Dell Dizüstü Bilgisayar

Bilgisayarlar, teknoloji çağında zamanı şekillendiren araçlardır. İnsanların günlük yaşantılarında çok sayıda fiziksel işlerinin kontrolünü üstlenerek, başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmelerini mümkün kılan bilgisayarlar bu özellikleriyle modern dönemde sanal iş alanlarını da yaratmıştır. İş, oyun ve multimedya araçlarının kullanımının yanı sıra daha birçok fonksiyonuyla dizüstü bilgisayarlar, tüm bu fonksiyonların taşınabilir olmasını mümkün kılmıştır. Alanında tecrübeli bir isim olarak Dell laptop modelleriyle sektöre talebini sunan farklı kullanıcı tiplerini ayrıştırarak, fonksiyonlar arasında ince çizgiler belirliyor. Sonuç olarak Dell notebook alternatifleri geniş bir ürün yelpazesiyle markanın ürün kategorisinde yer alıyor ve farklı kullanım ihtiyaçlarına göre modeller arasından seçim yapılarak hızlı bir şekilde satın alınabiliyor.

Dell Dizüstü Bilgisayar Size ve Çevrenize Göre Tasarlandı

Dell Dizüstü Bilgisayar Size ve Çevrenize Göre Tasarlandı

Gelişen üretim teknolojileri paralelinde, bilgisayarlarda modern tasarım standartlarının etkisiyle minimal bir forma ulaştılar. Gün boyunca dijital platformda sürdürülmesi gereken işlerin, dahil olunması gereken oyunların ve tasarlanması gereken grafiklerin gittiğiniz her yere sizinle gelebilmesini mümkün kılan dizüstü bilgisayarlar bu minimal tasarım çizgisinin bir sonucudur. Dell markası, sahip olduğu özgün bakış açısıyla teknolojiyi şekillendirmenin yenilikçi yollarını denemeyi ihmal etmiyor. Dizüstü bilgisayarlara bakış açınızı değiştirecek dizayn özellikleriyle ürünlerini tasarlayan Dell dizüstü bilgisayar alternatifleri, hafifliği, sadeliği, ergonomikliği ile dikkat çekiyor. Konu verilerin ve işlerin mobil olarak taşınabilmesi olduğunda laptop kullanımında hafiflik oldukça önemlidir. Gün boyunca sırt veya omuz çantasında taşınması gereken bir dizüstü bilgisayarın ağırlığının fazla olması, günümüz modern koşullarında tercih edilebilirliği azaltır. Bu düşünceyi dikkate alarak ortaya çıkarılan modellerin hafifliğini maksimize eden dizüstü bilgisayar Dell markasının ürün kategorisinde yer almaktadır. 1.21 kg gibi oldukça düşük ağırlığa sahip modeller, günlük kullanımda kullanıcılarını yormadan arzu edilen her yere kolayca taşınabilmektedir. Dell notebook modelleri arasında 13.3 inç ekranıyla küçük boyutlara sahip ve ergonomik dizüstü bilgisayarı olma özelliği taşıyan alternatifler yer almaktadır. Çerçeve inceliği neredeyse yok denilecek düzeydeki bu modellerde, görsel performans maksimize durumdadır. Dell laptop modelleri arasından kendi ekran kullanım standartlarınıza göre seçim yapabilirsiniz. 15.6 inçe kadar ekran genişliğine sahip modeller, özellikle oyuncular ve grafik tasarım işleriyle uzun süreli uğraşan kişiler için ideallerdir. 13.3 ve 14 inç ekran genişliğine sahip modeller ise günlük, ofis ve ev kullanımları için başarılı seçenekler olabilirler. Dell dizüstü bilgisayar modelleri arasında yer alan Infinity Edge ekran teknolojisine sahip modeller tüm açılardan aynı standartlarda görüntü kalitesi ortaya koyarlar ve 170 derecelik izleme açısıyla kullanıcılarına benzersiz ekran deneyimi sunarlar. 400 nite kadar parlaklık desteğiyle şekillendiren ekran özelliklerini, gün ışığında görünürlüğü arttıracak şekilde dizayn eden marka açık alanda bilgisayar kullanım performansının azalmasını engelliyor. Dış tasarımda ise su, toz, çizilme ve darbeye karşı yüksek dirence sahip metalik materyal kullanan markanın modelleri uzun vadeli kullanımda estetik çizgilerinden ödün vermiyor.

Dell Dizüstü Bilgisayar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dell Dizüstü Bilgisayar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dizüstü bilgisayarların donanımsal özellikleri ve yazılım destekleri bir bütün halinde farklı kullanıcı tiplerine hitap edecek şekilde dizayn edilirler. Dell markasının ürün serileri, farklı kullanım ihtiyaçlarını ince çizgilerle birbirinden ayırırken; bu serilerin sahip oldukları özgün yönler tam olarak hedeflenen kullanıcı kitlesinin beğenisini kazanıyor. Gelişmiş kullanım özelliklerine sahip Dell dizüstü bilgisayar fiyatları diğer modellere kıyasla bir nebze daha yüksek olmasına karşın, markanın ürün kategorisinde yer alan modeller fiyat açısından geniş bir skalada farklılık gösteriyor. Bu sayede çeşitli bütçeler için de uygun modellerin bulunabilmesi mümkün oluyor. Dell notebook fiyatları üzerinde etkili olan unsurlar ağırlıklı olarak performans yönünden belirleyici rol oynayan sistem belleği, işlemci, depolama alanı, ekran genişliği ve tasarım özellikleridir. İşlemciler, hız performansını etkileyen temel donanımlar olarak dizüstü bilgisayarların kullanım alanlarını etkileyebilen faktörlerdir. Dell marka laptoplarda, Intel Core’un i5 ve i7 işlemciler bulunmaktadır. En yüksek hız düzeyini sağlayan 8. nesil Intel Core i7 işlemciye sahip modeller, yüksek performans gerektiren oyun ve grafik işlerinde fark yaratırlar. Daha klasik ve geleneksel kullanım özellikleri içinse markanın i5 işlemciye sahip alternatifleri tercih edilebilir. Dell i5 dizüstü bilgisayar fiyatları i7 işlemcili modellere kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Hız alanında söz sahibi olan donanımlardan birisi de sistem belleğidir. ROM olarak da tabir edilebilen sistem belleği seçenekleri Dell marka laptop modellerinde 8 GB ile 16 GB arasında değişmektedir. Yüksek hız performansı arayanlar için 16 GB RAM kapasitesine sahip modeller markanın ürün kategorisinde bulunmaktadır. Oyunlarda ve grafik performansının önemli olduğu koşullarda gereksinim oranı artan ekran kartı yönünden de markanın çeşitliliği dikkat çekicidir. 2 GB ve 4 GB olmak üzere iki farklı ekran kartı hafızası seçeneği sunan markanın paylaşımlı modellerinde, ekran kartına RAM üzerinden destek sağlanabilmektedir. AMD, Intel ve NVIDIA gibi grafik sektöründe önemli işlere imza atan markaların ekran kartlarını taşıyan Dell notebook özellikleri ile grafik alanında kusurlar tamamen ortadan kalkıyor.

Dell Dizüstü Bilgisayar Size Hitap Ediyor

Dell Dizüstü Bilgisayar Size Hitap Ediyor

Bilgisayar sektöründeki tecrübesini, bir ressamın paletindeki renkleri tabloya aktarması gibi piyasaya aktaran Dell markası yarattığı serilerle adından söz ettiriyor. Inspiron ailesindeki modelleri ile ev ve homeoffice kullanım ihtiyaçlarına yanıt veren marka XPS serisiyle mobil kullanım desteğini maksimize ediyor. XPS serisindeki modeller aynı zamanda Dell mini notebook grubunda kabul edilmektedir. Dell kurumsal notebook modelleri ise Vostro serisi içinde yer almaktadır. Vostro serisindeki modeller, bilgi teknolojisi ihtiyacının düşük olduğu küçük işletmelere hitap etmektedirler. Alenware serisi ise ağırlıklı olarak profesyonel oyunculuk deneyimini önemseyen kullanıcılar için özel donanımlarla piyasada yer almaktadır. Oyuncular için özel tasarlanan notebook fiyatları Dell markasında iki seriye göre ayrışmaktadır. Alienware serisine benzer olarak oyunculara özel fonksiyonlar taşıyan G serisindeki modeller daha uygun fiyatla piyasada yer almaktadırlar ve ilk defa oyun platformlarıyla tanışanlar için ortalama standartlarda performans göstermektedirler. Görüldüğü üzere Dell’in sektördeki güçlü veri toplama ve analiz yapabilme kabiliyetleri sonucunda, farklı kullanım ortamları ve karakterlerine uygun modeller marka tarafından piyasaya sunulmaktadır. Markanın tüm modellerinde öne çıkardığı ortak özellik ise başarılı pil ömrü olarak gösterilebilir. Özellikle ofis ortamındaki işler için kullanılan uygulamalarla 22 saate kadar verimliliğini sürdürebilen Lityum Polimer pile sahip modeller bu alanda fark yaratmaktadırlar. Dell dizüstü bilgisayar özellikleri arasında yer alan dokunmatik ekran, kullanım kolaylığı açısından yeni pencereleri aralıyor. Dokunmatik ekrana sahip modellerde, bilgisayarınızın kontrolünü yalnızca klavye ve Mouse ile sınırlandırmaz, hikâyeye parmak uçlarınızla da dahil olabilirsiniz. Kişisel kullanımda ürettiğiniz ve depoladığınız verilerin güvenliği konusunda hassas iseniz parmak izi okuyucu sensöre sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Cihazınıza yetkisiz girişin engellenmesinde üstün güvenlik standartları sağlayan parmak izi okuyucuya sahip modellerde parola belirlemenize gerek kalmaz ve erişim yalnızca sizin parmak izinizle mümkün olur. Dell dizüstü bilgisayar modelleri ve fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi edinerek, kendi ihtiyaçlarınıza uygun modelleri yakından tanımak için markanın ürün kategorisinde gezinebilir ve beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Dell, Dizüstü Bilgisayar

için 1,501 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Dell
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Acer (353)
Apple (197)
Asus (663)
Casper (461)
Dell (1501)
(686)
Exper (17)
Grundig (8)
Hometech (140)
HP (1921)
Lenovo (1882)
LG (3)
Monster (9)
Msi (896)
Probook (2)
Samsung (19)
Sony (1)
Toshiba (136)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci

(757)
(528)
(96)
(65)
(34)
(10)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşletim Sistemi

Windows 10 (661)
Free Dos (535)
Linux (299)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(700)
(419)
(230)
(65)
(36)
(21)
(12)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Disk Kapasitesi

(576)
(332)
(292)
(170)
(99)
(19)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

SSD

(665)
(320)
(184)
(46)
(26)
(16)
(10)
(7)
(7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sistem Belleği (Gb)

(590)
(224)
(203)
(8)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Kartı Belleği

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maksimum Ekran Çözünürlük

(416)
(107)
(55)
(16)
(6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(36)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL