarak ürünün 8 saat serin kalmasına yardımcı olmaktadır.

 Köpek Suluk Kapları

Köpek Suluk Kapları

Köpek suluğu özellikle evin dışarısında bulunduğunuz zaman sizlere yardımcı olacak işlevselliğe sahiptir. Köpek sulukları köpeğiniz susadığı anda onu besleyebilmeniz için tasarlanmıştır ve ağız kısımları bu sayede özel olarak üretilmiştir. Paslanmaz çelik su kapları paslanma ve oksitlenmeyi engelleyerek evcil hayvanınızın sağlığı için son derece düşünülerek sizlere sunuluyor. Paslanmaz çelikten üretilen su kabı dayanıklı özelliklere sahip modeller arasında yer alır. Bu tarz suluk özellikleri hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygun bir şekilde eşlik eder. Ayrıca bu tarz ürünler evcil hayvan sahibi bireyler için kurtarıcı ürünler arasında yer alır. Özellikle suluklar dış mekanlarda ıslanabilir. Bu durumda paslanmaması son derece önemlidir. Çelik su kaplarının en önemli özelliklerinden biri de kolay temizlenebilir oluşlarıdır. Paslanmaz çeliğin en önemli özelliklerinden bir diğeri de çevre dostu ürün grupları arasında yer almalarıdır. Köpek su kaplarının üretiminde kullanılan bir diğer model melamin su kaplarıdır. Melamin belirli saat diliminde suyun serin kalmasına yardımcı olur. Melamin son derece dayanıklı bir malzemedir. Melamin doğal malzemeden üretilir. Plastiğin doğal alternatifi olarak bilinir ve organik bileşenlere sahiptir. Son derece hafif yapıları bulunur. Evlerde, bahçelerde ve diğer mekanlarda kullanıma uygunluk sağlar. Uzun yıllar eskimeden durmaya yardımcı olurlar. Plastik köpek su kapları farklı renklerde ya da büyüklüklerde üretilebilmektedir. Her ırktan köpeğin kullanımları için uygunluk sağlamaktadır. Plastik hafif bir malzeme olduğundan bireye taşınabilme kolaylığı sağlayacaktır. Köpeğinizle dolaşmaya çıktığınızda ya da seyahat halindeyken plastik seçenekler sizlere kolaylık sağlamaya destektir. Bunun yanı sıra bu kapların temizliği de kolaydır. Çalışan bireyler için köpeklerini evde bırakıp gitmek oldukça zorlu olabilmektedir. Tam da bunun için tasarlanmış köpek otomatik suluk çeşitleri sizleri bu dertten kurtarmaya destek olacaktır. Uzun saatler boyunca yalnız kalacak köpekler için otomatik modeller hayat kurtarır. Köpeklerin su ihtiyacını karşılayacak ve su bittikçe otomatik olarak eklenecek modeller her ebeveyn için tercih edilecek seçenekler arasında yer alır. Bu kapların en önemli özelliklerinden biri de kapalı bir haznesi olduğundan suyun daima temiz kalmasına yardımcı olmaktır. Hem iç hem de dış mekan kullanıma uygunluğu ile bilinirler. Seramik köpek su kapları estetiğe önem veren köpek ebeveynleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Dış etkenlere ve kimyasal tepkimelere karşı yüksek dirençli, sudan etkilenmeyen doğal bir malzeme olan seramikten üretilen köpek su kapları etkileyici tasarımlara sahip olabilmektedir. Tüm bu sıralanan özelliklere sahip su kapları köpeklerin sağlıklı bir şekilde su içebilmesini sağlamaktadır.