Filtreleri Temizle
Marka
Acer

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Lenovo (5462)
Asus (1595)
HP (1995)
Dell (2220)
Msi (1198)
Monster (54)
Huawei (68)
Apple (94)
Acer (91)
Casper (501)
Fujitsu (104)
Game Garaj (29)
Technopc (27)
Dynabook (25)
Toshiba (25)
Honor (22)
I-Life (19)
Exa (12)
Microsoft (12)
Hometech (10)
Chuwi (6)
Başka bir kelime deneyin

İşlemci

(19)
(18)
(12)
(11)
(10)
(8)
(6)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

(36)
(23)
(22)
(5)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(49)
(25)
(16)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Modeli

(16)
(11)
(7)
(7)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

Freedos (51)
(4)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Disk Kapasitesi

(39)
(27)
(10)
(9)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Belleği

4 GB (20)
6 GB (17)
2 GB (9)
(2)
Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

(15)
(9)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Disk Türü

(84)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Türü

(47)
(43)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (11)
4 yıldız ve üzeri (14)
3 yıldız ve üzeri (14)
2 yıldız ve üzeri (14)
1 yıldız ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dizüstü Bilgisayar

için 91 sonuç bulundu.

Acer Dizüstü Bilgisayar

Tayvan kökenli bir teknoloji devi olan Acer genellikle bilgisayar ve donanım üreten marka olarak piyasa da tanınıp teknoloji pazarında kendi sektöründe son on yılın en büyük bilgisayar üretim firmalarından birisi olarak tanınmaktadır. Yaratıcılığını teknolojinin son uygulamalarıyla ve teknikleriyle birleştirerek kullanıcıları için zamansız cihazlar ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Dizüstü bilgisayar konusunda kendi sürecinin başlangıcından tüketiciye giden kısma kadar kendi dalında uzman insanlarla çalışarak çizgisinden ödün vermemektedir. Acer kullanıcılarına kişiselleştirilmiş ürün güncellemeleri sunarken müşterilerinin deneyimlerini kendilerine iletmeleri için destek birimleri oluşturmuşlardır. Ürünlerinin kullanım standartlarıyla basit bir dilde ürünü tüketiciye tanıtıp kullanım talimatlarını belirtmektedir. Ayrıca satış sonrası uzman bilişim desteği ile aklınıza takılan herhangi bir soruyu rahatlıkla sorabilir, kullanım hakkında bilgi ve uygulamaları yüklerken izleyeceğiniz yol hakkında destek alabilirsiniz. Acer dizüstü bilgisayar konusunda tüketicilerine farklı modellerde ürünler sunarken müşterinin beklentilerini karşılamayı ihmal etmemektedir. Müşterinin kullanım amacına göre işletim sistemi, ekran boyutu ve çözünürlüğü, donanım özellikleri, ergonomik yapısı, hangi bağlantı türlerini desteklediği, tükettiği enerjiye, son teknolojiyle uyumuna kadar her tip müşterinin beklentisini karşılayacak şekilde geniş yelpaze aralıkların da ürün üretmektedirler. Yaratıcılığın ve performansın buluşması olarak adlandırdıkları cihazlarını hız ve kalite açısından da destekleyerek ortaya son sürüm ürünler çıkarmaktadır. Acer dünyasını keşfetmek ve ürünleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sayfamıza göz atıp siz de bu ayrıcalığın bir parçası haline gelebilirsiniz.

 Yüksek Donanımlı Acer Dizüstü Bilgisayar Modelleri

Yüksek Donanımlı Acer Dizüstü Bilgisayar Modelleri

Klavye, mouse, ekranın bir arada toplandığı kişisel bilgisayarlar olan laptoplar diğer ismiyle de diz üstü bilgisayarlar, insanların kendi bilgisayarlarını yanlarında taşıyabilmesi istedikleri yerlere götürebilmesi için pratik bir icat olarak ortaya çıkmıştır. Normal masaüstü bilgisayarlarla aynı işlevi gösteren laptoplar masa üstü bilgisayarların kasalarında yer alan DVD – CD ve USB girişleri bulunmaktadır. Aynı zamanda fonksiyonel klavye ve mousepad sistemine de sahip olan bu ürünler performans odaklı olup kullanıcılara etkin özellikler sağlamaktadırlar. Sahip oldukları bataryalar sayesinde uzun süreli prizlerden ayrı çalıştırılabilirler. Hafif yapısı ve çantalarla kolay bir şekilde taşınması onu masaüstü bilgisayarlarından ayırıp daha güçlü donanımlarıyla kullanıcılarına masaüstü bilgisayar özelliklerini birebir taşımaktan da geri kalmamaktadır. Laptop modellerine göre daha hafif ve elde taşınabilir olan modeller performans odaklı olanların yanı sıra daha basit komplike işlemleri yapmak için teknoloji düşkünleri tarafından tercih edilmektedir. Notebooklar donanım kaygısı olmadığı için daha çok not almak, surf yapmak gibi basit işlemler yapılması için geliştirilmiştir. Acer notebook fiyatları fonksiyonlarına ve tasarımlara göre farklılık gösterip müşteri ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Mailleşmek, sunum hazırlamak gibi basit işlemleri rahatlıkla bulunduğunuz ortamda hazırlayıp sunum yapacağınız zamanda yanınızda çok yer kaplamayan bu ürünler gelişen teknolojinin hayatımıza soktuğu insan hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış cihazlardandır. Acer laptop nasıl ki model bakımından çeşitlilik gösteriyorsa Acer notebook çeşitleri de bize ihtiyacımıza göre seçeneklere sunmak için kendisini geliştirerek ilerlemektedir. Birbirinden farklı bu ürünlere göz gezdirip özellikleri hakkında bilgi almak isterseniz sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Acer Dizüstü Bilgisayar ile İşlemci Ailenizi Seçin

Acer Dizüstü Bilgisayar ile İşlemci Ailenizi Seçin

Dizüstü bilgisayarların gücünü ve hızını belirleyen işlemci aileleridir. Kullanacağınız bilgisayar modelini almadan önce ne amaçla kullanacağımıza hangi alanlarda faaliyet göstereceğini belirleyip o hususlar çerçevesinde işlemci ailelerini seçmeliyiz. Standart işleri yürütebileceğiniz, bilgisayarımızı performans yönünden yormayacak işlemler için tasarlanmış Acer laptop i3 modelleri size düşük güç harcayarak size giriş seviyeli bir işlemci deneyimi yaşatacaktır. Çift çekirdekli olan bu ürünler laptoplarınızda ısınma sorununu engellemektedir. Enerjiden tasarruf ederek çok büyük kapasiteye sahip programlar kullanmayacaksanız duraksama, donma gibi eylemleri gerçekleştirmeden gayet akıcı hızda programları çalıştırmaktadır. Ayrıca iyi bir ekran kartı kullanarak istediğiniz bellek ölçüm birimine sahip oyunları bile günümüz teknolojisinde size oynama şansı sunmaktadır. Diğer Intel ailesinden olan Acer laptop i5 işlemcisine sahip olan modeller ise iki veya dört çekirdekli olarak teknoloji severlerle buluşturulmakta. Yüksek hız performansı ve güç kullanımı ile verimliliği ve enerji tasarrufunu elden bırakmamakta. Turboost teknolojisine sahip olan sistem istediği zaman saat frekansını yükseltebilmekte. İmkanlarınızı zorlamadan en hızlı ve yüksek performansa sahip bu ürünler güncelliğini korumaya devam etmektedir. Kendisini durmadan yenileyen bu sistemler her geçen zamanla yenilikçi teknolojinin getirileri sayesinde daha az ısınan, daha az enerji tüketimi gerçekleştiren ve daha hızlı işlemci aileleri geliştirmektedir. Özellikle oyun oynamayı sevenlerin de da tercihi olan Acer laptop i7 işlemcilerin en büyük özelliklerinden biri hız bakımından diğer işlemci ailelerini geride bırakmaktadır. Bu sistemler en az dört çekirdekli olup üst seviyede performans bekleyen kullanıcılar için ideal tüm işlemci özelliklerini sağlamaktadır. Teknoloji severlere eğlence ve oyun deneyimlerini en yüksek kalitede sunan bu işlemciler sistemin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlayarak size kesintisiz bir teknoloji deneyimi yaşatmaktadır. Size diğer işlemcilere göre 3 kata kadar varan indirme hızı sağlayan ve ileri teknolojinin getirilerinden olan yapay zeka performansı sunmaktadır. Yeni nesil teknolojilerin somut örneklerinden olan işlemci aileleri laptop kullanımında size daha güçlü ve hızlı faydalar sağlamaktadırlar.

 RAM Bellek Seçiminiz İle Acer Dizüstü Bilgisayar Kullanım Hızınızı Arttırmak Sizin Elinde

RAM Bellek Seçiminiz İle Acer Dizüstü Bilgisayar Kullanım Hızınızı Arttırmak Sizin Elinde

Dizüstü bilgisayar seçerken veri deposu kapasitelerine dikkat ederek seçmek bizim için en doğru ürünü tercih etmemizde önemli detaylardan biridir. Bilgisayarın hafıza ve depo birimi olan bu ürün depolanan bilgilere hızlıca ulaşmanızı sağlamaktadır. Yalnız bu bilgiler ram de kalıcı olarak değil geçici olarak depolanmaktadır. Bilgisayarınız kapatıldığında bilgilerde silinecektir. RAM de sütun ve sıralar set şeklinde bulunmaktadır. Bu setlere hücre adı verilmektedir. Bu hücrelerde saklanan bilgiler işlemciyle kurulan kontak sonucunda istenilen işlemi gerçekleştirmek için harekete geçer. Bu işlemler RAM de depolanır. İşlemci istediği işlemi depolanan verilerle daha kolay gerçekleştirir. RAM kapasitesinin yüksek olması da aynı anda birçok işlemin birlikte gerçekleşmesini sağlamaktadır. RAM kapasitesinin yetersiz kaldığı işlemlerde bilgisayar yavaş hareket eder veya işlem yapmayı reddeder. Tüm depolanan işlemler bilgisayarın kapanmasıyla birlikte depolanan RAM bellekten silinerek yeni bir işlem için alanını temizler. Acer, geliştirdi Ram bellek kapasiteleri sayesinde birden çok işlemin bir arada yapılmasını sağlamaktadır. Tabi ki bu işlemler kapladıkları alan bakımından farklılık göstermektedir. Bu yüzden rutin kullanılan ve yüksek performans gerektirmeyen işlemlerin rahatça aksamadan çalışabilmesini sağlayan Acer laptop 4GB ram yeterli bir kapasiteye sahip olacaktır. İleri düzey programlar için ve birden fazla programı bir arada çalıştırmak isteyen kullanıcılar için rahat bir kullanım sağlayan Acer laptop 8gb ram bellek modeli ise daya yüksek donanımlı programları çalıştırmak için müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Yüksek RAM’e sahip bilgisayarda depolama için geniş bir alana sahip olmanızla birlikte ondan fazla uygulama arasında hızlı geçişlerde yapabilme imkanı sunmaktadır. Acer laptop modelleri size kendi bilgisayarınızı oluşturma imkanı sunmaktadır. Kullanacağınız alana göre Ram bellek ve işlemci ailesinden bir model seçerseniz üründen alabileceğiniz verim üst düzeyde olacaktır. Kullanacağınız programların kapladığı alan tükettiği depolama alanı, çalışabilme hızı seçeceğiniz doğru özellikler sayesinde sizin için üründen yeterli performansı almanızı sağlayacaktır. Siz de size uygun bilgisayar modellerini ve özelliklerini incelemek, ürünler hakkında detaylı bilgiler almak isterseniz sayfamıza girip ürünleri inceleyebilirsiniz.

Acer Bilgisayar Modelleri Oyuncuların Gözdesi

Acer Bilgisayar Modelleri Oyuncuların Gözdesi

Dizüstü bilgisayar kullanıcıları birçok yönden farklılık göstermektedir. Bazıları aldıkları cihazlarla program, yazılım gibi yüksek donanım gerektiren uygulamaları kullanmak için satın almaktadır. Bazıları ise günlük yaşamda surf yapmak, not tutmak, film izlemek gibi işlemleri yapmak için bilgisayar almayı tercih eder, bir grup dizüstü bilgisayar tutkunu vardır ki onlar da gittikleri her yerde yüksek kalite ve hızda oyun oynamak için dizüstü bilgisayarları tercih etmektedir. Bilgisayarda oyun oynarken kullanıcıların beklentileri aslında bellidir oyun performansını etkileyecek herhangi bir olumsuz duruma cihazın izin vermemesidir. Bu sebeple bilgisayarın birçok parçası performans yönünden etkili çalışmalıdır. Acer gaming laptop üretimi konusunda bellek hızı, işletim sistemi, sistem belleği, Ram tipi, ssd kapasitesi, ekran çözünürlüğü, harici ekran kartı, ekran boyutu, ekran kartı hafızası ve ekran kartı yönünden kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır.9.Nesil, 10.Nesil işlemci sistemi ailelerini kullanarak dizüstü bilgisayarlarının oyun oynarken hızdan kesilmeme birçok arkadaşınla birlik oyunda kesintisiz kalabilmesini sağlamaktadır. Bu bilgisayar tiplerine duyulan ihtiyaç gezen insana geçişle başlamıştır. İnsanlar yer değiştiren, durmadan faaliyet içerisinde olan bireyler haline gelince evde duran masaüstü bilgisayarları işlevlerini yitirir hale gelmiştir ve çoğu insanın bağımlılık derecesinde tutkun oldukları oyunlarını kendileriyle istedikleri yere götürememektedir. Bu sebeple aynı masaüstü bilgisayar performansına sahip, cihazı ısıtmayan, kuvvetli sistemler oluşturulmuş olup insanların gittikleri her yerde rahatça yüksek kalite etkisiyle oyun oynamaları sağlanmıştır. Acer bilgisayar performans yönünden kendisini ileri seviyelere taşıdığı için farklı kullanıcı tiplerine göre farklı özelliklerde cihazlar üreterek geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Dünyanın sayılı bilgisayar ve donanım üreticilerinden birisi olması bunun en büyük kanıtı olarak gösterilebilir. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine teknolojinin büyüleyici kapısını açıp onları bu dünyayı keşfetmeye davet etmektedir. Kullanıcıların yaşadıkları deneyimler, teknolojiyi keşfetme serüvenleri onlar için çok büyük bir önem teşkil etmektedir. Eğer sizde teknolojinin bu büyülü dünyasında yeni bir mAceraya Acer güvencesi ve desteğiyle adım atmak istiyorsanız, sayfamızı inceleyebilir Acer laptop yorumları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 Acer Dizüstü Bilgisayar Özelliklerine Göre Kendine En İdeal Cihazı Seç

Acer Dizüstü Bilgisayar Özelliklerine Göre Kendine En İdeal Cihazı Seç

Masaüstü bilgisayarların yerini alarak ofislerimizde, evlerimizde, çalışma alanlarımızda yerlerini alan dizüstü bilgisayarlar, birbirinden farklı dizayn, tasarım, içerik, fonksiyonel yapılarıyla pazar rekabetini gün geçtikçe kızdırarak kendilerine yeni bir özellik katarak rakiplerinin önüne geçmeye çalışmaktadırlar. Bu kadar yoğun çekişmenin yaşandığı bu sektörde Acer laptop yeni nesil teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak farklı ve birbirinden gelişmiş fonksiyonlara sahip cihazlar üretmeye devam etmektedir. Bu kadar fazla çeşitliliğin arasında kendisine en ideal cihazı bulmak müşteriler için zor olmaması adına kendilerine en uygun dizüstü bilgisayarı seçmek için o bilgisayarın kimliğine yani özelliklerine bakılıp incelenmesi tavsiye edilmektedir. Bir bilgisayarın bizim için en önemli özelliği uzun ömürlülüğü ve dayanıklı olmasıdır. Bunun için bilgisayarın hem iç güvenliğini sağlamak adına kurulacak programları kaldırma kapasitesi hem de dış dayanıklılığı açısından dış yüzeyinin dışardan gelen darbelere ve yer düşme tehlikesine karşı tasarımıyla zarar almayacak şekilde oluşturulmasına dikkat etmeliyiz. Diğer bir özelliği ise kullanacağınız bilgisayarınıza yüklenecek programları çalıştırırken, bilgisayarınızın o programı çalıştırmada herhangi bir sorun yaşamayacak şekilde donanıma sahip olmasıdır. Diğer bir konu ise alacağınız bilgisayarınızın size fiziksel yönden hazar vermeyecek şekilde hafif bir yapıya sahip olması, gözü yormayacak ekrana sahip olması klavye dizayn bakımından ergonomik olarak insanları rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış olması gerekmektedir. Bilgisayarınızı seçerken uzun ömürlü bir pil desteğine sahip cihazları seçmeniz şarj kablosuna ihtiyaç duymadan, hareket alanınızı kısıtlamadan uzun bir süre daha istediğiniz yerde bilgisayarınızla vakit geçirebilme imkanı elde edersiniz. Acer laptop özellikleri bu söylediğimiz özellikler baz alınarak tüm ürünlerinin ana yapısını oluşturmaktadır. Amacı tüketicinin kullanacağı üründen yüzde yüz memnun kalması olan Acer, kendi teknolojik cihazlarına eklediği yeni özellikler ile de bilgisayar kullanım alanları farklı olan tüketicilerden ortak bir memnuniyet sağlamaktır. Bu kadar fazla çeşitliliğin için de ürettiği ürünlerle yeni gelişmelere yön vermekle kalmayıp çoğu üründe sektörün başını çekmektedir. Birbirinde farklı dizayn ve tasarımlarıyla Acer bilgisayar fiyatları hakkında bilgi edinmek, ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sayfamıza ulaşabilirsiniz.

 Acer Dizüstü Bilgisayar Teknolojisi İle Aspire

Acer Dizüstü Bilgisayar Teknolojisi İle Aspire

Acer Aspire serisi, dizüstü bilgisayar serilerinin en popülerlerinden biridir. Size günlük, standart bir kullanım tarzından, profesyonel programları kullanabileceğiniz üst düzey performans gerektiren işlemleri yapabileceğiniz bir ürün çeşitliliği barındırmaktadır. Güçlü işlemci destekleri ve grafikler bulunduran yalın bir kasaya sahip olan ürünler, hızlı bir şekilde sizi Wi-Fi’ye bağlayarak network erişiminizi kolaylaştırmaktadır. Geniş depolama alanları ve yüksek kapasiteye sahip bellekleriyle ile size sıkıntısız bir şekilde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Esnek dış yapısı ve renk seçenekleriyle işlevi kadar görünüşüyle de çağın bir adım ötesinde yer almaktadır. İnce çerçeveli ekranıyla sunduğu geniş görüntüsüne ek olarak mavi ışık teknolojisiyle gözlerinizi yormamaktadır. Güçlü işlemci sistemi ve grafik kartıyla hızlı, sıkıntısız bir şekilde videolarınızı filmlerinizi izleyip surf yapabilirsiniz. Uygulamalarınızın daha hızlı yüklenmesi ve grafiklerinizin hızlı performans göstermesi için 16 GB ye kadar içinde bellek bulundurur. Laptop kullanırken birden fazla işlemi aynı anda yürütmenizi sağlayarak sürdürülebilir verimliliği oluşturmaktadır. Acer’in en popüler serilerinden biri olan Aspire serisi yenilikçi ve teknolojiyi keşfetmeye dayalı düşünce tarzıyla kendisine dizüstü bilgisayar serileri arasında önlerde yer edinmiştir. Biz kullanım kolaylığı da sağlayan bu seri, ürünü kullanarak gerçekleştirdiğimiz işten zevk almamızı ve kısa sürelerde işlemleri gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmemizi sağlamaktadır. Kişileştirilmiş kullanım özellikleriyle kendi kurulumunuzu yapabilir, kendi kullanım rahatlığınıza göre istediğinin programlarınızı sorun yaşamadan kurabilirsiniz. Yenilikçi ve çağının ötesinde buluşlarıyla hayatımızı kolaylaştırmayı, kendimizi kontrol edilebilir teknolojinin bir parçası hissetmemizi sağlayan deneyimleriyle Acer, tüketicilerini bir yönden yakalamayı başarmıştır. Acer’in eğlenceli ve donanımlı dünyasına göz atmak, Acer laptop yorum bölümünden daha önceki kullanıcıların fikirlerini ve deneyimlerini okumak isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz.