TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Altus, Bulaşık Makinesi

için 38 sonuç bulundu.
Program Sayısı seçiniz

Altus Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi modelleri ile öne çıkan Altus, sunduğu çözümler ile tüketicinin günlük hayatını kolaylaştırıyor. Modellerdeki zengin teknik donanım ve enerji verimliliği, tüketici beğenisini kazanıyor. Tasarruf sağlayan fonksiyonları ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek özellikleri ile Altus bulaşık makinesi fiyatları, ulaşılabilir aralıklarda seyrediyor.

Altus 3 Programlı Bulaşık Makinesi Modelleri

Altus 3 Programlı Bulaşık Makinesi Modelleri

Solo kullanım tipi sayesinde mutfaklarda ya da evin diğer bölümlerinde şık bir görünüm sunan Altus 3 programlı bulaşık makinesi, küçük mutfaklarda makinenin fazladan yer kaplamasını engelliyor. Böylece çok daha ferah bir ortam yaratıyor. Bu yönüyle evleri küçük olanlar tarafından ya da modern bir ev dekorasyonu yapmak isteyenler tarafından çokça tercih ediliyor. A+ enerji verimlilik sınıfı sunan bulaşık makinesi, enerjiden olabildiğince fazla tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu sayede hem bütçenizi hem doğayı düşünerek çevre dostu bir teknoloji sunuyor. Ekonomi 50°C, yoğun 70°C ve ön yıkama olmak üzere 3 farklı program seçeneği sunan Altus, bulaşıklarınız için en uygun yıkamayı sağlıyor. Ekonomik program, az yağlı bulaşıklarınızı kısa sürede tertemiz yapıyor. Yoğun program ise çıkarılması zor yağların olduğu bulaşıklarınız için güçlü bir yıkama seçeneği sunuyor. Ön yıkama programını ise çok kirli bulaşıklarınız için kullanabiliyorsunuz. Güçlü kurutma özelliği sayesinde de bulaşıklarınızın üzerinde leke bırakmadan kurumasını ve tertemiz olmasını sağlıyor. Kolay temizlenebilen özel filtre sistemi sayesinde tüketicilerini yormayan bir temizlik sunuyor. Su taşma emniyet sistemi ile makinenizin içindeki su miktarını analiz ediyor ve oluşabilecek su taşkınlarının önüne geçiyor. Bu sayede hem güven veriyor hem de dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Uyarı sinyali sayesinde yıkama bittiğinde haberdar olabiliyorsunuz. Altus bulaşık makinesi yorum sayfalarında da öne çıkan yıkama hafıza özelliği ile bulaşık makinesi ayarlarını her seferinde değiştirmenize gerek kalmıyor. Bu özellik sayesinde makine, kapatılsa bile kullanılan son ayarı kaydediyor ve sadece başlat düğmesine basarak bulaşıklarınızı aynı program ile yıkayabiliyorsunuz.

Altus 4 Programlı Bulaşık Makinesi Modelleri

Altus 4 Programlı Bulaşık Makinesi Modelleri

Hızlı 58’, ekonomi 50°C, yoğun 70°C ve ön yıkama programları ile 4 farklı yıkama seçeneği getiren yenilikçi Altus 4 programlı bulaşık makinesi, kullanıcılarına pratik ve hesaplı fonksiyonlar ile hizmet ediyor. Solo kullanım tipi ile evinizin istediğiniz köşesine uyum sağlayabiliyor. Kolay kullanımlı tuş takımları ve göstergesi sayesinde seçilen programın süresini, yıkama işlemi sırasında programın tamamlanması için kalan zamanı ve yıkama aşamalarını rahatlıkla görebiliyorsunuz. Ayrıca, tuz ve parlatıcı göstergeleri ile bunların seviyelerini ayarlayabiliyorsunuz. Katlanabilir üst ve alt sepetleriyle bulaşıklarınıza gerekli alanı açarken, büyük çaplı bulaşıklarınızın da kolaylıkla temizlenmesini sağlıyor. Çocuk kilidi sistemiyle de sizleri düşünen makine, çocuklarınız için de tam bir güvenlik sağlıyor. Yüksekliği ayarlanabilir üst sepet ile tüm bulaşıklarınıza yer açarak büyük çaplı tencere, tava gibi bulaşıklarınızı bile kolaylıkla yıkamanıza yardımcı oluyor. 2 adet fincan rafı ve 4 adet alt sepet katlanır teller sayesinde tek seferde birçok bulaşık yıkayarak zaman kaybının da önüne geçiyor. Hızlı 58' programı ile az lekeli bulaşıklarınızı kısıtlı zamanınız varsa kısa sürede tertemiz yapıyor. Yoğun 70°C program sayesinde ise zorlu lekelere karşı güçlü bir yıkama performansı sergiliyor. Altus bulaşık makinesi, yaşam temponuza uyum sağlıyor. Zamana değer veren ve bütçesini düşünen tüketicilere hitap eden modeller, beklentinin ötesinde bir performans sergiliyor. Paslanmaz ve son derece sağlam malzemelerden üretilen inox bulaşık makinesi ise hem leke göstermiyor hem de evinize uyum sağlamayı hedefliyor.

Altus 5 Programlı Bulaşık Makinesi Modelleri

Altus 5 Programlı Bulaşık Makinesi Modelleri

Altus 5 programlı bulaşık makinesi, A+ enerji verimlilik sınıfı yıkama ve kurutma performansı ile öne çıkıyor. Yüksek enerji tasarrufu sağlaması ve 12 kişilik yıkama kapasitesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 5 yıkama programı ile her bulaşık tipi için beklentilerinizi karşılıyor. Ön yıkama programı, çıkması zor olan lekeler ve çok yağlı bulaşıklarınız için kullanılıyor. Ekonomi 50°C programı ile enerji sarfiyatını önlüyor. Mini 30' ve hızlı 58' programları ise az lekeli bulaşıklarınızı kısıtlı zamanınız varsa kısa sürede tertemiz yapıyor. Yoğun 70°C program sayesinde de zorlu lekelere karşı güçlü bir yıkama performansı sergiliyor. Yıllık su ve enerji tüketimini en aza indiren bulaşık makinesi, enerji verimliliği sayesinde de doğal kaynak tüketimine katkıda bulunuyor. Düşük ses seviyesi ile de oldukça sessiz çalışarak çevreye herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Minimum enerji tüketimi sağlayan ve yüksek teknolojik donanıma sahip olan bir bulaşık makinesine ihtiyacı olanların tüm beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanıyor. Az bulaşık fonksiyonu ile makinenizin dolmasını beklemeye ya da ihtiyaç duyulan bulaşıkları el ile yıkamaya gerek kalmıyor. İstediğiniz miktardaki tabak ve bardaklarınızı yıkarken gereksiz su kullanımını engelliyor. Böylece tam olarak gereken miktarda enerji ve su kullanarak, aynı anda hem enerjiden hem de zamandan ciddi anlamda tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Zaman erteleme fonksiyonu sayesinde kullanıcıya her anlamda uyum sağlıyor. Hem acil bir işiniz çıktığında zaman kazandırıyor hem de ne zaman isterseniz seçtiğiniz yıkama programını otomatik olarak çalıştırıp kullanım kolaylığı sunuyor. Altus bulaşık makinesi, çatal bıçak çekmecesi ile destekleniyor. Farklı boyuttaki çatal, bıçak ve kaşıkların düzgün bir şekilde dizilmesine izin veren çekmece, yıkama esnasında suyun her taraflarına ulaşmasını sağlayarak etkili bir temizlik sunuyor. Bulaşık makinesi, pratik çözümlerinin ve gelişmiş fonksiyonlarının yanı sıra güvenlik konusunda da hassas davranıyor. Sunduğu taşma ve sızma koruması sayesinde oluşabilecek tehlikelere karşı önlemler alıyor. Makine, içindeki su miktarını dikkate alarak olası su taşmalarını ve sızmalarını engelliyor. Herhangi bir arızanın önüne geçerek dayanıklılığını koruyor. Bu da makinenizin uzun ömürlü bir performans sergilemesine yardımcı oluyor.

Arama Kriterleriniz

Altus
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (38)
Arisco (1)
Arçelik (8)
Beko (14)
Bosch (87)
Dominox (3)
Electrolux (30)
Empero (19)
Finlux (7)
Franke (12)
Grundig (8)
Hoover (5)
Leisure (1)
LG (13)
Miele (1)
Nexon (3)
Profilo (37)
Regal (28)
Samsung (50)
Seg (1)
Siemens (87)
Silverline (43)
Smeg (1)
Teka (6)
Termikel (2)
Vestel (79)
Vestfrost (8)
Windsor (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Program Sayısı

(17)
(15)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

(36)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (27)
A+ (11)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

(29)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(24)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(25)
(7)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (6)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL