Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı cihaz ve teknoloji kullanımının giderek arttığı günümüzdeki akıllı ev sistemleri de yaygınlaşan bir akıllı ev çözümü haline gelmiş durumda. Akıllı uzaktan kumandalardan evdeki ısıtma aletlerinin kontrolünün sağlayan panellere kadar, büyük küçük pek çok farklı akıllı bina teknolojileri ile karşılaşmak mümkün. Kablosuz ve dokunmatik teknolojileri ile bina otomasyon sistemleri bir yandan güvenlik, diğer yandan konfor ve fonksiyonellik vaat ediyor. Eğer siz de evinizi modernize etmek ve onu "akıllı" hale getirmek isterseniz, burada beğeninize sunulan akıllı ev sistemleri çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri Nelerdir?

Akıllı Ev Sistemleri Nelerdir?

Akıllı ev sistemleri ya da akıllı ev otomasyonu olarak bilinen bu sistemler, en başta evdeki aydınlatma ve ısıtma gibi aletlerin uzaktan izlenmesini ve kontrol edilmesini sağlayan cihazlar bütünü şeklinde tanımlanabilir. Bir evin sahip olduğu akıllı ev teknolojisi ya da ev otomasyonu, ev içerisinde bu teknolojiye uyum sağlamaya hazır cihazların otomatik hale getirilmesi ile çalışmaya başlar. Akıllı ev sistemlerinin aktif olarak fonksiyon gösterebilmesi için kullanıcının akıllı telefonuna ya da tabletine entegre edilmesi gerekir; zira pek çok akıllı ev sistemi bu akıllı cihazlar üzerinden kontrol edilmektedir. Başka bir deyişle evinize kuracağınız akıllı ev sisteminin kontrol merkezi, cep telefonunuz ya da tabletiniz olacaktır.

Akıllı Ev Sistemleri Nasıl Çalışır, Nasıl Kontrol Edilir?

Akıllı Ev Sistemleri Nasıl Çalışır, Nasıl Kontrol Edilir?

Sistemin çalışma prensibinde kontrol edilmesi istenen cihaz ile kontrolü sağlayacak olan sistem arasında ortak bir ağ bağlantısı kurabilmek yatar. Aynı ağdan beslenen ve birbirini tanıyan cihazlar, bu sayede uzaktan kontrol panelinizde görünür olacak ve panel üzerinden verdiğiniz komutlara tepki verecektir. Akıllı ev sistemleri ile ev içerisindeki aydınlatma, ısıtma, soğutma, kapı ve pencere sistemlerinin tamamını kontrol altına almak ve uzaktan opere etmek mümkündür. Akıllı ev sistemi kurduğunuz evinizde güvenlik amacıyla alarm sistemleri kurabilir, dilediğiniz kapıların ya da pencere jaluzilerinin açılıp kapanmasını sağlayabilir ya da klimanızı siz eve gelmeden çalıştırabilirsiniz. Akıllı ev sistemleri yalnızca modernize edilmiş evleri değil, aynı zamanda kişilerin gündelik hayatını kolaylaştıran ve pratikleştiren akıllı çözümleri beraberinde getiriyor. Akıllı ev sistemi özellikleri arasında zaman ayarlı olması, kontrol eden kişi tarafından sağlayan tetikleyicilere doğrudan tepki vermesi ve bunları yaparken ev sahibine kullanışlı çözümler sunması yer almaktadır.

Akıllı Ev Sistemleri Fiyatları Ne Civardadır?

Akıllı Ev Sistemleri Fiyatları Ne Civardadır?

Akıllı ev otomasyon teknolojilerinin yaygınlaşması ile birlikte piyasada yer alan akıllı ev sistemleri markaları da giderek çoğalmaktadır. En iyi akıllı ev sistemlerini bulabileceğiniz kategorimizde farklı ihtiyaçlara ve farklı ev yapılarına uygun akıllı ev teknolojileri sizleri bekliyor. Söz konusu akıllı ev sistemleri maliyeti olduğu zaman ise farklı fiyat aralıkları ile karşılaşmanız olasıdır. Örneğin kablosuz akıllı ev sistemleri fiyatları, kablolu olan cihazlara oranla bir miktar daha yüksek olabilir. En çok tercih edilen akıllı ev sistemleri arasında duvar tipi akıllı dokunmatik ışık anahtarları, sıcaklık izleme aparatları, sıcaklık sensörleri ve akıllı prizler yer almaktadır. Bu cihazları evinizde aktif hale getirebilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz röle kartları ve ağ bağlantı köprüleri gibi ürünleri de yine buradan temin etmeniz mümkün. Tüm akıllı ev sistemleri fiyatlarını incelemek ve hayatınızı kolaylaştıracak bir teknolojiyi satın almak için doğru adrestesiniz. Akıllı ev sistemlerinde ihtiyacınız olabilecek tüm modül ve parçalar ise Akıllı Ev Modülleri kategorisinde sizleri bekliyor.

Akıllı Ev Sistemleri

için 514 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (1)
3M (84)
414 (2)
Almera (1)
AUDIO (2)
BERLİN (1)
DAB (1)
Daewoo (1)
(116)
(75)
Ednet (2)
Element (1)
Entes (3)
FAWORİ (1)
hlite (2)
Kale (1)
Kapsan (1)
Makel (1)
Marelli (1)
Mutlusan (2)
Omron (1)
Philips (34)
Power (1)
PRESTIGE (1)
Schneider (1)
Siemens (1)
Skylink (5)
Somfy (5)
Standart (1)
Starfon (1)
T-Plast (1)
Trotec (1)
Ultima (1)
UNI-T (1)
Universal (8)
Uydu (1)
Weller (1)
Yale (7)
Zipato (18)
ZYIA (1)
Çetin (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(44)
ve üzeri (55)
ve üzeri (57)
ve üzeri (57)
ve üzeri (59)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL