Acer Dizüstü Bilgisayar

Teknolojinin sürekli olarak gelişme gösterdiği modern dönemde, önemli elektronik cihazlar olarak bilgisayarlar; sahip oldukları fonksiyonlarla ve donanımlarla insanların ihtiyacı olan birçok işi gerçekleştirebilirler. İş hayatında veri ve bilgi paylaşımını kolaylaştırarak, dijital mesleklerin gelişmesini sağlayan bilgisayarlar günümüzde taşınabilir boyutlardaki dizüstü modellerle kişinin her an yanında olabiliyorlar. Acer dizüstü bilgisayar modelleri, kompakt tasarım özellikleriyle günün her anında ve her yerde bilgisayar üzerinden gerçekleştirilmesi gereken işlerin yerine getirilmesine olanak tanır. Farklı performans ve donanım özellikleri ile birbirinden ayrılan Acer notebook modelleri yüksek grafik performansı gerektiren oyunlarda da kullanıcılarının eğlenceyi doya doya yaşamasını sağlıyorlar. Kullanım ihtiyacınıza göre markanın dizüstü bilgisayar alternatiflerini ürün kategorisinde inceleyebilirsiniz.

Acer Dizüstü Bilgisayar ile Zamana Meydan Okuyun

Acer Dizüstü Bilgisayar ile Zamana Meydan Okuyun

Bilgisayarlar, günün büyük bir kısmında enerji ve zaman ayırmayı gerektiren işlerin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Verilerin organize edilmesi ve depolanması gibi işlevlerin gerçekleştirildiği bilgisayar ortamı bu nedenle birçok kişi için önemli kolaylaştırıcıdır. Gündelik yaşam içerisinde de kullanışlı yönleri olan bilgisayarların taşınabilir olması bu nedenle oldukça avantajlı bir durumdur. Acer laptop modelleri de işte bu noktada farklı kullanım özeliklerine sahip alternatiflerle kullanıcılarının zamana meydan okumasını sağlıyor. Gün içerisinde eğer sık sık mobil olmak durumundaysanız ve bilgisayarınızı da çalışmalarınız için yanınızda taşımanız gerekiyorsa Acer mini notebook modellerine göz atabilirsiniz. Hafif olma özelliği ile kolay taşınabilir olan mini notebooklar, genişlikleriyle de fazla yer kaplamadan her alanda kullanım imkânı yaratır. Standart işlerin yüksek performans ile yerine getirilmesini sağlayan mini modellerin yanı sıra daha geniş ekran özelliklerine sahip alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Markanın 17.3 inç genişliğindeki geniş ekrana sahip modelleri özellikle bilgisayarda profesyonel oyunculuk deneyimi yaşamak isteyenler için oldukça verimli bir ekran standardı sunmaktadır. Acer notebook modelleri için ekran boyutu alternatifleri 11.6, 13.3 ve 15.6 inç olarak da markanın ürün kategorisinde yer almaktadır. Siz kendi kullanım ihtiyacınıza göre farklı ekran boyut seçenekleri arasından seçiminizi ürün kategorisine göz atarak yapabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Dış tasarımında paslanma, çizilme ve darbeye karşı yüksek direnç gösteren metal malzeme kullanan markanın laptopları, dayanıklılığı şık görünümle birleştirmektedir. Acer renkli notebook alternatifleriyle kendi stilinize hitap eden renklerde notebook’a sahip olabilirsiniz. Çünkü ince, hafif ve zarif çizgileri modern bir bakış açısıyla ortaya çıkaran markanın modellerinde renk seçenekleri geniş bir palet ile karşımıza çıkıyor. Aç/kapat düğmesi, Ethernet, HDMI ve USB girişlerine sahip yan bölümünde bütünleşik kreatif görünümünden ödün vermeyen modeller arasında 360 dereceye kadar katlanabilir modeller de bulunmaktadır. Acer dizüstü bilgisayar modelleri arasındaki katlanabilir seçenekler, klavye kullanımını iptal ederek tablet gibi de kullanılabilmektedir. Bu sayede hareket halindeyken bilgisayarınızın ekran kontrolünü parmak ucunuza alabilir ve işlerinizin takibini her alanda sürdürebilirsiniz.

Acer Dizüstü Bilgisayar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Acer Dizüstü Bilgisayar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Satın almak istediğiniz dizüstü bilgisayar modelini belirlemeye giden yolda, öncelikle birtakım önemli standartları belirlemeniz gerekmektedir. Bu standartlar, ağırlıklı olarak kullanacağınız dizüstü bilgisayarın hız, depolama alanı, grafik performansı, boyut gibi faktörlerden oluşmaktadır. Hareket halinde sürdürülen işler için minimal tasarıma sahip, grafikte orta ve hız açısından yüksek performans gösteren Acer laptop modelleri tercih edilebilir. Profesyonel oyun deneyimi için bir model tercih edilecekse ekran, hız ve grafik performansı açısından daha üst düzey modeller değerlendirilebilir. Veri ve dosyaları depolama açısından yoğun bilgisayar kullanımınız varsa 1 TB’a kadar sabit disk kapasitesine sahip dizüstü bilgisayar Acer markasının ürün kategorisinde yer almaktadır. Daha minimal alan kişisel kullanımınız için yeterli olacak ise 32 GB ile 500 GB arasında değişen farklı kapasitelerde sabit diske sahip modelleri de tercih edebilirsiniz. Intel iş birliği ile performansı güçlenen laptop Acer markası tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Intel i3, i5 ve i7 gibi geniş bir kitle tarafından beğeni toplayan işlemcilerin yanı sıra AMD Ryzen 3, 5 ve 7 işlemciler de markanın modellerinde kendisini göstermektedir. Çekirdek sayısı değişken olmakla beraber 2 GHz’e kadar işlemci hızına sahip modellerle özellikle yüksek performans gerektiren oyunlarda başarılı sonuçlar alınabiliyor. İş veya günlük kullanım için notebook Acer markasının ortalama skaladaki işlemci hızlarına sahip modelleriyle tercih edilebilir. RAM, bilgisayar kullanımında bütünleşik olarak performansa etki eden bir unsurdur ve Acer markası bu alanda da kullanıcılar için farklı ihtiyaçlara hitap eden RAM seçeneklerine sahip modeller sunmaktadır. 2 GB ile 8 GB arasında değişen RAM düzeyine sahip modellerin arasından kendi performans ihtiyacınıza göre seçiminizi yapabilirsiniz. Acer notebook fiyatları modellerin sahip oldukları performansa etki eden bu faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle de sizin kişisel kullanımınıza uygun donanım özelliklerine sahip bir model belirlemeniz gerekir. Oyun gibi yüksek hız gerektiren alanlar için kullanacağınız bilgisayarlarda i7 işlemci, 2.2 GHz işlemci hızı ve 8 GB RAM standartlarını tercih edebilirsiniz.

Acer Dizüstü Bilgisayar Her Alanda Yanınızda

Acer Dizüstü Bilgisayar Her Alanda Yanınızda

İletişim çağının değerli bir parçası olarak bilgisayarlar, çok yönlü özellikleriyle ve internet desteğiyle sınırları ortadan kaldırmanızı sağlarlar. Dizüstü olarak yorumlanan modeller ise bağlantıyı her an, her yerde yanınızda bulundurmanızı mümkün kılarlar. Bilgisayar pazarında başarılı isimlerden birisi olarak Acer, yarattığı modellerde üstün performansı, verimliliği ve kullanışlılığı öne çıkaran standartları benimsiyor. Windows işletim sistemiyle çalışan modeller ofis işlerini sürdürülebilir bir şekilde kontrol altında tutmayı sağlarken, oyunlarda da eğlencenin kaliteli halini tatmanızı sağlıyorlar. Tüm bu yönleri ile Acer dizüstü bilgisayar fiyatları da dikkat çekici bir skalada piyasada kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Dokunmatik ekrana sahip modellerde, yalnızca Mouse ve klavye ile değil parmak ucuna yüksek duyarlılık gösteren ekran ile kontrolü asla elden bırakmazsınız. Acer dizüstü bilgisayar özellikleri açısından incelendiğinde, parmak izi sensörüne sahip modellerin kullanıcılara sağladığı üstün güvenlik performansı da dikkat çekicidir. Sayılarla ve harflerle şifrelemenin dezavantajlarını unutturan parmak izine duyarlı kilitleme sistemiyle, şifreniz sizsiniz. NVIDIA imzalı grafik performansına sahip Acer notebook özellikleri ile ekran performansını maksimize ederken, video görüntüleme ve oyun oynama sırasında ekranın parlaklığı otomatik olarak ayarlar ve detaylar ince ayrıntılarıyla göze çarpar. Çift hoparlöre sahip Home Theater özellikli modellerde film izleme ve müzik dinleme ise oldukça keyiflidir. Lityum Polimer bataryaya sahip Acer dizüstü bilgisayarlar 3220 mAh’a kadar pil kapasitesiyle uzun süreli kullanımda güç kesintisi yaşamadan işlerinizi sürdürebilmenizi sağlarlar. Alttan aydınlatmalı klavyeli modellerle karanlık ortamlarda yazı yazmak ve oyun kontrolü sekteye uğramaz. Yuvasından çıkarılarak klavyeden ayrılabilen, arzu edildiği anda tamamen tablet olarak kullanılabilen Acer Switch serisindeki modeller basınca duyarlı kalemler ile ekranınızı not defteriniz gibi kullanmanıza olanak tanır. Arka bölümünde standa sahip Switch serisi modelleri, 165 dereceye kadar eğimle her alanda başarılı kullanım performansı yaratır. Kompakt olarak kullanılabilen bu modellerin özellikle derslerde ve oyun platformlarında sağladığı avantajlar kullanıcılardan beğeni toplamaktadır. Siz de kendi ihtiyaçlarınız paralelinde Acer markasının Dizüstü Bilgisayar kategorisinde yer alan modellerine göz atabilir ve hemen beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Acer, Dizüstü Bilgisayar

için 355 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Acer
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Acer (355)
Apple (203)
Asus (643)
Casper (462)
Dell (1482)
(664)
Exper (45)
Grundig (8)
Hometech (135)
HP (1893)
Lenovo (1842)
LG (3)
Monster (9)
Msi (896)
Probook (2)
Samsung (19)
Sony (1)
Toshiba (135)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşletim Sistemi

Windows 10 (173)
Free Dos (134)
Linux (45)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci

(93)
(78)
(68)
(53)
(53)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Disk Kapasitesi

(164)
(96)
(61)
(21)
(7)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(287)
(49)
(10)
(5)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

SSD

(162)
(81)
(18)
(16)
(6)
(4)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Kartı Belleği

(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sistem Belleği (Gb)

(127)
(67)
(23)
(9)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maksimum Ekran Çözünürlük

(87)
(60)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)
ve üzeri (27)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL