Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Dizüstü Bilgisayar

için 8 sonuç bulundu.
İşlemci seçiniz

Monster Notebook Dizüstü Bilgisayar

Monster, dizüstü ve masaüstü bilgisayar modelleri, bilgisayar ekipmanları satışını gerçekleştiren Fokus Bilgisayar’a ait uluslararası arena da kabul görmüş bir markadır. Yüksek performans, güçlü donanımlar ve bileşenler, son çıkan yazılım ve oyunlarda sorunsuz çalıştırabilme özelliği gösteren Monster notebook kullanıcılarına kaliteli ve “Canavar” gibi bir dizüstü bilgisayar vadediyor. Oyun severlerin, mimarların, grafik tasarımcıların ve mühendislerin uzun yıllar tercihi olan Monster, kaliteli ve nitelikli bilgisayar donanım ve yazılımların bir araya getirilmesi ile oluşturulan bir performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Dünya çapında bilinen diğer dizüstü bilgisayar markalarının “Marka Değeri” adı altında aldığı %3-10 arasındaki ücreti Monster notebook fiyat politikasına dahil etmiyor. Yani kullanıcılar ilave bir marka ücreti ödemiyor. Yüksek kâr elde etmek için fahiş fiyat uygulaması bulunmayan Monster markası dizüstü bilgisayar piyasasında var olmaya devam ediyor. Mevcut iş ortakları ile birlikte notebook pazarını domine eden Monster, kârlılık stratejisinde sürekliliği ve hedeflere ulaşılabilirliği gerçekleştirmek için kaliteli ve performansı yüksek ürünleri düşük fiyatlara sunarak müşteri memnuniyeti sağlıyor. Müşteri beğendiği üründe özelleştirme seçeneğinden yararlanarak; ek bileşenleri, işletim sistemini seçebiliyor. Ayrıca istediği herhangi bir özelliği dizüstü bilgisayarda yükseltme imkânı tanınıyor. Kullanıcı isterse Microsoft Windows işletim sistemi ile birlikte ya da işletim sistemi olmadan (FreeDos) ürünü satın alabiliyor.

 Kaliteyi Deneyimlemek Size, Sorunsuz Hizmet Anlayışı Bize Ait!

Kaliteyi Deneyimlemek Size, Sorunsuz Hizmet Anlayışı Bize Ait!

Monster laptop kullananların en büyük avantajı, talep edildiği şekilde istenilen tüm özellikleri içerisinde barındıran, ileri teknolojik donanımlar ile yapılandırılmış veya alıcısının kendi istediği şekilde yeniden yapılandırabileceği şekilde esnek üretim modeli gerçekleştiriyor. Bu durum hem kullanıcı gereksinimlerini karşılıyor hem de müşteri memnuniyetini artırıyor. Monster modellerinde en yeni ve en gelişmiş teknolojiyi kullanıyor. SSD, yüksek RPM’e sahip sabit diskler ve bellekler ile güçlü, standarttan uzak, iddialı ürünleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. Aynı zamanda özelleştirilebilir seçeneği ile müşteriler beklentilerini gerçekleştirdikleri, eşsiz bir dizüstü bilgisayara sahip oluyor. Monster, tercih edilen dizüstü bilgisayarların ön yüzüne, kullanıcın istediği gibi kişisel etiket tasarımları ile ürünü kişiselleştirebiliyor. Monster notebook özellikleri sayesinde son çıkan yüksek grafik performansı ve bellek kapasitesi gerektiren oyunları, imaj almak için güçlü bir makine ihtiyacı duyulan grafik, mimari ve mühendislik yazılımlarını çok rahatlıkla, sorunsuz bir şekilde çalıştırabiliyor. FPS, MOBA, RPG, aksiyon gibi ve diğer türlerdeki oyunlar için yüksek çözünürlükte ve donma yaşanmadan akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Abra ve Tulpar modelleri oyun severlerin beklentilerine yönelik tasarlanıyor. Taşınabilir iş istasyonuna sahip olmak isteyenler için Markut serisi, profesyonellerin projelerini rahatlıkla gerçekleştirebileceği, kısa zaman içerisinde render işlemlerini yapabilecekleri bir notebook olarak üretildi. Ürünlerinde Intel 10. Nesil işlemciye ve Nvidia’nun RTX ve GTX grafik kartlarına yer veriyor. Bu sayede ister oyun ister iş istasyonu amaçlı kullanılsın en yüksek ve en verimli performansla yüksek seviyede kullanıcı memnuniyeti sağlıyor. Kullanıcılar için önem arz eden diğer bir konu da hiç şüphesiz satış sonrası teknik destek hizmet oluyor. Monster, bu noktada da farkını ortaya koyuyor. Etkin çalışan uzman bir ekip ve iletişimi hiç koparmayan idari kadrosu ile problemin en kısa sürede çözüme kavuşturulması sağlanıyor. Kullanıcısı ile ömür boyu birliktelik anlayışı taşıyan Monster, satış sonrasında da istenilen talepleri karşılayabilmek ve memnuniyeti sağlayabilmek için donanım ve yazılım alanlarında yetenekli kişilerle çalışmaya devam ediyor. Üstün kalite ve uygun fiyat politikası ile Avrupa’nın en büyük oyun deneyimini sunan markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 Mitolojik Canavarlar ile Yolculuk Başlasın

Mitolojik Canavarlar ile Yolculuk Başlasın

Güçlü, hızlı, dinamik ve yüksek performans ürünleri sunan Monster bilgisayar yenilikçi ürünler, güvenilir iş ortakları, kaliteli teknik destek hizmetleri, %100 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsiyor. Alanında uzman kadrosu, profesyonel bir ekip ve markayı her zaman daha ileriye taşıma arzusu içerisinde uyumlu bir çalışma ortamı ile yüksek performans ürünleri üretiliyor. Her bir ürünü Türk Mitolojisi canavarlarından esintiler taşıyan dizüstü bilgisayarlar, bazen yer altında yaşayan devasa büyüklükteki Abra, bazen de çift başı bulunan kartal Semruk olarak karşımıza çıkıyor. Bu canavarların getirdiği kusursuz özellikler bilgisayarı başka boyutlara dönüştürüyor. Çoklu ekran seçeneği ile ekranlar arasında geçiş kolaylığı ve iş süreçlerine hızlı bir şekilde ulaşabilme, saatlerce oynanan oyunlardaki ısınma sorunun ortadan kalkması, yüksek veri depolama özelliği, akıcılık ve sorunsuz bir oyun deneyimi sunan bu canavar gibi modeller kullanıcının keyifli ve kusursuz zaman geçirmesini sağlıyor. Her yaştan insanın ilgi gösterdiği dizüstü bilgisayarlar kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlamasının yanı sıra teknik donanım alt yapısı ve birçok artısı neden ile büyük bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Ev, iş yeri, okul, ofis gibi yerlerde yoğun olarak kullanılan laptoplar, günümüzde sadece iş için değil oyun oynamak için de kullanılıyor. Son dönemlerde teknolojinin gelişmesi ile birlikte oyun dünyasında da değişimler yaşanıyor. Grafik kalitesi yüksek, SSD kapasitesi geniş ve kullanılan ram miktarı performans için gerekli düzeyde olan ürünler üretiliyor. Monster, sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek oyun severler için üstün performansa ve güçlü bir bataryaya sahip notebooklar sunuyor. Sadece dizüstü bilgisayar değil, oyuncu ekipmanları (mouse, klavye, mouse pad, game pad vb.) da tasarlayarak oyun dünyası için Monster Gaming Laptop seçenekleri oluşturuyor. Ürünlerin tasarımlarındaki estetik anlayışı ve özel aydınlatmaları ile her zaman farkını ortaya koyuyor. Kaliteli ekipmanlar ve bileşenlerin bir araya getirilmesi ile tasarlanan bu modeller uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Monster, kullanıcıların tercihlerine göre iş ve oyun bilgisayarları üreterek beklentilere cevap veriyor. Tüm notebook modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, geniş ürün seçenekleri ile tercih ettiğiniz dizüstü bilgisayar modellerini inceleyebilirsiniz.

 Güçlü Donanım, Hızlı Monster

Güçlü Donanım, Hızlı Monster

Monster notebook bilgisayarı kullanıcıların tercih etmesinin birçok nedeni bulunuyor. Tasarımı, ortaya çıkış hikâyesi, yüksek performans gibi özellikler dikkat çekiyor. En önemlisi teknolojinin tüm olanaklarından faydalanarak kullanıcıların ihtiyaç duyduğu şekilde üretiliyor olmasıdır. Bu nedenle aranılan özelliklerin çoğunu modellerinde bulunmasını mümkün kılıyor. Monster notebook inceleme sırasında ürünlerin ortalama 15.6 inçlik bir ekranı olduğu görülüyor. Ekran çözünürlüğünün yüksekliği, filmleri, dizileri ve videoları yüksek kalite seçeneğinde izlenmesini sağlıyor. Yüksek çözünürlük donma, kasma yaşamadan sorunsuz bir izleme etkinliği vadediyor. Laptoplar genellikle her yere taşınabilme özelliği sayesinde de çok tercih ediliyor. Monster dizüstü bilgisayar hafif olması ile rahat taşınabilme imkânı veriyor. Ultra ince ekrana sahip olması görselliği ve estetikliği ön plana çıkararak dikkatleri üzerine topluyor. İşlemci markası olarak Intel ile iş ortaklığını sürdüren Monster, altı çekirdekli işlemcisi ile hızlı ve güçlü bir olduğunu hissettiriyor. Özellikle oyun oynarken ya da film izlerken bir bilgisayardan beklenen diğer özellik güçlü bir ses sistemi ya da hoparlör sisteminin bulunmasıdır. Monster dizüstü bilgisayar bu konuda da cimri davranmıyor. Sunduğu ses kalitesi ile beklentinizi karşılamaya yetiyor. Ses seviyesi istenilen ayarda tutularak film, müzik, dizi ve videoları cızırtı, arkadan gelen rahatsız edici bir ses gibi herhangi bir ses sorunu olmadan dinlemenize olanak tanıyor. Klavyenin altında yer alan LED ışıklı tasarımı ile adeta görsel bir şölen yaşatıyor. Modellere göre değişiklik gösterebilen LED ışıkların renkleri karanlık bir ortamda dahi oyun oynarken, yazı yazarken rahat bir kullanım sunuyor. Klavyenin hızlı tepki vermesi için sert dokunuşlara ihtiyaç duyulmadan narin dokunuşlar da bile yanıt verme özelliği bulunuyor. Sürekli bilgisayar kullananların daha ergonomik ve konforlu bir kullanım deneyimi yaşamaları için el ve bilekleri yormayan özel tasarım stilleri üzerine çalışılıyor ve bu doğrultuda ürünler üretiliyor. Isınma sorununu ortadan kaldırmak için ek donanımlara ihtiyaç duyulan diğer marka notebooklar gibi kullanıcılara ek maliyetler getirmiyor. Isınma problemini ortadan kaldıracak özel olarak tasarlanmış soğutucu fan sistemi ile bilgisayar üzerinde rahatlıkla işlem yapılabiliyor. Tüm bu özellikler ve daha fazlası Monster bilgisayar modellerinin daha hızlı ve daha güçlü olmasını sağlıyor.

 Abra ve Tulpar ile Fantastik Dünyaya Yelken Açın

Abra ve Tulpar ile Fantastik Dünyaya Yelken Açın

Monster notebook oyun bilgisayarı Abra serisi, 15.6 ve 17.3 inçlik Full HD ve her açıdan bakıldığında renk kaybı yaşatmayan IPS LED ekran, Intel Core i5 ve i7 işlemcili, 8 GB ve 16 GB DDR4 Ram seçeneğine sahip, 256 GB ve 512 GB SSD gibi gelişmiş özellikler ile donatılıyor. Ekran kartı bileşeni olarak Nvidia Geforce GTX serisini içeren donanımı sayesinde oyunları kasma ve donma yaşatmadan akıcı bir şekilde oynatıyor. Aynı zamanda Abra serilerinde Ethernet, USB, Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.1 desteği ile birlikte 120Wh pil kapasitesine sahip bataryası da bulunuyor. Bir diğer serisi Tulpar ise; Intel 10. nesil Core i7 işlemci kullanıyor. Bu işlemci ile taban ve tavan frekans değerleri yüksek kapasitede tutuluyor. İşlemci taban frekansı olarak 2.53 GHz saptanıyorken; yoğun işlem altında 5.1 GHz’e çıkabiliyor. Güçlü ve yüksek performansını 8 çekirdekli işlemcisinden ve 16 GB DDR4 Ram yeteneğinden sağlıyor. SSD tarafında ise 512 GB kapasiteli bileşenin yer aldığı görülüyor. Oyun severler için önemli bir diğer özellik olan ekran kartı gücünü Nvidia Geforce RTX’den alıyor. 6 GB ram kapasiteli ekran kartı, oyunlardaki üstün performansı ile dikkat çekiyor. Ekran kartı ve oyun performans testlerinden başarılı bir puan ile geçen, tam bir fiyat performans ürünü olan Tulpar serisi, video tasarım gibi ağır işlemler gerektiren işler içinde vazgeçilmez bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Abra serisinde olduğu gibi Tulpar’da da ek donanım seçenekleri bulunuyor. USB, Thunderbolt bağlantısı, HDMI portu, Ethernet, kulaklık girişi ve kart okuyucu gibi bağlantı noktaları bilgisayar üzerinde yer alıyor. Ayrıca yeni bağlantı standardı olmaya başlayan Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.1 desteği ürün ile birlikte sunuluyor. Abra ve Tulpar serilerinde kullanılan ses sistemleri modeller arasında farklılık gösterebiliyor. Fakat genel olarak THX Spetial Audio desteğine sahip ve özellikle kulaklıktan gelen ses kalitesini yükseltiyor. Her iki model de sahip olduğu özellikler ve bileşenler açısından güçlü donanımları ile üstün performans sağlıyor. Eğer isterseniz sitemiz üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 Huma ile Daima Yükseklerde Kalın

Huma ile Daima Yükseklerde Kalın

Monster oyun bilgisayarı serilerinin haricinde evde, ofiste, Freelance ya da Home Office olarak işlerin yapılması gerektiği her yerde, çok uzun saatler boyunca çalışma ihtiyacı duyulduğu durumlarda Huma dizüstü bilgisayar modeli ile iş süreçleri hızlı ve geniş veri depolama yeteneği ile gerçekleşebiliyor. Adını sürekli yükseklerde uçan, dinlenmeyen ve geçtiği yerlere zenginlik, bolluk getirdiğine inanılan Hüma kuşundan olan bu seri ile profesyonel iş hayatına farklı bir boyut getiriyor. Özellikle ince, hafif, zarif ve güçlü özelliklere sahip olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sadece 1 kg ağırlığında ve 17 mm kalınlığa sahip olan Huma laptop çantasında da çok rahat taşınabiliyor. Ağırlıklı olarak gümüş renginde olan bu modelin kasa malzemesinde magnezyum kullanılıyor. Bu sayede dayanıklı, ısınma sorunu bulunmayan ideal bir iş bilgisayarı hâline dönüşüyor. Klavyesinde aydınlatma, geniş ve düzenli olarak yerleştirilmiş tuş kombinasyonları bulunuyor. İş yaparken mouse kullanmaktan hoşlanmayanlar için geniş bir touchpad alanı yer alıyor. Böylece ergonomik ve rahat bir yazı yazma deneyimi yaşatılıyor. Ekran büyüklüğü 14.1 inç, Full HD LED IPS panele sahip ve mat malzemeden tasarlandığı için ışığı yansıtmıyor. İşlemci modeli Intel Core i7 ve 4 çekirdekli, 4.6 GHz’e kadar çıkabilen performans gösteriyor. 2 GB DDR5 bellek ile güçlendirilmiş Nvidia Geforce MX250 ekran kartı ile grafik tasarım, çizim, mühendislik programlarını kolaylıkla çalıştırıyor. 8 GB ram kapasitesi ile sunulan bu model kullanıcılar tarafından 16 GB ram kapasitesine çıkarma imkânını sunuyor. Huma dizüstü bilgisayarın SSD bileşeni olarak Intel 256 GB SSD yer alıyor. 8 saate kadar dayanabilen pil ömrü ile iş bilgisayarı tercih eden kullanıcılar için önemli bir özellik hâline geliyor ve gün içerisinde mobil işlerin tamamlanması için prize ihtiyaç duyulmuyor. Ayrıca USB, HDMI, Ethernet, Bluetooth 5 ve Wi-Fi desteği bağlantı noktaları ve Sound Blaster destekli ses sistemi Monster’ın Huma modelinde bulunan ek bileşenler olarak karşımıza çıkıyor. İnce, hafif, zarif ve kompakt tasarımlı, üstün ve güçlü bir performansa sahip bu model kullanıcıların beklentilerini rahatlıkla karşılayabiliyor.

 Monster Dizüstü Bilgisayar Sahibi Olmak Ayrıcalıktır

Monster Dizüstü Bilgisayar Sahibi Olmak Ayrıcalıktır

Monster notebook inceleme sonuçlarına bakıldığında; bu modellerin kullanımı oldukça rahat ve uzun pil ömrü sayesinde gün boyu mobil kalmak isteyenler için ideal olduğu anlaşılıyor. Dizüstü bilgisayar kullanımlarında dikkat edilmesi gereken bir husus; dizüstü bilgisayarların gücü tamamen tükenmeden şarj edilmemelidir. Bu noktaya dikkat edilirse bataryanın ömrü daha uzun olabiliyor. Dizüstü bilgisayarlar şarja takılı veya pili tam dolu iken ekran parlaklığı seviyesi üst noktaya erişiyor. Şarj miktarı azaldıkça parlak seviyesi otomatik olarak düşürülüyor. Bu ayarları değiştirmek isteyen kullanıcılar işletim sisteminin içerisinde sunduğu gelişmiş ayarlar sekmesinden tercihleri kişiselleştirebiliyorlar. Hoparlör, mouse, oyuncu klavyesi gibi ek ekipmanlar bu cihazlar ile uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Son teknoloji ve kaliteli ekipmanlar, malzemeler ve yazılımlar bir araya getirilerek tasarlanan Monster bilgisayar bu özellikleri sayesinde uzun yıl kullanımlar için uygun bir performans ürünü ortaya çıkarıyor. Ekran kartı ve ram bileşenlerinin yüksek kapasiteli hafızaları bilgisayarın birçok işlemi aynı anda yapabilmesini sağlıyor. Ekranın üzerinde bulunan HD kamerası video konferans, canlı yayın ya da görüntülü görüşmelerin kalitesini en üst seviyeye çıkarıyor. Dahili bağlantı noktaları ile mobil cihazlara, akıllı televizyon ve telefonlara kolay erişebilme olanağı sunuyor. Böylece cihazlar arası etkileşimi sağlayarak kullanıcının istediği şekilde verilerini kontrol altına alınması sağlanıyor. Klavye tasarımında kullanılan dayanıklı malzemeler kopma, kırılma ve bozulma gibi unsurlara karşı özel olarak üretiliyor. Kullanıcıların özel taleplerine ve beklentilerine yönelik son derece esnek üretim modeli benimseyen Monster, bünyesinde pek çok farklı model ve serilerde dizüstü bilgisayar barındırıyor. Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik dizüstü bilgisayarların fiyatları da modellere göre farklılık göstermektedir. Tasarım, boyut, işletim sistemi, işlemci mimarisi, ram kapasitesi ve diğer bileşenler fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Monster oyun laptopları veya iş istasyonları modellerinin yer aldığı tüm teknik ve yazılım özelliklerine sayfamızdan ulaşabilir, modelleri birbiri ile karşılaştırarak sahip olmak istediğiniz özellikli notebookları tercih edebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için Dizüstü Bilgisayar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Monster
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Lenovo (6366)
Asus (734)
HP (1380)
Dell (1629)
Monster (8)
Msi (618)
Acer (106)
Huawei (24)
Apple (41)
Casper (511)
Exa (44)
I-Life (43)
Excalibur (41)
Toshiba (40)
Dynabook (38)
Hometech (38)
Technopc (36)
Game Garaj (34)
Razer (27)
Microsoft (21)
Gigabyte (17)
Evoo (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci

(6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

(5)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Belleği

(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Disk Kapasitesi

(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Modeli

(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL