TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hoover, Bulaşık Makinesi

için 5 sonuç bulundu.

Hoover Bulaşık Makinesi

1908 yılında Amerika Ohio'da elektrik süpürgesi imalatıyla hayata başlayan Hoover; zaman içerisinde ürün gamını geliştirerek, dünya çapında bir marka hâline gelmiştir. Bugün ise şirket merkezi, İtalya Milano'dadır ve Avrupa'nın beyaz eşya konusunda en büyük şirketlerinden biridir. Türkiye'de toplam 63 bin m² açık ve kapalı alana kurulu üretim tesisi bulunan ve yıllık 800 bin üretim kapasitesine sahip Hoover, 1200 kişiye istihdam sağlamaktadır. Her zaman kalite çıtasını bir üst seviyeye koyan Hoover; gelişen teknolojik yapısı ve yenilikçi yaklaşımıyla sizlerle en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Hoover bulaşık makinesi modellerini inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Hoover Bulaşık Makinesi Modelleri

Hoover Bulaşık Makinesi Modelleri

Gündelik kullanım için ideal olan bulaşık makineleri, sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilmek için elde yıkamaya göre daha fazla zaman kazandırırken su sarfiyatını da çok ciddi derecede düşürerek ev ekonomisine katkıda bulunur. Hoover, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Öne çıkan modelleri arasında Axi, Dynamic Mega, Dynamic Next gibi seriler yer almaktadır. Tüm bulaşık makinesi serilerinde enerji verimliliği, kalitesi ve özgün tasarımları ile öne çıkan Hoover modelleri arasında kapasite, sessiz çalışma özelliği, hızlı yıkama fonksiyonu, enerji tüketimi ve tasarım farklılıklar bulunmaktadır. Örneğin, internette yer alan bulaşık makinesi önerileri içerisinde sıklıkla adı geçen Hoover Axi modeli, standart A+++ modellerine göre % 10 daha az enerji harcar. Bunun yanında Hızlı24 özelliği sayesinde tam 24 dakika içinde yıkamayı tamamlama özelliğine sahiptir. Tüm bunları yaparken geniş bilgilendirme ekranı sayesinde sizinle iletişim hâlindedir ve yıkama bittiğinde sizi sesli olarak bilgilendirir. Hatta, dilerseniz yıkama bittikten sonra kapağı sizin için otomatik açıp içindekilerin soğumasını sağlayarak size zaman kazandırır. Yıkama kapasiteleri, modelden modele farklılık gösteren bulaşık makinesi çeşitleri arasında kapasite farkı da bulunmaktadır. Hoover Dynamic Mega ürün yelpazesinde standart ölçülere sahip en yüksek kapasiteye sahip ürünleri bulabilir ve 16 kişilik bulaşığı bir kerede kolayca temizleyebilecek bir bulaşık makinesine sahip olabilirsiniz.

Yeniliklerin Öncüsü Hoover

Yeniliklerin Öncüsü Hoover

Hayatınızı kolaylaştıran bulaşık makineleri, mutfağımızda şık görüntüleri ile yer alırken aynı zamanda size ve sevdiklerinize zaman kazandırır. Elde yıkamaya göre düşük su tüketim seviyeleri ve A+++ enerji tüketimi ile bütçe dostu olmaya devam eder. Bunun yanında gelişen teknoloji ile sizi anlamaya ve kullanım kolaylığı sunmaya devam eder. Temel özelliklerinin yanı sıra geniş dijital ekranlarda yer alan bildirim panelleri ve sesli uyarılarla sizi o anda ne olup bittiği konusunda bilgilendirir. Bazı Hoover bulaşık makinesi modellerinde yer alan Wi-Fi, Bluetooth, NFC gibi bağlanabilirlik özellikleri sayesinde cihazları uzaktan kontrol etmek, kolaylaşır. Bulaşık makinesini çalıştırmayı unutsanız bile cep telefonundan bir tuşa basarak çalıştırabilir ya da sizin evde olacağınız saatte tüm işin bitmesini sağlayabilirsiniz. Sizin alışkanlıklarınızı anlayan ve ona göre program seçimine yardım eden yapay zekâsı sayesinde bulaşık makinesi deneyiminizi bir adım öteye taşır. Sessiz çalışma prensiplerine sahip modeller ile hiç olmadığı kadar sessiz çalışan bulaşık makinesi modellerini bünyesinde barındıran Hoover bulaşık makineleri, en sessiz ortamlarda bile sizi ve sevdiklerinizi rahatsız etmeden bulaşıkları yıkar ve kurutur. Hoover inox bulaşık makinesi modelleri, Premium dış görünümünün yanı sıra güçlü ve sağlam kapağını açtığınızda sizi karşılayan estetik ve ergonomik sepet yapısı ile de göz doldurur. Sizin ihtiyaçlarınıza yönelik tüm teknolojileri barındıran modellerini inceleyebilir ve Hoover bulaşık makinesi fiyatlarına da kolayca göz atabilirsiniz.

Her Eve Bir Hoover Bulaşık Makinesi

Her Eve Bir Hoover Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi fiyatları, çok geniş bir yelpazede yer almaktadır. Bundan dolayı, doğru tercihi yapmak için satın almadan önce nasıl bir bulaşık makinesine ihtiyacınız olduğunu, çok iyi belirlemeniz önemlidir. Bulaşık makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, ürünün enerji etiketidir. A+ ve üzeri ürünler uzun vadede bütçenize katkıda bulunur ve doğayı korumanıza yardımcı olur. Standart ölçülerde bir bulaşık makinesi arıyorsanız, yıkama kapasitesini yine ihtiyacınız doğrultusunda belirlemeniz önemlidir. Eğer kalabalık bir aileyseniz ya da sık sık misafir geliyorsa ortaya çıkacak bulaşığı, bir seferde yıkamak, size kolaylık sağlayacaktır. Hoover bulaşık makinesi modelleri, 16 kişilik yıkama kapasitesine kadar çıkabilir. Bulaşık makinesi deterjanlarını algılayan ve bittiğinde size sesli uyarı veren modelleri tercih etmeniz; sizi, çizik bardaklardan ya da kurumamış bardaklardan kurtaracak bir sistemdir. Bulaşıklar bittiğinde kapağını kendisi açan modeller, sizi buhar dolu bir bulaşık makinesi kapağı açma derdinden kurtarabilir. Böylece sıcak bulaşıkların soğumasını beklemek durumunda kalmazsınız. Sessizliği seviyorsanız ürünün yıkama ve kurutma esnasında kaç desibel ses çıkardığına dikkat etmeniz önemlidir. Çekmece şeklinde olan çatal kaşık sepetlerinin kolay çıkması, temiz ve kirli bulaşıkları yerleştirirken size fazladan esneklik sağlar. Renk seçimini evinizdeki diğer beyaz eşyalara uygun olarak seçmek isteyebilirsiniz. İnox, beyaz ya da siyah bulaşık makinesi modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Özgün tasarıma sahip bir model herkesin dikkatini çeker; ancak, iyi bir tasarımın yanı sıra kullanışlı sepet yapısına ve tabii kaliteli malzeme ile üretilmiş olmasına dikkat etmeniz de önemlidir. Program seçimi ile uğraşmak istemiyorsanız, program seçimini suyun sertliğine, yükleme miktarına ve bulaşıkların kirliliğine göre kendisi belirleyen bulaşık makinesi modellerini tercih edebilirsiniz. Yoğun bir hayat tarzınız varsa hızlı yıkama programına sahip bir model ile hareketli yaşam tarzınıza ayak uyduracak bir model seçebilirsiniz. Örneğin, Hoover Axi modeli, 24 dakikada bir depo bulaşığı pırıl pırıl yapar. Eğer pratik olmaktan hoşlanan ve teknolojiyi seven biriyseniz internet üzerinden evinizdeki bulaşık makinesini çalıştırabileceğiniz akıllı bir modeli tercih edebilir ve siz yakınında değilken bile bulaşık makinesini kontrol edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hoover
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (38)
Arisco (1)
Arçelik (8)
Beko (14)
Bosch (87)
Dominox (3)
Electrolux (30)
Empero (19)
Finlux (7)
Franke (12)
Grundig (8)
Hoover (5)
Leisure (1)
LG (13)
Miele (1)
Nexon (3)
Profilo (37)
Regal (28)
Samsung (50)
Seg (1)
Siemens (87)
Silverline (43)
Smeg (1)
Teka (6)
Termikel (2)
Vestel (79)
Vestfrost (8)
Windsor (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL