Filtreleri Temizle
Marka
Toshiba

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

İşlemci

Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Modeli

Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

Başka bir kelime deneyin

Disk Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Belleği

Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

Başka bir kelime deneyin

Disk Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Dizüstü Bilgisayar

için 21 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Toshiba Dizüstü Bilgisayar

1875 yılında kurulan Toshiba, teknik mükemmellik etkileyici bir düzeyde 200'den fazla ofisleri, 40 ülkede destek bölümleri ve bağlı kuruluşları ile mesleki deneyim ve 133 yıldır ününü birleştirerek iş teknolojisi küresel lider konumunu sağlamlaştırıyor. 200'den fazla satış departmanları ile birlikte çalışır ve hizmetleri piyasa taleplerine yanıt vermek için yetkili. Son teknoloji ürünü Ar-Ge tesisleri, müşterilerin yenilikçi Toshiba teknolojisi ile iş hedeflerine ulaşmalarını sağlayarak sürekli iyileştirme sağlar. 2010 verilerine göre Toshiba, dünyanın en büyük beşinci kişisel bilgisayar üreticisi ve dördüncü en büyük yarı iletken bileşen üreticisi unvanını aldı ve böylece uluslararası teknoloji pazarındaki konumunu sağladı. Özellikle Toshiba bilgisayar ve dizüstü türleri ile insanların dikkatini çekerken kullanıcı beklentilerini karşılamak için birçok farklı tasarım geliştirmiştir. Dizüstü bilgisayar kolaylıkla taşınabilir olması ve son teknolojinin getirdiği yeniliklerle de masaüstü bilgisayarların performansıyla yarışabilir hale gelmesiyle sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Toshiba’da kalitesi, benzersiz tasarımları, fiyat/performans kıyaslaması üstünlüğü ve kullandığı teknolojiler ile dizüstü bilgisayar denince akla ilk gelen markalar arasında yerini almayı başarmıştır. Yıllardır kalitesinden hiçbir şey kaybetmeyen ve her yeni modelinde kendini geliştiren Satellite serisi, hafifliğiyle ön plana çıkarken performansıyla da harikalar yaratan Kira ve Portage serisi, yüksek performanslarda asla yarı yolda bırakmayan Qosmio serisi ve her türlü koşulda tam kapasite çalışmasıyla Tecra serisi onlarca çeşidiyle ihtiyaçlarınıza yönelik teknolojik çözümler üretmeye devam ediyor.

İhtiyacınız Yönelik Toshiba Laptoplar

İhtiyacınız Yönelik Toshiba Laptoplar

Günümüzde pek çok işin internet üzerinden kolaylıkla halledilebilir hale gelmesi, bazı işlerin bilgisayar üzerinden gerçekleşmesiyle artık bilgisayarlar lüks bir araçtan çok ihtiyaç haline gelmiştir. Dizüstü bilgisayarların her yere kolaylıkla taşınabilir olması, elektriğe ihtiyaç duymadan da bir süreliğine de olsa çalışabilir olması ve daha ekonomik olmasıyla çok fazla rağbet görmeye devam ediyor. Onlarca marka seçeneği ve binlerce laptop modeli arasından birini seçmek de işinizi zorlaştırabiliyor. Her zaman en yüksek fiyatlı bilgisayar en iyi bilgisayar anlamına da gelmediğinden öncelikle kendi ihtiyacınızı gözeterek dikkat edebileceğiniz birkaç özelliğe göre aradığınız laptopu kolaylıkla seçebilirsiniz. Laptop kullanımınız seçiminizde en büyük rolü oynar. Dizüstü bilgisayarınızı yalnızca Office programları, internette gezinme, video ve dizi izlemek için alacak iseniz yüksek performans sağlayan bir laptop yerine daha ekonomik ve uygun fiyatlı modeller de işinizi görecektir. Toshiba küçük laptop modelleri küçük boyutlu olduğundan hem kolaylıkla her yere taşıyabilme imkânı sunar hem de ihtiyacınız olan programları kolaylıkla açar. Ancak mühendislik, grafik programları gibi yüksek işlemci gerektiren programları kullanmak üzere bir bilgisayar tercih edecekseniz göz atmanız gereken özellikler bulunmaktadır. Bir laptop seçerken, taşınabilirlik ve performans açısından karar vermek zorlu olabiliyor. Bunun nedeni, performansa bağlı hızlı bilgisayarların bu bileşenleri soğutmak için daha büyük bileşenler ve daha büyük soğutucular gerektirmesidir. Bu da bilgisayarı büyük ve ağır yapar. Son birkaç yılda, dizüstü bilgisayarlar performanslarında büyük adımlar atıldı. Piyasada performans ve taşınabilirliği birleştiren birçok bilgisayar modeli var. Bu nedenle, bu sorun, kullanıcıların bilgisayar seçiminde daha az düşünmelerini sağlayan bir faktör haline gelmiştir. Ancak, herhangi bir sorun olmadan oyun veya güçlü tasarım programları çalıştırabilen bir bilgisayar arıyorsanız, bunlar nispeten diğer modellere göre ağır ve daha büyüktür. Ekran boyutu, kullanıcıların genellikle bir bilgisayar seçerken göz önünde bulundurmak istedikleri ilk faktördür. Piyasadaki dizüstü bilgisayarlar genellikle 11 ile 17 inç arasındadır. Bu nedenle, kullanıma bağlı olarak taşınabilirlik ve performans standartlarını ayarlayabilirsiniz. Her zaman yanınızda bir bilgisayar taşıyorsanız, yüksek performanslı bir oyun bilgisayarı sizin için ideal olmayacaktır. Bu faktörleri birlikte değerlendirerek bir bilgisayar seçmelisiniz. Toshiba bilgisayar fiyatları uygun fiyatlarıyla sayfamızda sizleri bekliyor. Hemen şimdi sayfamıza göz atarak aradığınız özelliklere sahip dizüstü bilgisayarı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar Seçiminizi Kolaylaştıran İpuçları

Dizüstü Bilgisayar Seçiminizi Kolaylaştıran İpuçları

Günümüzde, Android ve iOS gibi Windows ve MacOS arasında tartışmalar var. Bu rekabet, kullanıcıları seçerken tereddütlü hale getiriyor. Windows hala en iyi yazılımı içeriyor. Google Chrome ve Microsoft Office programları Mac eşdeğerlerinden daha iyi performans gösterir. Toshiba dizüstü bilgisayarlarında iletim sistemi olarak Windows’u kullanıyor. Windows donanımı uyumlu olduğu sürece, en yüksek donanıma sahip olabilir ve çok iyi performans gösterebilirler. Windows 10, Microsoft'un kullanıcılara birçok seçenek sunan en yeni işletim sistemidir. Windows 10; Xbox konsolları, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazlarla etkileşime girebilirsiniz. Ekran boyutu da laptop seçimleri için önemli bir faktördür. Taşınabilirlik sizin için önemliyse ve hangi dizüstü bilgisayarı satın alacağınızı düşünüyorsanız, küçük ekran boyutuna sahip modelleri seçebilirsiniz. 14 inç ekran boyutu dizüstü bilgisayar kullanıcıları için kullanım kolaylığı ve taşınabilirlik sunuyor. Günlük kullanım için bir dizüstü bilgisayar satın almak isteyen kullanıcılar için 15-16 inç dizüstü bilgisayar modelleri idealdir. Oyun dizüstü bilgisayarları arayan kullanıcılar için 17 inçlik ekran modelleri de dikkat çekiyor. Bir masaüstü monitörü ararken, özellikler boyuttan daha önemlidir. Ekran çözünürlüğü ekran boyutuna orantılı olarak değişir. 1366 x 768 piksel çözünürlüğe sahip bilgisayarlar, 15 ila 16 inç ve daha düşük dizüstü bilgisayar modelleri için yeterlidir. Full HD (1080p) ve daha yüksek ekranlar görüntü kalitesi ve eğlence açısından daha iyidir. Donanım işlevleri bir bilgisayarın performansını belirlerken, hızı bilgisayardaki işlemci tarafından belirlenir. Hem Intel hem de AMD, kullanıcılara farklı işlemci modelleriyle birçok seçenek sunuyor. Toshiba laptop modellerinde işlemci olarak Intel kullanılıyor. Bu işlemci modellerinin saat hızı GHz cinsinden ölçülür ve bilgisayarın hızlı işlenmesinde önemli bir rol oynar. 1 GHz'de çalışan mobil işlemciler dizüstü bilgisayarlar için kullanılır. İşlemciler ayrıca çekirdek sayısına ve dolayısıyla bilgisayarın performansına bağlı olarak çalışma hızını da etkiler. Üst düzey bir bilgisayar arayanlar için, en fazla 16 çekirdekli işlemciler ön planda iken, 2 veya 4 çekirdekli işlemciler günlük kullanım için fazlasıyla yeterlidir. Bilgisayardaki bellek (RAM) miktarı, arka planda daha fazla işlem yapılmasına izin verir. 4 GB RAM bile günlük kullanım için çok fazla olabilir. Ancak, video düzenleme gibi daha ağır işlemler için bir bilgisayar satın almak isteyen kullanıcılar en az 8 GB RAM tercih etmelidir. Uzun vadede, bilgisayarınızı nasıl kullandığınıza bağlı olarak kullanılan bellek miktarını artırabilir veya azaltabilirsiniz.

Toshiba ile Güçlü Teknik Özellikler

Toshiba ile Güçlü Teknik Özellikler

Bilgisayar ekran kartı, oyun hayranları için özellikle önemlidir. Ekran kartının yanında, NVIDIA GeForce ve AMD Radeon serisinin ürünleri öne çıkıyor. Yüksek kaliteli grafikler gerektiren oyunlar, render ve 3D modelleme gibi grafik performansı gerektiren işlemler için NVIDIA GeForce RTX veya AMD Radeon 5000 serisinin en yeni ekran kartlarını seçebilirsiniz. Ayrıca, günlük kullanım için Intel veya AMD APU işlemcilerin HD grafik arayüzünü kullanabilirsiniz. Depo alanı da son yıllarda gelişen birimlerden biri olmuştur. Masaüstü veya dizüstü bilgisayardan bağımsız olarak, çoğu yeni bilgisayar modeli SSD'ler adı verilen katı hal sabit diskleri kullanır. Özellikle hız ve verimlilik açısından geleneksel HDD modellerine göre büyük bir avantaj sunan SSD'ler, 120 GB kapasiteden başlar ve 1 TB'a ulaşır. Buna ek olarak, M. 2 desteğine sahip SSD modelleri, uyumlu anakartlarla kullanıldığında saniyede 3000 MB'a kadar veri okuma hızları sunar. Daha düşük bütçeli bir sistem arıyorsanız, SSD'ye ek olarak, 500 GB veya 1 TB kapasiteli HDD ürünlerini de seçebilirsiniz. Diğer cihazlara ve cihazlara bağlanabilmek için bilgisayarların hangi bağlantı türlerini desteklediğini bilmek çok önemlidir. Günümüzde, USB 3.1 ve USB 3.0 bağlantı portları genellikle yüksek aktarım hızları sundukları için tercih edilmektedir. ThunderBolt teknolojisine ek olarak, yeni nesil Macbook'lar da Type-C formatında USB bağlantı noktalarına sahiptir. Ayrıca, görüntü aktarımı için HDMI, DisplayPort, VGA ve DVI gibi mevcut çözümlere odaklanmaktadır. Günümüzde, dizüstü ve masaüstü bilgisayar kullanıcıları için çok güçlü özellikler sunar. Yüksek performanslı işlemcilere ve grafik kartlarına ek olarak, yüksek RAM ve depolama seçenekleri de göze çarpıyor. Buna ek olarak, bazı dizüstü bilgisayarlar 360 derece dönen ekranları sayesinde kolayca bir tablet haline gelebilir. Buna ek olarak, dokunmatik ekran ve kalem desteği ile tam bir not aracı olabilir. Önemli ayrıntılar, parmak izi okuyucu ve mekanik RGB klavye gibi özellikleri içerir. Dizüstü bilgisayarların pil ömrü düzgün bir şekilde şarj edilmezse kısalır ve bir süre sonra yetersiz kalır. Lityum iyon pilli dizüstü bilgisayarların kullanım ömrü, pil kapasitesine ve güç tüketimine bağlıdır. Günümüzde, güçlü teknik fonksiyonlara sahip dizüstü bilgisayarlar da uzun kullanım süreleri sunmaktadır. Bu nedenle, dizüstü bilgisayarların ne kadar pil ömrü ve şarj süresi sunduğuna kesinlikle bir göz atmalısınız. Toshiba dizüstü bilgisayar fiyatları modellere göre farklılık gösterdiğinden, kendinize en uygun, en ekonomik laptopa sahip olmak için sayfamıza göz atarak anında satın alabilirsiniz.

 Mühendislik Harikası Toshiba Dokunmatik Ekranlar

Mühendislik Harikası Toshiba Dokunmatik Ekranlar

Toshiba dokunmatik laptop modelleriyle de büyük bir çığır açmayı başarmıştır. Her bir dizüstü bilgisayarında çeşitli mühendislik harikalarını kullanarak işinin en iyisini başarmak için teknolojiden sonuna kadar yararlanan Toshiba, tasarım, güvenlik ve performans konusunda başarıyı yakalamayı başarmıştır. Genel olarak Toshiba laptopları incelediğinizde özellikle Satellite serisiyle büyük bir ivme kazanarak sağladığı başarı gözler önüne seriliyor. Son model ürünler içeren Toshiba Satellite serisine dahil tasarım harikası cihazlar, ultra HD ekranını 0 dereceden 360 dereceye kadar döndürerek ister tablet ister laptop olarak kullanım imkânı sunar. Bu bilgisayarlar, 360 derece dönebilen ve katlanabilir ekranı sayesinde çeşitli kullanım modlarına sahiptir. 5 farklı moddan birini seçebilirsiniz. Tablet modunda medya içeriğini görüntüleyebilir, görüntüleyici modunda arkadaşlarınızla konuşma içeriğini paylaşabilir, sunum modunda raporları görüntüleyebilir, geleneksel dizüstü bilgisayar modunu kullanarak 180 derecelik bir grup insanla içeriği görüntüleyebilirsiniz. 3840 x 2160 çözünürlüklü ekranı ile bütün görüntüler daha gerçekçi, tüm renkler daha canlı. Toshiba ayrıca güvenlik konusunda da önemli adımlar atıyor. Windows Hello veya Intel Authenticate aracılığıyla yüz kimlik doğrulaması için bir parmak izi okuyucu ve IR kamera ile SecurePad sunar ve kritik iş verilerini korumak için profesyonel standart güvenlik ile donatılmıştır. Toshiba'nın dahili BIOS'u ve TPM 2.0 şifrelemesi sayesinde, bu 2'si 1 arada PC sağlamdır ve her yerde güvenli bir şekilde çalışabilir.

 Üstün Özellikleri ile Piyasada Önde Gelen Toshiba Laptoplar

Üstün Özellikleri ile Piyasada Önde Gelen Toshiba Laptoplar

Toshiba laptop i3, i5 ve Toshiba laptop i7 işlemcileri bulunuyor. Özellikle internette dolananlar, bilgisayarınızın daha verimli performansını temel düzeyde isteyenler ve video izlemek ve müzik dinlemek gibi multimedya uygulamalarında akıcı performans isteyenler, yeni Intel Core i3 işlemciye sahip sistemleri tercih edebilirsiniz. Toshiba laptop i5 Core i5, oyun performansı ve günlük kullanım açısından genel kullanıcı segmentinin tüm gereksinimlerini karşılayabilir. Bilgisayarlarından maksimum performans elde etmek isteyen kullanıcılar Intel Core i7 işlemciyi tercih etmelidir. En iyi oyun performansını isteyenler, video düzenleme veya çoklu fotoğraf düzenleme gibi işlem gücü gerektiren uygulamaları kullananlar, Intel Core i7 ile maksimum performansı elde eder. Dizüstü bilgisayar Toshiba özellikleriyle kullanıcılarına eşsiz deneyimler sunuyor. Bir dizüstü bilgisayarda; parmak izi okuyucu, güvenli kilit kablosu, gelişmiş şifreleme, kimlik doğrulama desteği ve Toshiba tarafından geliştirilen BIOS gibi çeşitli güvenlik önlemlerini içerir. Uzun süreli şarj teknolojisi ile yapılan cihaz, Hızlı şarj tüketimi sorununu ortadan kaldırır. Toshiba bilgisayarlar özellikle hafiflikleriyle de öne çıkmayı başarıyor. Hafif tasarımı taşımayı kolaylaştırıyor. Çok hafif ve şık görünüme sahip Toshiba dizüstü bilgisayarlar, başarılı tasarımı ile etkileyicidir. Hayranlık uyandıran modelleri, güzel görünümüyle çevreye iyi bir görünüm kazandırır. Zarif duruşuyla, bulunduğu herhangi bir ortama uyum sağlayabilir. Gün boyunca çok hareket eden, belirli bir ortamda uzun süre çalışmayan, profesyonel oyun platformlarını geliştirmek isteyen, farklı dizüstü bilgisayar kullanım ihtiyaçları olan kullanıcılar için Toshiba markası tarafından yaratıcı çözümler piyasaya sürülüyor. Dizüstü bilgisayar endüstrisinde önemli başarılar elde eden markanın dizüstü bilgisayarları, sizi sadece performansları için değil, aynı zamanda görünümleri ile de ikna edecektir. Oyun platformlarında başarılı olmanın püf noktalarından biri mükemmel grafik performansına sahip olmaktır. Intel, AMD ve NVIDIA ekran kartlarına sahip seçenekleri olan Toshiba dizüstü bilgisayar modelleri, oyunlardaki grafiklerin gerçekliğini bir bütün olarak deneyimlemenizi sağlar. 2 GB'a kadar grafik kartı bellek seçeneğine sahip modeller Full HD veya 4k Ultra HD ekran özelliklerine sahip olabilir. 3840 x 2160'a kadar maksimum ekran çözünürlüğüne sahip modellerle, film izlemenin ve multimedya öğelerinin keyfini çıkarmanın en eğlenceli yolunu keşfedebilirsiniz. Uzun süreli kullanımda performans sorunlarını önleyen lityum polimer pillere sahip Toshiba dizüstü bilgisayar modelleriyle 6 saatten fazla film izleyebilirsiniz.

 Toshiba Ultrabook ile İnceliği ve Hafifliği Tadın

Toshiba Ultrabook ile İnceliği ve Hafifliği Tadın

Fiyat açısından, Toshiba dizüstü bilgisayarlar her bütçeye uygun bilgisayarları için üretilmekte ve satılmaktadır. Toshiba dizüstü bilgisayarların hafif notebook modelleri, tüketiciler arasında en popüler dizüstü bilgisayar ürün grubudur. Buna ek olarak 4K çözünürlüğe sahip 3D ekran, hafif, zarif ve ince tasarıma sahip Portégé serisi ve kolay taşınabilirliğe sahip Kira Ultrabook modelleri gibi aşırı özelliklere sahip oyun ve performans isteyen kullanıcılara hitap eden Qosmio serisi de var. Ultrabook, 2011 yılında Intel tarafından geliştirilen ve kaydedilen ince, hafif, güçlü, güvenli ve taşıması kolay bir dizüstü bilgisayar konseptinin adıdır. Bilgisayar üreticileri, Intel tarafından belirlenen belirli standartlara uymalıdır. Ultrabook olarak adlandırılan bilgisayarları yapmak için 23 mm'yi geçmeyen cihaz kalınlığı, küçük tasarım, uzun pil ömrü, hızlı başlatma ve güçlü güvenlik özelliklerine sahip olması gerekir. Ultrabooklar, gezginler ve bilgisayarlarını her yerde kullanmak isteyenler için inceliği, hırsızlığa karşı güçlü güvenlik önlemleri, hafifliği, kolay taşınabilirliği, uzun pil ömrü, ve birçok programın başarı ile çalıştığı performansları için idealdir. Toshiba notebook seçeneklerinden Kira serisi Ultrabook bilgisayarların öncülerindendir. Çoklu dokunuşlara açık dokunmatik ekranı, yüksek hassasiyeti, çizilmeye karşı dayanıklı ekranı, uzun pil ömrü, HDMI çıkışı, kulaklık ile SD kart bağlantısı ve daha pek çok özelliği barındırmasıyla Toshiba’nın klasik kalite ve tasarımını Ultrabooklara da yansıtmayı başarıyor. Laptop Toshiba geniş model yelpazesi, her bütçeye uygun seçenekleri, yenilikçi teknolojisi ve pratik çözümleri ile piyasada önemli yer edinmiştir.