Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Çanta Tipi

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Tipi

Başka bir kelime deneyin

İçerik

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek Evrak Çantası

için 1,346 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Evrak Çantası

İş hayatında önemli evrakların ya da günlük iş rutininde ihtiyaç duyulabilecek eşyaların taşınması ve muhafaza edilmesi amacıyla kullanılan ve bu amaca yönelik özel olarak tasarlanmış ürünlere evrak çantası adı verilmektedir. İş insanları, avukatlar, memurlar ve benzer pek çok meslek grubu tarafından sıkça tercih edilen ve ihtiyaç olarak görülen ürün günümüzde evrakların yanı sıra dizüstü bilgisayar, tablet gibi teknolojik ürünlerin de taşınmasında sıkça kullanılmaktadır. Vinil, deri, plastik, ince metal ve dayanıklı kumaş gibi malzemelerden üretilmiş olan ürünler, iş hayatında yer alan profesyonellerin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Evden işe giderken ya da gün içerisinde ofis dışında işiniz olduğunda yanınızda bulunmasını istediğiniz eşyalarınızı rahatça taşıyabilmenize imkân sağlayan ürünler, pek çok ihtiyaca yönelik olarak farklı modellerde üretilmektedir. Evrakların kırışmadan, herhangi bir yıpranmaya maruz kalmadan taşınabilmesi için tasarlanıp, piyasaya sürülmüş olan ürünün farklı zevklere hitap eden renkte ve tasarıma sahip pek çok modeli bulunmaktadır. Çeşitli ihtiyaçlar düşünülerek farklı boyut ve özelliklerde piyasaya sürülen ürünler özel dizaynları ve kullanılan malzemelerin türü sebebiyle kullanıcılarının her daim tertipli ve profesyonel bir imaj yansıtmalarına katkı sağlamaktadır. Erkek evrak çanta modelleri incelendiğinde kahverengi, siyah, gri ve lacivert gibi renklerin ağırlıklı olarak tercih edildiği gözlemlenebilir. Bunun sebebi, bu renklerin tüm kombinlerle uyumlu bir şekilde kullanılabilmesidir, satın alımınızı yapmadan önce ürünün rengine de dikkat etmeniz bu açıdan önem taşımaktadır. İş hayatındaki erkekler tarafından klasik tarzda ve sportif tarzda erkek evrak çantası modelleri sıkça tercih edilmektedir. Kendi tarzınıza ve iş ortamınıza uygun ister sportif, ister klasik siz de günlük tarzınıza uyan ürünü satın alarak belgelerinizi kırışma ve zarar görme riski olmadan rahatça yanınızda taşırken stilinizi yansıtabilirsiniz.

Erkek Evrak Çantası ile Şık Görünüm

Erkek Evrak Çantası ile Şık Görünüm

Günümüzde piyasada farklı tasarımlara sahip sayısız ürün yer alsa da evrak çantası modelleri genel olarak çekçekli, el, klasik bond tarzı ve bölmeli olarak üretilmektedirler. Düğmeli, klipsli versiyonlar olduğu gibi fermuarlı tasarımlar da kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Fonksiyonel olarak birbirinden ayrışmayan ancak tasarım dili açısından oldukça farklı olan ürünler her zevke ve tarza uygun olarak üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. Bu açıdan geniş ürün yelpazesi kullanıcılarına seçim özgürlüğü sunmaktadır. Modeller genel olarak fonksiyonel olsa da iş hayatında aktif olarak yer alan bireylerin kullanımı için özel tasarlanmış olan ürünler modellerine göre farklı bölmelere ve ceplere sahiptir. Modelden modele farklılık gösterse de ürünler genel olarak geniş iç alana, belgelerin yerleştirilebileceği akordeon bölüme ve küçük ceplerden oluşmaktadır. Ürünler iç tarafında yer alan ana muhafaza alanının dışında, ön ve arka dış cephesinde yer alan kılıf ve ceplere de sahiptirler. Dış tarafta bulunan ceplere sıklıkla ihtiyaç duyduğunuz gereçleri yerleştirebilir ve çantanızın ana bölmesini açma zahmetine girmeden rahatlıkla erişebilirsiniz. Temel amacı dosyalarınızı muhafaza etmek olan bu ürünün içerisine dilerseniz dijital araçlarınızı da yerleştirebilir ve rahatça taşıyabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarların da taşınabileceği şekilde tasarlanan modellerde evrakların yanı sıra tablet ve laptopların da herhangi bir zarar görmeden taşınabilmesi adına özel bölmeler bulunmaktadır. Çantaların içerisinde bulunan özel bölmelere bilgisayar faresinin yanı sıra şarj aletinizi de yerleştirebilir ve rahatça taşıyabilirsiniz. Herhangi bir çizilme, darbe alma riski olmadan güvenle bilgisayarınızı taşıyabilir ve su geçirmez özelliğe sahip modeller ile yağmur riskinden bile korunabilirsiniz. Erkek laptop evrak çantası iş hayatındaki çoğu işin dijitalleştiği günümüzde kullanıcıların oldukça rağbet gösterdiği ürünler arasında yer almaktadır.

Erkek Evrak Çantası Geniş Model Seçenekleri

Erkek Evrak Çantası Geniş Model Seçenekleri

İş dünyasında farklı iş kolları bulunduğu gibi, bu iş kollarında çalışan kişilerin de ihtiyaçları birbirinden farklılaşmaktadır. Erkek evrak çanta modelleri iş hayatı gereği farklılaşan ihtiyaçlara paralel olarak farklı özelliklere, hacimlere ve tasarımlara sahiptir. Bavula benzer görünüşleriyle çekçekli evrak çantaları özellikle aynı anda fazla dosya taşımayı amaçlayan kullanıcıların geniş evrak çantası ihtiyacını çözmektedir. Bu sayede normal bir çantada taşıyamayacağınız kadar çok belgeyi rahatça, belgeleriniz zarar görmeden taşıyabilirsiniz. İş hayatında karşınıza çıkması en olağan olan model ise kuşkusuz klasik tasarıma sahip olanlardır. Oldukça fonksiyonel olan bu çantalar hemen hemen her sektörden profesyonel tarafından tercih edilmektedir. Diğer modellere oranla daha modern ve sportif bir tarza sahip olan erkek postacı evrak çantası modelleri de özellikle genç profesyoneller tarafından tercih edilmektedir. Yalnızca elde değil, askı ile omza takılarak da rahatça kullanılabilen ürünler fonksiyonel olmalarının yanı sıra şık tasarımlarıyla da dikkat çekmektedirler. Evrak çantası modelleri incelenirken daha az malzeme taşımaya ihtiyaç duyan kullanıcılar küçük evrak çantası erkek modellerine yönelmektedirler. Bu ürünler daha küçük ve kompakt yapılarıyla hayatınızı kolaylaştıracak, pratik çözümler sundukları gibi fazla yer kaplamazlar ve diğer modellere göre oldukça hafiftirler. Erkek spor evrak çantası ise farklı tasarım ve özelliklere sahip modelleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına pratik çözümler sunmaktadır. Genç profesyoneller ve casual giyim tarzına sahip kişiler tarafından sıkça tercih edilen ürünler, kullanıcılarına kaliteli bir deneyim sunmaktadırlar. Erkek çanta fiyatları kullanıcılarına sundukları özelliklere göre farklılık göstermektedir. Üretiminde kullanın malzemeler ve işçilik ürünün kullanım ömrünü ve kullanım kalitesini doğrudan etkilerken, çantada bulunan bölme ve cep sayılarının artması da fiyatı yukarı çeken etkenler arasında yer alıyor.

Erkek Evrak Çantası ile Kombininizi Tamamlayın

Erkek Evrak Çantası ile Kombininizi Tamamlayın

Dayanıklı yapısı ve şık görünüşüyle deri, moda sektöründe en çok tercih edilen ham maddeler arasında yer almaktadır. Pek çok farklı ham maddeden imal edilen erkek evrak çantası deri malzemeden üretilmiş modelleriyle de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Deri erkek evrak çantası hem günlük hayatta hem de iş hayatında tarzınızı, profesyonelliğinizi yansıtacak bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Çanta üretiminde kullanılan diğer malzemelere kıyasla oldukça dayanıklı olan deri, ham maddesi olduğu çantaların ömrünü uzatırken, ürün fiyatlarını da doğrudan etkilemektedir. Dayanıklı yapısıyla uzun süreli ve kaliteli bir kullanım ömrü vaat eden ürünler, derinin doğal yapısındaki asalet ve şıklık ile stilinizi tamamlayacak önemli bir unsur haline gelmektedir. Modelden modele farklılık gösterse de ham maddesinin yapısı nedeniyle bu ürünler genel olarak su geçirmez özelliğe sahiptirler, yani dışarda bir yağmura maruz kalsanız dahi su damlaları çantanızın üzerinden kayarak yere dökülecek, belgelerinizin ya da bilgisayarınızın ıslanması riski çok büyük ölçüde engellenecektir. Erkek deri evrak çanta modelleri genel olarak doğal ve suni deri olarak ikiye ayrılmaktadır. Fabrika ortamında oluşturulan suni derilerden üretilen modellerin yanı sıra, gerçek hayvan derisinden üretilmiş modeller de kullanıcılar tarafından rağbet görmektedir. Hakiki deri erkek evrak çantası olarak adlandırılan, hayvan derisinden üretilmiş olan ürünler dayanıklılıkları, kullanım kaliteleri ve kullanım ömürleriyle dikkat çekmektedir. Kullandığınız aksesuarların günlük giyiminizle uyum içerisinde olması profesyonel görüntünüzü yansıtmanız açısından oldukça önemlidir. Bu bağlamda her türlü kombinle rahatça kullanılabilecek olan ve şık, asil tasarımıyla dikkat siyah deri evrak çantası modelleri yoğun ilgi görmektedir. Siyahın asaleti ve derinin şıklığını bünyesinde buluşturan bu ürünü tercih ederek tarzınızı tamamlayabilir ve ürünün hayatınıza katacağı fonksiyonel özellikleriyle kaliteli bir çanta deneyimi edinebilirsiniz. Tercihe göre erkek el çantası çeşitlerini de sayfamızdan inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz.