Filtreleri Temizle
Marka
Asus

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

İşlemci

Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Modeli

Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

Disk Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Belleği

Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

Başka bir kelime deneyin

Disk Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Dizüstü Bilgisayar

için 1,003 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Asus Dizüstü Bilgisayar

Dizüstü bilgisayarlar bilgisayar ve donanım teknolojilerinin gelişimiyle birlikte hayatın her alanında yer almaya devam ediyor. Kişisel ya da iş amaçlı kullanılan, laptop olarak da tabir edilen bilgisayarlar pek çok farklı marka tarafından satışa sunuluyor. Bilgisayar ve donanım üreticileri arasında önemli bir yere sahip olan Asus, geliştirdiği dizüstü bilgisayar modelleri ile dikkat çekiyor. Asus dizüstü bilgisayar tasarımları ile yüksek performans ve verimli kullanım beklentilerini karşılıyor. Markanın notebook, ultrabook, gaming notebook ve 2 in 1 dizüstü bilgisayar modelleri dünyanın pek çok bölgesinde sayısız kullanıcı tarafından ilgi görüyor. İletişim ve bilgi çağının önde gelen cihazlarından olan laptop tasarımlarını uzun yıllar boyunca geliştiren markanın yeni nesil ürünleri beğeninize sunuluyor. Eğlence amaçlarıyla olduğu gibi profesyonel amaçlarla da kullanılabilen modelleri ile geniş bir kitleye hitap ediyor. Standart dizüstü bilgisayarların kullanım özelliklerinin yanı sıra ileri teknoloji özellikleri barındıran modelleriyle de dikkat çekiyor. Üstün performans gerektiren oyuncu laptoplardan dokunmatik tablet olarak da kullanıbilen modellere kadar çeşitli tasarımlar bulunuyor. Masaüstü bilgisayarlara göre daha az yer kaplamasıyla ve taşınabilmesiyle tercih edilen dizüstü bilgisayarların yenilikçi gelişimlerini dikkate alarak ürünler tasarlayan markanın pek çok farklı modeli mevcut. Dizüstü bilgisayar kullanımını deneyimlemek istiyorsanız bilgisayar ve bilgisayar donanımları üreten köklü marka Asus'un gelişmiş tasarımlarını keşfedebilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınızla uyumlu, beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayabilecek olan laptoplar içerisinde size özel seçimler yapabilirsiniz.

Farklı Kullanım Amaçlarıyla Uyumlu Asus Dizüstü Bilgisayar Çeşitleri

Farklı Kullanım Amaçlarıyla Uyumlu Asus Dizüstü Bilgisayar Çeşitleri

Günümüzde bilgisayar tasarımlarının gösterdiği gelişim ile birlikte çeşitli kullanım alışkanlarıyla uyumlu pek çok farklı model mevcut. Taşınabilir, yer kaplamayan bilgisayar modelleriyle konforlu bir kullanım mümkün oluyor. Bir çanta içerinde istediğiniz yere götürebileceğiniz, yaşam alanınızın içerisinde istediğiniz yerde kullanabileceğiniz tasarımlar Asus kalitesiyle geliştiriliyor. Bilinen kullanım avantajlarının dışında tablet olarak da kullanılabilen 2 in 1 laptoplar, çift ekranlı laptoplar çeşitli beklentilere göre dizayn ediliyor. Asus laptop modelleri, bilgisayar kullanımıyla ilgili her türlü gelişmeyle uyumlu, pek çok farklı kullanım amaçlarına göre geliştirilen yeni nesil tasarımlar olarak öne çıkıyor. Asus bilgisayar modellerinin arasında oldukça ilgi gören dizüstü bilgisayarlar dünyanın pek çok bölgesinde evlerde, ofislerde, her türlü yaşam alanında tercih edilmeye devam ediyor. İş amaçlı kullanımlarda gerekli programlarının yeterli performansla kullanılmasını sağlayan tasarımlardan yüksek performans gerektiren en popüler oyunların keyifle oynanmasını sağlayan oyuncu laptoplara kadar her türlü kullanıcının yararlanabileceği bilgisayarlar yer alıyor. Ofislerde portatif kullanımın yanı sıra yer kaplamayan çözümleriyle tercih edilen laptoplar, açık alanda şarjlı özellikleriyle de kullanılabiliyor. İşinizi ve de eğlencenizi istediğiniz alanlara taşıyabilir, kullanım ihtiyacınızın olduğu her yerde değerlendirebilirsiniz. Masaüstü bilgisayar kullanımının sağladığı her türlü avantajın yanında ek konfor özellikleriyle de günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Asus notebook çeşitleri ile beklentilerinizi karşılayabilir, ihtiyacınız olan veri aktarımı, hesap takibi gibi her türlü işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternet kullanımının hayatın her alanında yer almasıyla birlikte günlük hayatın vazgeçilmez sosyal ağlarının kullanımını laptoplar ile yapabilirsiniz. Asus marka yeni nesil laptopları tercih ederek sayısız kullanıcı gibi fonksiyonel kullanımı ve yüksek performansı deneyimleyebilirsiniz. Kullanım amacınıza ve beklentilerinize karar verdikten sonra sayfamız üzerinde yer alan modelleri ve ayrıntılarını inceleyerek size en uygun seçimi yapabilirsiniz. Çeşitli tasarımların kullanım özelliklerini ve avantajlarını keşfederek, ideal tercihlerde bulunabilirsiniz. Farklı kullanım amaçlarıyla uyumlu, ek özellikleriyle konforlu bir deneyim sunan tasarımlardan ilginizi çeken ürünlere göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz model hakkında detaylı bilgi alabilir, güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Asus Gaming Dizüstü Bilgisayar İle Keyifli Oyunlar

Asus Gaming Dizüstü Bilgisayar İle Keyifli Oyunlar

Bilgisayar oyunlarının gösterdiği büyük gelişim oyuncu bilgisayarı olarak ifade edilen modelleri gerekli kılmaya başladı. Standart dizüstü bilgisayarların çok üzerinde bir performans sağlayan modeller ile güncel oyunların keyifle oynanması mümkün oluyor. Asus gaming laptop tasarımları en güncel oyunların yüksek performans eşliğinde oynanması için geliştiriliyor. Oyuncuların etkili bir atmosfer içerisinde keyif alarak oyun oynaması için detaylı özelliklerle üretilen modeller ilgi görüyor. İşlemci, ekran kartı, soğutma sistemleri gibi temel donanımlarda oyun oynama alışkanlıklarına göre farklılık gösteren modeller yüksek verim sağlıyor. Oyuncu laptop Asus tasarımları dünyanın en çok tercih edilen oyuncu bilgisayarları arasında yer alıyor. Oyun oynarken yüksek performansın yanında yüksek çözünürlük sağlayan modeller standart laptoplara göre değişkenlik gösteren özelliklere sahip olarak karşınıza çıkıyor. Masaüstü oyuncu tasarımlarında da olduğu gibi laptoplarda da oyuncuların beklentilerine göre donanım ve tasarım özellikleri belirleniyor. En ince ayrıntısına kadar dizeyn edilen modeller ile oldukça keyifli bir şekilde kesintisiz oyunlar oynamanız mümkün oluyor. Kaliteli ve gerçekçi bir oyun deneyimi için oldukça etkili sistem gereksinimleri karşılayan laptoplar dikkat çekici bir kullanım sunuyor. Çok çekirdekli işlemcilerin yer aldığı ve gelişmiş ekran kartı özellikleriyle desteklenen modeller sayesinde kusursuz performans sağlanıyor. Ekran ve görüntü çözünürlüğünün kalitesi eşliğinde görüntü performansı arttırılıyor. Gerçeğe yakın görüntüyle oyun unsurlarının daha dikkat çekici bir hale getirilmesi mümkün oluyor. Kaliteli ve gerçekçi oyunlar oynamak amacıyla dizüstü bilgisayar kullanımını düşünüyorsanız Asus'un geliştirdiği oyuncu laptopları keşfedebilirsiniz. Bilgisayar bileşenlerinin güncel oyunlara göre belirlendiği modeller ile oyun performansınızı geliştirebilirsiniz. Standart bilgisayar özelliklerinin gelişmiş donanımlarla arttırıldığı ileri teknoloji tasarımları tercih edebilirsiniz. Oyuncu Asus laptop nasıl diye düşünüyorsanız kullanıcı deneyimleri ve yorumları eşliğinde aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Oyuncu laptop tasarımlarının sahip olduğu üstün özelliklerle dizayn edilen Asus marka modellere göz atabilirsiniz. Detaylı ürün özellikleriyle beklentilerinize uyumlu ürünlere ulaşabilir, ideal fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli oyun atmosferi sağlayan dış tasarımlarla satışa sunulan modellerle hayalinizdeki keyifli anları gerçekleştirebilirsiniz.

Sıra Dışı Asus Dizüstü Bilgisayar Tasarımları

Sıra Dışı Asus Dizüstü Bilgisayar Tasarımları

Dizüstü bilgisayarların pek çok farklı tasarımı içerisinde dokunmatik ve çift erkan özellikleri oldukça ilgi görüyor. Asus marka laptopların sıra dışı tasarımları arasında yer alan yeni nesil modeller kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Asus laptop çift ekran özelliğiyle üst düzey bir kullanım vadediyor. Laptop üzerindeki iki ekran aracılığıyla aynı anda farklı işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün. Oyun oynarken diğer yandan da ikinci ekranda müzik listesini kontrol edebilir, yazışmalarınızı yaparken bilgisayarınızın teknik verilerini kontrol edebilirsiniz. Özellikle iş verimliliği açısından foksiyonel bir kullanım sağlayan çift ekranlı modeller sayesinde çeşitli işlemlerin takibi kolaylaşıyor. Dokunmatik iki ekranın da bağlantılı şekilde kullanılabilmesi ve çeşitli görevleri yürütebilmeniz mümkün. Yazı ve çizim işlerinde konfor sunan ekran kalemi kullanımıyla da verimliliğinizi arttırabilirsiniz. İki ekran üzerinde fotoğraf ve video programlarını etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Dokunmatik yüzeye entegre bir şekilde kullanılabilen tuş takımı olan modellerle ise eşsiz bir deneyim sizleri bekliyor. Asus laptop dokunmatik özelliği bulunan modeller dokunmatik ekranların kullanımını hayatın her alanında olduğu gibi dizüstü bilgisayarlarda da sağlıyor. Bilgisayarda yer alan uygulamaların çalıştırılmasını dokunmatik ekran üzerinden de yapabilirsiniz. Dokunma, basılı tutma, sağ ya da sol köşeden kaydırma, yaklaşma, uzaklaşma ve sürükleme gibi dokunmatik ekranlarda yararlanılan kullanım özelliklerini laptop ekranınızda da deneyimleyebilirsiniz. Ekran üzerinden dokunma hareketiyle her türlü işlevi yerine getirebilirsiniz. Dokunmatik ekranı tablet şeklinde de kullanılabilen 2 in 1 laptoplar da mevcut. Hem dizüstü bilgisayar hem de tablet işlevi görebilen sıra dışı tasarımlar benzersiz kullanım avantajıyla dikkat çekiyor. Laptopunuzun dokunmatik ekranını klavyeden ayırarak ya da 360 derece döndürerek tablet amacıyla kullanabilirsiniz. Klavye kullanımından dokunmatik kullanıma hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Yaşam alanlarında oldukça ergonomik bir kullanım sunan, konforlu cihazlar sayesinde sunumlarınızı etkili bir şekilde yapabilir, daha az yer kapayan kullanımı mümkün kılabilirsiniz. Tablet olarak kullanılabilen laptoplardan dokunmatik çift ekranlı laptoplara kadar Asus'un yenilikçi tasarımlarıyla farklı bir bilgisayar kullanımını deneyimleyebilirsiniz. Dilerseniz standart tasarımlara dilerseniz de sıra dışı tasarımlara göz atabilir, Asus bilgisayar fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Asus Dizüstü Bilgisayar Bileşenleri

Asus Dizüstü Bilgisayar Bileşenleri

Masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi dizüstü bilgisayarlarda da temel bilgisayar bileşenleri yer alır. Masaüstü kullanımın gerçekleştirdiği görevleri dizüstü kullanımı da yerine getirir. Kullanım amacınıza ve beklentilerinize karar verdiğiniz de kullanım alışkanlıklarınızı da dikkate alarak size uygun bileşenlerle geliştirilen modelleri bulabilirsiniz. Temel donanım bileşenlerinden işlemci, ekran kartı, bellek gibi çeşitli parçaların yer aldığı laptoplar arasında kullanımınıza uygun performansı sergileyen seçimlerde bulunabilirsiniz. Laptop bileşenleri bilgisayarın kullanım amaçlarıyla ve performans bekletileriyle birlikte farklılık gösterebilir. Laptopların veri deposu olarak görevlendirilen RAM'lerin özelliklerini belirleyerek uygun bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Kullandığınız programların ve oynadığınız oyunların hızını RAM bellek seçimleriyle destekleyebilirsiniz. Hız beklentilerinize göre sistem belleği RAM'in kapasitesini 8 GB'dan 20 GB'a kadar farklı seçeneklerle inceleyebilirsiniz. Asus laptop 8 GB ram ya da Asus laptop 16 GB ram seçenekleriyle kullanım beklentilerinize göre ideal seçimler yapabilirsiniz. Performans ve hız gereksinimlerinizle uyumlu belleği bulunduran modelleri keşfedebilirsiniz. Sabit disk olarak da tabir edilen harddisk çeşitleri içerisinde veri depolama ihtiyacınıza göre uygun tercihlerde bulunmanız mümkün. Asus laptop harddisk bileşenlerinin her türlü kullanım ve depolama gereksinimine uygun çeşitleriyle aradığınız çözümleri elde edebilirsiniz. Çeşitli verilerden dosyalara kadar pek çok farklı bilgiyi kalıcı olarak saklamanıza yarayan harddisk seçeneklerinden kullanım beklentilerinize yönelik ideal seçimler yapabilirsiniz. Sabit disklerin yerini alan SSD seçeneklerinin yer aldığı modeller içerisinde aradığınız kapasiteye sahip olan laptopları bulabilirsiniz. Oyun oynama, iş verimliliği için gerekli programları etkin bir şekilde kullanma gibi çeşitli amaçlarla farklı bileşen özellikleri tercihinde bulunmak önemlidir. Bilgisayardan beklenen performans ve hız gibi özelliklerinin hayalinizdeki kullanım deneyimiye uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz. Oyuncu laptoptan ultrabook'a kadar farklı tiplerden size uygun ürün tipini belirledikten sonra uyumlu bileşen tercihlerinde bulunabilirsiniz. İşlemci, ekran boyutu, SSD, disk kapasitesi, sistem belleği gibi temel ve önemli bileşenlerin özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ekran çözünürlüğünden işlemci modeline kadar beklentilerinize uygun özelliklere sahip olan bileşenler ile verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Asus marka laptopları sayfamızda yer alan filtreleme özelliği sayesinde detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Asus Dizüstü Bilgisayar ile Hayalinizdeki Kullanım Deneyimi

Asus Dizüstü Bilgisayar ile Hayalinizdeki Kullanım Deneyimi

Farklı amaçlarla kullanılsa da bilgisayar kullanımının gerektirdiği temel özellikler mevcut. Kullanım alanlarının değişkenlik göstermesiyle belirlenen donanım özelliklerinin yanı sıra kullanıcı beklentilerine uyumlu bir performans da önem arz ediyor. Dış tasarım detaylarından donanım bileşenlerinin özelliklerine kadar pek çok farklı unsur hakkında laptop tercihinizi belirleyebilirsiniz. Hayalinizdeki performansa ulaşırken kişisel tarzınızı da yansıtan cihazları seçebilirsiniz. İletişim ve bilgi çağının gereksinimlerine sahip olurken kullanım alışkanlıklarınızı da göz önünde bulundurabilirsiniz. Laptopların performansı donanım özelliklerinin sonucu olarak hız, çözünürlük ve depolama gibi ana konularda değerlendirilse de kullanıcının alışkanlarıyla da uyumlu olmalıdır. Yeni nesil tasarımlar ağırlık ve ölçü özellikleriyle de kullanımı etkileyebiliyor. Taşınabilir, şarj edilebilir ileri teknoloji cihazlar dış tasarım detaylarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor. Kişisel zevklerle uyumlu renk seçenekleri, taşınmayı kolaylaştıran hafif tasarımları ile laptoplar pek çok farklı çerçeve içerisinde geliştiriliyor. Metalik, gri, siyah gibi popüler renklerin haricinde Asus laptop beyaz tasarımlarıyla da ilgi görüyor. Standart koyu renklerin yanı sıra beyaz ve açık gri tasarımlar da yaygın bir şekilde kullanılıyor. Yüksek performansı mümkün kılan laptopunuzun dış görüntüsünü de zevklerinizle uyumlu bir şekilde seçebilmeniz mümkün. Ekran ve klavye özelliklerini göz alıcı ya da sade detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Notebook ya da ultrabook, çeşitli dizüstü bilgisayar modellerini sizi yansıtan dış tasarım seçenekleriyle değerlendirebilirsiniz. Performans ve hız özelliklerini dilediğiniz ekran boyutlarında deneyimleyebilirsiniz. 10.1 inç'ten 15.6 inç'e kadar çeşitli boyutlarda ekranlara sahip olan ürünlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Çözünürlük özelliğinin yanında ekranın boyut özelliğini de dikkate alarak eşsiz bir kullanıma sahip olabilirsiniz. İşlemci, bellek, disk kapasitesi gibi ana unsurlarda hayalinizdeki performansı vaat eden laptopların dış tasarım çözümleriyle de keşfedebilirsiniz. Asus marka dizüstü bilgisayar seçenekleriyle kullanım beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayabilirsiniz. Ürünlerin detaylı açıklamalarıyla ve kullanıcı deneyimleriyle seçimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Asus laptop yorum bilgileri sayesinde ürünleri deneyimleyen kullanıcıların değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Asus Dizüstü Bilgisayar ile Yeni Nesil Teknoloji

Asus Dizüstü Bilgisayar ile Yeni Nesil Teknoloji

Dizüstü bilgisayarların gelişmiş kullanım özellikleri teknolojinin en güncel haliyle buluşturuluyor. Sadece taşınabilir bir kullanım deneyimi değil, yeni nesil teknolojiyle iletişim gereksinimlerinin uyumla harmanlandığı bir kullanıcı deneyimi sağlanıyor. Asus'un bilgisayar ve bilgisayar donanımları alanında tasarladığı ürünler ileri teknoloji detaylarla destekleniyor. Asus marka laptoplar güncel gelişmelere paralel olarak tasarlanmaya devam ediyor. Hangi amaçla olursa olsun, laptop kullanımının gerekli olduğu yerlerde markanın en uygun modeliyle beklentileriniz doğrultusunda bir deneyim sizleri bekliyor. Muhasebe ve de grafik programları gibi üst düzey programlarla profesyonel amaçla kullanım için tasarlanan modeller, en güncel oyunların kesintisiz oynanması için geliştirilen modeller kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Dizüstü bilgisayarınızı belirlediğiniz amaçlar ve beklentiler doğrultusunda size özel bir hale getirmeniz mümkün. Asus laptop SSD ya da Asus laptop HDD gibi pek çok farklı donanım bileşenini ihtiyacınıza uygun olarak ideal özelliklerle bulabilirsiniz. Bellek beklentilerinize göre Asus laptop 6 GB ram ya da Asus laptop 12 GB ram tercihlerinde bulunabilirsiniz. İşlemciden ekran kartına kadar temel bileşenlerin istekleriniz doğrultusunda yer aldığı modelleri kullanarak aradığınız çözümleri bulabilirsiniz. Yeni nesil teknolojinin donanım avantajlarından ve de kaliteli dış materyallerin şık tasarımlardan yararlanarak size özel laptop kullanımını yaşayabilirsiniz. Ofisinizde, evinizde ya da açık bir alanda istediğiniz anlarda bilgisayar kullanabilir, ihtiyacınız olan bilgiye ulaşabilirsiniz. Gün içinde sürekli bir kullanım gerektiren durumlarda taşınabilir modellerle işlerinizi bitirebilir, iletişim gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Bilgisayar teknolojilerinin sahip olduğu yeniliklere Asus kalitesiyle ulaşabilirsiniz. Kullanım amacınızı belirledikten sonra beklentinize en uygun modeli sayfamızda yer alan seçenekler içerisinde kolayca bulabilirsiniz. Dış tasarım özelliklerinden donanım bileşenlerinin özelliklerine kadar detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz. Asus tecrübesiyle piyasaya sunulan ileri teknoloji laptop tasarımlarını keşfederek ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda keyifli zamanlar geçirmenizi, işlerinizi kolayca bitirmenizi sağlayan fonksiyonel laptoplara göz atabilir, ilginizi çeken ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kullanıcı yorumları ve ürün detayları eşliğinde ideal seçimlerde bulunarak bütçenizle uyumlu fiyatları doğru performans sonuçlarıyla birlikte elde edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan laptop seçenekleri içerisinde size için en doğru olan seçimi kolayca yapabilirsiniz.