TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bulaşık Makinesi

için 1 sonuç bulundu.

Leisure Bulaşık Makinesi

Evlere gelen konforda başı çeken bulaşık makineleri, mutfakların vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Elde bulaşık yıkamak, hem sürekli bir zaman kaybına neden olmaktadır hem de su ve deterjan açısından da israfına yol açmaktadır. Üstelik bulaşık makinesinde yıkanması temizlik açısından da çok daha mükemmel sonuçlar verebilmektedir. Bulaşık makinesi , tercih edeceğiniz yoğunlukta yıkamayı gerçekleştirirken oldukça az su kullanabildikleri için, enerji tasarrufu elde edilmesi açısından önemli bir yere sahiptirler. Bir taraftan da bulaşıklarınız elde yıkayacağınızdan çok daha temiz ve hijyenik yıkanabilirler. Leisure bulaşık makinesi modelleri, kullanıcılara farklı düzeylerde pek çok değişik yıkama seçeneğini sunabilen sistem ve mekanik tasarımı ile öne çıkmaktadır. Leisure bulaşık makinesi kullanımı açısından sunduğu pratiklik imkanı ile evinizin yanı sıra, işletmeniz, işyeriniz için de tasarruf sağlayarak kullanabileceğiniz modelleri kullanıcı ile buluşturuyor.

Leisure Bulaşık Makinesi ile Zamanınız Size Kalsın, Bulaşıklarınız Pırıl Pırıl Olsun

Leisure Bulaşık Makinesi ile Zamanınız Size Kalsın, Bulaşıklarınız Pırıl Pırıl Olsun

Leisure bulaşık makinesi modelleri, ürünlerin fonksiyon ve tasarımına göre değişebilmektedir. Bulaşık makinesinin sunduğu program sayısı özellikle bu değişkenlikte etkilidir. Makinenizin program sayısını, bulaşık yıkarken seçenek isteyebileceğiniz fonksiyonel koşulları göz önünde bulundurarak belirlemenizde fayda vardır. Bulaşıkların o an ihtiyacı olan temizlik ve bakım doğrultusunda, uzun süreli yıkama, kısa süreli yıkama, yüksek ve düşük sıcaklık vb. farklı özellikler arasından seçim yapmanız gereken zamanlar olacaktır. Leisure bulaşık makinesinin kullanıcılarına sunduğu en önemli yenilikler, teknolojik üstünlük ve ek özellikler açısından olmaktadır. Bu yeniliklere sahip makineler, genel içerikler dışında akıllı teknoloji ile geliştirilmiş bazı özellikleri de içerir. Modern hayatta yaşamlarımızı en çok kolaylaştıran beyaz eşyaların başında gelen bulaşık makineleri artık olmazsa olmaz bir hal almıştır. Günümüzde her birimizin zaman azlığı ve zaman yönetiminde zorlanması söz konusu olduğunda, teknolojik gelişmelerin bize hız kazandırmasına duyulan ihtiyaç ile bulaşık makinesi imdadımıza yetişebilmektedir. Leisure bulaşık makinesi çeşitleri, bulaşıklarınızı hızlı ve kolay şekilde yıkayarak ev işlerine ayıracağınız zamanı kendinize ve sevdiklerinize ayırmanızı sağlıyor. Leisure bulaşık makinesi kullanımı hem zamanınızdan hem de paranızdan tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda su kaynaklarını tüketmeyerek dünyanın korunmasına katkıda bulunmanızı sağlar. Farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak tasarlanan Leisure bulaşık makinesi modellerinin içerisinden ihtiyaçlarınıza uygun olan bulaşık makinesi modelini tercih ederek yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Leisure bulaşık makinesi yorumları incelendiğinde, kullanıcılar Leisure modelleri ile bulaşıklarınızın ilk günkü gibi yeni kalabildiğini ve üst düzeyde bir temizleme performansı gördüklerini ifade etmektedirler. Leisure bulaşık makinenizin çalışırken yarattığı ses de oldukça az ve sessize yakın özelliklere sahip olabilecektir. Bu da yaşam kalitenizi olumlu etkileyen bir özellik olarak tercih neden olabilir. Leisure kalitesiyle bulaşıklarınız yıkanıp pırıl pırıl olurken, zamanınız size ve sevdiklerinize kalır. Her yıkamada Leisure bulaşık makinesine sahip olduğunuz için bir kez daha şanslı hissedersiniz. Özel tasarım estetik görünümü ve stiliyle de mutfağınızı dekoratif açıdan da güzelleştiren modeller Leisure markasında mevcuttur.

Leisure Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bulaşık makinesi alırken öncelikle kullanım şeklinde karar kılmak en güzeli olabilir. Leisure markası, farklı kullanıcıların ihtiyaçları ile örtüşebilen bulaşık makinesi modellerinde çeşitlilik sunmaktadır. Özellikle yıkama kapasitesi belirleyici özellik olabilmektedir. Bulaşık miktarınız genelde az olacaksa yarım yük yıkama programı sizin için önemli bir özellik olmalıdır. Yarım yükte ne kadar bulaşık yıkanacak ise o kadar enerji ve su tüketimi gerçekleşir. Makineyi tamamen doldurduğunuz zamankinden farklı bir enerji kaynağı kullanımı olur. Sonrasında kapasite önemli bir konu olmaktadır. Leisure bulaşık makinesi kapasitesi açısından da tam ihtiyacınıza uygun olan seçenekler sunabilmektedir. Leisure bulaşık makinesinden ne tür bir performansı almayı arzu ettiğinize göre program sayısına karar verebilir ve buna göre Leisure bulaşık makinesi modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu programlar içinde genel olarak en temelde ortalama 30 dakika süren kısa program, günlük kullanım için standart program ve çok kirli bulaşıklar için yoğun program gibi seçenekler genel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda hassas, ekonomik, hızlı ya da ekstra sessiz programlı özellikleri olan makineleri tercih edebilmeniz mümkündür. Önceliği hangi ihtiyacınıza verdiğinize karar vermeniz burada önem taşır. Leisure markası, son teknolojiyi de kullanarak benzerlerine oranla daha az enerji tüketen bulaşık makinesi modellerini size sunmaktadır. Bu makinelerden yana bir seçim yapmak hem sizin bütçeniz, hem de doğa açısından tasarruflu olur. Seçtiğiniz makineyi kullanmadan önce ürünle birlikte ulaşan Leisure bulaşık makinesi kullanım kılavuzu incelenerek bilgi sahibi olmanızda fayda vardır.

Leisure Bulaşık Makinesi Yaşamınızı Kolaylaştırır

Belirtmekte fayda var ki Leisure bulaşık makinesi modelleri en az enerji tüketimi özelliği ile enerji tasarrufuna katkıda bulunacak koşullarda tasarlanmıştır. Bulaşık makinesi kullanmak, zaten elde yıkamaya oranla iki kat tasarruflu bir işlem olmaktadır. Ancak, ailelerin kalabalık oluşu ve misafir ağırlamaları gibi durumları hesaba katınca da bulaşık makinesi kullanımı normalden de çok olabilmektedir. Burada enerji kullanımının az olması hem faturalarınızın tutarını azaltır hem de doğaya zarar vermez. Bunların yanı sıra, zamanınızdan tasarruf da yine Leisure kalite ve güvencesi ile mümkün olurken yaşamınız kolaylaşır. Uzun yıllar garanti ve servis imkanından yararlanılabilmesi Leisure modellerinin kullanıcıya sağladığı büyük bir avantajıdır. Mutlaka program sayısı da sizin kullanım ihtiyaçlarınız doğrultusunda verilecek bir karar olup, Leisure bulaşık modelleri arasında size uygun seçenekler bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı da çok önemli bir belirleyicidir, programların yer aldığı ekran ya da tuşların olduğu kısım ne kadar kullanım pratikliği sunarsa o kadar tercih edilebilir olmaktadır. Leisure kullanıcı dostu teknoloji tasarımını tercih eden bir yaklaşıma sahip olduğu için ailelerde her birey tarafından rahatça kullanılabilecek olan modelleri sizin beğeninize sunmaktadır. Leisure bulaşık makinesi fiyatları da temel belirleyicilerden etkilenerek değişkenlik göstermektedir. Öncelikle kullanım şeklinizi ve ihtiyacınızı belirleyip buna göre özellikler taşıyan makinelerin fiyat aralığını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Leisure, bugüne kadar sayısız ödüle layık görülen, modern, sıra dışı ve işlevsel tasarımın dünyaca ünlü isimlerinden birisi olan Patricia Urquiola’nın özgün dokunuşlarıyla hayat verdiği eşsiz koleksiyonu ile mutfağa yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor. Estetik açıdan teknolojiyi sanatla birleştiren tasarımlar, minimalist ve işlevsel bir tarzda işlenmiş olmasıyla ve göz alıcı materyalleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Estetik açıdan özgün ve ödüllü tasarımlarıyla bir adım öne çıkan Leisure, aynı zamanda yüksek kalitede, istenen enerji tüketim sınıflamasında ve program sayısı ile yıkama kapasitesi de istediğiniz gibi olan teknolojik modelleri tasarlayıp sizlerin beğenisine sunuyor. Leisure bulaşık makinesi özellikleri yönünden, çeşitleri her kullanıcıya hitap edecek bir zenginlikte tasarımlar üretiyor. Daha detaylı bilgi alabilmek için beyaz eşya ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Leisure
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (51)
Arisco (1)
Arçelik (6)
Beko (21)
Bosch (127)
Candy (2)
Dominox (4)
Electrolux (63)
Empero (16)
Finlux (5)
Franke (14)
Grundig (9)
Hoover (11)
Leisure (1)
LG (22)
Miele (10)
Nexon (2)
Profilo (94)
Regal (46)
Samsung (60)
Seg (3)
Siemens (134)
Silverline (52)
Teka (8)
Termikel (2)
Vestel (202)
Vestfrost (7)
Windsor (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL