TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Köpek Tabelası

için 39 sonuç bulundu.

Köpek Tabelası

Köpek tabelası ve köpek kovucu çeşitleri n11.com’un köpek aksesuarları kategorisi altında sizi bekliyor. Evinizin sınırlarına istenmeyen insanların girmesini engellemek için köpek tabelası çeşitlerini, köpeklerin sizden uzaklaşmasını isterseniz köpek kovucu ürünleri web sitemizin geniş koleksiyonundan inceleyebilirsiniz.

Dikkat Köpek Var Tabelası

Dikkat Köpek Var Tabelası

Dikkat köpek var tabelası veya köpek giremez tabelası müstakil binaların ve geniş bahçelerin tellerinde veya çitlerinde sık sık kullanılan bir tabela türü. Bunların mantığı genel olarak metal bir levha üzerinde bir köpek resmi ve dikkat çekici kırmızı renkte “Dikkat köpek var” yazısıyla yabancılara uyarı yapmak ve korku salmak. Bu tabelaların asıldığı yerlerde genelde herhangi bir köpek görülmediğinden birçok kişide gerçekten köpek olup olmadığına dair şüpheler oluşabiliyor. Gerçekten kötü niyetli birilerinin zarar verme ihtimaline karşı köpeğinizin kaldığı kulübeyi tam bu tabelanın arkasına koymamakta fayda var elbette. Ama bahçede bir bekçi köpeği olduğu izlenimini vermek de önemli. Bu tabelalara genelde Alman kurdu, Bulldog veya Bulldog kafası baskısı yapılıyor. Ama tabii ki bahçenizi koruyan köpek bu cins bir köpek olmayabilir. Golden retriever gibi arkadaş canlısı veya teriyer gibi minik bir köpeğiniz varsa, evinizin bulunduğu bölgede çok da vukuat olmuyorsa esprili tabelalardan da satın alabilirsiniz. Bahçesi olmayan evlerde de köpek tabelası kullanılabilir. Köpeğinizin ayrı bir odası varsa veya yine sitemizden alacağınız portatif köpek kulübesi veya köpek çitinin üzerine bu tabelalardan iliştirebilirsiniz.

Köpek Kovucu Çeşitleri

Köpek Kovucu Çeşitleri

Köpek kovucu ürünler, köpeklere zarar vermeden onları sizden uzaklaştırmayı amaçlar. Bunların farklı çeşitleri vardır. Birincisi, insanların duyamadığı ama köpeklerin duyamadığı frekanslarda sesler yayan kovuculardır. Bunlar genelde pille çalışan ve ele sığacak boyutta olan aletlerdir. İkincisi ise sprey kovuculardır. Bunlar da köpeklerin hoşlanmadığı kokuya sahip bir sıvı püskürterek onları sizden uzaklaştırırlar. Sprey kovucular biraz daha yakın temas gerektirebilir ama sonik kovucular ortalama yedi metreye kadar etkilidir.

Köpek Tabelası ve Köpek Kovucu Fiyatları

Köpek Tabelası ve Köpek Kovucu Fiyatları

Köpek tabelası ve köpek kovucu fiyatları oldukça ekonomik. Evinizi veya kendinizi korumak istediğinizde köpeklere zarar vermeden çözüm sunan bu pratik ürünler bütçenize büyük bir yük olmayacak. Bahçeli bir eviniz ve bir köpeğiniz varsa köpek parkı ve elektronik çit gibi başka köpek aksesuarları almayı da düşünebilirsiniz. Dikkat köpek, Sonik ve diğer markaların ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz ürünleri sepetinize eklemek ve sipariş vermek. İlgili mağazanın kargoya vereceği ürünleri kısa sürede teslim alabilirsiniz. Köpeğiniz için diğer ürünleri Köpek kategorimizden temin edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (1)
Dalis (4)
(17)
Tekno-Tel (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL