Filtreleri Temizle
Marka
Lenovo

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

İşlemci

Bellek Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Modeli

Başka bir kelime deneyin

Disk Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Belleği

Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Lenovo Dizüstü Bilgisayar

için 6,272 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Lenovo Dizüstü Bilgisayar

Lenovo, 1984 yılında Çin’de kurulan, uluslararası alanda bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve bunların donanımlarını üreten aynı zamanda teknolojik çözümler de sunan bir şirkettir. Şu an da 160’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. İleriyi düşünen, yenilikçi ve inovasyonu her kararlarında uygulayarak en iyi teknolojik ürünü müşterileri ile buluşturuyor. Yapay zekâ teknolojisini ürünlerine entegre ederek en iyi kullanıcı deneyimini sunuyor. Cirosu 43 milyar $ olan bu şirketin yüz milyon ile ifade edilen müşterileri mevcuttur. Akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar, veri merkezlerine bağlanan teknolojik cihazlar, iş istasyonları ve çeşitli aksesuarlar dâhil olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Tedarik zincir yönetimi uçtan uca veri kontrolü ile sağlanıyor. Uzman kadrosu, tecrübeli ekibi ile iş ortaklarına stratejik çözümler getirerek; mevcut koşullarda piyasada var olmaları ve birlikte çalışabilmeleri için yüksek verimlilik odaklı alternatifler üretiyor. Petrol, Gaz ve Enerji, Mühendislik, Mimarlık ve İnşaat, Tıp & Bilim, Medya & Eğlence, Finans ve Yapay Zekâ gibi sektörlerde farklı model ve seçeneklerde yüksek performanslı, hızlı, son teknolojik donanım ve yazılımlara sahip Lenova bilgisayarı tercih ediliyor. Güçlü işlemci ve ram bellek kapasiteli, güvenli ve derin öğrenme algoritmalarına sahip olan bu bilgisayarlar ile birçok sektör sorunlarına çözüm bulabiliyorken; yeni teknolojilerin keşfi de bu bilgisayarlar sayesinde gerçekleşiyor. Mühendislik ve mimarlık alanlarında kullanılan birçok programın sorunsuz çalıştırılması sayesinde insanlığa faydalı projeler yapılabiliyor. Lenovo, sürdürülebilir ve yenilikçi yaklaşımı ile piyasanın önce markaları arasında olmaya devam ediyor.

 Farklı İhtiyaçlara Yönelik Güçlü Dizüstü Bilgisayarlar

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Güçlü Dizüstü Bilgisayarlar

Lenovo dizüstü bilgisayar seçiminden önce bilgisayarı hangi amaç doğrultusunda kullanacağınızı belirlemeniz doğru bilgisayar modelini tercih etmenizde faydalı olacaktır. Birbirinden farklı onlarca hatta yüzlerce model içerisinden size en uygun olanını seçmeniz hâlinde üründen beklediğiniz performansı da görmenizi sağlayacaktır. Örneğin, mobil olarak çalışıyorsanız ve bilgisayarınızı sürekli yanınızda taşımanız gerekiyorsa ağırlık olarak hafif, tasarım olarak ince daha çok ofis yazılımlarını, mail programlarını ya da şirketin ERP yazılımlarını kullanmanızı sağlayacak modeller tercih edebilirsiniz. Eğer mimarlık, mühendislik, inşaat gibi sektörlerde faaliyet gösteren işlerde çalışıyorsanız donanım ve yazılımları bu sektörlere uygun olarak geliştirilmiş modeller kullanabilirsiniz. İster hafif, ince ister biraz daha gelişmiş ürünlere ihtiyacınız olsun her bütçeye uygun Lenovo bilgisayarları markanın geniş ürün portföyünde yer alıyor. Kullanıcıların beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanım ve yazılım alt yapısına sahip tüm modeller rahatlıkla bulunabilir. Üretilen ve tasarlanan bilgisayarların farklı birçok özelliği ve teknik alt yapısı mevcuttur. Bilgisayar seçerken birbirinden değişik özelliklerin olduğunu bilmek ihtiyacınıza yönelik modeli seçmenize katkı sağlayacaktır. Dizi, film ya da müzik arşivleri oluşturmak isteniyorsa saklama alanının yüksek depolama kapasitesine sahip olması gerekiyor. Ya da oyun sever bir kullanıcı tercih edeceği bilgisayarda ekran kartı, ram ve işlemci gibi donanımların güçlü olmasına dikkat etmelidir. Estetik görünüme, inceliğe ve hafifliğe önem veren bir kullanıcı ise Lenovo markasının bu yönde tasarladığı ürünleri seçebilir. Veri analizleri, derin öğrenme algoritmaları, modelleme ve görselleştirmeye yönelik artırılmış gerçeklik yani yapay zekâ teknolojisinin ihtiyaç duyulduğu programlarda Lenovo’nun güçlü AI iş istasyonları, maksimum verimlilik, yüksek hız ve güçlü işlemler için sorunsuz kullanım vadediyor. Bu doğrultuda tasarlanan ThinkStation ve ThinkPad modelleri etkileyici ve şaşırtıcı derecede çok yönlülük oluşturuyor. Bu sayede bilişim tabanlı öğrenme sürekli gelişiyor, yeni öğrenilen bilgilerden farklı yeni bilgiler ediniliyor. İster güçlü ve zorlayıcı işlemler için ister günlük işlerde kullanılsın laptoplarda genel olarak görülen aşırı ısınma problemi Lenovo’nun özel soğutma sistemi ile rafa kalkıyor. Bilgisayarın içerisindeki havayı direkt olarak dışarı atmaktansa özel soğutma teknolojisi sayesinde hava bilgisayarın içerisinde dolaştırılarak daha fazla soğutma yapılmasına olanak tanıyor.

 Üst Düzey Performans Güçlü Donanımlar ile Lenovo’da

Üst Düzey Performans Güçlü Donanımlar ile Lenovo’da

Güçlü donanımlar, hızlı yazılımlar ve özel soğutma sistemi Lenovo marka laptop tercih edilmesinde başlıca faktörler olarak karşımıza çıkıyor. Bunların haricinde kullanıcıların aradığı en önemli özellik ise sessiz çalışma ve az enerji harcamasıdır. Az enerji ile çalışabilen fan sessizliği ile çalışırken konsantrasyonu etkilemeyecek ve güçlü ve özel sistemli fanı sayesinde aşırı ısınma hissedilmeyecektir. Bu fan ile dizüstü bilgisayarın pil ömrünün daha uzun olması hedefleniyor. Ayrıca bilgisayarda antistatik özellikli malzemelerin kullanılması nedeni ile hava dolaşımı ile gelen tozların bilgisayar içerisine yerleşmesine izin verilmiyor. Kullanıcıların Lenovo’yu tercih etmesindeki nedenlerden bir tanesi de markanın servis avantajları sunuyor olmasıdır. Lenovo marka bilgisayarlar iki yıl boyunca servis garantisi kapsamında yer alıyor. Türkiye’nin birçok noktasında bulunan yetkili servis ağı ve sitesinde yer alan online çözümler ile kullanıcısının sorunlarına destek oluyor. Cihazda bir sorunun olup olmadığı ve eğer bir sorun mevcut ise sebebin ne olduğu, sürücülerin güncel yazılımları ile ilgili teknik bilgi ve destekler hakkında tüm ihtiyaç duyulan konular online olarak çözüme kavuşturuluyor. Bunun yanında Windows Destek Merkezi, Bilgisayar ve DCG Hizmeti, Akıllı Cihaz Hizmetleri ve Ultra Düzey Destek Hizmetleri yetkili ve tecrübeli uzman kadrosu tarafından karşılanabiliyor. Günümüzde akıllı telefonlar gibi dizüstü bilgisayarda hayatımızın odak noktası hâline geliyor. Tüm ihtiyaçlarımızı ve işlerimizi bu bilgisayarlar sayesinde gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir arıza durumunda kısa sürede çözüme kavuşturulması beklentiler arasında yer alıyor. Bu noktada Lenovo oldukça özenli ve hızlı davranarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmaya özen gösteriyor. Performans ve fiyat bakımında uygun, teknik özellikleri güçlü, şık ve estetik tasarıma sahip bilgisayarlar Lenovo markasında bulunuyor. Lenovo, bilgisayarlarını kullanımlarına göre altı kategoriye ayırıyor. Oyun laptopları, öğrenci laptopları, 2’si 1 arada laptoplar, Thin & Light Laptoplar, günlük kullanıma sahip bilgisayarlar ve mobil iş istasyonlar şeklinde her kullanıcıya hitap eden seçenekler yer alıyor. Legion, ThinkPad ve Yoga modelleri de en çok tercih edilen seriler arasında bulunuyor. Birbirinden farklı seçenek ve özelliklere sahip Lenovo markalı bilgisayarlar ile işleriniz kesintiye uğramıyor.

 Günlük ve Ofis Kullanımlarınızda Lenovo Daima Yanınızda

Günlük ve Ofis Kullanımlarınızda Lenovo Daima Yanınızda

Lenovo laptop modelleri hem ev kullanıcıları hem de ofis kullanıcılarının rahatlıkla tercih edebileceği seriler halinde üretiliyor. Bu ürünlerin gövdesinde kullanılan plastik, ekran kapağında ve klavyesinde bulunan alüminyum malzemeler oldukça göz dolduruyor. Bu ürünlerde genellikle beş adet USB bağlantı noktası bulunuyor. Bu bağlantı noktalarından ikisi, DisplayPort ve PowerDelivery’i destekleyen Tip-C’dir. İkinci bir şarj cihazı alınarak Tip-C bağlantı noktası şarj etme amaçlı kullanılabiliyor. Bilgisayarların sol kenarında Ethernet, HDMI 1.4b, üç adet USB girişi ve 3.5 mm’lik jak girişi yer alıyor. Sağ kenarında ise; iki adet USB girşi, kart okuyucu, güç bağlantısı ve emniyet kilit sistemi bulunuyor. Kasanın ön ve arkasında herhangi bir bağlantı noktasına yer verilmemesi son derece estetik bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca Bluetooth 5, Wi-Fi 5 ve Wi-Fi 6 ağ bağlantı noktaları ile yüksek hızda erişim sunuyor. Çeşitli serilerde biyometrik kimlik doğrulama teknolojisi, yani parmak izi okuyucu sistemi yer alıyor. Farklı sistemlerle de güvenliği destekleyen Lenovo, ThinkShutter kamera kapağı, APS (Aktif Koruma Sistemi) ve TPM 2.0 sabit yazılımı ile kullanıcının veri ve cihaz güvenliğini ön plana çıkarıyor. İsteğe bağlı olarak açılabilen aydınlatmalı klavye ile gece boyu sürecek uzun çalışmalar için yardımcı oluyor. 45 Wh Rapid Charge özelliğine sahip olan modeller 9 saate kadar, 57 Wh ile de 12 saate kadar pil ömrü sunuyor. Cihazın kutusundan ek olarak 65 W güç kaynağı ve ürün güvenliği ile ilgili kitapçıklar çıkıyor.

 Güçlü ve Etkileyici Grafiklerle Keyif Veren Oyun Deneyimi Yaşayın

Güçlü ve Etkileyici Grafiklerle Keyif Veren Oyun Deneyimi Yaşayın

Intel’in 9. nesil işlemcisi ile yenilenen Lenovo dizüstü bilgisayarlar oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Kendine özgü tasarımı ile oldukça şık bir görüntüye sahip olan bu model gelişmiş donanım özellikleri ile de büyüleyici performans sunuyor. Lenovo dizüstü bilgisayar modelleri arasında yer alan alternatiflerin neredeyse hepsi 1920x1080 çözünürlüğü destekliyor. Windows 10 işletim sistemini bulunduran bu model 4K kalitesindeki oyunların oynatılmasından HDR ekran görüntülerinin paylaşılmasına kadar tüm zenginliği bünyesinde barındırıyor. Nvidia Turing GPU mimarisi ile desteklenerek yapay zekâ ile bir araya getiriliyor. Kasanın tamamı alüminyum malzeme ile donatılmış, 22 mm’lik inceliği ile tasarlanmış olarak kullanıcıların beklentilerinin ötesinde bir model olmaya hazırlanıyor. Oyun sırasındaki aşırı ısınmaların önüne geçebilmek için CPU ve GPU için ayrı soğutma düzenekleri yerleştiriliyor. Ayrıca 4 termal havalandırma ile iyileştirilmiş hava çıkışları sağlanıyor. 70 fan kanadını içeren çift kanallı termal sistem ile sistem gürültüsü en aza indiriliyor. 2 milyon üzeri piksel ve Ful HD görüntü kalitesi ile bilgisayarın başından kalkamayacaksınız. Ayrıca Dolby Vision HDR’nin sunduğu mükemmel özellikler ile kendinizi oyunların içerisinde bulacaksınız. Oyunlarınız artık daha canlı, büyüleyici bir parlaklığa ve etkileyici renklere sahip olarak tam karşınızda duruyor. Ses kalitesi görsel efektler kadar önemli olan bir diğer özelliktir. Dolby Atmos’un muhteşem ses kalitesi ile kendinizi büyülü dünyanın içerisinde bulacaksınız.

 Lenovo ile Ekranı İstediğiniz Gibi Kullanın

Lenovo ile Ekranı İstediğiniz Gibi Kullanın

Lenovo denilince farklı birçok iş için kolaylıkla kullanabilecek bilgisayar modelleri akıllara geliyor. Koyu gri, gümüş ve bakır renk seçeneklerine sahip olan bu ürünlerin tasarımında oldukça şık çizgilerin ve estetiğin hâkim olduğu görülüyor. Kasanın büyük bir kısmı alüminyum, ekranı ise cam malzeme ile üretilmiş olarak kullanıcıya sunuluyor. Belli modellerdeki ekranın 360° döndürülebiliyor olması özellikle iş amaçlı kullananlar için en büyük artı olarak görülüyor. Ekranı tamamen arkaya yatırarak standart laptop görünümünün dışına çıkılıyor. Ekran tamamen yatırılarak tablet olarak kullanılabilir, çadır konumuna getirilerek dizi ya da film izlenebilir. Lenovo dizüstü bilgisayar özellikleri ile sürekli yenilikçi yaklaşım sergileyerek kullanıcılara hem dizüstü bilgisayar hem de tablet kullanma imkânı sağlıyor. Klavye ve izleme dörtgenin (TouchPad) ergonomik tasarımı kullanışlılığı ön plana çıkarıyor. Ayrıca dokunmatik ekran ve ekran kalemi kullanılarak da işlemler rahatlıkla gerçekleşebiliyor. Klavyenin sağ alt köşesinde yer alan parmak izi okuyucusu 10 parmak izi tanıma yeteneğine sahip olarak tasarlandı. Hızlı çalışma özelliği sayesinde bilgisayarı anında açabiliyor.

 Zor İşlemler Onun İşi Siz Sadece Tasarlayın

Zor İşlemler Onun İşi Siz Sadece Tasarlayın

Lenovo notebook ile iş süreçleri ve eğlence uygulamaları akıcı ve yüksek performans sağlanarak gerçekleşebiliyor. Kullanıcıların tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren Lenovo ile zorlu işlemler, ağır uygulamalar için hızlı çözümler getiriliyor. Intel 10. nesil Core-i7 işlemcisi vPro özelliğe sahip ve Nvidia Quadro grafik donanımları ile profesyonel anlamda grafik beklentisi olan kullanıcıların vazgeçilmezi hâline geliyor. 48 GB DDR4 RAM bellek, 2 TB sürücüsü ile gecikme yaşatmıyor. Dolby Vision’un HDR teknolojisi sayesinde grafikler eşsiz, muazzam bir görsel şölen sunuyor. Dolby Audio ileri teknoloji ses sistemi sayesinde birinci sınıf kalitede, güçlü ve enerjik ses seviyeleri ile kullanıcısını içine çekiyor. 15 saat dayanabilen pil ömrü ile kesintisiz işlemler, sınırsız eğlence deneyimi yaşatıyor. ThinkShutter özelliği sayesinde web kamerası fiziksel olarak kapatılabilir, biyometrik güvenlik kapsamında parmak izi okuyucusu ya da gülümseme ile bilgisayarınıza merhaba diyebilirsiniz. Ayrıca Bağımsız Güvenilir Platform Modülü, Kimlik Doğrulama Yetenekleri, Kensington güvenlik kilidi ve isteğe bağlı olarak kullanılabilen akıllı kart modülü yer alıyor. Klavyede sayısal tuş takımı bulunuyor ve sıvı dökülmelerine karşı oldukça dayanıklı bir donanıma sahiptir. Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5 bağlantı noktalarıyla hızlı erişim kolaylığı sağlıyor. Lenovo dizüstü bilgisayar modellerinde kullanılan ileri teknoloji donanımlar, yazılım destekleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. Çeşitli serilerde ANSYS, AutoCAD, SOLIDWORKS, NX, Solid Edge gibi yazılımların güvenle kullanılabileceği Bağımsız Yazılım Satıcısı Sertifikasyonları ile garanti altına alınıyor. Her bütçeye ve kullanıcının ihtiyaçlarına uygun yüzlerce modelini müşterilerine sunan Lenovo, tasarım, renk, teknik özellik ve donanımlar açısından farklılık gösterebilir ve bu durum fiyatlarda değişkenlik oluşturabilir. Beklentilerinize yönelik birçok Lenovo ürününü daha detaylı incelemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca farklı marka ve model laptop seçenekleri için Elektronik kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.