TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

LG, Bulaşık Makinesi

için 13 sonuç bulundu.

LG Bulaşık Makinesi

Dünyanın en önemli teknoloji markaları arasında önemli bir yeri olan LG, satışa sunduğu birçok farklı tüketici elektroniği ürünü ile biliniyor. LG’nin ürün yelpazesinde cep telefonu, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi modelleri yer alıyor. LG’nin ürettiği beyaz eşyalar ve diğer elektronik cihazlar, düşük güç tüketimiyle tüketicilerin ilgisini çekiyor. Ayrıca LG, 2008’den bu yana dünyanın en büyük ikinci TV üreticisi olarak biliniyor. 2007 yılında ilk internetli TV modellerini üretmeye başlayan LG, dünyanın en önemli markalarından biri olarak biliniyor. 1958 yılında GoldStar ismiyle kurulan marka, 1995 yılına gelindiğinde LG Electronics adını alıyor. LG bulaşık makinesi çeşitleri, tüketicilerin birçok farklı ihtiyacını karşılayabiliyor. Ayrıca marka, ısıtma ve soğutma sistemleri ile araç parçalarının da üretimini gerçekleştiriyor. Dünyanın birçok yerinde tanınan marka, üstün kalitesi ve şık tasarımı ile adından söz ettirmeyi de başarıyor. Ayrıca marka, Kore’de üretilen ilk radyoyu da üreten firma olarak biliniyor. Markanın sunduğu teknik servis desteği, LG bulaşık makinelerinin tercih edilmesindeki önemli etkenlerden biri olarak kabul ediliyor. Marka tarafından satışa sunulan ürünler, Avrupa'nın ve dünyanın birçok ülkesinde çokça talep görüyor ve yıllardır kullanılıyor. Markanın ürettiği ürünlerde kesinlikle insan sağlığına ve çevreye zararı olan malzemeler kullanılmıyor. Böylelikle marka, insan sağlığına ve doğaya olan saygısını da gösteriyor.

LG TrueStream Teknolojisi ile Güçlü Temizlik

LG TrueStream Teknolojisi ile Güçlü Temizlik

LG bulaşık makinesi modellerinde kullanılan TrueStream teknolojisi ile en zorlu kirler bile rahatlıkla temizlenebiliyor. TrueStream teknoloji sayesinde tencereler bile hiçbir iz kalmadan yıkanabiliyor. Modelin çift buhar püskürtme özelliği sayesinde tabaklardaki ve bardaklardaki birçok zorlu kir, rahatlıkla çıkarılabiliyor. Ayrıca, çifte buhar özelliği ile çok kirli bulaşıklar, aşağı rafta; hassas bulaşıklar ise üst rafta kolaylıkla temizlenebiliyor. Çifte buhar özelliği sayesinde tabak ve bardak gibi mutfak eşyalarında hiçbir çizik ve su lekesi kalmıyor. LG bulaşık makinesi modelleri, Smart Rack özelliği ile birçok kullanıcının ilgisini çekiyor. Smart Rack özelliği; kullanıcıların daha geniş, daha esnek ve daha işlevsel bir yıkama alanına sahip olmasına olanak tanıyor. Akıllı raf sistemi sayesinde çok sayıda parça, rahatlıkla bulaşık makinelerinin içine sığdırılabiliyor. Kullanıcılar, böylelikle arzu ettikleri kadar tabağı, çatalı, bıçağı, kaşığı ve bardağı aynı anda rahatlıkla yıkayabiliyor. Modellerde yer alan yükseklik ayarlama kolu ile bulaşıkları yıkamak için daha fazla alan açılabiliyor. LG bulaşık makinesi modellerinde kahve fincanı, çay bardağı ve fırın gereçleri gibi bulaşıklar için ayarlanabilir üçüncü bir raf da bulunuyor. Ayarlanabilir üçüncü raf özelliği, birçok tüketicinin işini önemli ölçüde kolaylaştırmasıyla bilinen bir özellik olarak dikkat çekiyor. LG’nin ürettiği bulaşık makineleri sayesinde tencere ve tava gibi yıkanması güç olan mutfak gereçleri de çok kolay bir şekilde yıkanabiliyor.

LG Inverter Direct Drive Teknolojisi ile Hızlı ve Sessiz Yıkama

LG Inverter Direct Drive Teknolojisi ile Hızlı ve Sessiz Yıkama

LG bulaşık makinesi yorumları arasında en dikkat çekenleri, Inverter Direct Drive teknolojisi ile ilgili olanlar olarak biliniyor. Inverter Direct Drive teknolojisi ile bulaşıklar, oldukça hızlı bir şekilde ve kolaylıkla yıkanabiliyor. LG’nin özel olarak tasarladığı Inverter Direct Drive teknolojisi ile üretilen motorlarda kayış ve makara gibi parçalar kullanılmıyor. Bu sayede LG’nin ürettiği modeller, çok uzun süreler boyunca kullanılabiliyor. Marka, Inverter Direct Drive teknolojisi ile üretilen motoruna oldukça güveniyor ve 10 yıl garanti veriyor. Inverter Direct Drive teknolojisi, bulaşık makinesi modellerinin daha az enerji tüketerek ve daha sessiz çalışmasına olanak sağlıyor. Modellerdeki Direct Drive teknolojisi, sürtünmeyi azaltarak gürültünün de minimize edilmesine fırsat tanıyor. Böylelikle bulaşık makinesi, gece geç saatlerde ve sabah erken saatlerde bile rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Bulaşık makinesi önerileri isteyen kişilerin dikkatini çekebilecek LG modellerindeki motorlar, oldukça ince bir yapıda bulunuyor ve böylelikle bulaşık makinelerinde daha büyük bir yıkama alanı kazanılıyor. LG bulaşık makinelerinde Smart Diagnosis teknolojisi sayesinde bulaşık makineleri, kullanıcıların cep telefonu ile rahatlıkla iletişim kurabiliyor ve olası bir sorun hâlinde müşteri hizmetlerini ve kullanıcıları bilgilendirebiliyor. Smart Diagnosis özelliği, nesnelerin interneti teknolojisinin bir yan ürünü olarak birçok bulaşık ve çamaşır makinesi modelinde de yer alıyor. Markanın sunduğu bulaşık makineleri sayesinde en az 14 kişilik yemek takımları, rahatlıkla yıkanabiliyor. Böylelikle LG, ne kadar işlevsel modeller ürettiğini de kanıtlıyor.

LG Bulaşık Makinelerinin Dikkat Çeken Diğer Özellikleri

LG Bulaşık Makinelerinin Dikkat Çeken Diğer Özellikleri

Siyah bulaşık makinesi ve inox bulaşık makinesi modelleri, LG’nin en çok tercih edilen bulaşık makineleri arasında yer alıyor. Markada yer alan özel teknolojiler, ürünlerin çokça tercih edilmesini ve marka için sadık bir kullanıcı profili oluşmasını sağlıyor. LG bulaşık makinelerinin temel ortak özellikleri arasında çok programlı yapıları geliyor. LG’nin son zamanlarda ürettiği bulaşık makinesi modellerinin çoğunda en az 5 adet yıkama programı bulunuyor. Ürünlerde kullanılan bu yıkama programları sayesinde kullanıcılar, kendileri için en uygun olan yıkama programını seçebiliyor ve yıkama işlemini gerçekleştirebiliyor. Böylelikle zamandan veya enerjiden kolaylıkla tasarruf yapılabiliyor. Son zamanların güvenlik açısından en önemli özelliklerinden biri olan su taşma emniyeti özelliği, LG bulaşık makinelerinin çoğunda yer alıyor. LG’nin ürettiği cihazlarda bulunan LCD ekran, yıkamayı kolaylaştırma özelliği ile birçok kişi tarafından beğeniyle karşılanıyor. Bulaşık makinelerini tam olarak doldurmak istemeyen kişiler, LG modellerinde yer alan yarım yük seçeneği sayesinde az miktarda bulaşığı kolaylıkla yıkayabiliyor. Ayrıca, LG’nin ürettiği birçok model, üstün su tasarrufu özelliği ile birçok kişinin de dikkatini çekmeyi başarıyor. LG bulaşık makinesi fiyatları, birçok kullanıcının bulaşık makinesi seçerken dikkat ettiği kriterlerin başında geliyor ve LG, cazip fiyatlı modelleri ile tüketicileri memnun etmeyi başarıyor.

Arama Kriterleriniz

LG
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (38)
Arisco (1)
Arçelik (8)
Beko (14)
Bosch (87)
Dominox (3)
Electrolux (30)
Empero (19)
Finlux (7)
Franke (12)
Grundig (8)
Hoover (5)
Leisure (1)
LG (13)
Miele (1)
Nexon (3)
Profilo (37)
Regal (28)
Samsung (50)
Seg (1)
Siemens (87)
Silverline (43)
Smeg (1)
Teka (6)
Termikel (2)
Vestel (79)
Vestfrost (8)
Windsor (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Program Sayısı

(4)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (11)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL