TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Franke, Bulaşık Makinesi

için 12 sonuç bulundu.

Franke Bulaşık Makinesi

İsviçre'nin Ausburg kentinde kurulan Franke, dünyanın en önemli beyaz eşya üreticileri arasında yer alıyor. Şık tasarımı ve kaliteli yapıları ile bilinen Franke bulaşık makineleri, uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Franke tarafından üretilen elektronik eşyalar, düşük güç tüketimi ile birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başarıyor. Marka tarafından üretilen bulaşık makinesi çeşitleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir rol oynayabiliyor. Markanın sunduğu teknik servis desteği de markanın sıkça tercih edilmesinde büyük önem taşıyor. Avrupa’nın birçok ülkesinde ve Türkiye'de yıllardır kullanılan Franke, işçilik ve malzeme kalitesi sayesinde dayanıklı beyaz eşyalar üretebiliyor. Ayrıca markanın beyaz eşya ve elektronik sektöründe önemli faaliyetleri bulunuyor. Franke, üretim esnasında kurşun ve cıva gibi insan sağlığına ve doğaya zararı olan hiçbir malzemeyi kullanmıyor ve böylelikle hem insan sağlığına hem de çevreye olan saygısını kullanıcılara göstermeyi başarıyor. Franke’nin ürettiği bulaşık makinesi modelleri, enerji ve su tasarrufu ile dünya çapında dikkat çekiyor. Üstün enerji tasarrufu ile bilinen markanın birçok ürününde Energy Star sertifikası yer alıyor. Kaliteli ürünleri ile birçok tüketicinin arzu ettiği bir marka olan Franke, bütçe dostu fiyatları ile de birçok kullanıcının tercihi oluyor.

Franke ile Üstün Temizliği Deneyin

Franke ile Üstün Temizliği Deneyin

Franke bulaşık makinesi modellerinde bulunan özel teknolojiler sayesinde en zorlu kirler bile hiçbir iz kalmadan temizlenebiliyor. En zorlu kirleri söküp atan bulaşık makineleri, kullanıcılara etkili bir durulama ve kurutma performansı da sunuyor. Franke’nin yıkama erteleme özelliği, bulaşıkların başka bir zaman yıkanabilmesine olanak sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar, kendilerine daha çok zaman ayırabiliyor. Franke bulaşık makinesi çeşitlerinde yer alan özel raf sistemi ile tencere ve tava gibi büyük mutfak aletleri, rahatlıkla yıkanabiliyor. Marka tarafından özel olarak tasarlanan modellerde kolay yükleme özelliği de kullanılıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, bulaşıklarını çok kolay bir şekilde bulaşık makinesine yerleştirebiliyor. Kahve fincanı ve kadeh gibi hassas malzemelerden üretilen mutfak eşyaları da Franke bulaşık makineleri sayesinde kolaylıkla yıkanabiliyor. Güçlü temizlik özellikleri ile birçok kullanıcının arzu ettiği bir marka olan Franke’nin ürettiği bulaşık makinelerinde birçok yıkama programı da bulunuyor. Bulaşık makinelerinde yer alan ekonomik programlar sayesinde önemli miktarda enerji ve su tasarrufu yapılabiliyor. Hızlı yıkama modu ise kullanıcıların zamandan tasarruf ederek bulaşıklarını yıkamalarına olanak tanıyor. Aşırı kirli mutfak eşyaları, Franke bulaşık makinesi modellerinin yoğun yıkama programı sayesinde etkili bir şekilde temizlenebiliyor. Franke, özellikle tabaklarda ve bardaklarda hiçbir leke bırakmadan yıkama işlemini gerçekleştirebiliyor. Franke bulaşık makinesi fiyatları, oldukça cazip görünüyor ve bu sayede kullanıcılar, sıklıkla Franke’yi tercih ediyor. Franke bulaşık makineleri, üstün teknolojisi ile kullanıcıları mutlu etmeyi başarıyor.

Franke Bulaşık Makineleri: Temizliğin Diğer Adı

Franke Bulaşık Makineleri: Temizliğin Diğer Adı

Franke bulaşık makineleri, motor teknolojisi sayesinde bulaşık makinesi önerileri isteyen kişilerin tercih edebileceği modeller arasında yer alıyor. Franke’nin bulaşık makineleri, özel motorları sayesinde uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor. Franke, böylelikle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Franke’nin özel olarak geliştirdiği motor sayesinde bulaşıklar, oldukça hızlı bir şekilde yıkanabiliyor. Üstelik marka tarafından üretilen bulaşık makineleri, yüksek motor gücü sayesinde kullanıcılara etkili bir temizlik sunuyor. Modellerin motorları, bulaşık makinesinin düşük güç tüketmesine ve oldukça sessiz çalışmasına da olanak sağlıyor. Franke bulaşık makineleri, sabahın erken saatlerinde ve gecenin geç saatlerinde gönül rahatlığıyla çalıştırılabiliyor. Model, sessiz çalışma özelliği ile hiç kimseyi rahatsız etmiyor. Bulaşık makinesi modellerinde birçok farklı LED ekran bulunuyor. LED ekranlar sayesinde yıkama durumu ve tuz seviyesi hakkında bilgi alınabiliyor. Modelde yer alan yıkama durum göstergesi sayesinde yıkama işleminin hangi aşamada olduğu ve yıkamanın ne zaman biteceği öğrenilebiliyor. Ayrıca, kullanıcılar, tuz göstergesi sayesinde bulaşık makinesinde kalan tuz miktarı öğrenilebiliyor ve ihtiyaç hâlinde bulaşık makinelerine tuz ekleyebiliyor. Üstelik yarım yük modu sayesinde tüketiciler, bulaşık makinesini tam doldurmadan da çalıştırabiliyor. Yarım yük modunda su ve enerji tasarrufundan da ödün verilmiyor. Yarım yük modu, kullanıcıların zamandan tasarruf etmesini sağlayan önemli bir özellik olarak cihazı kullananlar tarafından yararlı bulunuyor. Bulaşık makinesi yorumları aracılığıyla kullanıcılar, Franke bulaşık makinesi kullanıcı deneyimlerini okuyabiliyor ve bulaşık makinesi modelleri hakkında daha detaylı bilgiler alabiliyor.

Franke’yi Fonksiyonel Yapan Ek Detaylar

Franke’yi Fonksiyonel Yapan Ek Detaylar

Inox bulaşık makinesi ve siyah bulaşık makinesi çeşitleri, markanın en çok tercih edilen modelleri arasında yer buluyor. Ayrıca, markada siyah ve inox dışında birçok farklı renk seçeneği de bulunuyor. Renk seçeneklerinin fazla olması, Franke bulaşık makinelerinin tercih edilmesindeki önemli etkenlerden biri olarak biliniyor. Franke’nin şık bir tasarımla ürettiği modelleri, 14 kişilik yemek takımlarını bile çok kolay bir şekilde yıkayabiliyor. Böylelikle Franke, ürettiği bulaşık makinelerinin kalabalık aileler için de uygun olduğunu gösteriyor. Birçok bulaşık makinesinde kullanılan ve önemli güvenlik önlemleri arasında yer alan su taşma emniyeti de Franke’nin bulaşık makinesi modellerinde kullanılıyor. Su taşma emniyeti sayesinde olası tehlikelerde bulaşık makinesinin suyu, kolaylıkla kesilebiliyor. Franke bulaşık makineleri, mikropların hemen hepsini öldürerek kullanıcılara hijyeni tam anlamıyla yaşatıyor. İşlevsel yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Franke bulaşık makineleri, kullanım kolaylığı sayesinde en çok tercih edilen bulaşık makinesi modelleri arasında bulunuyor. Böylelikle Franke’nin bulaşık makinesi modellerinde yer alan üst ve alt sepetler, oldukça kullanışlı bir yapıya kavuşuyor. Böylelikle tencere ve tava gibi büyük mutfak eşyalarına daha fazla yer ayrılabiliyor. Bulaşık makinesi fiyatları, kullanıcıların bulaşık makinesi satın alırken en çok dikkat ettiği faktörlerin başında geliyor. Franke; şık tasarımı, kaliteli yapısı ve üstün temizlik gücüyle tüketicileri mutlu etmeyi de başarıyor.

Arama Kriterleriniz

Franke
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (38)
Arisco (1)
Arçelik (8)
Beko (14)
Bosch (87)
Dominox (3)
Electrolux (30)
Empero (19)
Finlux (7)
Franke (12)
Grundig (8)
Hoover (5)
Leisure (1)
LG (13)
Miele (1)
Nexon (3)
Profilo (37)
Regal (28)
Samsung (50)
Seg (1)
Siemens (87)
Silverline (43)
Smeg (1)
Teka (6)
Termikel (2)
Vestel (79)
Vestfrost (8)
Windsor (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (8)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(8)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(8)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL