TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Silverline, Bulaşık Makinesi

için 48 sonuç bulundu.
Program Sayısı seçiniz

Silverline Bulaşık Makinesi

Temellerini 1994 yılında atan, yenilikçi tasarımları ve çevreye duyarlı çözümleriyle mutfakları çekici bir yaşam alanı hâline getirmeyi misyon edinen Silverline, ankastre bulaşık makineleriyle hayatı kolaylaştırıyor. Tam ankastre ve yarı ankastre olmak üzere iki çeşit olarak üretilen Silverline bulaşık makineleri, A+ ve A++ enerji sınıfı etiketleriyle ve farklı yıkama programlarıyla enerji tasarrufu sağlıyor.

Silverline Bulaşık Makinesi Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Silverline Bulaşık Makinesi Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Verimlilik ve çevrecilik ilkelerine sadık bir üretim anlayışı benimseyen Silverline, tam ve yarı ankastre bulaşık makineleriyle tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Her bir modeli pratik ve zengin yıkama seçeneklerine sahip olan makinelerin tam ankastre tasarımlarında tuşlar, kapağın içinde kalıyor ve kapağın tamamı, dolap kaplamasıyla bütünlük oluşturuyor. Yarı ankastre ürünlerde ise makine tuşu, kapağın üzerinde yer alıyor ve kapağın alt bölümü de kaplama renginde oluyor. Silverline ankastre modeller, A+ ve A++ enerji sınıfı etiketleriyle bulaşıklarınızı yıkarken aynı zamanda tasarruf yapmanızı sağlıyor. Bu sayede bulaşık makinesi önerileri arasında da kendine ön sıralarda yer bulan marka, farklı yıkama programlarına göre bulaşıkların ihtiyacı olan su ve enerjiyi tespit ederek gereği kadar enerji tüketiyor ve tüketicileri sarfiyattan uzak tutuyor. Bu özellik, yarım yük yıkama opsiyonu ile gerçekleştiriliyor. Bulaşık makinenizin tamamından ziyade yarısı dolu olduğunda tüketilecek olan su ve enerji miktarı kendiliğinden ayarlanıyor. Böylece makinenizi çalıştırmak için onun tam kapasite dolmasını beklemek zorunda da bırakmamış oluyor. Sürdürülebilir enerji politikalarını benimseyerek tasarımlarını gerçekleştiren Silverline bulaşık makinesi modelleri, yıkama başı 11 ile 13 litre arasında su tüketerek ekolojik bütünlüğü gözeten bir yıkama performansı sunmayı hedefliyor, bulaşıkların elde yıkanma durumunda harcanan su miktarına kıyasla büyük bir fark ortaya koyuyor. Elektrik tüketimi ise saatte 0,92 kW ile 1,02 kW arasında değişen ankastre bulaşık makineleri, hem ev ekonomisini hem de günümüzde dünyaya hâkim olan aşırı su ve enerji tüketimini gözeterek tasarlanıyor. Silverline bulaşık makinesi fiyatları, makinenin modeline ve sahip olduğu fonksiyonlara göre değişkenlik göstermekle beraber farklı ihtiyaçlara ve bütçelere hitap ediyor; hem mutfakta hem de bütçede tasarruf edilmesini sağlıyor.

Silverline'dan Çok Fonksiyonlu Bulaşık Makinesi Modelleri

Silverline'dan Çok Fonksiyonlu Bulaşık Makinesi Modelleri

Silverline ankastre bulaşık makineleri, 12 kişilik yıkama kapasitesine sahip olup bulaşıkları, üzerlerinde yağ, kir kalıntısı kalmayacak şekilde özenle yıkıyor. Böylece en kalabalık ve zorlu misafir gruplarını ağırlamak makine sayesinde çok kolay ve zahmetsiz bir hâle geliyor. Aynı zamanda elde yıkama hassasiyetini makine içinde bulaşıklara da uygulayan ankastre makineler, içine yerleştirilen cam eşyaların yıkanma esnasında kırılmalarının ya da hasar görmelerinin de önüne geçiyor, onları sizin yerinize özenli bir şekilde koruyor. Silverline ankastre bulaşık makineleri; 4, 5 ya da 6 farklı yıkama programı seçenekleriyle tüketicilerin ihtiyaçlarına nokta atışı yapıyor. Programlar; yoğun, ekonomik, hassas ve cam yıkama,; hızlı yıkama ve durulama olmak üzere bulaşıkların miktarına, yapısına ve kir yoğunluğuna göre seçilebiliyor. Yoğun yıkama programı, bulaşıkların sayıca çok fazla olduğu ve zorlu kirlerin hâkim olduğu durumlarda tercih ediliyor. Bulaşık miktarı çok fazla değilse ekonomik program tercih ediliyor. Kırılmaya ve çizilmeye müsait kolay kırılır bulaşıklarınız yıkanıyorsa hassas ve cam yıkama programı seçiliyor. Hızlı yıkama ve durulama programı ise vaktin dar olduğu, bulaşıkların acilen yıkanması gerektiği durumlarda bulaşıkları 39 dakikada yıkamaya ayarlıyor. Silverline bulaşık makinesi çeşitleri; program erteleme özelliği, seçtiğiniz programın başlama zamanını 3, 6, 9 ya da 12 saat ya da bazı modellerde 1-24 saate kadar geciktiriyor; bulaşık makinesi ayarlarınızın günlük program planınızın bir parçası olmasını sağlıyor. İşlerinizin aksamamasına, siz evde olmasanız bile ayarladığınız bir saatte makinenizin çalışmaya başlamasına izin veren bu özellik sayesinde hayatınız, mutfağınızın dışındayken de kolay ve pratik bir hâle geliyor. Herhangi bir elektrik kesintisi yaşandığında çalışması duran Silverline makineler, kesinti sonlandığında aynı ayarlar üzerinden tekrar çalışmaya başlıyor. Program erteleme özelliğini destekleyen bu ayar sayesinde evde olmadığınız zamanlarda yaşanan elektrik kesintileri, makinenizi etkilemiyor ve vaktinizi kaygısız ve rahat geçirmenizi sağlıyor.

Ergonomik ve Konforlu Silverline Bulaşık Makineleri

Ergonomik ve Konforlu Silverline Bulaşık Makineleri

Silverline ankastre bulaşık makinesi modelleri, tasarruflu ve çok fonksiyonlu bir kullanım deneyimi sunarken ergonomik tasarımı pratikliği ve konforu da ön planda tutuyor. Silverline bulaşık makineleri, yüksekliği ayarlanabilir ve yerinden çıkarılabilir üst raf sistemi sayesinde bulaşıkların makineye zahmetsiz bir şekilde dizilebilmesine, aynı şekilde bulaşıkları boşaltma işleminin de bir o kadar konforlu bir şekilde yapılabilmesine olanak tanıyor. Böylelikle makineye yerleştirilmesi en zor olan iri parçalar bile çok pratik bir hamleyle kolayca sığabiliyor. Benzer şekilde yüksekliği ayarlanabilir olan ayaklar, rafların alçaltılıp yükseltilmesine ve sığması zor olan uzun parçalar için ekstra alan kazanılmasına izin veriyor. Silverline bulaşık makinesi modelleri, 49 dB’lik ses seviyeleriyle bulaşıklarınızı maksimum enerji performansıyla temizlerken ortama minimum gürültü yayıyor. Siz uykuya dalmadan önce ya da günün herhangi bir saati makinenizi çalıştırmanıza olanak tanıyan bu özellik sayesinde bulaşıklarınız temizlenirken ne siz ne de uykudaki küçük çocuklarınız rahatsız oluyor. Silverline ankastre makinelerin Aqua Stop su taşma emniyet sistemi sayesinde bulaşık makinesi, meydana gelebilecek olası bir sızıntı durumunda emniyet sistemini anında devreye sokarak su alımını otomatik olarak kesiyor ve suyun tahliye işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Böylelikle su taşma tehlikesini ortadan kaldıran makineler, güvenli bir yıkama deneyimi vadediyor. Elektronik kontrol göstergesi sayesinde bulaşıklarınızın yıkanması için seçtiğiniz program, kalan yıkama süresi ve diğer yıkama ayarları, rahatlıkla görülebiliyor; kalan zamanınızı buna göre planlama şansınız oluyor. Silverline ankastreler, beyaz modelleriyle olduğu kadar siyah bulaşık makinesi ve inox bulaşık makinesi tasarımlarıyla da dikkat çekiyor ve farklı zevklere sahip kullanıcılar için alternatif oluşturuyor. Makinelerin mutfaklara kolayca uyum sağlayan yapı ve ölçüleri, yer açma zahmetini ortadan kaldırıyor ve satın alma sonrasında da oldukça pratik bir deneyim sunuyor. Silverline bulaşık makinelerinin yanı sıra diğer tüm bulaşık makinesi marka ve modellerini incelemek isterseniz Bulaşık Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Silverline
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (47)
Arisco (1)
Arçelik (10)
Beko (14)
Bosch (142)
Dominox (4)
Electrolux (31)
Empero (16)
Finlux (8)
Franke (12)
Grundig (6)
Hoover (5)
Leisure (1)
LG (6)
Miele (16)
Nexon (4)
Profilo (43)
Regal (35)
Samsung (59)
SEG (1)
Siemens (122)
Silverline (48)
Smeg (1)
Teka (6)
Termikel (2)
Vestel (87)
Vestfrost (8)
Windsor (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Program Sayısı

(20)
(14)
(14)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

(26)
(22)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (24)
A++ (24)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

(24)
(22)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(27)
(13)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(27)
(6)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(27)
(10)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL