Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

N&D
Bba
Afp
Ans
Kk
Ss
Mio
Mps
Cca
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Yaş Grubu

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Irk Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Kısırlaştırılmış Özel

Başka bir kelime deneyin

Özel Irk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Köpek

için 28,563 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Trendline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 KG

  (386)
  30 günün en düşük fiyatı!
  687,55 TL 666,92 TL
  44.46 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Paw Paw Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 KG

  (419)
  30 günün en düşük fiyatı!
  476 TL 456,96 TL
  30.46 TL / KG
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Purina Pro Plan Kuzu Etli ve Pirinçli Hassas Sindirimli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 14 KG

  (303)
  30 günün en düşük fiyatı!
  2.190,55 TL 2.124,83 TL
  151.77 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Trendline Biftekli Yetişkin Köpek Maması 15 KG

  (1,693)
  30 günün en düşük fiyatı!
  680 TL 580 TL
  38.67 TL / KG
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Köpek

Her insanın içinde bulunduğu hayat şartlarından ve yaşanılan sıkıntı, stres gibi yaşam kalitesini önemli derecede etkileyen durumlardan uzaklaşmak, bir dost yardımıyla daha kolay bir hale gelebilir. Gün sonunda en iyi dostunuz olan köpeğinizle vakit geçirmek, fiziksel ve mental sağlığınızı olumlu yönde arttıracaktır. Siz mutlu oldukça köpeğinizin de mutluluğunu gözlerinden okuyacaksınız. Tabii ki bir köpeğin mutluluğu sadece sizin mutluluğunuzla oluşacak bir durum değildir. Dostunuza verdiğiniz sevgi kadar bakımının da yeterli olması gerekir. Özellikle köpek maması seçiminde oldukça dikkatli olmak gerekir. Mamalar köpek cinsine, yaşına ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Dostunuzu yeteri kadar iyi tanımak, ona uygun olan mamayı kolayca bulabilmenize yardımcı olur.

Vitamin Ve Minerallerle Zengin Mamalar İle Köpeğinize İyi Bakın

Vitamin Ve Minerallerle Zengin Mamalar İle Köpeğinize İyi Bakın

Köpeğinizin yaşam kalitesini ve sağlığını arttırmak için kullanılan mamaların sağlığına uygun olması gereklidir. Doğal antioksidanlar içeren, B1, A ve D vitaminleri bakımından zengin yiyeceklerin kullanılması, köpeğinize sağlıklı bir yaşam sürmesine olanak sağlayacaktır. Yapılan araştırmalarda, besinlerinden yeterli miktarda D vitamini alan köpeklerin diğer köpeklere oranla kansere yaklanma riskinin daha az olduğu tespit edilmiştir. Bu sebeple, mama alırken D vitamini içeriğinin 500 ile 1500 İÜ arasında olmasına dikkat etmek gerekir. A vitamini ise köpeklerde göz sağlığı gelişimi için oldukça önemlidir. Eksikliğinde oluşan ilk belirtiler gece körlüğü, daha sonra artmaya başlayan gündüz körlükleri, retinada oluşan ödemler, bulanıklık gibi birçok rahatsızlık baş gösterir. Bunların yanı sıra yetişkinliğe yeni adım atan köpeklerde gelişimin yavaşlaması ve kilo kaybı gibi problemler de oluşmaya başlar. Bu vitaminlerin dozunda kullanılması büyük önem taşır. Herhangi bir doz aşımı yaşandığında köpeğin sağlığını olumsuz etkileyen durumlar ortaya çıkabilir. Düzenli olarak vitamin ve mineral bakımından zengin ve kaliteli köpek maması kullanmak, köpeğiniz için yapabileceğiniz en önemli bakımlardan biri olmaktadır. Köpekler için en uygun olan ve uzun kullanımda problem teşkil etmeyen mamalar genellikle kuru köpek maması olmuştur. İçeriği uygun olan bir kuru mama, yetersiz ve sağlığı olumsuz yönde etkileyecek bileşenlerden oluşan bir yaş mamadan çok daha besleyici ve temizdir, bu sayede kuru mamalar ömür boyu rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle diş sağlığı ve bakımı için oldukça faydalı olan bu mamalar, yaş ilerledikçe oluşmaya başlayan diş problemlerinin önlenmesine büyük ölçüde yardımcı olur. Buna ek olarak köpeğinizin dişlerini düzenli olarak fırçaladığınızda da, zamanla dişte oluşan sararmaları en aza indirerek diş temizliğini tamamlamış olursunuz. Ayrıca kuru mamalar, yaş mamalara oranla daha uzun süre muhafaza edilebileceğinden dolayı kolay bozulma riski taşımaz. Pratik ve kilitlenebilir torbaları sayesinde de bayatlama problemine son verebilir, uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

Köpek Bakım Ürünleri Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Köpek Bakım Ürünleri Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Köpeğiniz için yapabileceğiniz en iyi bakımlardan biri olan doğru şampuan seçimi, dostunuzun yaşam kalitesini arttırmaya yönelik en doğru seçeneklerden biri olacaktır. Günde birkaç kez dolaştırma gereksinimleri, oyuncu ve yerinde duramayan canlılar olduklarından dolayı optimum seviyede temizlenmeleri gereklidir. En doğru köpek şampuanı tercihi için dostunuzun türünü ve yaşını bilmeniz önemlidir. En çok tercih edilen sıvı şampuan çeşitleri olurken, bazı köpek ırklarında kuru şampuan tavsiye edilebilir. Sıvı şampuan genellikle yetişkin köpekler için kullanılmaktadır. İnsanlar için üretilen şampuanlardan biraz daha farklıdır, daha az köpürür. Bu sebeple fazla şampuan kullanımından kaçınmak daha doğru olacaktır. Uygulama esnasında direkt olarak deriye uygulamaktan kaçınmalı, yeterli miktarda sıktığınız şampuanı bir sünger ya da beze döküp sonrasında köpeğinize sürerek masaj yapmak hem onu rahatlatır, hem de olası deri rahatsızlıklarını minimuma indirmeye yardımcı olur. Kuru şampuanlar genellikle birkaç köpek ırkı ve özellikle yavru köpekler için tercih edilmektedir. Gerekli aşıları yapılıp 2 aylık olduktan sonra yavaş yavaş yıkanabilirler. Yavru köpekler 7 aylık olana kadar yetişkin tüylerini çıkarmaya başlarlar. 2. aydan önce ve aşıları tamamlanmadan herhangi bir yıkama işlemi tavsiye edilmemektedir. Köpeğiniz her ne kadar kendini sizin yanınızda güvende hissetse bile vakit geçirebileceği, uyuyacağı bir kulübesinin ya da kafesinin olması çok önemlidir. Dostunuza köpek kulübesi seçerken ilk kimyasal madde içermemesi ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi en önemli unsurlardır. Kulübe seçiminde özellikle ahşap tercih edilmesinin sebebi, köpeklerin kemirme huyundan dolayı kolayca parçalayamayacağı için uzun ömürlü kullanım sağlaması ve kimyasal içerikten uzak tamamen doğal bir ürün olmasıdır. Köpek kulübeleri arasından seçim yaparken köpeğinizin boy ve kilosunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Fiziksel özelliklerinden bir miktar daha büyük olan kulübeler, köpeğinizin rahatça hareket edebilesine yardımcı olur. Kulübenin zeminin yalıtımlı olması ve çatının yağmur geçirmemesi, köpeğinizin kış aylarında kolayca ısınmasını destekler, kendisini güvende hissetmesine olanak sağlar. Köpek kulübesi fiyatları ahşap, yalıtım, kullanılan materyal çeşitleri, büyüklük gibi özellikler bakımından farklılık gösterir. Cebinize ve köpeğinize uygun modelleri sayfamız üzerinden inceleyebilir, kullanıcı yorumlarına bakarak ihtiyacınız olan ürünü kolayca bularak satın alabilirsiniz.

Köpeklerin Karakterine Uygun Tasma Seçimi

Köpeklerin Karakterine Uygun Tasma Seçimi

Özellikle yavru köpeklerin tuvalet eğitiminde yardımcı olan ve hareket alanını kısıtlayarak göz önünde olmalarını sağlayan köpek kafesi eğitimler için büyük bir fayda sağlamaktadır. Kafesi köpeğinize uygun bir şekilde tanıttığınızda güvenle dinlenebileceği, yetişkin olana kadar verilen kuralları uygulayabileceği bir alan olacaktır. Kafesin göz önünde bulunmasında oldukça fayda vardır. Yatak odası ya da salon gibi insanların yoğunlukla bulunduğu fakat kenarda, köşede, fazla dikkat çekmeyen bölgelerde bulunması, köpeğinizin güvende hissetmesine yardımcı olur. Kafes, köpeğinizin kolaylıkla hareket edip sağa sola gidebileceği kadar büyük olmalıdır. Köpeğiniz yavru ise 4 saatten fazla, yetişkin ise 6 saatten fazla kafeste bırakılmamalıdır, bu hareket köpeğinizde güvensizliğe ve mutsuzluğa yol açabilir. Tuvalet saati geldiğinde kafesten dışarı çıkarmak ve kafese pislemesine mecbur bırakılmamalıdır. Zaman geçtikçe kendilerine olan güvenleri arttığında ya da yeteri kadar büyüdüklerinde kafesi istedikleri zaman girip çıkabilecek bir alana dönüştürebilir, isteğe bağlı olarak tamamen kaldırabilirsiniz. Eğitim sonrasında artık köpeğinizi tasmalı bir şekilde gezdirebilirsiniz. Boyun ve göğüs olarak ikiye ayrılan köpek tasması zaman zaman sahipleri için kafa karıştırıcı bir sorun haline gelebilir. Seçim yaparken öncelikle köpeğinizin ırkı, özellikleri ve yaşı büyük önem taşır. Örneğin iri bir köpeğe sahipseniz boyun tasması tek başına yeterli olmayabilir. Köpeğiniz boynundan sürekli çekmesiyle birlikte hem sizin hakimiyet alanınızı kısıtlar, hem de köpeğinizin boyun bölgesinde oluşabilecek sağlık sorunlarını ortaya çıkarır. Bunun yanında köpeğiniz hareketli ise boynuna takmanız göğüs tasmasına göre daha kolay olacaktır. Boyun kısmında oluşan rahatsızlıklar ortaya çıktıkça göğüs tasmaları oldukça ilgi görmeye başlamıştır. İri ve hareketli bir köpeğin hakimiyetini kolayca sağlarken, boynuna herhangi bir yük binmediğinden dolayı köpeğiniz daha rahat hareket eder. Boyun tasmasına oranla daha uzun sürede takılabilir fakat bir miktar sabırla kolayca halledilebilir. Tasma seçiminde net bir karar veremiyorsanız iki çeşidini de temin ederek köpeğiniz üzerindeki etkisini inceleyip, verdiği reaksiyonlara göre uygun olan tasmayı kolayca bulabilirsiniz. Özellikle veteriner gibi köpeğinizin hoşlanmayacağı ortamlara giderken tasma ile değil köpek taşıma çantası ile gidilmesi önerilir. Çanta seçerken hava alabilen duvarlarına sahip olması en önemli özelliklerinden biridir. Çift yönlü açılabilir kapağı olan çantalar pratik kullanım sağlarken, köpeğinizin kolayca girip çıkmasına yardımcı olur. Evcil Hayvan Ürünleri kategorisi üzerinden evcil hayvanınız ile alakalı farklı ürünlere ulaşabilirsiniz.