Filtreleri Temizle
Marka
Samsung

Kategoriler

Marka

Program Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bulaşık Makinesi

için 11 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Samsung Bulaşık Makinesi

İnovasyon dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri olmayı başaran Samsung, yenilikçi tasarım ve üstün teknoloji özelliğini bulaşık makinesi modellerine de yansıtıyor. Hem solo hem de ankastre ürün modellerini kullanıma sunan marka, farklı beklentilere yanıt olabilecek geniş ürün gamı ile ihtiyaca yönelik model seçimi yapılabilmesine olanak tanıyor. Tüm tasarımlarında pratik kullanıma odaklanan marka, bu konforu, geniş kontrol paneli ile bulaşık makinelerine de yansıtıyor. Hijyene önem verenler için bulaşık makinesi önerileri arasında Samsung imzasını taşıyan ürün modelleri de yer alıyor. Çünkü markanın tasarımlarına kazandırılan hijyenik durulama özelliği, sadece tek bir düğmeye basılarak bulaşıkların çok daha hijyenik bir şekilde durulanmasını sağlıyor. Suyun, durulama öncesinde 70 dereceye kadar ısıtılması prensibiyle çalışan bu özellik, bakterilerin çok daha fazlasından kurtulmayı sağlıyor.

Bulaşık Makinesi Üretiminde Devrim Yaratan Waterwall Teknolojisi

Bulaşık Makinesi Üretiminde Devrim Yaratan Waterwall Teknolojisi

Bulaşık yıkama tekniğine bambaşka bir soluk kazandıran WaterWall teknolojisi, Samsung bulaşık makinesi modellerinin karakteristik bir özelliği hâline gelmiş bulunuyor. Bu teknoloji, sadece Samsung markasının ürün modellerinde yer alıyor. Su duvarı teknolojisini kullanarak bulaşıklarda kısa sürede etkin bir temizlik sağlayan bu teknoloji, kendini her yıkamada net bir şekilde belli ediyor. WaterWall teknolojisine sahip olan Samsung bulaşık makinesi modelleri, minimum su tüketimi yönüyle de ön plana çıkıyor. Son derece güçlü bir su püskürtme çubuğuna sahip olan bulaşık makineleri, yıkama esnasında en inatçı kirleri dahi suyun gücüyle süpürüyor. Gecikmeli başlat, hızlı yıkama gibi ek özellikler, bulaşık makinelerinin kullanım konforunu ikiye katlıyor. Özellikle zamansızlıktan yakınanlar için bulaşık yıkama problemini ortadan kaldıran tasarımlar, ileri teknoloji ile donatılıyor. Otomatik programın seçilmesi durumunda bulaşık makinesi modeline kazandırılan bulanıklık sensörü devreye giriyor. Gıda parçacıklarını algılayan bu sensör, minimum düzeyde elektrik ve su kullanarak bulaşıkların temizlenmesi için kaç kez yıkama, durulama ve kurulama yapılacağını otomatik olarak ayarlıyor. Bulaşık makinesinden maksimum performans alınması için “Auto” seçeneğinin tercih edilmesi yeterli oluyor.

60' Express Seçeneği Sunan Samsung Bulaşık Makineleri

60' Express Seçeneği Sunan Samsung Bulaşık Makineleri

Markanın büyük ilgi gören Samsung DW serisi siyah bulaşık makinesi modelleri, inox ve beyaz renk seçeneklerini kullanıcılara sunuyor. Yüksekliği ayarlanabilir raf teknolojisi ya da sadece 60 dakikada yıkama ve kurutma döngüsünü tamamlayan 60 Express program seçeneği gibi ekstra teknik donanımlara sahip olan bulaşık makinesi modelleri, bu seri içerisinde yer alıyor. 3, 4, 5 ve 7 program seçeneklerine sahip olan tasarımlar arasından ihtiyaca en uygun ürün modeli kolaylıkla seçilebiliyor. Samsung DW 60M5040 serisi ankastre ve solo seçenekleri eşliğinde Samsung 5 programlı bulaşık makinesi arayanlara yanıt olabiliyor. 13 kişilik yıkama kapasitesi ile kalabalık aileler için ideal olan tasarımlar, markanın DW60M5030 serisi içerisinde yer alıyor. Zamandan tasarruf sağlamak isteyenler, hızlı yıkama seçeneği de bulunan makine modellerine yönelebiliyor. Bu sayede sadece 60 dakikada bulaşıkların yıkanması, durulanması ve kurulanması döngüsü tamamlanıyor. Enerji kullanımı bakımından beklentileri karşılayan düzeyde tasarruf sunan makine modelleri arasında Samsung 3 programlı bulaşık makinesi tasarımları da bulunuyor. Yoğun ve eko modları ile gayet avantajlı bir kullanım şansı sunan makine modelleri, otomatik programlama özelliği de taşıyor. Geniş iç hacmi, yoğun servis gerektiren davetlerden geriye kalan bulaşıkların dahi tek seferde yıkanmasını sağlıyor. Beklemiş yemek artıkları, ağır yağlı tencereler gibi zorlu bulaşıklar da tek bir yıkama ile temizleniyor. Markanın 3 programlı bulaşık makineleri, A+ enerji sınıfının tüm avantajlarını taşıyor olmasıyla da dikkat çekiyor.

Program Sayısına Göre Bulaşık Makinesi Önerileri

Program Sayısına Göre Bulaşık Makinesi Önerileri

A+ enerji sınıfının tüm avantajlarına sahip olan Samsung 3 program bulaşık makinesi modelleri, DW 60M5010 serisinde tüketicilerle buluşuyor.Daha fazla program seçeneği kullanmak isteyenler ise rotasını markanın DW 60M5060 serisinde yer alan tasarımlara çeviriyor. Bu seride yer alan makine modelleri arasında uzun ve geniş bulaşıkları yerleştirme esnekliği sunan ayarlanabilir raf teknolojisine sahip olan tasarımlar da yer alıyor. Yarım yük ayarı ise bulaşık makinesinin dolmasını beklemek istemeyenlerin imdadına yetişiyor. Dijital ortamda Samsung bulaşık makinesi yorumları mercek altına alındığında bu özelliğin, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edildiği anlaşılıyor. Zaman sorunu olanlar, mutfak malzemelerini kirli bekletmek istemeyenler ve malzeme sayısı az olanlar için yarım yük seçeneği, daha cazip bir nitelik kazanıyor. Daha az enerji kullanarak maksimum temizlik sunan bu ayar seçeneği, eve döndüğünde temiz bulaşıklar görmek isteyenlerin ihtiyacını karşılıyor. Bütçe dostu teknolojilerle yeni makine modelleri geliştirmeye devam eden Samsung bulaşık makinesi fiyatları incelendiğinde de avantajlı markalar arasında yer alıyor. Her bütçeye hitap edebilecek oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olan marka, tüketicilere pratik bir ürün modeli kullanma deneyimini yaşatıyor. Samsung, tüm bulaşık makinesi modellerinde parmak izi bırakmayan kaplama kullanıyor. Her kullanım sonrasında makinenin dış yüzeyinin temizlenmesine gerek kalmıyor. Parmak izi tutmayan bu özel kaplama, bulaşık makinesinin tertemiz kalmasını sağlıyor. Herhangi bir kir oluşması durumunda ise nemli biz bezle silinmesi, makinenin dış yüzeyinin temizlenmesi için yeterli oluyor. Özellikle rafların yükseklik ayarının sadece tek hareketle yapılabiliyor olması, büyük ebatlarda tencere ve tabakların da bulaşık makinesinde yıkanabilmesine olanak tanıyor. Bulaşık makinelerinde ses seviyesini yüksek oranda düşüren marka, sessiz çalışan beyaz eşya beklentisini de karşılamayı başarıyor. Mutfaktaki profesyonel yardımcınız olmaya aday Samsung bulaşık makineleri, geniş iç hacimleri ve sıradan bulaşık makinelerinden daha fazla sayıda program seçeneği sunmaları sayesinde avantajlı ürün çeşitleri arasındaki yerlerini koruyor. Samsung, hem bulaşık makinesi fiyatları ve teknik özellikleri hem de satış sonrası destek hizmetleriyle adından söz ettiren, teknoloji dünyasının lider markaları arasında bulunuyor.