ERKEK EVRAK ÇANTASI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Evrak Çantası

Günlük hayatta genellikle çalışanlar tarafından tercih edilen evrak çantaları, özel evrakların ya da sık kullanılan eşyaların taşınmasında ve muhafazasında kullanılmaktadır. Çalışanların acil toplantılara ya da seminerlere yetişmesi esnasında oldukça faydalı olan erkek evrak çantası modelleri, Erkek Çanta kategorisi içerisinde yer almaktadır. Evrak çantası içerisinde yer alan evraklar, çantanın yapısı sayesinde kırışmamakta ve kötü bir görüntü oluşması engellenmektedir. Evrak taşıma çantası içerisine dizüstü bilgisayar da koyulabilmektedir. Bu şekilde kullanılan evrak çantaları, tasarım olarak da farklılık göstermektedir.

Evrak Çantası Nedir?

Evrak Çantası Nedir?

Erkek evrak çanta modelleri, özellikle çalışan erkekler tarafından tercih edilmektedir. Önemli evrakların muhafazasında ve kırışmadan taşınmasında önemli olan evrak çantaları, klasik bir tarza ya da spor bir tarza sahip olabilmektedir. Bunların yanı sıra kilitli evrak çantası modelleri de bulunmaktadır. Bu evrak çantaları, kullanıcılarına güvenli olarak evrak taşıma olanağı sunmaktadır. Şifresi kullanıcı tarafından belirlenmekte olup, bilmeyen biri tarafından açılamamaktadır. Kullanıcılar tarzlarına uygun olarak evrak çanta modelleri arasından seçim yapabilmektedir. Düğmeli ve klipsli evrak çantası modellerine sıkça rastlanmakla birlikte, fermuarlı erkek evrak çanta modelleri de bulunmaktadır.

Evrak Çantası Modelleri

Evrak Çantası Modelleri

Genel hatlarıyla evrak çantaları, 4 farklı modelde tasarlanmaktadır. Bu modeller; bölmeli evrak çantaları, çekçekli evrak çantaları, klasik (bond tarzı) evrak çantaları ve el evrak çantaları şeklindedir. Laptop bölmeli evrak çantası, hem evrakların hem de dizüstü bilgisayarın aynı anda taşınabilmesini sağlayan çantalardır. Görünümü itibariyle bavula benzemekte olan çekçekli evrak çantaları, geniş bir alana sahip olmasının yanı sıra kolay bir şekilde taşınmaktadır. Klasik evrak çantası, bond evrak çantası olarak da adlandırılan ve en sık rastlanan evrak çantası türüdür. Bu evrak çantaları sert bir tasarımda olmakla birlikte, genellikle kilit sistemine sahiptir. El evrak çantası modelleri ise ip askısı bulunmayan ve tutma askısıyla kullanılan çanta modelleridir. Klasik evrak çantalarına göre daha minimal boyutlarda olan bu çantalar, birden fazla kullanım bölmesine sahip olmaktadır.

Evrak Çantası Fiyatları

Evrak Çantası Fiyatları

Evrak çantası fiyatları, sahip oldukları özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Üretimi esnasında kullanılan materyaller, evrak çantasının sunmakta olduğu kaliteyi ve kullanım süresini belirlemektedir. Deriden üretilen erkek evrak çantası modelleri, diğer materyallerden üretilen çantalara göre daha fazla dayanıklılık göstermektedir. Evrak çantalarının tarzları da fiyat belirlenirken etkili olmaktadır. Spor tarzda olan çantalar, kumaş gibi tekstil malzemesinden üretilmektedir. Evrak taşıma çantası modelleri genellikle siyah, lacivert, kahverengi vb. gibi koyu renklerden yapılmaktadır. Çanta içerisinde yer alan kullanım bölmesi sayısı da fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Kullanım bölmesinin sayısı az olan evrak çantası modelleri, çok kullanım bölmeli çantalara nazaran daha uygun fiyatlarda olmaktadır. Erkek evrak çantası markaları da fiyatta etkili olan faktörler arasında yer almaktadır.