Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

GNC
Yat
Kef
Alp
3M
Ego
Mtd
Jms
Yy
M.O
Hb
Knc
Mit
Abm
Sgs
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Basınç

Başka bir kelime deneyin

Güç (HP)

Başka bir kelime deneyin

Silindir Hacmi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Motor Tipi

Başka bir kelime deneyin

Depo Hacmi

Başka bir kelime deneyin

Vites

Çalıştırma Sistemi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bahçe Makineleri

için 35,168 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bosch ARM 32 Çim Biçme Makinesi - 0600885B03

  (717)
  30 günün en düşük fiyatı!
  3.230 TL 3.211 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Bahçe Makineleri

Başta çim biçme makinesi ürünleri olmak üzere bahçe makineleri, bahçe işi ile profesyonel veya hobi olarak uğraşan herkesin büyük bir zevkle deneyimlediği teknolojiler olmaktadır. Son derece, estetik, bakımlı ve düzenli bir bahçeniz olabilmesi için bu ürün modelleri oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Ayrıca bahçenizde yer alan bitkilerinizin ve çiçeklerinizin sağlıklarını koruyabilmeniz, gelişimlerini destekleyebilmeniz için de sulama sistemlerinden bahçe ilaçlama makinesi gibi ürün tasarımlarına kadar pek çok farklı fonksiyonda kullanım elde edebileceğiniz birbirinden nitelikli ürünleri de sayfamız üzerinden rahatlıkla bulabileceksiniz. Genel itibariyle hobi amaçlı da sıklıkla tercih gören ve eşsiz çalışma performansları sergileyen çeşitli makineler arasında tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak bir ürün modelini saptamakta hiç de zorlanmayacaksınız. Sayfamızı incelemek suretiyle bütün bu söz konusu ürün çeşitlerini detayları ile beraber görebileceksiniz. Daha önce belki de hiç duymadığınız ama sizlere oldukça etkili faydalar kazandırabilecek bir ürün modelini de bu sayede tanıyabilecek, hemen bir tane edinmek isteyebileceksiniz. Teknolojinin sürekli gelişmesi ve sürekli yaşama pratiklik katması ile önceden zahmet verici gelen birçok bahçe işleri, artık oldukça pratik ve eğlenceli bir süreç haline gelmiş durumdadır. Sizler de bu makine ve cihazları kullanmak suretiyle bahçelerinizi hiç olmadığı kadar düzenli, tertipli ve bakımlı bir hale sokabileceksiniz. Bu bahçe makineleri sizlere ayrı bir çalışma disiplini kazandıracak olup yaşamınızı kısa sürede olumlu yönde etkilemeye de başlayacaktır. Kesici veya biçici görev gören birçok ürün modelinin her biri de farklı çalışma fonksiyonlarında sizlere sunulmakta olup bu tasarımlar arasından en kolay şekilde kullanım elde edebileceğiniz bir yapıdakini zahmetsizce bulabileceksiniz. Ürünlerin her biri hakkındaki çalışma şekilleri, nasıl kullanım elde edilebileceği ve kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi hususları kılavuzlarından kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ergonomik Kullanım İmkanı Sunan Ağaç Testeresi

Ergonomik Kullanım İmkanı Sunan Bahçe Makineleri

Eğer bir bahçeniz mevcut ise bu bahçedeki ağaçların düzenli olarak budanmaları; hastalanan ve kuruyan dallarının kesilmesi sağlıklı gelişimleri için büyük bir öneme sahiptir. Ayrıca tamamıyla ölmüş olan bir ağacın ya da bitkinin kökünden tamamıyla sökülmesi, kesilmesi doğru bir uygulama olacaktır. Bütün bu faaliyetleriniz doğrultusunda sizlere eşsiz faydalar sunacak olan testere tasarımları arasında ise, başlıca; şarjlı testere, spiral testere ve benzinli ağaç testeresi gibi çeşitli ürün modelleri bulunabilmektedir. Dal budama ürünleri ayrıca elektrikli ve akülü olmak üzere farklı çalışma fonksiyonları barındıran çeşitlere de sahip olmaktadır. Ağaç kesme veya dal kesme işlemlerinin her biri için bu güçlü tasarımlardan birini kullanmak gerekmektedir. Sizlere ağaç kesme ve budama faaliyetlerinde eşsiz pratiklik sunacak olan sayfamızdaki başlıca ürün tasarımlarından bahsetmek gerekirse, öncelikle genel adı spiral ağaç testeresi olan ağaç kesici modelleri ele alınabilir. Bu ürün çeşitleri pek çok farklı niteliklerde bulunabilmekte olup her bir tasarımı da kesme faaliyetlerinde oldukça sık tercih edilen teçhizatlar olmaktadır. Pek çok farklı ağaç kesme ürün modeli içerisinde herkes için uygun kullanımda, kullanıcısına son derece pratik süreçler deneyimletecek çeşitli yapılarda testereler bulunabilmektedir. Bu tasarımları elektrikli veya benzinli olarak elde edebilmek mümkündür. Ayrıca bir diğer farklı çeşit olarak da şarjlı ağaç testeresi modellerinden söz edilebilir. Her bir ürün grubu içerisinde de kullanıcısının rahat bir kullanım deneyimi elde edebileceği niteliklerde özellikler yer almaktadır. Öncelikle bütün bu tasarımların ergonomik tutma aparatları ve rahat kavranabilir yapılarının olduğu söylenebilir. Bu sayede güvenle kullanım imkânı sağlanabilmektedir. Testerelerin kesici uzunlukları her ürün grubu için farklı boyutlarda bulunabilmektedir. Bu sayede keseceğiniz ağaçların gövde yapılarına veya dallarına göre bir kararda bulunabileceksiniz. Hiçbir surette el yormayan niteliklerde imal edilen bu ürün modelleri Kuvvetli motor yapılarıyla da kas gücünü en az kullanmanız suretiyle işlem görebilmenizi sağlayacaktır. Yorgunluk hissi yaşamadan kısa sürede birçok işinizi bu ürünler sayesinde tamamlayabilmeniz mümkündür. Eğer sadece dal budama faaliyetleri için bir ürün modeli arıyorsanız, uzun veya kısa saplı olmak üzere daha küçük yapılı bir testere modelini tercihte de bulunabileceksiniz. Dallarını keseceğiniz ağaçların uzunluğuna göre bu ürünler arasından bir karar verebilirsiniz. Bahçelerinizde bu ürün tasarımlarını deneyimlemekten çok memnun kalacaksınızdır. Farklı kuvvet, farklı hacim ve kapasitelerde elde edeceğiniz bu ürünler ile uzun ömürlü bir kullanım da elde edebileceğinizi bilmeniz gerekir.

Çeşitli Bahçe Makine Modelleri

Çeşitli Bahçe Makine Modelleri

Çim biçme makineleri farklı kullanım alanlarına göre farklı tasarımlarda elde edilebilir yapılarda üretilen, bahçe işlerinin en gözde ürünleri arasında yer alan tasarımlar olmaktadır. Bu ürünler başlıca düz alan için çim biçme ürünleri ile köşe kısımlar için çim biçme cihazları olarak ikiye ayrılabilir. Bu ürünler arasından öncelikle çim biçme makinesi misinalı ürün modellerinden söz etmek gerekirse, bu tasarımlar sırtlık adı ile de bilinmektedir. Sırtlıklar daha çok köşe alanları temizlemek suretiyle kullanım elde edilen çim biçme makineleri olmaktadır. Yerden sürmeli büyük modellerin yanı sıra, daha çok elde taşınan uzun bir sapı olan ve ağız kısmına kesici görevi görmesi için misina takılan ürün çeşitleri olmaktalardır. Bu tasarımlar sayesinde bahçenizde bordür taşı kenarları veya büyük çim biçme makinenizin giremeyeceği dar alanlar gibi yerlerdeki çimlerin biçilmesi sağlanmaktadır. Bazı eski modellerde sırta takılan çantası da bulunmakta olup, bu çanta kısmında motoru yer almaktadır. Ürün modellerinde motor kısmı ise önde, el tutma alanının hemen yanında yer almaktadır. Fonksiyonel bir kullanım imkânı tanıyan bu estetik, modern ürünlerin el tutma ve kavrama aparatları da son derece ergonomik yapılarda olmaktadır. Bu sayede bilekleriniz uzun süre kullanımlarınız da dahi ağrımamaktadır. Bu ürün modellerini zevkinize veya kullanım kolaylığı elde edebileceğiniz şekle göre çift tutamaklı veya tek tutamaklı olarak tercih edebilmeniz mümkün olmaktadır. Gelişmiş motor güçleri sayesinde çim biçme faaliyetleriniz hiç olmadığı kadar pratik ve hızlı bir süreç olacaktır. Ayrıca ayarlanabilir sap özellikleri bulunan ürün çeşitleri ile boyunuza uygun ayarlamalar yapabilecek olup, bu sayede konforlu bir kullanım olanağı da sağlayabileceksiniz. Düz alan için çim biçme makineleri arasında ise çim biçme makinesi elektrikli modelleri sizlere keyifli deneyimler sunacak olan tasarımların başında gelmektedir. Farklı renklerde ve farklı markaların üretimleri ile beğeninize sunulan bu tasarımlar arasından zevkinize en uygun olan modeli seçmekte hiç zorlanmayacaksınız. Başlıca koyu mavi, turkuaz mavisi, koyu yeşili fıstık yeşili, kırmızı, turuncu, sarı ve beyaz renklerde elde edebileceğiniz bu modeller, yerde sürümek suretiyle kullanım sağladığınız, ergonomik tutma alanı bulunan estetik yapılarda tekerlekli ürün modelleri olmaktadır. Kolaylıkla itip çekebileceğiniz hafif bir yapıları bulunan bu ürün çeşitlerinin altında sağlam bıçakları yer almakta olup bu bıçakları ile etkili bir şekilde biçme işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca son derece güvenilir yapıları bulunmakta olduğundan herhangi bir kazanın meydana gelmesinin söz konusu olmadığını bilmeniz gerekir.

Kullanışlı Modelleri ile Bahçe Makineleri

Kullanışlı Modelleri ile Bahçe Makineleri

Bahçe fıskiyeleri son derece basit bir çalışma mekanizmasına sahip olsa da oldukça etkili bir fonksiyona sahip ürün tasarımları olmaktalardır. Her şeyden önce bahçe fıskiye modelleri ile sağlayacağınız en önemli kazanım, su tasarrufu olacaktır. Gereksiz ve fazla sulama olasılıklarının önüne fıskiye modelleri ile rahatlıkla geçilebilmektedir. Fazla sulama söz konusu olmadığından da toprağın ve bitkilerden optimum bir şekilde verim elde etmek mümkündür. Ayrıca hobi amaçlı sulamak o saatler için kimsenin tercih edeceği biz zaman da olmayacaktır. Bu kapsamda sulama sistemleri ile eşsiz bir fayda elde etmeniz mümkündür. Fıskiyeler bu sulama sistemleri için çok önemli birer tamamlayıcı ürünler olmaktadır. Fıskiye tasarımları arasında otomatik olarak açıldığında yerden çıkan ürün modelleri, çeşitli kırılma olasılıklarına karşı da etkili ve güvenilir ürün çeşitleri olarak bulunmaktadır. Bu tarz otomatik yükselen ürün tasarımları kullanıcısına eşsiz kolaylıklar sağlamakla beraber uzun ömürlü fayda görme imkanı da tanımaktadır. Kolaylıkla hasar almaz ve yıpranmaz bir tasarımının bulunması sebebiyle gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek ürün modellerinden biri olmaktadır. Düz fıskiye ağızlı modellerin yanı sıra, üzerinde otomatik bir aparatı bulunan ve fıskiye ağzından çıkan suya çarpması suretiyle suyu alana dağıtan tarz fonksiyona sahip tasarımlar da yer alan etkili ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu tarz ürünler de en az diğer fıskiye modelleri kadar etkili bir işlev gören ürünler olmaktadır. Ayrıca estetik görünümüyle de bahçenizde ayrı bir renk oluşturacaklarından emin olabilirsiniz. Yapısal olarak son derece sağlam bir ürün tasarımı olan bu modeller de en az yere gömülen tarz ürünler kadar uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunan üretimler olmaktadır. Bu tür bahçe fıskiyesi ürün grubunun yanı sıra ayrıca hortuma takılan fıskiye ağız yapılı manuel sulama yöntemi sunan ürün modelleri de sizlere son derece keyifli kullanım olanakları sağlayacak olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Bu fıskiye aparatı tasarımların papatya formu gibi yapılarda, eğlenceli içeriklerde elde edebilmeniz de mümkün olmaktadır. Bu ürünler ile hem suyu tasarruflu bir şekilde kullanabileceksiniz hem de sulama faaliyetini bizzat yapmak ile bahçe işi hobinizin tadını çıkarabileceksiniz.

Pratik Kullanımları ile Bahçe Makineleri

Pratik Kullanımları ile Bahçe Makineleri

Hayvan yetiştiriciliği işlerinde, özellikle de büyük veya küçükbaş gibi çeşitli hayvanlarınız bulunmaktaysa bakımları oldukça zor olmasının yanı sıra süt sağma gibi işlemler de oldukça kuvvet isteyen yorucu faaliyetlerdir. Ancak bu alanda üretilen çeşitli modern teknolojiler sayesinde çiftçilik ve hayvancılık eskiye nazaran çok daha pratik bir süreç olmaktadır. Bu kolaylaştırıcı teknolojilere örnek olarak kategorimizde mevcut olan ineğin sütünü hızlı bir şekilde sağmaya yarayan bahçe makineleri gösterilebilir. Bu sağmaya yarayan makineler, sizlere hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlayacak ürünler olmaktadır. Süt sağma makinesi adı ile rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünler, hiçbir surette hayvanların memelerine ya da meme iç dokularına zarar vermemektedir. Bu teknolojiler sizlere en hijyenik şekilde süt sağma deneyimi sunan ürün tasarımları olmaktadır. Bu sağma makinelerini ister elektrikli isterseniz de benzinli çalışır fonksiyonda elde edebilmeniz de mümkündür. Bu ürünlerin yanı sıra hayvan yetiştiriciliğinde eşsiz kazanımlar elde etmenize olanak sağlayacak bir diğer ürün modeli olarak ise haşere kovucu cihazlar gösterilebilir. Bu cihazlar sadece çeşitli böcek ve benzeri canlıları değil, fare gibi kemirgenleri de hayvanlarınızın uzağında tutmaya yarayacaktır. Ayrıca hayvanlarınızın yanı sıra fare ve haşereleri çeşitli bitki ve ürünlerinizden de uzak tutmak istediğinizde bu cihazları gönül rahatlığıyla deneyimleyebileceğinizi bilmeniz gerekir. Bu kovucu cihazların yılanları da uzaklaştırdığını bilmeniz gerekir. Bu kapsamda sizlere benzersiz bir fayda sağlayacakları rahatlıkla söylenebilir. Haşereler için son derece etkili yöntemlerden bir diğeri ise oldukça klasik ama büyük avantajlar sunan ilaçlama makineleri olmaktadır. Bu makineler ile bahçenizde yer alan ağaçlara ve bitkilere sıvı gübre sıkabilmek maksadıyla da fayda görebilmeniz mümkündür. Bu ürün modellerini sayfamız üzerinden şarjlı özellikte veya benzinli çalışır nitelikte elde edebileceksiniz. Özellikle elektrikli bahçe ilaçlama makinaları rahat ve temiz bir kullanım elde edebilmeniz açısından tercih edebileceğiniz kullanışlı tasarımlar olmaktadır. Bahçenizi sadece çeşitli böceklerden korumak değil, kirli görüntüden de arındırmayı arzu ediyorsanız, bu kapsamda sizlere son derece etkili bir fayda sunacak olan bir diğer ürün de yüksek basınçlı yıkama olanağı sunan makineler olmaktadır. Bu ürün modelleri ile sadece bahçelerinizi değil, arabalarınızı bile kolaylıkla temizleyebilmeniz söz konusudur. Bahçe veya çiftlik bakımı üzerine daha pek çok ürün çeşidini inceleyebilecek olup, ihtiyacınıza yönelik çalışma performansı gösteren nitelikli bir ürünü zahmetsizce tercihte bulunabileceksiniz. Başta bahçe ilaçlama makinaları fiyatları olmak üzere bütün bu ürün çeşitlerinin maliyetleri markadan markaya değişkenlik gösterebilmekte olup, üretimini yapan her bir markanın da alanında kendini ispat etmiş güvenilir firmalar oldukları söylenebilir.

Bahçe Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

Bahçe Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

Bahçelerinizin sulanma faaliyetleri için bahçe hidroforları son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu ürünler, bahçelerinizin ihtiyaç duymakta olduğu suyun yetersiz olması durumunda devreye girmekte olup, sizlere kolaylıkla su sağlayan sistemler olmaktadır. Bu ürün modellerinin en önemli gereksinimi bitki ve ağaçlarınızın düzenli olarak sulanmasında etkili faydalar kazandırmasıdır. Eğer bahçenizde bir ekin işlemi yapmayı arzu ediyorsanız, bu faaliyet için toprağınızın ne kadar uygun bir zemin oluşturduğunu da toprak burgusu adı verilen cihazlar ile kontrol edebilirsiniz. Bu sayede toprağınızı daha iyi tanıyabilecek olup, hangi bitkiler açısından ideal bir yapıya sahip olduklarını rahatlıkla anlayabileceksiniz. Daha çeşitli birçok fayda elde edebileceğiniz ürün tasarımlarını kategorimizden pratik bir şekilde inceleyip, tam olarak gereksiniminizin ne olduğuna dair bu şekilde bir karar verebilirsiniz. Genel itibariyle hobi amaçlı da sık bir şekilde tercih gören bütün bu makine modelleri arasında son derece popüler olan bir tanesi de yapmak üfleme makineleri olmaktadır. Bu makineler ile bahçenizde yer alan her çeşit kalıntıyı kolaylıkla tek bir yerde toplayabileceksiniz. Bu ürünlerin yanı sıra çim havalandırma makineleri de benzer nitelikte bir çalışma fonksiyonu gösterebilmekte olup bu ürünler sayesinde çimlerinizin havalanmasını ve beslenmesini de kolaylaştırmış olacaksınızdır. Bütün bu ürün çeşitlerini de oldukça uygun maliyetlerde kolaylıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Birbirine benzer nitelikte olan farklı markaların ürünleri olarak beğeninize sunulan ürünler arasından sizlerin bütçesine hitap edecek bir ürün modelini bulmakta hiç zorluk çekmeyeceksinizdir. Bu durum, söz konusu markanın ürünlerine daha çok rağbet olmasına sebebiyet vermekte olup dolayısıyla da maliyetlerinde farklılık gözlemlenebilmektedir. Farklı modellerdeki çim biçme makineleri, testere ürünleri ve çeşitli niteliklerdeki her bir bahçe fıskiyesi fiyatları bakımından oldukça geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan herhangi bir bahçe bakım ürününü farklı maliyetlerde zahmetsizce elde edebileceğinizden şüpheniz olmayacaktır. Eğer sizler de bu birbirinden nitelikli yapılardaki eşsiz faydalar sunan bahçe bakım makine ve cihazlarından bir veya birer tane edinmek isterseniz, sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir ve size en uygun tasarımları seçmeye başlayabilirsiniz.