TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Siemens, Bulaşık Makinesi

için 124 sonuç bulundu.
Program Sayısı seçiniz

Siemens Bulaşık Makinesi

Modern görünümü ile dikkat çeken Siemens bulaşık makinesi modelleri, çeşitli fonksiyonel yapılarıyla rahat bir kullanıma sahip oluyor. Solo, tam ankastre ve yarı ankastre gibi bulaşık makinesi çeşitleri, sağladıkları verimli kullanımın yanı sıra düşük seviyelerdeki tüketim değerleri ile de ilgi görüyor. Siemens bulaşık makinesi fiyatları, yeni nesil teknolojisine göre uygun aralıklarda yer alıyor.

Solo Bulaşık Makineleri

Solo Bulaşık Makineleri

Siemens solo bulaşık makineleri, modern görünümleri sayesinde bulundukları ortama mükemmel bir uyum sağlıyor. Yenilikçi özellikler ve zengin program seçeneği sunmalarının yanı sıra kurulumları ve yerleştirilmeleri ile de çokça tercih ediliyor. Bu sayede bulaşık makinesi önerileri içinde öne çıkıyor. Benzersiz Zeolith kurutma teknolojisi ile bulaşıklarınız, hızlı ve son derece etkili bir şekilde kurutuluyor. Kapak çerçevesinin üstündeki LED aydınlatma sistemi, bulaşık makinesinin iç kısmını ve bulaşıkları soğuk mavi ya da beyaz ışıkla aydınlatıyor. Kapak açıldığında ise ışık, otomatik olarak yanıyor ve kapandığında tekrar sönüyor. iSensoric özelliğine sahip Siemens bulaşık makinesi, yüksek derecede hassas sensörler içeriyor. Bu hassas sensörler, bulaşık makinenizdeki su tüketimini, sıcaklık seviyelerini ve kirlilik derecesini otomatik olarak ölçüyor. Tabaklar, tencereler, fincanlar ya da kadehler için özel raflar bulunuyor. VarioFlex raflı Siemens bulaşık makinelerinde her bulaşık, yerini kolaylıkla buluyor. Yüksekliği ayarlanabilir esnek sepetler ve 3. çekmece seçeneği ile de cihaz, tüm bulaşıklarınızı rahatlıkla yerleştirmenize yardımcı oluyor. 3 kademeli asansörlü üst sepet ise dolu olduğunda bile kolaylıkla aşağı ve yukarı hareket ettirilebiliyor. Asansörlü sepet, yükseklikleri ve genişlikleri farklı olan mutfak eşyalarınızı makinenizin içerisine kolaylıkla yerleştirmenize imkân veriyor. A++ ve A+++ enerji verimlilik sınıfları ile yıllık su ve enerji tüketimini en aza indiren modeller, oldukça fazla tercih ediliyor. Ayrıca 2 programlı makinelerden 8 programlı makinelere kadar geniş ürün seçeneği bulunuyor. Siemens bulaşık makineleri, 12 kişilik yıkama kapasitesi ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Ankastre Bulaşık Makineleri

Ankastre Bulaşık Makineleri

Tüm tuşların makine kapağının içerisinde yer aldığı Siemens ankastre bulaşık makineleri, en ince detayına kadar düşünülen şık ve benzersiz tasarımları ile göz dolduruyor. Ön tarafları açıkta, diğer kısımları ise dış ortamla temassız durumda olan tam ankastre bulaşık makinesi modelleri, temizlik yönünden de avantaj sağlıyor. Ankastre bulaşık makineleri, hem alandan tasarruf etmenizi sağlıyor hem de birçok teknoloji ile donatılıyor. Narin bardak koruma sistemi, su sertliğini en uygun düzeyde tutarak bardaklarınızın defalarca yıkamadan sonra bile çizilmeden parlaklığını korumasını sağlıyor. Özellikle açık mutfaklar için ideal olan modern tasarımlı bulaşık makinesi, 46 dB gibi oldukça düşük bir ses seviyesinde çalışıyor. Son derece sessiz çalışan tam ankastre bulaşık makineleri, infoLight teknolojisi ile yıkama programı süresince yere yansıyan mavi ışığı, program tamamlandığında söndürüyor. Bu sayede bulaşıklarınızın tertemiz ve kullanıma hazır olduğunu anlamanıza imkân veriyor. IntensiveZone fonksiyonu ise alt sepette oluşturulan yüksek püskürtme basıncı ve sıcaklık alanı sayesinde çok kirli tencere ve tavaları en iyi şekilde temizliyor. Aquastop su emniyet sistemi ile de su hasarlarına karşı makinenizin ömrünü uzatıyor. Yeni nesil dosageAssist teknolojisi ise tablet deterjanın özel deterjan gözünde tamamen çözülüp yıkama sırasında eşit dağılmasını sağlıyor. LCD ekran teknolojisi ile seçilen programın süresini, yıkama işlemi sırasında programın tamamlanması için kalan zamanı ve yıkama aşamalarını rahatlıkla görebilme imkânı sunuyor. Ayrıca, tuz ve parlatıcı göstergeleri ile seviyelerini takip edebilmenize yardımcı oluyor. Daha az bulaşık yıkamak için tasarlanan yarım yük fonksiyonu ile sadece sudan tasarruf etmekle kalmıyor; aynı zamanda vakitten de kazanıyorsunuz. Yük miktarı fonksiyonu, su seviyesini algılayan döner bir hız sensörü tarafından tespit ediliyor. Bu sayede daha çok miktarda bulaşığı yıkamak için daha fazla suya ihtiyaç duyulduğunda daha fazla su ekleniyor. Tam tersi durumda ise fazla suyu azaltarak enerji kullanımını düşürüyor. Böylece hem sudan hem de elektrikten tasarruf etmenize yardımcı oluyor.

Yarı Ankastre Bulaşık Makineleri

Yarı Ankastre Bulaşık Makineleri

Yarı ankastre bulaşık makinelerinde ayarların yapıldığı tuşlar, dışarıda yer alıyor. Özellikle paslanmaz çelik olan inox bulaşık makinesi, mutfağınızla mükemmel bir uyum sağlıyor. Aynı zamanda sağlam oluşuyla da uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Siyah bulaşık makinesi çeşitleri ise temizlik açısından kolay temizlenebilir ve leke tutmayan ürünler olarak tercih ediliyor. Siemens’in yarı ankastre bulaşık makinelerinde kullandığı Home Connect teknolojisi ile dilediğiniz yerde bulaşık makinenizin yıkama programını seçebiliyor ve başlatabiliyorsunuz. Tab Counter fonksiyonu ise bulaşık makinenizin parlatıcı ya da deterjanının bitmek üzere olduğunu size bildiriyor. Makinenin varioSpeed Plus düğmesine bastığınızda yıkama süresini %66 oranında azaltıyorsunuz. Bu sayede bulaşıklarınız, en kısa süre içinde tertemiz ve kupkuru oluyor. Ayrıca hijyenEkstra fonksiyonu ile ekstra yüksek ısıda maksimum hijyen sağlıyor. Machine Care fonksiyonu ise makinenizi kireç ve yağ kalıntılarından arındırıyor. Aşınmaz iQdrive motor teknolojisi sayesinde verimli, sessiz ve uzun ömürlü çalışma sunuyor. Birçok program seçeneği sunan bulaşık makineleri, ekonomi programı ile az yağlı bulaşıklarınızı enerji ve sudan tasarruf sağlayarak kısa sürede tertemiz yapıyor. Yoğun program özelliği ile de çok yağlı bulaşıklarınız için güçlü bir yıkama seçeneği sunuyor. Ön yıkama programı ise çok kirli bulaşıklarınız için büyük yardımcınız oluyor. Bulaşıklarınızı yıkayarak tertemiz yapmanın yanı sıra sahip olduğu yüksek enerji verimliliği ile de hem doğayı koruyor hem de bütçenize katkıda bulunuyor. Vario sepetler ise ayarlanabilir yükseklik kademeleriyle makineye bulaşık yerleştirme işini oldukça kolaylaştırıyor. Bu sepetler, büyük tencere ve benzeri bulaşıklar için özel alanlar sunuyor. Çatal ve bıçak sepeti ise çatal, bıçak, kaşık gibi aletlerin birbirine sürtünerek çizilmelerine engel oluyor. Siemens bulaşık makinelerinin yanı sıra diğer tüm bulaşık makinesi marka ve modellerini Bulaşık Makinesi kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Siemens
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (45)
Arisco (1)
Arçelik (10)
Beko (15)
Bosch (112)
Dominox (4)
Electrolux (28)
Empero (16)
Finlux (8)
Franke (12)
Grundig (8)
Hoover (5)
Leisure (1)
LG (6)
Miele (16)
Nexon (4)
Profilo (41)
Regal (41)
Samsung (57)
SEG (1)
Siemens (124)
Silverline (47)
Teka (6)
Termikel (2)
Vestel (95)
Vestfrost (6)
Windsor (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Program Sayısı

(42)
(37)
(25)
(9)
(8)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Şekli

(99)
(25)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (78)
A++ (28)
A+++ (18)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

(72)
(43)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(86)
(16)
(8)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(94)
(12)
(8)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(94)
(13)
(4)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL