Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

İş Sağlığı ve Güvenliği

için 59.807 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

İş Sağlığı ve Güvenliği Ürünleri

İş sağlığı ve güvenliği kendi bünyesinde pek çok ürün modelini barındırmaktadır. Bu durumun başlıca sağlayıcı etken maddesi, iş alanlarının gereksinimlerinin ve önlem modellerinin birbirinden farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle her iş alanı özelinde iş sağlığı ve güvenliği ekipmanları satın alınmalıdır. Bu sayede her iş alanında ayrı ayrı olarak gerekli önlemler kolay bir şekilde sağlanacak ve güvenlik üst bir noktaya taşınacaktır. Uyarı ikaz ürünleri, vücut koruyucular, iş eldiveni, yüz/ göz ve baş koruyucular, ayak koruyucular, trafik güvenliği, solunum koruyucular, yangın güvenliği, işitme koruyucular, yüksekte çalışma ekipmanları, yağ ve kimyasal emiciler gibi pek çok malzemeyi bünyesinde barındırarak hayatın her alanına önlemi ve de konforu yaymaktadır. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği önemi oldukça fazladır. Gerekli önlemlerin tamamının oldukça basit bir şekilde karşılanmasını sağlayarak pek çok kişinin iş hayatını daha rahat bir hale dönüştürmektedir. Mevcut ortamı işin yapısına uygun bir hale dönüştürmek noktasında da katkısı oldukça fazla olan alanlardan biridir. Dolayısıyla her işletmenin ve de yöneticinin kendi alanı çerçevesinde iş sağlığı ve güvenliği ilkelerini uygulama yükümlülüğü bulunmaktadır. Yasalar da bu konuda oldukça sıkı bir şekilde denetlemekte ve uygulanmaması halinde çeşitli yaptırımlar uygulamaktadır. İş sağlığı ve güvenliği şantiye dahil olmak üzere pek çok alanda ilk olarak göz önünde bulundurulması gereken noktalardan biridir. Bu sayede her çalışan özelinde gerekli önlemler alınmış olmaktadır. Bununla beraber iş sağlığı ve güvenliği ekipmanlarının duyu sağlığına da etkisi oldukça fazladır. Örneğin işitme koruyucu ürünler sayesinde gürültünün yüksek olduğu alanlarda çalışmak imkansız bir durum olmaktan çıkmaktadır. Bu sayede ses seviyesi fark etmeksizin bireyler her ortamda faaliyet sürdürebilmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Malzemeleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Malzemeleri

İş sağlığı ve güvenliği ekipmanları farklı amaca hizmet eden pek çok ürünün toplamından oluşmaktadır. Kullanımı ile beraber iş sağlığı ve güvenliği önlemleri tamamıyla kolay bir şekilde sağlanmaktadır. İş eldiveni ile normal şartlarda elin derisine ve de yapısına zarar verebilecek nitelikteki işler oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bireyin el hareketlerini sınırlandırmayacak nitelikte üretilmesi sayesinde çalışma süresi içerisinde konfor da sağlamaktadır. Bununla beraber iş sağlığı ve güvenliği kıyafetleri kullanımı da zorunluluk arz eden bir niteliktedir. Çünkü iş alanına uygun giyilen kıyafetler hem önlem açısından hem de daha rahat çalışma durumu için büyük önem arz etmektedir. Bununla beraber yüksekte çalışma ekipmanları ve benzeri ürünler de oldukça önemlidir. Bireyin yükseltisi fazla olan alanlarda çalışmasını büyük ölçüde konforlu bir hale dönüştüren niteliği itibariyle güvenlik önlemlerinin başlıca olanlarından biri haline dönüşmektedir. İş sağlığı ve güvenliği malzemeleri ile tam donanımlı bir şekilde çalışan kişinin meslekten kaynaklı olarak herhangi bir risk faktörüne maruz kalması imkansız bir durum haline gelmektedir. Böylelikle bireyin iş doyumu ile beraber hayat kalitesi de artmaktadır. Ergonomiye uygun bir çalışma ortamının oluşması için de iş sağlığı ve güvenliği önlemleri şarttır. Dolayısıyla herhangi bir ekipman dahi eksik olmayacak şekilde kullanılmalıdır. Bu sayede bireyler yapmakta oldukları işi daha güvenli ve verimli ele alabilmektedir. Bu nedenle atlanılmaması ve ihmal edilmemesi gereken konulardan biridir. İhtiyacınıza göre sayfamızdan yapı market ve bahçe ürünlerine göz atabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği ile İş Hayatının Her Alanında Konfor

İş Sağlığı ve Güvenliği ile İş Hayatının Her Alanında Konfor

İş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin endüstri, orman ve de inşaat olmak üzere pek çok iş alanında kullanılmaktadır. Bu sayede birbirinden farklı pek çok alanda konfor ve de rahatlık sağlanmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği çalışma alanları oldukça fazla bir hacme sahiptir. Dolayısıyla inceliği ve de dikkat edilmesi gereken unsurların fazla olduğu bir alandır. Bu nedenle faaliyet gösterilen alan fark etmeksizin her iş alanında eşdeğer bir değere sahiptir. Yüz, göz ve baş koruyucular bu duruma en verimli örneklerden biridir. Baş kısmına gelebilecek sert cisimlere karşı üstün bir koruma sağlayarak çeşitli pek çok riski bertaraf etmektedir. Bununla beraber göz koruyucu gözlük ve de maskeler de duyuların mevcut zamanda yapılan işten en az bir biçimde etkilenmesine vesile olmaktadır. Bu sayede uzun saatler çalışılınca dahi herhangi bir sorun ile karşılaşılmamaktadır. Beraberinde işitme koruyucular da aynı işlevi sergilemektedir. Gürültünün fazla olduğu ortamlarda hissedilen desibel seviyesinde düşüşe vesile olarak işlerin en ideal şekilde yapılmasına olanak oluşturmaktadır. Her iş güvenliği ve sağlığı teknikeri elemanının bu konular hakkında bilgi sahibi olması şart bir durumdur. Bu sayede çalışanların yönlendirilmesi daha işlevsel bir şekilde yapılabilmektedir. İş hayatı dışında da ürünlerin kullanılabileceği pek çok ortam bulunmaktadır. Örneğin yangın güvenliği kapsamındaki ürünler kafe, restoran, ev ve benzeri pek çok alanda bulunmalıdır. Bu sayede olası yangın çıkması durumunda gerekli önlemler alınmış olmaktadır. Bu durum vesilesiyle maddi zararlar minimum bir seviyede olmaktadır. Özellikle yangın battaniyesi ve benzeri iş sağlığı ve güvenliği aksesuarları yangını engellemede birincil bir etkiye sahiptir. Alevlerin üzerine serilen bir yangın battaniyesi ile yangın başladığı gibi sonlandırılmaktadır. Sayfamızda yer alan panel ve radyatör ürünlerini inceleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Aksesuarları Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş Sağlığı ve Güvenliği Aksesuarları Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş sağlığı ve güvenliği aksesuarları iş alanından alanına büyük ölçüde değişkenlik sergilemektedir. Bu nedenle her bireyin kendi iş alanının gereksinimleri hakkında detaylı bilgiye sahip olması gerekmektedir. Bununla beraber iş sağlığı ve güvenliği işaretleri de değişkenlik sergilemektedir. Bu nedenle işaretleri konumlandırma esnasında doğru işaretlerin seçildiğinden de emin olmak gerekmektedir. Tüm bunların beraberinde kalite noktası göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü ideal kalitede olmayan ürünler çeşitli pek çok sağlık sorunun ortaya çıkışına sebebiyet verebilmektedir. Bu noktada iş sağlığı ve güvenliği levhaları ile beraber alınan aksesuarların verimliliği de göz önüne alınmalıdır. Böylelikle hem uzun süre boyunca kullanılabilecek hem de her zaman ilk günkü haliyle durabilecek ürünleri edinmek gerçek bir duruma dönüşmektedir. Bu durumun netleşmesi açısından sayfamızda yer alan ürünlerin kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Böylelikle sizden önce aynı ürünü edinmiş olan bireylerin tecrübesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu durum satın alma sürecini büyük ölçüde bulanıklıktan kurtaracak ve net kararların daha kısa bir zamanda verilmesine vesile olacaktır. Bununla beraber gerekli olan her ekipmanı da edinmek gerekmektedir. Bu nokta yasalar tarafından da büyük bir oranda gözetlenmektedir. Dolayısıyla ergonomi sisteminin pratikleri ile bir iş yürütmeyi düşünen bireylerin iş sağlığı ve güvenliği gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Ayak koruyucular ile oldukça hassas bir yapıya sahip olan ayak bileği ve topuklarınızı koruyabilir ya da işitme koruyucu aksesuarlar ile duyma duyunuzun zarar uğramasının önüne geçebilirsiniz. Kısacası iş sağlığı ve güvenliği ekipmanları, yer ya da düzen değişikliğine gerek kalmadan çalışanların arasında bir uyumun oluşmasına vesile olmaktadır. Siz de eksiğiniz olan iş sağlığı ve güvenliği ekipmanlarını edinerek iş hayatınızı hem konforlu hem de güvenli bir hale dönüştürebilirsiniz. Ek olarak akülü vidalama ürün seçeneklerine de sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Mekap (794)
Uvex (498)
U-Power (100)
YDS (25)
Giasco (39)
Polly Boot (184)
Base (151)
Derby (133)
Botsan (47)
Pars (162)
3M (3212)
İleri Trafik (3086)
Propazar (2008)
Starline (1537)
Beybi (1236)
Mfk (1173)
Delta Plus (1143)
Drager (558)
Essafe (543)
Yds (473)
Gezer (453)
Era (317)
Atg (301)
Şensel (266)
Ege Maske (252)
Baymax (236)
Honeywell (216)
Mapa (193)
Maxsafety (191)
Zeplin (188)
Karam (177)
Eks (174)
Onurteks (145)
414 (142)
Sgs (140)
Junior (137)
Portwest (131)
Demir Safety (129)
Würth (125)
Universal (120)
Vento (117)
Gvs (112)
İşmont (108)
Cerva (98)
Master (97)
Rosimask (96)
Palalı (95)
Lorex (94)
Luna (94)
Medizer (93)
Arısan (89)
Ansell (86)
Bay-El (86)
Swolx (86)
Medop (85)
Musk (85)
Eltos (83)
Üstün (82)
Aky (78)
Beta Force (76)
Mts (76)
ModaCanel (73)
Over Guard (73)
Bbu (69)
Handy (67)
Izrasa (67)
Rockwell (64)
Uniprom (64)
Activehand (63)
Makara (61)
Edelrid (60)
Lame (57)
Mfa (57)
Pollyboot (55)
Polisan (54)
Bmes (52)
Dräger (51)
Vehbi (50)
Veo (49)
Sembol (48)
Selda (46)
Dalgıç (45)
Moda Canel (43)
Gardena (42)
404 (41)
Dekor (41)
Hegi (41)
Asafe (40)
MAPA (40)
Coverguard (39)
Dolphin (38)
Global (38)
Fivestar (37)
Mobiak (37)
Ugr (37)
Fude (36)
Balsan (35)
Bestguard (35)
Napron (33)
Faba (32)
Tm Temsan (32)
Veta (32)
Vızwell (30)
Mpl (29)
Oregon (29)
Uniwest (29)
May Safe (28)
Braun (27)
Foster (27)
Sander (27)
Almesta (26)
BLS (26)
Elpic (26)
Tedex (26)
Du Pont (24)
Gripper (24)
Has-Pet (24)
Kadmec (24)
Foldap (23)
IMsafe (23)
Max Safety (23)
Zagor (23)
MFK (21)
Roney (21)
Hellberg (20)
KKDAVM (20)
Cross (19)
Safetouch (19)
Zimak (19)
Astor (18)
Workforce (18)
Awon (17)
Exena (17)
Tipmod (17)
2AS (16)
Air Active (16)
Ebax (16)
Efxa (16)
Kanay (16)
TEKİN (16)
Tusorb (16)
Hessmask (15)
Milwaukee (15)
Termoteks (15)
Dupont (14)
Newkamp (14)
Dunlop (13)
Kalant (13)
Meridyen (13)
Power Tek (13)
Toe (13)
Akpolly (12)
Demir (12)
Ersa (12)
Robotix (12)
Schmerler (12)
Securex (12)
BBU (11)
Made (11)
Polat (11)
VEHBİ (11)
W+R (11)
Zmn (11)
Asba (10)
BLN (10)
Buriş (10)
Hds (10)
Troy (10)
Euromaag (9)
MFA (9)
Ysf (9)
Çakır (9)
Canbey (8)
Neomask (8)
Tekin (8)
Cofra (7)
Modatıp (7)
Osaka (7)
Pharmea (7)
Sperian (7)
Diadora (6)
Hlite (6)
Safell (6)
Shelter (6)
Trimex (6)
Madaline (5)
Magmaweld (5)
Mutlusan (5)
Tömek (5)
Türksan (5)
Viole (5)
Wert (5)
İsonem (5)
Baytaş (4)
Emes (4)
M2K (4)
Maxge (4)
Singer (4)
proforma (4)
Ack (3)
Arsel (3)
Bitco (3)
Bolle (3)
Bradley (3)
Ceyus (3)
Comadoor (3)
Egebant (3)
Hemko (3)
Kale (3)
Lakeland (3)
Mercan (3)
Power (3)
Powertec (3)
Profall (3)
Sarılar (3)
Stanley (3)
Tecon (3)
VETA (3)
Wogi (3)
İstanbul (3)
Akgül (2)
Alfa (2)
Alpaka (2)
Apaz (2)
Best (2)
Boyut (2)
Brio (2)
Dr. Mia (2)
Dr.Mia (2)
EKS (2)
Earline (2)
Elvex (2)
Ert Plus (2)
Hi-Paş (2)
Juba (2)
Kratos (2)
Mavigard (2)
Overguard (2)
Poblex (2)
Proca (2)
Proforma (2)
Rulopak (2)
SIR (2)
SYSTEM (2)
Startape (2)
Tae (2)
Tegera (2)
maysafe (2)
İkom (2)
00-Çeyiz (1)
3C (1)
ABLOY (1)
Acs (1)
Activex (1)
Adr (1)
Agt (1)
Akşan (1)
Aletra (1)
Anka (1)
Apex (1)
Avec (1)
Bea (1)
Beta (1)
Betex (1)
Bimeks (1)
Blum (1)
Boss Tape (1)
Brk Fresh (1)
Chattel (1)
Class (1)
Cosso (1)
Crow (1)
Crown (1)
Delta (1)
EMS (1)
Elitech (1)
Flora (1)
Forsafe (1)
Gen (1)
HG (1)
HTS (1)
Helios (1)
IMKER (1)
Inter (1)
K.A.H.E. (1)
Kc (1)
Kom (1)
Lemigo (1)
Maflen (1)
Mesan (1)
Meşem (1)
Neta (1)
Nora (1)
Novoice (1)
Osi (1)
PASS (1)
PELSAN (1)
Pass (1)
Pescado (1)
Redboard (1)
Roto (1)
SGS (1)
Sacobel (1)
Seçkin (1)
SkyMask (1)
Spasciani (1)
Std (1)
Tesa (1)
UNI-T (1)
Urban (1)
Vipmask (1)
Wayer (1)
Weicon (1)
Wipe Out (1)
Ziwax (1)
polat (1)
yepar (1)
(27396)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4.795)
ve üzeri (6.578)
ve üzeri (7.098)
ve üzeri (7.275)
ve üzeri (7.543)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL