Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Akıllı Ev Sistemleri

için 7,068 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Akıllı Ev Sistemleri

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde yaşam alanlarındaki ihtiyaçlara yönelik olarak önemli çözümler sunuluyor. Özellikle gelişen teknolojinin modern toplum yaşantısına getirmiş olduğu akıllı cihazlar ile birlikte artık pek çok noktada önemli kolaylıklardan faydalanılabiliyor. Akıllı ev sistemleri sayesinde yaşam alanlarında fonksiyonel kullanım alanlarının oluşturulabilmesini sağlıyor. Akıllı ve gelişmiş teknolojiye sahip olan yaşam teknolojileri ile birlikte yaşam alanlarındaki işlemi daha hızlı ve kolay şekilde yapabilmek ve yeni nesil fırsatlardan yararlanabilmek mümkün oluyor. Günümüzde akıllı teknoloji ürünü olan ev sistemleri yapılarda sıklıkla kullanılıyor. Evde yapılmak istenen her türlü eylemi teknoloji yardımıyla sadece tek bir tuşa basarak, yapma ve takip etme kolaylığından yararlanılabiliyor.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Akıllı Ev Sistemleri

Hayatınızı Kolaylaştıracak Akıllı Ev Sistemleri

Ev & Yaşamda her cihazı tek bir merkezden kontrol edebilmenize yardımcı olan akıllı ev sistemleriyle birlikte yaşam alanlarınızda güvenliği ve konforu en yüksek standartlara çekebilirsiniz. Yaşam alanlarındaki genel kullanım ihtiyaçları olan aydınlatma, ısıtma-serinletme, tüketim ayarlamaları gibi daha pek çok farklı işlemi pratik şekilde herhangi bir noktadan yönlendirebilme ve kullanılabilme kolaylığını getiriyor. Son yıllarda modern teknolojiyle donatılmış olan yapılarda sıklıkla kullanılan bir kavram olması sebebi ile genel tüketicide akıllı ev sistemleri nedir şeklinde bir sorunun ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Yaşam alanlarında yönetim düzeni sağlaması ile pratik, güvenli ve tasarruflu bir kullanabilirlik sağlamaktadır. Özellikle günümüzde geliştirilen beyaz eşya ürünlerinden medya araçlarına ve hatta aydınlatma sistemlerine kadar her bir üründe kablosuz bağlantı özelliği ve internet bağlantı özelliği gibi ilave fonksiyonlar bulunuyor. Bu fonksiyonlar sayesinde akıllı ev sistemlerine entegrasyonunu gerçekleştirerek, her ve her yerde yönetimini kolayca gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Bu özellikleri sayesinde bu tarz bağlantı özelliğine sahip olan ev eşya ve sistemlerini akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarlar aracılığıyla yönetilebilmektedir. Akıllı ev sistemleri nelerdir sorusu için günümüz teknolojik altyapısı doğrultusunda sesli komut sistemleri, ev otomasyon sistemleri, akıllı prizler, dedektörler ve internet bağlantı özellikli beyaz eşya ürünleri kapsamında yanıt verilmektedir. Bu ürünlerin uzaktan yönetimini sağlayarak, istenen her an evinizdeki çalışan ürünleri yönetebilir veya güvenlik kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz. Mobil akıllı teknoloji dünyasında özellikle akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar gibi cihazlara entegrasyon ve bağlantısı gerçekleştirilen tüm cihazlar akıllı ev sistemlerinin kapsamında bulunmaktadır. Yani akıllı ev sistemleri temel bir parça bütünlüğünden ziyade bu şekilde uzaktan ve tek noktadan yönetim kabiliyeti sağlamakta olan özelliklere sahip olan tüm altyapı, eşya ve sistemleri kapsamına almaktadır. Bu şekilde modern çağda gündelik yaşantı içerisinde kullanılan her bir eşya için akıllı ev otomasyonu fonksiyonlarından faydalanabilme şansına sahip olunabiliyor. Akıllı ev otomasyonu sayesinde evinizde aydınlatma, güvenlik, ısı, enerji gibi tüm paydaşları yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu işlemlerin otomatik bir sistem altyapısı üzerinden pratik bir şekilde yönetilebilmesine olanak vermektedir. Yapı Market & Bahçe sayfası üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akıllı Ev Sistemleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akıllı ev sistemleri, temel olarak yaşam alanlarında olağan şekilde yapılan işlemlerin, otomatik sistemde yapılabilmesine olanak vermektedir. Işığı açmak, kombiyi çalıştırmak, çamaşır makinesinin programını başlatmak, kapı ve priz güvenliğini kontrol etmek gibi genel gündelik işlerin otomatik sistemde gerçekleştirilebilmesini sağlamaktadır. Akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar gibi mobil cihazlara, akıllı otomasyon özelliğine sahip olan yaşam alanlarındaki tüm ürün ve sistemlerin entegrasyonunu gerçekleştirerek, uzaktan ve kablosuz olarak yönetimini gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Özellikle de sensör özelliği bulunan ürünlerin takibini yine akıllı cihazlar üzerinden yaparak, gerekli durumlarda anında müdahale edebilme fonksiyonelliğine sahip olunması sağlanabilmektedir. Bu doğrultuda da akıllı ev sistemleri malzemeleri uygulanacak sistem kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. Yani evinizde normal koşullarda kullanmakta olduğunuz çamaşır makinenizin ya da bulaşık makinenizin internet bağlantı özelliği varsa mobil cihazlardan her yerde kontrol edebilme imkanına sahip olunmasını sağlıyor. Bu sayede gündelik ev işlerinde önemli bir pratik ve zaman tasarrufu kazanımı sağlanabilmektedir. Kablosuz akıllı ev sistemleri ile akıllı cihazların entegrasyonu pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Android ve iOS mobil işletim sistemine sahip olan akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarlara indirilen merkezi bir otomasyon uygulaması ya da her cihaza özel uygulama ile cihazdan yönetiminin gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır. Bu nedenle de günümüzde üretilen kablosuz akıllı ev sistemleri fiyatları önemli fiyat farklılıklarına sahip olmaktadır. Akıllı ev sistemleri fiyatları belirlenirken, sistemde kullanılan cihaz ve ürünler doğrudan etkilerde bulunmaktadır. Çünkü günümüzde yaşam alanlarında kullanılan cihazlardan, yaşam alanlarındaki kullanım ihtiyaçlarına göre akıllı ev sistemlerinin uygulamaları farklı altyapılarda ve kapsamlarda gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle de günümüzde akıllı ev sistemi fiyatı önemli fiyat farklılıklarına sahip olabilmektedir. Akıllı ev sistemi fiyatları ile ilgili olarak bilgi almak ve en doğru şekilde maliyet hesabını oluşturabilmek için mutlaka istenen kriterlerdeki akıllı ev sistemlerinin teknik özelliklerine göre hareket edilmelidir. Bu şekilde evinizde hem konfor standartlarını yükseltecek hem de dinamik bir güvenlik sağlayacak akıllı ev sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri ile Evinizi Koruyun

Akıllı Ev Sistemleri ile Evinizi Koruyun

Gelişmiş teknolojiye sahip olan akıllı priz, akıllı anahtar, akıllı aydınlatma gibi sistemler sayesinde akıllı cep telefonu veya tablet bilgisayarınızdan takip ve yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemlerde anlık durum takibini 7/24 kesintisiz olarak uygulama üzerinden yaparken, herhangi bir işlem müdahalesi içinde yine mobil cihazınızda sadece tek bir tuşa basmanız yeterli olmaktadır. Bu şekilde istediğiniz şekilde düzenlemeleri yerine getirebilirsiniz. Bu şekilde akıllı ev sistemi özellikleri ile hayatınızda önemli bir kolaylık ve yanı sıra yüksek standartlarda güvenlik kriterlerini dinamik bir şekilde oluşturabilirsiniz. Sensör fonksiyonu bulunan cihazlar ile yangın veya doğalgaz kaçağı gibi risklere karşı da etkin bir şekilde yaşam alanlarının takibini nerede olursanız olun, kolay bir şekilde yapabilme şansınız bulunmaktadır. Her yaşam alanının veya ofisin kendisine has mimari özellikleri, kullanım ihtiyaçları ve talepleri mevcuttur. Bu yüzden de akıllı ev sistemlerinin uygulamalarında standart bir prosedür uygulanabilmesi mümkün olmaz. Bu yüzden de günümüzde firmalar tarafından kullanıcıların talep, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda akıllı ev sistemlerindeki uygulamalar için planlamalar gerçekleştirilmektedir. Söz konusu kriterler ve faktörler dolayısı ile de günümüz modern teknolojilerinin yaşam alanları ve ofisler için sağlamış olduğu avantajlardan faydalanmaya karar vermişseniz sizin için en iyi yanıtları sunacak ve ihtiyaçlarınıza yanıt verecek akıllı ev otomasyonuna istinaden profesyonellerde akıllı ev sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde evinizde ya da ofisinizde uygulanacak akıllı ev sistemlerinin tam olarak ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize yanıt verecek şekilde dizayn edilmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle akıllı ev sistemleri nasıl çalışır ve avantajları konusunda bilgi sahibi olmanız durumunda ihtiyaçlarınız için en etkili şekilde yanıt verecek olan sistemin kurulumunun gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte günümüzde oldukça popüler hale gelen ve dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de son derece yoğun şekilde kullanılmaya başlanan akıllı ev sistemleri tavsiye ve önerileri de en iyi kullanımı sunacak olan sistemi belirleyebilmenize yardımcı olur. Akıllı ev güvenlik sistemleri ile evinizin yangın, su taşkını, hırsızlık ve diğer tüm risklere karşı her an gözetim altında tutulmasını ve gerekli anda müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Somfy (32)
AUDIO (370)
Rovline (1)
Siemens (475)
DELTA (271)
Omron (241)
Ack (148)
Schneider (106)
Delta (50)
Panasonic (48)
Amazon (38)
Danfoss (32)
Xiaomi (28)
Reqatech (27)
Yale (22)
Bilicra (20)
S-Link (17)
Philips (16)
Power (12)
Entes (11)
Teknim (11)
Legrand (10)
Meanwell (10)
Orvibo (10)
Google (7)
Nade (3)
ÇH-Tech (3)
Makel (2)
Multitek (2)
Rain Bird (2)
Zipato (2)
Alarko (1)
BAAB (1)
Demirbağ (1)
Ecovent (1)
Fonri (1)
General (1)
Kayı (1)
Made (1)
OMARGE (1)
Samsung (1)
Skylink (1)
Trotec (1)
evasis (1)
(4282)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(398)
ve üzeri (469)
ve üzeri (477)
ve üzeri (480)
ve üzeri (489)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL