Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bulaşık Makinesi

için 3 sonuç bulundu.
Program Sayısı seçiniz

Finlux Bulaşık Makinesi

Vestel çatısı altında yer alan Finlux, beyaz eşya ve ev teknolojileri alanlarında üretim yapan tüketici ve çevre dostu bir markadır. Çevreye uyumlu bir teknolojiye sahip olan Finlux ürünleri, aynı zamanda estetik tasarımları da çok fonksiyonlu teknolojilerle birleştirir. Oldukça kısa bir süre içerisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran marka, üretmiş olduğu ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcısı ile buluşturur. Finlux bulaşık makinesi üreticiliğinde de adından söz ettiren bir marka ismi hâlini almıştır. Kullanıcıların beklentilerini tamamıyla karşılayan firma; gerek ürün tasarımları, gerek ürün içi ergonomisi ve gerekse de teknolojik donanımları ile müşteri memnuniyeti sağlamayı başarır. Geniş iç hacme sahip olan bulaşık makineleri, ailelerin kullanımı için de oldukça uygundur. Bulaşık makinesi almak isteyen tüketicilerin araştırmalarında bulaşık makinesi önerileri listesinde üst sıralarda yer alan Finlux, alanında en iyi markalardan bir tanesidir.

Finlux Bulaşık Makinesi Modelleri

Finlux Bulaşık Makinesi Modelleri

Finlux bulaşık makinesi modelleri arasında çeşitli özelliklere ve tasarımsal farklılıklara sahip makineler yer alır. Finlux modeller genel olarak birbirlerinden tasarım ve teknoloji yönü ile ayrılır. Finlux ürünleri, A+ ve A++ özellikleri sayesinde kullanıcıların bulaşık makinesi kullanımlarında tasarruf yapmalarını sağlar. Bulaşık makinesi alacak olan kullanıcıların dikkat etmesi gereken özelliklerin başında gelen A+ ve A++ terimleri, enerji tasarrufu anlamına gelmektedir. Elektrik ve sudan tasarruf edilmesini sağlayan A+ özelliği, "+" işaretinin artmasıyla daha fazla tasarruf edildiğini ifade eder. Gelişmiş teknolojilere sahip olan Finlux bulaşık makinesi modelleri, yıkama işlemlerini, enerji tasarrufu yaparak gerçekleştirir. Böylece aile bütçelerine de katkı sağlamış olur. Tüketicilerin en yoğun talebi gösterdiği bulaşık makinesi modellerine sahip olan Finlux, tüm modellerinde enerji tasarrufunun sağlanmasına, iç hacim genişliğine, detaylı yıkama ve kurutma işlemlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesine büyük önem verir. Ürünlerinde birden fazla yıkama programı kullanarak kullanıcılarına konfor ve rahatlık sunar. Finlux bulaşık makinelerinde zengin donanım özelliklerine dikkat edildiği kadar tasarım ögelerine de hassasiyetle dikkat edilir. Gözü yormayan, gereksiz detaylardan kaçınılmış minimal tasarımlara sahip olan Finlux bulaşık makineleri, kullanıldıkları alandaki dekorasyona kolayca uyum sağlar. Böylece ortamın uyumunu bozmaz.

Finlux Bulaşık Makinelerinin Temel Özellikleri

Finlux Bulaşık Makinelerinin Temel Özellikleri

Finlux bulaşık makinesi modelleri, ek özellikler haricinde pek çok ortak teknolojik ve tasarımsal özelliğe de sahiptir. Kullanıcıları hem ekonomik hem teknolojik hem de görsellik açısından oldukça memnun eden Finlux bulaşık makinesi yorum olarak memnuniyet içeren değerlendirmelere sahiptir. Bunca olumlu yoruma sahip olan Finlux bulaşık makinelerinin özellikleri arasında ise en başta enerji tasarrufuna sahip olduğunu belirten A+ ve A++ özellikleri yer alır. 12 kişilik bir yemek takımının tamamının yıkanmasına olanak sağlayan Finlux bulaşık makineleri, bu performansı gösterirken elektrik ve sudan maksimum seviyede tasarruf sağlar. Enerji tasarrufu özelliği sayesinde hem çevre hem de bütçe dostudur. Yarım yük teknolojisine sahip olan Finlux bulaşık makineleri, makinenin tamamen dolmasını beklemeden makinenin çalıştırılmasına imkân sağlar. İçerisinde az bulaşık olduğunu otomatik olarak tespit edebilen makineler, su miktarını bulaşığa göre ayarlar. Böylece az bulaşıklar bile maksimum seviyede su tasarrufu ile hijyenik bir şekilde yıkanabilir. Oldukça geniş olan bulaşık makinesi altlığı ve üst kısmı, tabaklar ve fincanların yerleştirilmesi için kullanıcılara özel bölmeler sunar. Finlux makinelerin en çok sevilen özelliklerinden bir tanesi olan geniş sepetler, gerektiğinde üst sepete dahi büyük bulaşıkların yerleştirilmesine izin verir. Sepet içerisinde yer alan özel çatak bıçak haznesi sayesinde çatallar, kaşıklar ve bıçaklar, bir arada temiz bir şekilde yıkanırken, yıkama esnasında diğer ürünlere zarar vermeleri de böylece engellenmiş olur. Tasarım olarak da ince düşünülmüş çizgilere sahip olan Finlux bulaşık makineleri, tezgâh altlarında ayrılan bulaşık makinesi bölmelerine kolayca girebilir. Finlux markasına ait tüm bulaşık makineleri, standart ölçülerde üretilerek mutfakta herhangi bir yer sıkıntısına izin vermez. Finlux bulaşık makinesi programları, 3 veya 4 farklı program özelliğine sahiptir. Solo tasarıma sahip olan Finlux makineler, ortama kusursuz bir şekilde uyum sağlar. A+ ve A++ enerji sınıfına dahildir. Bulaşık makinesi sepeti açısından oldukça ergonomik olan Finlux bulaşık makineleri, kullanıcılarına yer sıkıntısı yaşatmaz.

Finlux Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Finlux Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Bulaşık yıkamak söz konusu olduğunda ilk akla gelen ürün olan bulaşık makinesi, elde yıkamaya kıyasla pek çok avantaja sahiptir. Öncelikle zamandan tasarruf etmeyi sağlayan bulaşık makineleri, gelişmiş teknolojiler sayesinde elektrik ve sudan da tasarruf ederek çevre ve bütçe dostu ürünler hâline gelmiştir. Günümüzde her evde mutlaka olması gereken beyaz eşya grubunda yer alan bulaşık makineleri, pek çok farklı program ve tasarım özellikleri ile kullanıcı karşısına çıkar. Genel olarak bulaşık makinesi önerileri arasında yer alan başlıca koşullara bulaşık makinesi satın alınırken dikkat edilmesi gerekir. Öncelikle bulaşık makinesi seçimi yapılırken genel ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır. Evde kaç kişinin yaşadığı, bulaşık miktarı, seçim aşamasında ilk kıstas olmalıdır. Böylece istenilen hacme sahip olan bulaşık makinesine karar verilebilir. Sonrasında bulaşık makinesinin sahip olduğu enerji tasarruf özelliği, makinenin sahip olduğu iç donanım, program nitelikleri ve dış tasarım kararlaştırılmalıdır. Bulaşık makineleri arasında karşılaştırma yaparken; Finlux markaya ait modeller, kendi içinde araştırılmalı; isteklere en uygun olan bulaşık makinesi seçilmelidir. Bulaşık makinelerinin A+ ve A++ özelliklere sahip olması, oldukça önemlidir. Makine çalıştığında enerji tasarrufu sağlanacağı anlamına gelen A+ ve A++ ibareleri, sudan ve elektrikten tasarruf yapıldığı anlamlarına gelir. Makinelerin A+ işaretinin yanında yer alan artı işaretleri arttıkça makinenin sağladığı enerji tasarrufunda da artış sağlanır. Finlux; A+, A++ ve A+++ özelliklerine sahip bulaşık makineleri ile çevreye ve bütçeye dosttur.

Arama Kriterleriniz

Finlux
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bosch (27)
Arçelik (6)
Vestel (110)
Siemens (20)
Altus (63)
Profilo (33)
Beko (21)
Samsung (10)
Grundig (17)
Regal (26)
Electrolux (16)
LG (9)
Franke (6)
Teka (6)
Hoover (5)
Windsor (4)
Finlux (3)
Miele (3)
Arisco (2)
Empero (2)
Nexon (2)
Termikel (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Program Sayısı

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL