TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapı

için 59 sonuç bulundu.

Kapı

Evde ya da bahçede besleyebileceğiniz evcil hayvanlar arasında yer alan köpekler en sadık minik dostlar olarak bilinirler. Minik dostlarınızın konforunu ve daima keyfinin yerinde olmasını sağlamak amacıyla onlar için gerekli olan köpek akseuarlarına yönelebilirsiniz. Bu aksesuarlardan biri de köpek kapısıdır. Köpek kapısı kısaca, küçük ırk köpeklerin evden dışarı rahatlıkla girip çıkmalarını sağlama işlevine sahiptir. Köpek kapıları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Köpek Kapısı Ne İşe Yarar?

Köpek Kapısı Ne İşe Yarar?

Köpek kapısı daha çok küçük ırk köpek, kedi ve yavru köpekler için kullanılmaktadır. Balkonda ya da bahçeli bir evdeyseniz dış kapıda ya da iki oda arasında kullanabileceğiniz bu kapılar, köpeklerinizin dilediği gibi hareket edebilmelerine olanak sağlar. Köpeğiniz evde tek başınayken bile ev içinde rahatça hareket edebilmesine imkan tanıyan köpek kapısı, köpeklerin sevdiği aksesuarlardandır. Özellikle günümüz şartlarında büyük şehirlerdeki apartman dairelerinde yaşamaya mecbur bırakılan köpekler, evde tek başına bırakıldıklarında sıkılabilirler. Bunun yanı sıra köpeğinizin tuvalet ihtiyacını karşılaması da gerekebilir. Bu gibi durumlara önlem alabilmek adına balkon kapısına ya da camına bir geçiş kapısı monte edebilirsiniz. Böylece sadık dostunuz siz evde yokken de kendi ihtiyacını giderebilir. Bilindiği gibi balkon kapılarını tamamen açık bırakmak soğuk ve sert hava koşullarında ev sıcaklığını olumsuz etkileyebilir. Ayrıca açık kapı, hırsızlık olaylarına karşı da bir davet olduğundan köpek kapısı kullanmak son derece mantıklıdır.

Köpek Kapısı Çeşitleri

Köpek Kapısı Çeşitleri

Evcil hayvanınız için kullanabileceğiniz köpek kapısı çeşitleri farklılık göstermektedir. Köpek kapısı çeşitleri arasında kilit özelliği bulunan modeller yer almaktadır. Kilitli köpek kapıları sayesinde köpeğinizin ne sıklıkta ve ne kadar özgür girip çıkmasını istediğinizi siz belirleyebilirsiniz. Farklı modları bulunan kilitli köpek kapılarını; her iki taraftan da giriş çıkışa açık, her iki taraftan geçişin kapalı, sadece içeriden dışarıya geçiş ya da sadece dışarıdan içeriye geçiş gibi farklı şekillerde ayarlayabilmeniz mümkün. Bu kapılar son derece güvenli ve işlevsel bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca herhangi bir modu olmayan düz köpek kapılarını da ev içinde ya da balkon kapısında güvenle kullanabilirsiniz. Kilit sistemli köpek kapıları özellikle evin dış kapısında kullanmak için son derece ideal ürünlerdir.

Köpek Kapısı Fiyatları

Köpek Kapısı Fiyatları

Köpek kapısı, hem hayvan dostlarının hem de köpeklerin seveceği köpek aksesuarlarından biridir. Köpek kapısı fiyatları da kullanıcıya alım kolaylığı sunan esnek bir fiyat skalasındadır. Kategorimizde bulabileceğiniz köpek kapısı markaları arasında Trixie, Ferplast, Pet Safe gibi markalar yer almaktadır. Uygun fiyat seçenekleriyle sunulan köpek kapılarını siz de kategorimizden kolayca sipariş edebilirsiniz. Böylece artık köpeğiniz evin içinde daha rahat hareket edebilecek ve sizin evde olmadığınız zamanlarda tuvalet gereksinimini kolayca giderebilecek. Köpek aksesuarları yalnızda köpek kapısıyla sınırlı değil elbette. Diğer köpek aksesuarlarını incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca soğuk havalarda köpek bakımı ile ilgili tüm tüyolar burada!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Buffer (2)
By Pet (2)
(13)
Pet Safe (12)
Rs (1)
Trexie (3)
Trixie (26)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL