Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Eca
ECA
Kas
Dlc
Jms
Ebm
Tds
Ser
Afs
Bvn
Gk
Gpd
Hyk
Inm
Ygl
Ars
Evs
FRS
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

En

Başka bir kelime deneyin

Şömine Türü

Başka bir kelime deneyin

Boy

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Soba Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Isıtma ve Soğutma Ürünleri

için 9,349 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Isıtma ve Soğutma Ürünleri

Hayatınızın her anında ve her mevsime özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda çeşitliliğe sahip olan ısıtma soğutma sistemleri hakkında çok geniş bir ürün yelpazesi ile tanışacaksınız. Tuğlalı döküm ve cam döküm soba modellerinden, alüminyum veya beyaz estetik havalandırma menfez panjur modellerine kadar; havlupan tip veya klasik oda tipi radyatör modellerinden, şömine tasarımlı pratik gereçlere kadar birçok farklı estetiklere sahip ürünü inceleyecek ve deneyimleme fırsatını yakalamış olacaksınız. Özellikle değişik ölçü ve renklerde beğeninize sunulmakta olan dekoratif radyatörler, sizlere bambaşka deneyimler hissettirecektir. Arzulayabileceğiniz her tür ürünü hizmetinize kolaylıkla sunmakta olup, yaşam stilinize uygun olan hayal ettiğiniz tasarıma rahatlıkla ulaşım sağlayacaksınız. Tam olarak gereksinim duymakta olduğunuzdan emin olduğumuz, cebinize ve zevkinize uygun ürünlerin yer aldığı bu eşsiz çeşitliliği incelemekten büyük bir zevk duyacaksınız. Bu ürünlerin her biri alanında sükse elde etmiş markaların kaliteli ve müşterisinin faydası göz önünde bulundurularak üretilmiş modellerdir. Kısaca bahsettiğimiz bu Isıtıcı modellerinin yanı sıra, sayfamızdan dilediğiniz gibi aratarak hakkında detaylı bilgileri rahatlıkla edinebileceğiniz birçok menfez modelleri arasından eviniz için gözünüze estetik görünen tasarımdaki bu ürünleri de hayranlıkla inceleyecek ve tam olarak gereksiniminize uygun olanı kolay bir şekilde saptayabileceksiniz. Sizlere büyük bir imtiyaz kazandıracak olan bütün bu ısıtma ve soğutma sistemleri ile ilgili ürünler, herkesin bütçesine uygun, ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak niteliklerde geniş bir skalayı oluşturmaktadır.

Isıtma Cihazları Çeşitleriyle Maksimum Faydayı Deneyimleyin

Isıtma Cihazları Çeşitleriyle Maksimum Faydayı Deneyimleyin

Evinize, zevkinize ve konforunuza uygun tasarılarda çeşitli ısıtıcı ürünlerinden öncelikle soba modellerinden bahsetmek gerekirse, klasik bir dekorasyona sahip olan soba ürünlerinden tutun, daha modern ve lüks bir görüntü sunan farklı üretimlerine kadar birçok ürün ile hizmetinize ve beğeninize sunulmaktadırlar. Her bir soba modelinin kendine özgü karakteristik, ayırt edici fiziksel ve fonksiyonel çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin köşeli majolik soba çeşitlerini, odun, kömür ve talaş gibi dilediğiniz madde ile kolaylıkla tutuşturabilirsiniz. Dış tasarısında yer alan klasik desenleri ve standart tip ürünler olmalarıyla, siz değerli müşterilerinin evlerine çok nostaljik bir vizyon katacaktır. Ayrıca çeşitli markaların şık tasarıma sahip ürünleri mat siyah görüntüleriyle de dikkat çekecektir. Dilediğiniz takdirde yine klasik ama kendine özgü lüks bir havası olan bu sobalardan hemen bir tane edinebilir ve aileniz ile keyfini sürebilirsiniz. Şömine kuzine çekmeceli modellerin kutu ebatları, 610 mm x 990 mm x 995 mm’dir. Bu sobaların ağırlıkları ise 123 kg olmakta olup, boru çapları da 130/150 mm olmaktadır. Fırın boyutları 232 mm x 400 mm x 493 mm olan bu ürünler sizlere gerçekten çok farklı ve keyifli bir kullanım deneyimi yaşatacaktır. Linyit veya odun ile yakabileceğiniz bu sobalar, yaklaşık olarak 90 metrekare, hatta 100 metrekareye kadar bir alanı ısıtabilmektedir. Tabii ki ısıtma cihazları çeşitleri bunlarla sınırlı değildir.

Isıtıcı ve Soğutucu Ürünlerle Mevsimlerin Keyfini sürün

Isıtıcı ve Soğutucu Ürünlerle Mevsimlerin Keyfini sürün

Saymakla bitmeyen detaylara sahip daha birçok ısıtıcı modellerini hayranlıkla seyredeceksiniz. Çeşitli markaların kaliteli ısıtıcı modelleri, 91 kg gibi ideal ağırlıklara sahiplerdir ve yaklaşık 85 metrekareye kadar bir alanı ısıtabilecek kapasitedelerdir. Ayrıca boru çapları, 131 mm olup, kutu ebatları da 1090 mm x 660 mm x 455 mm olacak şekilde üretilmiş özel ürünler bulunmaktadır. Fırınlı şömine soba modelleri diğer serilere nazaran daha modern bir görüntüye sahip tasarımı dikkatinizden kaçmayacaktır. 113 kg ağırlığına sahip olan bu soba modelleri, 100 metrekareye kadar uzanan bir alanı ısıtabilmektedir. Yakıt cinsi ise odun, linyit veya kömür olmak üzere geniş bir çeşitliliğe sahiptir. 130 mm boru çapı bulunan bu ürünler, 1120 x 570 x 500 mm boyutlarında şık ısıtıcılardır. Klasiklerin en havalılarından biri olan sobalardan biri de kovalı kuzine soba modeli olanlardır. Bu sobalar, üzerinde dilediğiniz gibi pişirme imkânı tanıyan, geniş yapılı ve sizlere hayallerinizdeki konforu yaşatacak olan çeşitlerdir. 44 cm x 80 cm en ve boya sahip olan bu ürünlerin fırın ölçüleri ise, 37 x 37 en-boy ebatlarında olup, 12 cm yüksekliğe sahiptir. Hem odun hem kömür hem de talaş ile kolaylıkla yakabileceğiniz bu modeller, çift kat sac korumasına sahiptirler. 100 metrekarelik ısıtma alanı bulunmaktadır. Emaye gövdeleriyle çok sağlıklı ürünler olan bu sobalar, zehirlenme ihtimallerine karşı koruma sağlayabilmektedir. Ayrıca sobanın yanında, 2 kova, 1 kova ızgarası, 1 fırın tepsisi ve 1 adet de kova kaldırmak için kulp ile hizmetinize sunulmaktadır. Birbirinden değerli ısıtıcı ve soğutucu ürünlerinin her bir çeşidini kolaylıkla inceleyebileceğiniz sayfamızda banyo ve tuvaletler için mükemmel bir tasarıma sahip olan, basit ama minimal bir şıklığı bulunan havalandırma aspiratörlü fanlı yüzeysel menfez ürünlerini de görmeden geçmek istemeyeceksinizdir.

Beklediğinizden Fazlasıyla Soğutma Ürünleri

Beklediğinizden Fazlasıyla Soğutma Ürünleri

Yukarıda bahsetmekte olduğumuz bu havalandırma aspiratörlü fanlı yüzeysel menfez modelleri, tam olarak aradığınız kriterleri karşılamakla kalmamakta olup, beklentinizin çok üzerinde bir performans da sergileyecektir. İstediğiniz çapta uygun modelini bulup edinebileceğiniz bu ürünler, toplamda iki kısımdan meydana gelmektedir. Bu kısımlar, fanın alüminyum olan sacın içinde konuşlandığı alan ile ayarlanabilir kanatların bulunduğu alandır. Menfez deliğinizin boyutunun büyüklüğünün hem eninden hem de boyundan 5’er cm daha büyük bir menfez ürünü almanız doğru bir uygulama elde etmenizi sağlayacaktır. Bu ürünlerde, gayet manuel bir şekilde, menfezin hemen yanı başında yer alan küçük kolun aracılığıyla kanatları açıp kapayabilir, açılarını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Fan kısmı için ise herhangi bir açma veya kapama anahtarı bulunmamaktadır. Fanın ihtiyaç duyacağı enerji beslemesini ıslak hacimdeki ana aydınlatmadan sağlayacaksınız. Fan özellikleri, Ø100 olmakta olup, debi saatte 160 metreküp ve gücü ise 20 Watt olmaktadır. Beyaz eşyalarda da kullanılmakta olan elektrostatik beyaz renk toz boya uygulanmış bu menfezlerin yüzeyleri, ıslak hacim alanınıza şık bir görüntü kazandıracaktır. Ayrıca çizilmeye karşı ve korozyona karşı oldukça etkili bir dayanım gösterebilmektedirler. Bu menfez ürünlerinin bir başka detay özellikleri ise, ürünlerin arkalarında yer alan alüminyum sineklik tellerdir. Böylelikle dışarıdan herhangi bir böceğin, haşerenin girmesine mani olunabilmektedir. Alüminyum maddeden olan bu sineklikler, plastik maddeden üretilenlere nazaran çok daha büyük bir dayanım gösterir. Montajından da kısaca bahsedecek olursak, bu ürünler gayet kolay ve pratik bir uygulama imkanı sunmaktadır. Arkasında yer alan çift taraflı bandın folyosunu sökmeniz suretiyle ve köşelerinde bant bulunmayan alanlarına da silikon sıkmanız vasıtasıyla duvara yapıştırdığınız takdirde, sadece 2 dk kurumasını beklemeniz yeterli olacaktır. Böylelikle sabitleme işlemi zahmetsizce halledilmiş olacaktır. Ancak motorunun bir elektrikçi tarafından bağlanması ise risksiz ve daha doğru bir karar olacaktır. Soğutma ürünleri arasında en basit ama etkili modellerden birisi bu menfez modelleridir. Ayrıca aynı kolaylıkla sabitleyebileceğiniz fansız menfez modellerini de incelemek isterseniz, beyaz, parlak krom ve altın krom renklerdeki estetik çeşitlilikteki ilgi çekici modelleri değerlendirebilirsiniz.

4 Mevsim Isıtma Soğutma İle Hayatınızın Konforunu Yaşayın

4 Mevsim Isıtma Soğutma İle Hayatınızın Konforunu Yaşayın

Bir başka şık tasarıma sahip olan menfez modeli ise, birinci sınıf kalitedeki alüminyum menfezlerdir. Beyaz yüzeyi statik boyayla özenle boyanan bu modeller, tıpkı diğer ürünlerde de olduğu gibi arka bölümüne file şeklinde sineklik uygulanarak üretilmektedirler. Bu ürünleri, güçlü çift taraflı bantları sayesinde kolayca sabitleyebileceksiniz. Yapışacak olan düz alanı güzelce temizleyip kurulamanız yeterli olacaktır. Ayrıca sıvalı veya düz olmayan yüzeylerde silikon uygulayabilir, dilerseniz de dübelli vida ile monte ederek, zahmete girmeden sabitleme işlemini sağlayabilirsiniz. Bir diğer menfez modeli olan plastik ve alüminyum materyallerde modellerini bulabileceğiniz kanat açma kapama ayarını sağlayan çevirmeli düğmesi modern bir şekilde tasarlanmış olan ürünler ise, sizlere farklı opsiyonlar sunmak üzere üretilmişlerdir. Plastik materyalli olan ürünlerde beyaz ve gri, alüminyum materyalli olan ürünlerde ise eloksal ve beyaz renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Alüminyum materyalli olan ürünlerin arkasında file şeklinde sineklik mevcut olup, plastik materyalli olan ürünlerin arkasında ise, file sinekliğin yerine ızgaralı koruyucu aparat bulunmaktadır. Zevkinize hitap eden modeli, bu çeşitler arasından içiniz rahat bir şekilde elde edebileceksiniz. 4 mevsim ısıtma soğutma imkanları sunan bütün bu ürünler ile evinize en güzel donanımları sağlamış olacaksınız. Ayrıca, ısıtma soğutma yedek parça ürünleri hakkında da tereddüdünüz olmayacaktır. Her türlü ihtiyacınıza uygun aparat ve ürünleri sayfamızı incelemeniz suretiyle bulabilmeniz mümkündür. Klima hava yönlendirici menfez klimalık ürünleri ise, sizlere üstün fonksiyonlu imkanlar tanıyacak modellerdir. Ölçüleri, 60 cm x 60 cm olan bu ürünler, tavana monte edilen çeşitlerdir. Bu ürünlerin dış kenarları, özel olarak fonksiyonel amaçla tasarlanmıştır. Havayı tavana eşit bir şekilde yaymasını sağlamakta olan bir niteliğe sahiptir. Merkezi havalandırmadan gelen havaya direkt olarak maruz kalınmaması açısından önemli bir rol oynamaktadır. Bu tavana monte edilen ürünlerin her bir modeli patentli olup, klima üreticileri tarafından onaylı ürünlerdir. Tekrardan ısıtıcı ürünlerine bir dönüş yapacak olursak, günümüzün modern teknolojisi olan radyatör sistemi ile ilgili ilginizi çekecek bazı modellerden söz edebiliriz. 30 cm’den başlayıp 200 cm’ye kadar olan farklı boyutlardaki modern radyatörlerden gözlerinizi alamayacaksınız.

Isıtma Ürünleri Arasındaki En Modern Donanımlı Çeşitleri Tanıyın

Isıtma Ürünleri Arasındaki En Modern Donanımlı Çeşitleri Tanıyın

Yaşam alanlarınıza bambaşka bir vizyon katacak olan bu radyatör ürünlerinin her bir dilimi 8 cm ene sahiptir. Bu radyatörler en kaliteli alüminyum hammaddelerinin kullanılması ile standartları yüksek olan bir imalat teknolojisiyle üretilmektedirler. Bu dekoratif tasarımlar bina içlerinde kullanıma uygun nitelikte ürünlerdir. Yüksek verimde ısı transferi için uygun tasarlanmış olan bu modeller, 1000 Kcal/h ısıyı 0,64 litre su ile sağlamaktadır. Bu değere bakıldığında, çalışması esnasında en az miktarda su tüketen ürün olduğunu göstermektedir. Böylelikle pompa yatırımını asgari düzeyde tutabilirsiniz. Katılan inhibitör miktarını azaltmakta olan bu panel radyatörler, elektrik sarfiyatınızı çok önemli bir ölçekte aza indirgemektedir. Farklı renklerde üretilen modelleriyle bina içerisindeki dekorasyona uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Tüm bu panel ürünlerinde elektro statik boya uygulaması yapılmıştır. Ayrıca alüminyum malzemesi, korozyona karşı üstün bir dayanım özelliği sergilemektedir ve su içerisindeki çözünmüş oksijenden kesinlikle etkilenmemektedir. Bu alüminyum radyatörlerin üstün özellikleri saymakla tükenmemektedir. Örneğin, eski radyatörünüzün yerine zahmetsizce monte edebilmeniz mümkündür. Eşsiz estetik tasarımının kazandıracağı ekstra bir vizyon vardır. Tasarımı sayesinde elde edebildiğiniz yüksek ısı verimi, emsalleri arasında dikkat çeken bir fonksiyon haline gelmektedir. Bu özgün tasarımı ayrıca homojen bir ısı dağılımı da kazandırmaktadır. Yüksek seviyedeki hidrostatik basınca dayanımı ile mükemmel bir yapısı olduğunu kanıtlamaktadır. Ayrıca kaynaklı yapısının yüksek kalitesi, uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Diğer ısıtma ürünleri ile arasındaki farkı daha pek çok özelliği ile ortaya koymakta olan bu paneller, yerden ısıtma ürünleri kadar cezbedici bir potansiyele sahiptirler. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra, ağırlık yapmayan hafif yapısı sayesinde kolay bir şekilde montaj imkanı da sunmaktadır. Her türlü patlama veya delinme olasılıklarına karşı maksimum direnç gösterir. Bu ürünlerin dilimlerinin ve kollektörlerinin bağlantıları, kesinlikle vida, conta ve kaynak kullanmadan sağlanabilmektedir. Sıkı bir şekilde birbirine geçmesi suretiyle monte edilmektedir. Bu modeller, kalitesi test edilmiş ürünlerdir. Bu ürünlerin sağladığı toplam ısının %70 kadarı konvansiyon, %30 kadarı ise ışıma yoluyla mekan havasına karışmaktadır. Alüminyum hammaddesiyle, saca göre ısı iletim katsayısını 3’e çıkarmaktadır.

Isıtma Soğutma Tesisatı İçin En Doğru Adres

Isıtma Soğutma Tesisatı İçin En Doğru Adres

Neye gereksiniminiz var ise size en uygun ekonomik çeşitleriyle rahatlıkla sipariş edebilme olanağı sağlamak birinci önceliğimiz ve temel misyonumuzu oluşturan unsurdur. Bu kapsamda sizler için en detaylı açıklamaları yapmaktayız. Panel radyatörlere dönecek olursak, ayrıca duvarlarınızda ve perdelerinizde is yapmayan ürünler olduklarını belirtmek isteriz. Bahsettiğimiz üzere çok tasarruflu olmasının yanı sıra, sarı renk, pembe renk, gri renk, krem rengi, siyah renk ve beyaz renklerde; dikey ve yatay tasarımlı çok uçuk, modern ve göz alıcı çeşitleri ile modern dünyanıza farklı bir enerji katacaklardır. Bu estetik ve dekoratif yapıları ile sizlere yeni mimari ilhamlar kazandıracak olup, eviniz için kafanızda farklı ve iç açıcı dekorasyon fikirleri uyandıracaktır. Sizlere manevi bir zenginlik sunacağından şüpheniz olmayacaktır. Pürüzsüz yüzeyleri kesinlikle kir tutmamaktadır ve kolay bir temizlik imkanı yaratmaktadır. Özellikle hafif olmasına ve solmayan özellikte olmasına hayran kalacaksınız. Her tip ısıtma sistemi için uygun olan bu ürünlerin işletme basınçları da 10 bardır. Yüksek katlı yapılar içerisinde güvenle kullanılabilen bu ürünlerin, her türlü hidrostatik basınca dayanıklı olmalarının yanı sıra, zaman geçtikçe verimlerinde de hiçbir türlü azalma meydana gelmemektedir. Konforu size en etkili biçimde yaşatacak olan bu ürünler, ayrıca metal yüzeylerde ısı genleşmesinden dolayı ses de yapmaz. İnce yapısı sayesinde, alanınızda yer kaplama olasılığı da bulunmamaktadır. Eğer yeni bir radyatör panel almayı düşünmüyorsanız dahi, petek radyatör üstü ısı yönlendirici ürünlerini kullanarak, radyatörlerinizin mevcut faydasından fazlasını sunabilmesini de sağlayabilirsiniz. Oldukça kolay bir sabitleme sistemi bulunan bu ürünleri mevcut klasik peteklerinize uygulamaktan çok memnun kalacaksınızdır. Yan kapaklar üzerinde bulunan yaylı mandalı petek ızgarası içine yerleştirip hafifçe kendinize doğru çekeceksiniz, yan kapakların arkasında bulunan tırnak uzantısını ızgara içine yerleştirdikten sonra da bırakacaksınız. Bu işlem ile yaylı mandallar ızgarayı itecektir ve peteğiniz üzerine güçlü bir biçimde sabitlenmiş olacaktır. Sıvı soğutma ürünleri gibi daha bahsetmediğimiz çeşitli tasarımları ve ısıtma soğutma tesisatı üzerine daha birçok modeli detaylarıyla beraber öğrenmek, daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, yapı market ve bahçe sayfamızdan kolaylıkla inceleme sağlayabilirsiniz.