TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Teka, Bulaşık Makinesi

için 6 sonuç bulundu.
Program Sayısı seçiniz

Teka Bulaşık Makinesi

Mutfakta her zaman bir döngü vardır. Yemeklerin pişirilmesi, hazırlanması, yenmesi ve ardından bulaşıklar. Bulaşık bir mutfakta en çok zaman kaybına ve israfa neden olan iş türüdür. Hazırlanan yemek kaplarının daha sonrasında bıraktıkları kalıntılar temizlenmesi oldukça güç olan maddelerdir. Bunlarla başa çıkmanın en etkili yolu ise bulaşık makinesinden geçmektedir. Sizleri hem zaman hm de enerji israfından koruyarak maddi ve manevi olarak tasarruf etmenizi sağlayan bir mutfak icadıdır. Harcadığı su seviyesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Teka bulaşık makinesi sizleri bu yönüyle oldukça memnun edecek. Yapılan çalışmalar sonucunda sizin harcadığınız sudan çok daha azını harcayacağını iddia eden Teka bu konuda oldukça başarılı olduğunu gözler önüne seriyor.

Teka Bulaşık Makinesi Avantajları

Teka Bulaşık Makinesi Avantajları

Hayatı kolaylaştırmada ve pratikleştirmede mükemmel bir kurtarıcı olarak mutfaklarda yerini alan bulaşık makineleri sizlere harika fırsatlar sunmaya devam ediyor. Hayatın en önemli parçalarından bir tanesi olan yemek faslı ve ardından gelen bulaşık problemi insanların hayatında büyük bir sorun halinde yerini alıyor. Yapılan çalışmalar ve ardından sizlere sunulan mükemmel programlar sayesinde bulaşık makinesinde yıkadığınız tabak, bardak, tencere ve kaşık takımları ilk günkü parlaklığını korumaya devam ediyor. Bu konuda oldukça iddialı olan ve sizlere sundukları ürünler ile beğenilerinizi toplayan ürün seçenekleri arasından tasarım konusunda kendinize en uygun olan modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Ek olarak sahip olmak istediğiniz boyut ve kapasitelere sahip olan bulaşık makinesi modelleri arasından dilediğinizi kolaylıkla seçebilirsiniz. Çevre dostu olması ve tasarruf konusunda sizleri etkileyecek özelliklere sahip olması birçok alanda işinizi oldukça kolaylaştıracak. Sizlere sizlerin istediği ürünleri sunmaya çalışan Teka bulaşık makinesi sepeti konusunda da sizlere bu özgürlüğü sunuyor. Modelden modele değişen özellikleri arasında yer alan sepet sayısı şekli sizlere kolaylık sağlayabilmek için yerini alıyor. Bir diğer avantajı ise fiyat seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Çok sayıdaki ürünü ve fiyat seçenekleri arsından seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız. Sizlere hem en iyi hizmeti verebilmek hem de devamında tasarruf yapmaya devam edebilmeniz adına fiyatları konusunda da oldukça esnek davranıyor. Fiyat ve performans değerlendirmesi yaptığınızda etkileneceğiniz sonuçlarla karılaşmanızı sağlayan Teka bulaşık makinesi fiyatları ile memnun kalacaksınız. Genel olarak beyaz eşya başarısını bulaşık makinelerinde de sürdürmeye devam eden bu markadan siz de mutfak gereçlerinizde oldukça memnun kalacak. Bu konular hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz en kısa zamanda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yine sayfamızda bulunan Teka bulaşık makinesi kullanıcı yorumları bölümüne girerek daha önce kullanmış ve tecrübe etmiş kişilerin düşüncelerine ulaşabilirsiniz. Güvenli alışveriş ve hızlı teslimat farkı ile en kısa zamanda sipariş verebilirsiniz.

Teka Bulaşık Makinelerinde Geniş Seçenek Yelpazesi

Teka Bulaşık Makinelerinde Geniş Seçenek Yelpazesi

Herkesin tarzı farklıdır. Dolayısıyla her ev ve mutfağın da tarzı farklıdır. Mutfaklara alınan her eşyada mutfakla olan uyumuna ve bütünlüğüne bakılır. Özellikle dikkat edilmesi gereken bu konuda alışveriş yapılırken sizlere sunulan çok sayıdaki bulaşık makinesi arasındaki seçim yapmak oldukça zorlaşır. Bu konuda da yardımınıza koşarak sizi büyük bir yükten kurtaran ve her mutfağa ve tarza uygun olan ürünleri ile sizleri memnun edecek olan Teka bulaşık makinesi programları ve tasarımları son derece etkileyici. Çok sayıdaki ürün çeşitliliği ve modelleri ile kendinize en uygun olanını bulmakta asal zorlanmayacaksınız. Bu konuda devreye giren bir başka nokta ise kullanım amacıdır. En fazla kaç kişilik bir bulaşık makinesine ihtiyaç duyduğundur. Eğer evde tek başınıza yaşıyorsanız ve çok fazla da misafiriniz olmuyorsa bu konuda en çok hoşunuza gidecek olan ürün tezgah üstü modelleri olacaktır. Diğer bulaşık makinesi modellerine nazaran çok daha küçük olan ve genellikle tezgah üstlerinde yerini alan bu model az bulaşık çıkartanların ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Hem tasarruf hem de kolaylık sağlayan bu ürün sayesinde yıkanan her bulaşıktan memnun kalacaksınız. Bir diğer seçenek ise tezgah altı modelidir. Tezgah altı modeli ilse kendi içinde iki gruba ayrılmaktadır. Bunlardan ilki ankastre diğeri ise solo olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk olarak ankastre olan bulaşık makinesi kontrol panelini ön tarafında değil üst tarafında barındırır bu sayede ise mutfağınızda çok daha bütün bir görüntü ortaya çıkarmış olur. Bu tür bulaşık makinelerinden tercih etiğiniz taktirde dışarıdan bakıldığında bir makinden daha çok dolap görüntüsüne sahip olmuş olacaksınız. Bir diğer seçenek olan solo modeller ise her zaman görmeye alışık olunan bulaşık makinesi modelidir. Bu modelde Teka bulaşık makinesi tuşları bulaşık makinesinin ön bölümünde bulunur. Bu tür bulaşık makineleri ise her zaman diğer ürünlere nazaran çok daha tercih edilen seçeneklere sahiptir. Kendi içinde de şık olan tasarımları ve kalabalıklarda çok fazla bulaşığı kaldırabilme kapasitesi öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır. Sizleri her alanda ve her zaman destekleyen Teka bulaşık makinesi kullanımı son derece kolaylaşmış oluyor.

Teka Bulaşık Makinesi ile Kusursuz Yıkama

Teka Bulaşık Makinesi ile Kusursuz Yıkama

Özellikle son yıllarda üretilen üstün teknolojilerdeki bulaşık makineleri sayesinde tasarruf gerçeğe dönüşmeye başlıyor. Mutfakta pişirdiğiniz oldukça lezzetli olan yemeklerin kalıntılarının temizlenmesi ve bulaşıkların yıkanma aşaması her ne kadar önemsenmese de büyük bir problemdir. Öncesinde bulaşıkların akıtılması, sıcak su ve sabun ile kirinden arındırılmaya çalışılması, durulanması ve kurulanması derken bu çok sayıdaki aşama büyük bir vakit kaybına neden olur. Bunun önüne geçmek için yaptığı çalışmalar ile sizlerin karşısına çıkan Teka oldukça büyük bir avantaj olacak. İlk olarak yaptığı ön yıkama ve temizlik sayesinde sizleri ekstra bir akıtma yükünden kurtarıyor. Bu bulaşıkları akıtma problemi sizlere büyük artılar ile dönecek. Çünkü yapılan ön temizlikte sizden çok daha az su harcayarak sizlere tasarruf etme imkanı sunuyor. Bir sonraki aşama olan sıcak su ile sabunlama da ise Teka bulaşık makinesi temizliği sizlere çok daha fazlasını yapacağını iddia ediyor. İnsan elinin dayanamayacağı sıcaklıkta bir yıkama sergileyerek mikrop ve kirleri arındırmakta oldukça başarılı. Yüksek derecelerdeki sıcak suyu sizlere e güvenli ve temiz mutfak eşyalarını sunuyor. Sonrasında olan durulama ise doğru seviyedeki suyun harcanması ile ne bulaşıklarınızı olması gerekenden az yıkayarak sabunlu kalmasını sağlıyor ne de fazla yıkayarak suyun israf olmasına neden oluyor. Son olarak ileri teknoloji ile üretilen Teka bulaşık makinesi pervanesi ile kurutma aşaması da oldukça başarılı. Yıkanan mutfak gereçlerinin üzerinde asla damla izi gibi izler bırakmayarak saydam ve kusursuz bir şekilde sonuç almanızı sağlıyor. Asla matlaşmayarak ilk günkü saydamlığını ve temizliğini koruyan kirlerinden arınmış mutfak gereçleri sizlere sunuluyor. Enerji tasarrufu konusunda da sizlere sunduğu seçenekler oldukça hoşunuza gidecek. Özellikle son dönemde üretilen ve maddi anlamda oldukça büyük farklara neden olan bu sınıflandırmalarda bu marka ile denemeniz sağlanıyor. Harflere göre ayrılan enerji tüketimi en fazla D’de en az ise A’da olacak şeklide düzenlenmiştir. Bu konuda çok daha başarılı olan bu maharetli bulaşık makineleri ise A+, A++ ve A+++ olan ürünleri ile karşınızda. Temizlik ve tasarruf konusundaki iddiası ile karşınıza çıkan Teka ankastre bulaşık makinesi sizleri oldukça memnun edecek.

Arama Kriterleriniz

Teka
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (45)
Arisco (1)
Arçelik (10)
Beko (15)
Bosch (112)
Dominox (4)
Electrolux (28)
Empero (16)
Finlux (8)
Franke (12)
Grundig (8)
Hoover (5)
Leisure (1)
LG (6)
Miele (16)
Nexon (4)
Profilo (41)
Regal (41)
Samsung (57)
SEG (1)
Siemens (122)
Silverline (47)
Teka (6)
Termikel (2)
Vestel (95)
Vestfrost (6)
Windsor (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Program Sayısı

(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL