Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bahçe Sulama

için 28,009 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Fiskars 1054792 Sulama Saati - Çift Çıkışlı

  (131)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.650 TL 1.648,99 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Italy Style 4 Zamanlı Benzinli Su Pompası 3'' 6.5 Hp Ultra Power

  (4)
  30 günün en düşük fiyatı!
  4.499 TL SEPETTE 3.846,64 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Einhell Gc-Dp 3730 Dalgıç Pompa - Kirli Su - 4170471

  (79)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.764 TL 1.755 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Bahçe Sulama

Bahçe bakımını kolaylaştıran sulama aksesuarları, kısa bir sürede çimenleri ve çiçekleri sulayıp bitkilerin yeşil kalmaya devam etmesini sağlamanız için üretilmiştir. Ağaçların su ihtiyacını karşılamak için de yararlanabileceğiniz bahçe sulama ürünleri, farklı özelliklere sahip birçok alternatiften meydana gelir. Böylece bahçenizdeki bitkilerin özelliklerine en uygun ürünleri rahatça seçmeniz kolaylaşır. Öte yandan kapasiteleri ve boyutları bakımından da farklılık yaratan ürünler, bahçenizin fiziksel özellikleri ile uyumlu gereçleri seçmenize yardımcı olur. Akılcı tasarım özellikleri ile beraber geliştirilen bahçe sulama hortumu modelleri, farklı tazyik seviyelerine rahatlıkla uyum gösterir. Bu sayede dilediğiniz şekilde bahçenizin bakımını gerçekleştirip sulama işlemlerini çok kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Hortum renkleri açısından inceleyebileceğiniz çok sayıdaki alternatif, tasarımları açısından zevklerinize en uygun ürünleri kısa bir sürede seçmeniz için idealdir. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen işlevsel hortumlar, delinme ve parçalanma gibi farklı sorunlara karşı son derece sağlam şekilde geliştirilmiştir. Bu sayede hortumları uzun ömürlü bir biçimde kullanarak bahçenizin bakımını kolayca sürdürmeye devam edebilirsiniz. Bahçe sulama sistemleri arasında yer alan hortumlar, katlanabilir gövde özelliği ile de fark yaratmayı başarır. Kullanım sonrasında minimum oranda alana ihtiyaç duymak için hortumların katlanma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Böylece bahçe sulama araçları arasında yer alan hortumları rahatça toplayıp uygun alanlarda saklamanız da mümkün hale gelir. Bükülmeye karşı dayanıklı şekilde üretilen ve kolayca şekil alabilen bahçe sulama hortumları aracılığıyla oldukça güvenli bir şekilde bahçenizdeki çiçekleri sulamaya başlayabilirsiniz. Farklı noktalara kısa bir sürede ulaşmayı sağlayan hortumlar, bahçenizin tüm alanlarına erişmeniz için dizayn edilmiştir. Bahçe sulama araçları arasındaki hortumları kullanırken su miktarına özen göstermeniz gerekir. Kullanacağınız suyun çiçekleriniz ve ağaçlarınız için ideal seviyede olması, yeterli miktarda suyun bitkilere ulaşmasını sağlar. Metrelerce uzaklıktaki alanlara suyu ulaştırmayı başaran hortumlar, farklı kullanımlar için son derece elverişlidir. Alternatif başlıklar aracılığıyla hortumların suyu nasıl aktarması gerektiğini belirleyebilirsiniz. Farklı başlıklarla uyumlu şekilde kullanılabilen hortum modelleri, esnek bir deneyime ulaşmanıza yardımcı olur. Sert plastik materyal kullanılarak imal edilen hortumlar ve başlıklar, suyun yıpratıcı etkisine ve darbelere karşı dayanıklıdır. Yapı market ve bahçe sayfamız üzerinden hem bahçe sulama araçları arasındaki hortumlara hem de bu ürünler için uygun çeşitli aksesuarlara erişebilirsiniz.

Bahçe Sulama Araçları Nelerdir?

Bahçe Sulama Araçları Nelerdir?

Kullanıcı dostu bahçe sulama araçları arasında hortum, hortum başlığı, sulama başlığı, su motoru, damla sulama sistemleri gibi çok sayıda farklı ürün yer alır. Farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanan bu aksesuarlar, bahçenizin yeşil kalmaya devam etmesi için geliştirilmiştir. Kullanıcı dostu bahçe sulama araçları arasında bulunan hortumlar, PVC malzeme kullanılarak üretilen birçok modeli içerir. Ezilmeye karşı dayanıklı hortumlar, testere aracılığıyla kesip uzunluk seviyelerini değiştirebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Örgülü ve katmanlı yapılarıyla ön plana çıkan bahçe sulama araçları arasındaki hortumlar, ayak darbelerine karşı dayanıklı biçimde geliştirilmiştir. Pratik özellikleri ile dikkat çeken ürünler arasında bahçe sulama fıskiyesi modelleri de önemli bir yer tutar. Fıskiyelerin standart çalışma desteği sunması, geniş alanları kısa bir sürede sulamaya yardımcı olur. Öte yandan programlanabilir şekilde üretilen fıskiye modelleri de bahçe sulama araçları arasında yer alır. Bu ürünler sayesinde fıskiyenin ne sıklıkla suyu aktaracağını belirleyebilirsiniz. Öte yandan çalışma açısını ve çalışma süresini belirleyerek kullanılmaya elverişli fıskiyeler de bulunur. Böylece bahçenizin özellikleri ile tam uyumlu aksesuarları çok kısa bir sürede seçip rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanışlı özellikleri ile öne çıkan ürünler arasında bahçe sulama tabancası çeşitleri de yer alır. Su kaynağına ve hortuma bağlanarak kullanılabilen bahçe sulama tabancaları, geniş bir alana sadece birkaç dakikada etki etmeniz için geliştirilmiştir. Tazyik ayarı yapmayı mümkün hale getiren bu pratik aksesuarlar, suyu verimli kullanmak isteyen kişilerin tercihidir. Öte yandan sert ve dayanıklı plastik materyal kullanılarak imal edilen bahçe sulama tabancaları, kırılma ve yıpranma sorunlarına karşı çözüm üretir. Gövdelerinde yer alan düğmelerden yararlanarak bahçe sulama aksesuarları içinde bulunan tabancaları alternatif şekilde kullanabilirsiniz. Böylece suyun şiddetini, açısını ve yoğunluğunu ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde belirleyebilirsiniz. Elle kavranarak güvenli bir şekilde kullanılabilen tabancaların yanı sıra kazıklı tasarımları ile zemine sabitlenebilen modeller de bulunur. Esnek kullanım olanağı yaratan ürünler sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun aksesuarlara çok kısa bir sürede sahip olabilirsiniz. Bahçe sulama aparatı kullanarak hortum ve tabanca gibi farklı aksesuarları rahatça yönetebilirsiniz. Farklı işlevlere sahip sulama aparatları, suyu daha verimli kullanarak bahçenizde en etkili sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Kısa bir sürede hortumlara bağlanıp yine kısa süre içerisinde hortumlardan sökülebilen modeller, işlevsellikleri ile kullanıcılarını memnun eder.

Darbe Dayanımı Yüksek Bahçe Sulama Araçları

Darbe Dayanımı Yüksek Bahçe Sulama Araçları

Oluşabilecek çeşitli sorunlara karşı çözüm üretmeniz için ideal şekilde üretilen bahçe sulama araçları, yüksek darbe dayanıklılığına sahiptir. Böylece kullanıcı dostu aksesuarları uzun ömürlü bir biçimde kullanarak verim elde edebilirsiniz. Farklı hava koşullarına da kolayca uyum göstermeyi başaran bahçe sulama ürünleri, yıl boyunca açık alanlarda kullanabileceğiniz aksesuarlardandır. Metraj seviyelerine bağlı olarak seçebileceğiniz hortumların yanı sıra maksimum iletim mesafelerine bağlı şekilde inceleyebileceğiniz sulama tabancaları da bulunur. Farklı markalar tarafından geliştirilen alternatifler, gereksinimlerinize uygun çözümlere ulaşmanızı kolaylaştırır. Estetik özellikleri ile de ön plana çıkmayı başaran bahçe sulama ürünleri, son derece zarif tasarımlara sahiptir. Bu ürünler arasında yer alan bahçe sulama bidonları, farklı renk seçenekleri ile beraber beğeninize sunulur. Ergonomik tutacak bölümü bulunan bahçe sulama bidonları ile beraber sağ ya da sol elinizi kullanabilirsiniz. Böylece dilediğiniz şekilde sulama yaparak bahçenizdeki ağaçların köklerine suyu ulaştırabilirsiniz. Öte yandan hem bahçenizdeki hem de evinizdeki çiçekleri sulamak için de kullanışlı bidonlardan yararlanabilirsiniz. Başlık kısmında yer alan delikler aracılığıyla suyun kolayca akmasına yardımcı olan bidonlar, boyutları değişiklik gösteren çeşitli bitkileri rahatlıkla sulamanız için idealdir. Kullanıcı dostu ürünler arasında yer alan otomatik bahçe sulama sistemleri de yararlanabileceğiniz işlevsel aksesuarlar arasında bulunur. Programlanabilir şekilde üretilen bahçe sulama sistemleri, belirlediğiniz saatlerde suyun bahçenize aktarılmasını sağlar. Aynı zamanda farklı sulama tekniklerini kullanmaya imkân tanıyan bu ürünler, bahçenizdeki çiçekler için en elverişli yöntemleri kullanmanıza yardımcı olur. Elektriğin sağladığı enerji ile çalışan bahçe sulama motoru çeşitlerini de verimli bir kullanım için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda benzinle çalışan bahçe sulama motorları da seçebileceğiniz ürünler arasında boy gösterir. Suyun tazyikli bir şekilde farklı alanlara ulaştırılmasını sağlayan bu motorlar, bahçe bakımı konusunda hız kazanmak isteyen kullanıcılardan tam not alır. Düşük gürültü oranı ile çalışan motorlar, günün her saatinde sulama işlemlerini yerine getirmek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Su kaybını önlemeye ve zaman kazanmaya yardımcı olan bahçe sulama motorları, farklı güç kapasitelerine sahip birçok alternatiften meydana gelir. Bu ürünleri sahip oldukları teknik özelliklere göre inceleyip gereksinimlerinize pratik çözümler elde edebilirsiniz. Bahçe motorlarının tasarımlarını tamamlayan kullanıcı dostu düğmeler yardımıyla çalıştırma ve durdurma işlemlerini çok kısa bir sürede yerine getirebilirsiniz. Düşük oranda enerji tüketimi yapan bu ürünler, doğa ve bütçe dostu özellikleri ile de öne çıkmayı başarır.

Bahçe Sulama Ürünleriyle Farklı Tekniklerden Yararlanın

Bahçe Sulama Ürünleriyle Farklı Tekniklerden Yararlanın

Alternatif bahçe sulama tekniklerini kullanarak bitkilerinizin özelliklerine en uygun şekilde bakım gerçekleştirebilirsiniz. Bu teknikler arasında yer alan damla sulama özelliği, suyu maksimum oranda verimlilikle kullanmanıza yardımcı olur. Damlalar halinde suyun aktarılmasını sağlayan borular ve hortumlar, hassas bir kullanım için idealdir. Tasarımlarında yer alan delikler aracılığıyla suyu aktaran modeller, zamandan ve sudan tasarruf etmeniz için geliştirilmiştir. Delik sayılarına ve uzunluklarına bağlı olarak farklı hortumları ve boruları tercih edebilirsiniz. Düz şekilde tasarlanan ürünlerin yanı sıra kıvrımlı şekilde dizayn edilmiş boru sistemleri de bulunur. Bu ürünler sayesinde bahçenizdeki farklı alanların özelliklerine en uygun şekilde borulardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bağlantı dirsekleri de bahçe sulama ürünleri arasında yer alan aksesuarlardandır. Sulama borusunun ne tarafa doğru uzanması gerektiğini belirlemek için bağlantı dirseklerini kullanabilirsiniz. Bahçe sulama malzemeleri arasında yer alan dirsekler, farklı kalınlıklara ve farklı eğimlere sahip birçok alternatiften oluşur. Bu ürünler yardımıyla suyun akışını da kolayca kontrol edip işlerinizi daha pratik hale getirebilirsiniz. Tasarımlarında vana bölümüne yer verilen bahçe sulama borusu çeşitleri, suyun akışını kontrol altında tutmanız için geliştirilmiştir. Ergonomik kullanıma uygun vanalar, dilediğiniz zaman suyun akışının sürmesini, istemediğiniz zamanlarda suyun akışının kesilmesini mümkün hale getirir. Toprak ve taş gibi farklı yüzeylere temas etmeye uygun şekilde üretilen bahçe sulama aksesuarları, güvenli ve sorunsuz bir kullanım sağlayarak işlerinizi yerine getirmenize yardımcı olur. Tohumları başarılı ve sağlıklı bir biçimde büyüterek çeşitli bitkilerle bahçenizi zenginleştirmek için de damla sulama sisteminden yararlanabilirsiniz. Çok geniş alanlarda kullanılmaya uygun şekilde üretilen borular ve hortumlar da seçebileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır. Öte yandan fıskiyeli sulama özelliğini kullanarak da geniş alanlarda etkili sonuçlara kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Onlarca metre uzağa suyu ulaştırabilen güçlü ve büyük fıskiyeler, çok kısa bir sürede sulama yapmanız için üretilmiştir. Bu ürünler arasında bahçe sulama zamanlayıcı aksesuarları ile beraber kullanılmaya elverişli birçok model de bulunur. Böylece zaman yönetimi ve planlama gibi konularda arzu ettiğiniz sonuçlara kolayca ulaşabilirsiniz. Ek nipeli, dirsek ve T boru gibi farklı aksesuarlarla beraber kullanılabilen borular, bahçe sulama işlemlerini maksimum verimlilikle gerçekleştirmeniz için üretilmiştir. Adaptör, plastik ya da metal kelepçe ve conta çeşitleri de sulama işlemlerini rahatça yerine getirmeniz için uygundur. Böylece açık alanlarda işlerinizi kolaylaştıracak aksesuarlar yardımıyla sulama işlemlerinin sağlıklı şekilde sürmesini sağlayabilirsiniz.

Akılcı Kullanıma Uygun Bahçe Sulama Ürünleri

Akılcı Kullanıma Uygun Bahçe Sulama Ürünleri

Sadece belirli bir alanı sulayarak verim almak için bahçe sulama ürünleri arasında bulunan akılcı çözümlerden yararlanmanız gerekir. Hassas bir şekilde sulama mesafesi ayarlanabilen hortumlar, başlıklar ve fıskiyeler, sadece bitkilerin bulunduğu alanları ıslatmanız için geliştirilmiştir. Çim sınırlayıcı kullanarak bahçenizdeki çim alanların çevresini sarabilirsiniz. Öte yandan çit ve saksı gibi ürünler de bitkiler için özel alanlar oluşturmanıza imkân tanır. Aynı zamanda emniyeti ön plana çıkaran özellikleri ile dikkat çeken birçok ürün de bulunur. Sızdırmazlık sağlayan contalarla beraber üretilen aksesuarlar, güvenli bir kullanımda bulunmanız için ideal ürünler arasında yer alır. Debi ayarı yapmaya olanak tanıyan aksesuarları da bahçenizi sularken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Böylece çiçeklerinizin türlerine en uygun oranda su akışının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Su miktarını hava durumuna bağlı olarak artırıp azaltmaya da dikkat etmeniz gerekir. Böylece yağışlı havalarda bitkileriniz için ekstra sulama yapmanıza gerek kalmaz. Kuru ve sıcak havalarda çiçeklerin ve ağaçların su gereksinimi için ideal olan miktarı hortum ve fıskiye gibi ürünler yardımıyla bahçenize ulaştırabilirsiniz. Sulama işlemlerini serin saatlerde gerçekleştirmeye özen göstermeniz, en etkili sonuçlara ulaşmanız için size yardımcı olur. Buharlaşma sorununu önlemeye de yardım eden serin havalar, suyu tasarruflu kullanmanız için idealdir. Hortumları kullanırken bu ürünlerin üst kısmında baskı oluşmasını engellemeye dikkat etmeniz gerekir. Ağır nesnelerin hortumun üzerinde bulunmamasına özen göstererek güvenli bir şekilde sulama işlemlerini sürdürebilirsiniz. Hortum kullanırken bahçe musluğuna klips yardımıyla bu ürünleri bağlamaya dikkat edebilirsiniz. Böylece oluşabilecek tazyik sonucunda hortumun çıkmasını ya da kaymasını kolayca engelleyebilirsiniz. Bahçe sulama ürünlerini ve bu ürünlerle uyumlu aksesuarları seçiminde üzerinde detaylı durulması gereken bazı ayrıntılar bulunur. Bu noktalar arasında ürün ebatları ve ürünlerin hangi malzemelerden yararlanılarak geliştirildiği önemli bir yer tutar. Aynı zamanda bahçe sulama hortumu fiyatları açısından bütçeniz için uygun ürünleri seçmeye özen gösterip ekonomik tercihler yapabilirsiniz. Farklı fiyatlara sahip birçok aksesuarın bulunması, bütçeniz için en ideal seçimleri yaparak bahçenizin bakımını gerçekleştirmeye başlamanızı kolaylaştırır. Hortum, fıskiye, başlık, motor gibi ürünleri incelerken bu aksesuarların kullanım alanlarına da dikkat etmeniz gerekir. Sahip olduğunuz açık alanların özelliklerine tam uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiş bahçe sulama araçlarını seçerek işlerinizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

Bahçe Sulama Araçları Nasıl Kullanılır?

Bahçe Sulama Araçları Nasıl Kullanılır?

Pratik tasarımları sayesinde kullanım kolaylığı yaratan bahçe sulama araçları, emniyeti ön plana almak isteyen kişilerin beğenisini kazanmayı başarır. Kontrolün kullanıcılarda kalmasını sağlayan tasarımları ile ön plana çıkan musluklar, su akışını anında yönetmenize imkân tanır. Musluklarla uyumlu şekilde kullanabileceğiniz hortum modelleri de son derece işlevsel ürünler arasında yer alır. Hortumları kullanırken bu ürünleri başlıklı ya da başlıksız şekilde değerlendirebilirsiniz. Bahçe sulama başlığı ile uyumlu hortumlar, suyun akış şeklini dilediğiniz şekilde belirleyebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Başlık yardımıyla suyun dar bir alanda yoksa geniş bir alanda mı akması gerektiğini hassas bir biçimde belirleyebilirsiniz. Öte yandan damla sulama sistemini de bahçenizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu sistem aracılığıyla suyun borulardaki küçük kanallardan dengeli bir şekilde geçmesi sağlanır. Kanalların tıkanmasını engellemek için bahçe sulama filtresi modellerinden yardım almanız gerekir. Böylece boru içerisinde yer alan her bir delikten aynı oranda suyun akmaya devam etmesi mümkün hale gelir. Kullanıcı dostu ve verimli ürünler arasında birçok aksesuar bulunduğu için bahçe sulama işlemlerini rahatça sürdürebilirsiniz. Bu ürünler arasındaki bahçe sulama fıskiye çeşitleri aracılığıyla hassas ayarlamalar yapmanız kolaylaşır. Zemine kazık yardımıyla sabitlenebilen fıskiye modelleri, çim ve toprak alanlara rahatça adapte olur. Sabit püskürtmeli fıskiye modelleri aracılığıyla suyun belirli bir alana standart şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bahçe sulama aletleri arasındaki döner fıskiye modelleri ise suyun maksimum oranda yayılmasını sağlar. 360 derecelik açıyla tam tur dönme kabiliyetine sahip olan fıskiyeler, geniş alanlara kısa bir sürede ulaşmak isteyen kullanıcılar için üretilmiştir. Sisleme ve nemlendirme fıskiyeleri de tercih edebileceğiniz pratik aksesuarlar arasında önemli bir yer tutar. Bahçe zemini üzerinde su ile oluşturulan bir ses elde etmek ya da bahçenizdeki çiçekleri ince su tanecikleri ile nemlendirmek için bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bahçe sulama araçları arasında bulunan su motorları da oldukça işlevseldir. Yağ alarmı ve benzin göstergesi bulunan modeller, olası sorunları önceden tespit etmeniz için uygundur. Bahçe sulama ürünlerinin önemli özelliklerini etkin şekilde kullanmaya başlamak için ihtiyaçlarınızla uyumlu modelleri hemen satın alabilirsiniz.