Kategoriler

Marka

Irk Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Eğitim & İtaat

için 380 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Köpek Eğitim ve İtaat Ürünleri

Evcil hayvanların hemen hemen hepsi, evde bakımları yapılırken belli başlı ihtiyaçları vardır. En başta beslenme ve barınma ihtiyaçları haricinde bir noktadan sonra, belirli bir eğitime de ihtiyaç duyulur. Özellikle büyük boyutlu evcil hayvanlar arasında sayılabilecek köpekler, ev içerisinde büyütülürken kesinlikle eğitime ihtiyaç duyar. Köpek sahipleri kimi zaman basit komutları öğretmeyi amaçlarken, kimi zaman ise tuvalet eğitimden uyku düzenine kadar oldukça zor, uzun ve sert eğitimlerle bir çocuk büyütüyormuşçasına köpeklerini yetiştirebilir. Köpekler pek çok alanda eğitilmeye müsaittir. Ev yaşamı haricinde kimi köpekler polis araştırmalarında dahi kullanılır ve elbette ki tüm bu araştırmalar için belirli bir eğitimden geçmesi gerekir. Her köpeğin aldığı eğitim ve eğitilme şekli farklı olsa da eğitim esnasında ihtiyaç duyulan bazı temel köpek eğitim ve itaat ürünleri bulunur. Basit bir itaat eğitiminden, araştırmalarda yardımına başvurulacak bir köpeğin eğitimine kadar tüm eğitimleri, bu ürünleri kullanarak kolayca vermeniz mümkündür. Eğitimini vermek istediğiniz duruma göre tüm bu ürünler çeşitlilik gösterebilmekte ve kullanım alanına göre sınıflandırılmaktadır. Bu sınıflandırma sayesinde köpek, ne eğitimi aldığını tam olarak anlayabilir ve daha sonrasında bu ürünleri gördüğünde yapması yada yapmaması gereken davranışların farkına varabilir. Köpeğe verilecek herhangi bir eğitim, profesyoneller tarafından da verilebilirken, doğru eğitim ürünleri tercihleriyle siz de evinizin konforunda köpeğinize kolayca eğitim verebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürünler, sayfa üzerinde yer almakla birlikte, öncelikli olarak köpeğinize ne konuda eğitim vermek istediğinizi seçmek, aradığınız ürünlere daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Köpek Eğitimi İçin Hangi Ürünler Gerekir?

Köpek Eğitimi İçin Hangi Ürünler Gerekir?

Köpekler pek çok farklı konuda eğitim verilebilen ve bu eğitimleri kolay bir şekilde kavrayabilen canlılardır. Bir köpeğe eğitim vermek, sizi anladığınızı bildiğiniz için oldukça keyifle yapılan işlerden biridir. Elbette ki tüm bu eğitim veya eğitimler sırasında birtakım ürünler, köpek eğitim malzemeleri ürünlerine ihtiyaç duyulur. En temel ürünlerden bir tanesi köpek eğitim tasmasıdır. Bu tasmalar, en basit eğitimlerden en zor eğitimlere kadar verilen her türlü eğitimde en sık kullanılan ürün olarak karşınıza çıkar. Vermek istediğiniz her türlü eğitimde mutlaka işinize yarayacak olan tasmaların tüm çeşitlerine sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. En temel eğitimlerden biri olan köpek itaat eğitimi, hemen hemen her köpeğe sahipleri tarafından belirli bir ölçüde verilen bir eğitimdir. Bu eğitimi, köpeğinizin güvenini kazandıktan sonra bir sonraki aşamalara çıkartmak ise tamamen sizin elinizdedir. Diğer bir temel eğitim olan tuvalet eğitimi de bir köpeğe mutlaka verilmesi gereken eğitimler arasında yer alır. Tuvalet eğitimi ürünleri ve ödül mamalarıyla bu eğitimi de kolay bir şekilde köpeğinize verebilirsiniz. Köpek eğitim tuvaletleri size bu konuda yardımcı olabilecek ürün çeşitleri arasında yer alır. Köpek eğitim çiti, eğitim kafesi, eğitim kolluğu, eğitim düdüğü, eğitim pedi ve eğitim parkurları ile köpeğinize dilediğiniz eğitimleri kolayca verebilirsiniz. Bu eğitim süreleri, öğretmek istediğiniz komutlara veya vermek istediğiniz eğitimlere göre farklılık gösterebildiği gibi oldukça sabır ve emek isteyen işlemlerdir. Bu nedenle bir eğitime başlamadan öncesinde ne kadar uzun sürebileceğini fark etmeli ve bıkmadan köpeğinize eğitim vermeyi sürdürmelisiniz. Tüm bu süreç esnasında köpek eğitim ekipmanları ve köpek eğitim eşyaları her zaman yanınızda ve elinizin altında bulunur. Tüm bu ürünler ve daha fazlasına ulaşmak için sayfa üzerinden inceleme yapmaya başlayabilirsiniz. Köpeğiniz ve eğitimi için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar ve daha fazlası, sayfa aracılığıyla siz kullanıcılara sunulur.

Köpek Eğitim Oyuncakları ve Ödül Mamaları

Köpek Eğitim Oyuncakları ve Ödül Mamaları

Köpeklerin eğitim sürecinde kullanılan pek çok ekipman ve özel eğitim aracı olmakla birlikte kimi zaman küçük dostlarına eğlenirken de verebileceğiniz bazı eğitimler bulunur. Özellikle komutları algılayabilmesi ve uygulayabilmesi, eğitimleri verilirken köpek eğitim oyuncakları çoğu ekipmandan çok daha etkili olabilir. Köpek eğitim topları bu eğitimler sırasında en çok kullanılan oyuncak ürünleri arasında yer alır. Git, gel, otur, yat, kalk gibi pek çok komutu öğretmek için bu toplar veya diğer oyuncaklar kullanılabilir. Köpek eğitimi verilirken başvurulan bir diğer yöntem ise köpeği ödüllendirmektir. Bu ödüllendirme genel olarak mama aracılığıyla yapılır. Köpeğin, tadını oldukça sevdiği bir mama, ödül maması olarak seçilir ve eğitim esnasında eğer öğretilmeye çalışılan komutu doğru bir şekilde yerine getirirse ödül mamasından almaya hak kazanır. Köpek eğitim maması köpeklere genellikle sadece eğitimleri sırasında ve oldukça az miktarda verilir. Bunun sebebi ise köpeğin o tada alışmaması ve eğitim süresince o ödülün kendisine çekici gelmesini sağlar. Ödül mamasını sürekli olarak tüketen bir köpek, mamayı yemeye hak kazanmak için ekstra bir uğraş içine girmez ve bu da eğitimini sekteye uğratabilir. Bu nedenle eğitim sırasında dahi ödül mamalarının ölçülerine oldukça dikkat edilmeli ve fazlasını vermekten kaçınılmalıdır. Köpek eğitim oyuncağı ve mamalarına sayfa üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Pek çok mark tarafından kullanıcılara sunulmuş olan bu ürünleri inceleyerek köpeğinizin eğitimi için en uygun ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Tüm bu eğitim malzemelerinin bir arada olduğu ve temel malzemelerin içinde bulunduğu köpek eğitim seti ürünlerini de mutlaka inceleyebilirsiniz. Ayrıca, kuru mama ihtiyaçları için de sayfamızı ziyarete edebilirsiniz.

Köpek Eğitim Ekipman Önerileri ve Ekipman Fiyatları

Köpek Eğitim Ekipman Önerileri ve Ekipman Fiyatları

Köpek eğitimi sırasında kullanılan ekipmanlar pek çok unsura göre farklılık gösterebilir. Bu farklılıklar genellikle köpeklerin cinsine, köpek sahibinin tutumuna, verilecek eğitimin türü gibi pek çok sebebe bağlıdır. Bu eğitimler esnasında elbette ki en önemli şey köpeğinizi üzmeden ve ona zarar vermeden bir şeyler öğretmeyi başarabilmektir. Fiziksel veya psikolojik olarak herhangi bir zarar vermeden bir eğitimi tamamlayabiliyorsanız, köpeğinizi eğitirken eğlendirebiliyorsanız, bu oldukça iyi bir eğitimci olduğunuzu gösterebilir. Eğitimi sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmek için ise en önemli unsurlardan biri eğitim ekipmanlarıdır. Bu ekipmanlar piyasada oldukça fazla bulunduğundan kimi zaman kafa karışıklığı yaratabilir ve hangi ürünün daha iyi olduğuna karar veremeyip, ne satın alacağınızı bilemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda tavsiye ve önerilerden yola çıkarak ürün tercihi yapmak üzerinizdeki baskıyı biraz olsun hafifletebilir. Beğendiğiniz birkaç ürün içerisinde ürün yorumlarını değerlendirerek satın alacağınız ürünlere kolayca karar verebilirsiniz. Daha önce kullanmış kişilerin yorumlarından ve eğitim süreçlerinden kesitlerine tanık olabilirsiniz. Aynı zamanda ürün yorumları sayesinde iyi bir fiyat performans değerlendirmesi de yapabilirsiniz. Köpek eğitim ekipman fiyatları fazlaca değişkenlik gösterebilir. Ürünlerin çeşitlerine, marka ve modeline göre pek çok unsur fiyat değişimi üzerinde etkili rol oynar. Bu nedenle satın alacağınız ürünler arasında doğru bir değerlendirme yaparak en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.