Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Renk/Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Parlaklık

Başka bir kelime deneyin

Baz

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Boya ve Boya Malzemeleri

için 21,654 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Marshall Su Bazlı Panel Kapı Boyası Beyaz 2,5lt

  (38)
  30 günün en düşük fiyatı!
  650 TL 604,50 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Polisan Elegans Küf Önleyici Extra Beyaz Tavan Boyası 10 KG

  (13)
  30 günün en düşük fiyatı!
  563,20 TL 544 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Çınar Selülozik Tiner 2,5 Lt.

  (28)
  30 günün en düşük fiyatı!
  350 TL 300 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Boya ve Boya Malzemeleri

İç cephe ve dış cephe boyama işlemlerini yerine getirirken kullanabileceğiniz birçok ürünün ve aksesuarın bulunması, çok daha konforlu bir şekilde işlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Boya ve boya malzemeleri aracılığıyla farklı alanlardaki işlemler için en uygun ürünlere rahatça ulaşabilirsiniz. Birçok marka tarafından üretilen boya çeşitleri ve boyama gereçleri, konforlu bir deneyime ulaşmanıza yardımcı olur. Gelişmiş teknoloji ürünü aksesuarların yanı sıra özel olarak üretilen boyalar da en yüksek verimi almanızı kolaylaştırır. Boya ve boya malzemeleri arasındaki ürünler, farklı boyutlara sahip birçok alternatiften meydana gelir. Bu alternatifleri incelerken gereksinimlerinizi göz önünde bulundurmanız, ihtiyaçlarınız için en uygun çözümlere ulaşmanızı kolaylaştırır. Renk tonları bakımından birçok seçeneği içeren dış cephe boya çeşitleri, hayalinizdeki dekorasyonu kısa bir sürede oluşturarak şık bir görünüm yaratmanızı mümkün hale getirir. Hem binanızın dış kısmını hem de bahçe duvarını boyayabileceğiniz ürünlerin bulunması, göze hoş gelen bir tasarım oluşturmanıza imkân tanır. Güneş ışınlarından etkilenmeyen bu ürünler, boya ve boya malzemeleri aracılığıyla erişebileceğiniz çeşitli opsiyonlardan oluşur. Bu opsiyonları incelerken renk uyumuna ve ürün gramajına dikkat etmeniz gerekir. Yağışlardan ve sıcaklık değişimlerinden etkilenmeyen dış cephe boyaları, bulundukları alanı uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde korur. Boya ve boya malzemeleri içinde bulunan çok sayıda ürün, boyama işlemlerini en kısa sürede ve de en etkili şekilde yerine getirmeniz için geliştirilmiştir. Duvar boya renkleri açısından ürün modellerini incelerken evinizdeki diğer renkleri de göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylece boyanın diğer ürünlerle tam uyumlu bir dekorasyon oluşturmasını sağlayıp daha şık bir tasarım elde edebilirsiniz. Boya ve boya malzemeleri arasında su ile inceltilerek kullanılmaya uygun modeller de bulunur. Bu ürünler tercih ederek boya rengini ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Boya renkleri arasındaki farklılıkları gidermek için de inceltme yönteminin sağladığı kolaylıktan yararlanabilirsiniz. Kapaklı şekilde üretilen boya ve boya malzemeleri, ürünleri güvenli bir biçimde muhafaza etmenize yardımcı olur. Serin ve kuru yerlerde muhafaza ederek koruyabileceğiniz boya ve boya malzemeleri, dekorasyon çalışmalarında işlerinizi kolaylaştırır. Pratik bir biçimde açılabilen kapaklarının yanı sıra taşıma saplarının dayanıklı yapısı da bu ürünleri kullanmanızı kolaylaştırır. Yapı market ve bahçe sayfamız arasında bulunan diğer aksesuarları da inceleyerek gereksinimlerinize çözüm sağlayacak ürünlere kısa bir sürede sahip olabilirsiniz.

Boya ve Boya Malzemeleri Hangi Ürünleri İçerir?

Boya ve Boya Malzemeleri Hangi Ürünleri İçerir?

Su bazlı boyaların yanı sıra plastik boyaların da bulunması, evinizin için en uygun ürünlerden yardım almanızı kolaylaştırır. Boya ve boya malzemeleri arasında fırça, rulo, kova gibi aksesuarlar da bulunduğu için işlerinizi güvenli bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Islanmaya karşı dayanıklı şekilde üretilen boya ve boya malzemeleri, farklı ortamlarda kullanabileceğiniz çok sayıda üründen oluşur. Öte yandan darbelere ve esneme sorununa karşı da dayanıklı olan boya ve boya malzemeleri, oluşabilecek deformasyon problemlerine çözüm üretir. İç cephe ve dış cephe boyaları arasında sprey halinde üretilen modeller de yer alır. Sprey boya çeşitleri aracılığıyla pratik bir şekilde çeşitli alanları boyayıp daha şık hale getirebilirsiniz. Öte yandan ahşap ve plastik gibi ürünleri ya da metal eşyaları boyamak için kullanabileceğiniz boyalar da bulunur. Üretim özelliklerini ve kullanım alanlarını inceleyerek boya çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Boya ve boya malzemeleri ile kullanım gerçekleştireceğiniz alanın yüzey özelliklerini dikkate almaya da özen göstermelisiniz. Pürüzlü yüzeylerde çalışma yaparken öncelikle bu yüzeyleri düzleştirmeye dikkat edebilirsiniz. Düzleştirme işlemlerini kısa bir sürede yerine getirmeyi sağlayan zımparalar, pürüzsüz yüzeyler elde etmek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Öte yandan ahşap boya çeşitlerini kullanmadan önce de ilgili yüzeyin zımparalanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece boyanın pürüzsüz bir yüzeye maksimum oranda etki etmesi mümkün hale gelir. Boya ve boya malzemeleri ile farklı işlemleri gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunur. Bu noktalar arasındaki boya oranı detayı, yüzeyin her bir noktasını aynı oranda boyamaya özen göstermenizi gerektirir. Bu detaya dikkat etmeniz sonucunda boyanın dengeli bir şekilde dağılmasını ve renk uyumu oluşmasını sağlayabilirsiniz. Boya ve boya malzemeleri aracılığıyla ev ve bahçe dekorasyonu gibi farklı alanlarda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kullanıcı dostu boya tabancası çeşitleri, boyama işlemlerini hatasız şekilde yerine getirmenizi sağlar. Ergonomik olarak tasarlanan boya tabancaları, kavrama kolaylığı yaratarak kullanım konforu elde etmenize yardımcı olur. Öte yandan kapasiteleri bakımından farklı boya tabancası çeşitlerinin bulunması, ihtiyaçlarınızla uyumlu aksesuarları rahatlıkla seçmenizi sağlar. Püskürtme açısını ve püskürtme mesafesini ayarlayarak dilediğiniz şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda tazyik şiddeti ve yayılma açısı gibi farklı detayları da boya ve boya malzemeleri arasındaki tabancalar yardımıyla kolayca ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcılarının İşlerini Daha Pratik Hale Getiren Boya ve Boya Malzemeleri

Kullanıcılarının İşlerini Daha Pratik Hale Getiren Boya ve Boya Malzemeleri

Son derece pratik bir kullanım deneyimi edinmek isteyen kullanıcılar için üretilen boya ve boya malzemeleri, işlerinizi çok daha kolay hale getirmeyi başarır. Kullanıcı dostu aksesuarlar arasında bulunan boyama bantları, sadece boyamak istediğiniz alan üzerinde çalışmanızı sağlar. Boyanın taşmasını engellemek için ilgili yüzeyin kenar kısımlarına bu bantları yapıştırabilirsiniz. Böylece taşan boyalar bant üzerinde kalır ve boyanmaması gereken yerlerin rengi korunur. Boya ve boya malzemeleri içinde yer alan bantlar, yapıştıkları alandan rahatlıkla sökülebilir. Bu sayede kısa bir sürede bantları ortadan kaldırıp duvarın ilgili yüzeyini eski haline getirebilirsiniz. Hem bantların boyaların fiyatları ekonomik olduğu için bu önemli ürünlere hesaplı koşullarla çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Markalarına bağlı olarak değişen boya fiyatları, bütçe dostu seçimler yapmak isteyen kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Farklı boya türlerinin size sunulan ürünler arasında yer alması, boya ve boya malzemeleri içinde bulunan gereçler yardımıyla ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Uzun süreli kalıcılık sağlayan yağlı boya modelleri, parlak ve canlı renkler elde etmeniz için elverişlidir. Öte yandan yağlı boyaların sahip olduğu bağlayıcı maddeler, boyadığınız alanın rengini etkili şekilde değiştirmenize yardımcı olur. Bu sayede farklı yüzeylere kolayca etki etmeyi başaran yağlı boyalar, hayalinizdeki görünümü ve dekorasyonu oluşturmanızı çok daha kolay hale getirir. Akrilik boya çeşitleri de kullanıcılara sunulan boya ve boya malzemeleri içinde yer alır. Koku oranı düşük olan akrilik boyalar, boyama işlemlerini yerine getirirken konforunuzu arttırmanız için idealdir. Boya yaparken kullanabileceğiniz birçok aksesuara boya ve boya malzemeleri aracılığıyla erişebilirsiniz. Bu ürünler arasındaki boyacı tulumları, boya lekelerinin giysilerinizde kalmasını engeller. Boyanın iç kısma geçmesini engelleyecek şekilde üretilen tulumlar, hijyenik ve pratik bir kullanım sağlayarak boyama işlemlerine güvenle devam etmeniz için geliştirilmiştir. Hem iç cephe boya modellerini hem de dış cephe boya çeşitlerini kullanırken tulumlardan yararlanabilirsiniz. Çabuk kuruma özelliği bulunan iç ve dış cephe boyaları, zamandan tasarruf etmek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır. Farklı bedenlere uygun olarak tasarlanan boyacı tulumları ile beraber oldukça emniyetli şekilde işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Askılı tasarım özelliği bulunan tulumların yanı sıra fermuarlı cep detayını içeren ürünler de boya ve boya malzemeleri arasında yer alır. Tulumları yıkarken bu ürünlerin etiketlerinde belirtilmiş temizleme önerilerini dikkate almaya özen göstermeniz gerekir.

Renkleri Yaratıcı Şekilde Kullanmayı Sağlayan Boya ve Boya Malzemeleri

Renkleri Yaratıcı Şekilde Kullanmayı Sağlayan Boya ve Boya Malzemeleri

Güven veren dünyaca ünlü markaların geliştirdiği boya ve boya malzemeleri, renkleri oldukça yaratıcı bir şekilde kullanmanız için idealdir. Aynı zeminde farklı renklerden yararlanmak için de boya ve boya malzemeleri arasındaki ürünlerin gelişmiş özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Marshall boya ve Jotun boya gibi önemli markaların geliştirdiği birçok model bulunur. Bu modelleri renkleri, renk tonları, üretim malzemeleri ve gramajları açısından detaylı bir şekilde inceleyip seçimde bulunabilirsiniz. Tek kat boya sürerek geniş alanları ekonomik şekilde boyamak için bu ürünlerden yardım alabilirsiniz. İki ya da üç kat boya sürmeye imkân tanıyan yüksek kapasiteli boya ve boya malzemeleri de seçebileceğiniz alternatifler arasında yer alır. Ürün açıklamalarını dikkate alarak kat sayısını ve boya oranını hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu ürünler arasında tavan boyası çeşitleri de önemli bir yere sahiptir. Evinizin ya da iş yerinizin tavanını başarılı bir biçimde boyamak için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Kolayca yüzeye yayılan ve de yüzeyi kaplayan tavan boyaları, pürüzsüz bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Boya ve boya malzemeleri arasından farklı renk tonlarına sahip tavan boyası modellerini çok kısa bir sürede seçebilirsiniz. Boyama işlemlerini yerine getirdikten sonra kullanabileceğiniz birçok ürün de bulunur. Bu ürünler arasındaki vernik çeşitleri, sürüldükleri yüzeyin daha dayanıklı hale gelmesine yardımcı olur. Boyanın dış etkilere karşı korunmasını sağlayan vernikler, parlak ve estetik bir dekorasyon oluşturmanız için de idealdir. Vernik sürerken boya ve boya malzemeleri arasındaki fırçalardan yardım alabilirsiniz. Yüzey genişliğine bağlı olarak dar ya da geniş fırça modellerini tercih edebilirsiniz. Ahşap, metal, cam ve seramik gibi farklı malzemelerle üretilmiş çeşitli eşyaları boyamak için de fırçalardan yararlanabilirsiniz. Boya ve boya malzemeleri içinde bulunan kullanışlı fırçalar, hafif ve ergonomik şekilde üretilmiştir. Bu sayede fırçaları sağa ya da sol elinizi kullanarak duvar veya eşya yüzeyinde rahatça hareket ettirebilirsiniz. Yıpranmaya ve kopmaya karşı dayanıklı kıllarla üretilen boya fırçası çeşitleri, uzun ömürlü bir kullanımda bulunmak isteyen kişilerden tam not alır. Yıkanabilir olan boya rulosu çeşitleri ile beraber de boyama işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Geniş alanlara kısa bir sürede etki eden rulolar, tavan ve duvar boyama işlemlerini çok daha kolay hale getirir.

Boya ve Boya Malzemeleri Hangi Özellikleri Taşır?

Boya ve Boya Malzemeleri Hangi Özellikleri Taşır?

Çevre dostu malzemeler kullanılarak üretilen boya gereçleri, gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz birçok aksesuarı içerir. Öte yandan boya modelleri de çevreye saygılı özelliklere sahip birçok ürünü içerir. Uzun süreli kullanımlar için elverişli olan boya ve boya malzemeleri, sık sık ürün değişikliği yapmanıza gerek bırakmaz. Boya sökücü kullanarak fırça ve kova gibi ürünlerin üzerinde kalabilecek izleri engelleyebilirsiniz. Parke yüzeyinde kullanılmaya uygun olan sökücüler de boya ve boya malzemeleri arasında bulunur. Böylece ev ortamında başarılı ve güvenli bir şekilde boyama işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Yüksek parlaklık oranına sahip boyalar boya markaları tarafından büyük bir özenle geliştirilir. Işığın daha dengeli ve net şekilde oda içerisinde yayılmasını sağlamak için parlaklık oranı yüksek boyaları tercih edebilirsiniz. Öte yandan örtme ve yapışma özelliğine sahip boyalar da kullanıcıların işlerini kolaylaştırır. Silinebilme özelliği ile güven veren metal boya çeşitlerini de evinizi daha şık hale getirmek için kullanabilirsiniz. Kurumanın gerçekleşmesinin ardından boya yüzeyini nemli ve yumuşak bir bez aracılığıyla silip tozları ve kirleri bertaraf edebilirsiniz. Evinizin ya da boyanmış eşyalarınızın temiz kalmasını sağlamak için periyodik olarak temizlik işlemlerini boya ve boya malzemeleri arasındaki ürünler yardımıyla yerine getirmeniz gerekir. Ev ortamında kullanılmaya elverişli astar boya çeşitleri de önemli özelliklere sahiptir. Kapatıcılık oranı yüksek olan astar boyalar sayesinde eski boyanın tamamen yok edilmesini sağlayıp yepyeni bir yüzey oluşturabilirsiniz. Astar sürdükten sonra boyanın kurumasını bekleyip asıl boyayı yüzeye sürmeye başlayabilirsiniz. Böylece hem daha temiz hem de pürüzsüz bir yüzey üzerinde çalışmaya başlayarak boyama işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Boya çeşitleri arasında bulunan birbirinden özel renk tonları da kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır. Farklı kullanıcıların beklentilerini karşılamak için özenle tasarlanan bu ürünler, yaratmak istediğiniz dekorasyonu kolayca oluşturmanız için size yardımcı olur. Vernik ve astar boyalar arasında bulunan rötuş spreyleri de kullanıcı dostu ürünlerdendir. Oluşabilecek çeşitli rötuşları kolayca gidermek için boya ve boya malzemeleri arasındaki bu ürünlerden yardım alabilirsiniz. Kapatıcılık ve etki oranı yüksek rötuş boyaları, kusursuz bir tasarım oluşturmanız konusunda size yardım eder. Ev ortamının yanı sıra arabaları boyamak için de boya malzemeleri arasındaki ürünlerden yararlanabilirsiniz. Böylece aracınızın dış yüzeyinde oluşabilecek renk kayıplarını ya da çizikleri kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

Boya ve Boya Malzemeleri Hangi Avantajları Sağlar?

Boya ve Boya Malzemeleri Hangi Avantajları Sağlar?

Kapalı ya da açık alanların nemden ve rutubetten korunması için boyalardan yararlanabilirsiniz. Daha estetik bir görünüm oluşturmaya ve şık bir dekorasyon yaratmaya yardımcı olan boyalar, göze hoş gelen bir tarzla bulunduğunuz alanları şıklaştırmanızı sağlar. Öte yandan evinizin daha yeni ve bakımlı görünmesi için de boya ve boya malzemeleri arasındaki ürünlerden yardım alabilirsiniz. Bu ürünleri kullanırken faydalanmanız gereken birçok gereç bulunur. Boya inceltici çeşitleri, boyaların tonunu oldukça hassas bir biçimde belirlemenize katkı sağlar. Öte yandan istenmeyen boyaları bertaraf etmek için kullanabileceğiniz yardımcı ürünler de bulunur. Boya çözücü aracılığıyla yüzey üzerindeki boya kalıntılarını kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Yüzeye zarar vermeyecek şekilde üretilen boya sökücüler, hassas bir kullanım sağlamak isteyen kullanıcıları memnun eder. Boya ve boya malzemeleri aynı zamanda taşındıkları ekonomik özelliklerle de dikkat çekmeyi başarır. Ekonomik avantaj yaratan boya malzemeleri fiyatları sayesinde bütçenizi aşmayacak seçimler yapmanız mümkün hale gelir. Bu ürünlerin fiyatları gramaj seviyelerine ve markalarına bağlı olarak değiştiği gibi üretim malzemelerine bağlı şekilde de değişiklik gösterir. Boya ve boya malzemeleri arasında farklı alanlara özel çözümler elde etmek üzere geliştirilmiş çeşitli ürünler de yer alır. Bu ürünlerden biri olan tik yağı çeşitleri, ahşap malzemelerle imal edilen gereçlere başarılı bir şekilde etki eder. Bahçenizdeki masaları ve mobilyaları uzun süreli şekilde korumak için tik yağı modellerinin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Düzenli olarak bakım gerçekleştirmek için de bu mobilyalara tik yağı sürebilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştırmanız için üretilen birçok set boya çeşitleri arasında kullanım açısından tercih edilen ürünler arasında yer alır. Hem boya çeşitlerini hem de fırça, spatula, zımpara gibi aksesuarları içeren boya malzemeleri seti yardımıyla çok yönlü bir kullanımda bulunabilirsiniz. Farklı sayılardaki parçalardan oluşan setler, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri rahatlıkla seçmenize imkân tanır. Böylece duvarlarınızın, arabanızın ve çeşitli eşyalarınızın bakımını en etkili şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Boya ve boya malzemeleri arasındaki damlatmayan rulolar da işlerinizi kolaylaştırır. Zemine boya damlamasını önlemek için ideal olan bu ürünler, kusursuz ve hatasız şekilde boya yapmanız için elverişli özelliklere sahiptir. Şimdi boya ve boya malzemeleri içinde büyük bir çeşitlilikle yer alan aksesuarları inceleyip siparişlerinizi hemen verebilirsiniz.