DESTEK MERKEZİ

Hangi konuda bilgi almak istersiniz?

İptal, İade, Değişim

No Soru Başlıkları
1 Ürünü nasıl değiştirebilirim?
Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından Ürünü Değiştir butonuna basın. 

Değişim talebi oluşturup ürünü kampanya kodu ile birlikte kargo firmasına teslim edin.  

Talebi oluşturduktan sonra 3 gün içerisinde ürünü kargoya vererek sisteme kargo takip bilgisi girin. Takip numarası girilmediği takdirde değişim talebi iptal edilir. (Kampanya kodu ile yapılan gönderimlerde ürün kargoya verildikten sonra takip numarası sisteme otomatik olarak yansır.)

Kargo takip bilgisi sisteme girildikten sonra mağazanın talebe yanıt verme süresi 3 iş günü + 24 saattir. 

Mağaza, değişim talebini onaylayıp sisteme yeni ürünü kargoya verir.


2 Değişecek ürünün takip numarası numarasını nereye yazmamız gerekiyor?
Üye olarak alışveriş yaptıysanız; Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından Ürünü Değiştir butonuna basın. 
Değişim Şekli başlığından "Ürünü değişim için kargoya verdim" şıkkını seçip takip numarasını ve kargo firmasını girebilirsiniz. 

Misafir kullanıcıysanız; alışverişten sonra size gönderilen e-postalardaki Sipariş Detayı linkinden Ürünü Değiştir butonuna basarak işleminizi yapabilirsiniz. 

3 Değişim başvurusunda bulundum fakat mağaza değişim onayı vermiyor. Ne yapabilirim?
Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından veya ürün detay sayfasından Mağazaya Soru Sor butonuna basarak mağazayla irtibata geçebilirsiniz. Ürünün temini için onay süreci uzamış olabilir. Değişim işlemini iade olarak değiştirebilirsiniz. Hesabım menüsündeki  İptal / Değişim / İade sayfasından Değişim sekmesini tıklayıp talebinizi geri çekebilirsiniz. Değişim talebini geri alıp iade talebinde bulunabilirsiniz. 
Misafir kullanıcıysanız; alışverişten sonra size gönderilen e-postalardaki Sipariş Detayı linkinden değişim talebini geri alabilirsiniz. 
4 Değişim talebim için mağazayla nasıl irtibata geçebilirim?
Ürün sayfasındaki veya Sipariş Detayındaki Mağazaya Soru Sor butonuna basarak mağazayla irtibata geçebilirsiniz. 
5 Değişim talebini iade olarak değiştirebilir miyim?
Üye olarak alışveriş yaptıysanız; Hesabım menüsündeki İptal/Değişim/İade sayfasından Değişim sekmesini tıklayıp ürünün yanındaki Talebi Geri Al butonuna basın. Değişim talebinizi geri çektikten sonra iade talebinde bulunabilirsiniz. 

Misafir kullanıcıysanız; alışverişten sonra size gönderilen e-postalardaki Sipariş Detayı linkinden değişim talebini geri alabilirsiniz.