Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

LED TV

için 3 sonuç bulundu.
 • 3.338,80 TL 3.238,80 TL
  % 3
  Premiumsepet
  %100
 • 3.259,00 TL 2.729,00 TL
  % 16
  D108
  %100

Telefox Televizyon Modelleri

Telefox, inovatif televizyon ürünleri ile seyir kalitesini önemseyen kullanıcıların sık tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Özellikle Telefox LED TV modelleri bu tercihler arasında öne çıkmaktadır. Telefox LED TV modelleri üstün performansları ve bulunduğu ortamın dekorasyonunu tamamlayan tasarımları ile farklı kullanımlara uyumlu cihazlar geliştirmektedir. İsteğe göre duvara monte edilebilen ya da özel ayakları sayesinde sabitlenebilen Telefox televizyonları, hafifliğiyle de öne çıkmaktadır.

Telefox LED TV Özellikleri

Telefox LED TV Özellikleri

Telefox LED TV modelleri sunduğu özelliklerle farklı kullanıcı gruplarının farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Telefox, yüksek çözünürlüklü büyük modellerinin yanı sıra 32 ekran televizyonlar da üretmektedir. Yüksek çözünürlüklü televizyonları sayesinde dizi, film, belgesel yayınları, spor müsabakaları gibi farklı türden seyirci kitlelerine gerçek hissi yaşatan bir görüntü kalitesi sunan Telefox LED TV yorumları arasında inceleme yaptığınızda kullanıcıların paylaştıkları deneyimleri de görebilirsiniz. Telefox LED TV’ler HDMI girişleri sayesinde görüntü aktarımı yapmanıza da olanak tanımaktadır. HDMI girişinin yanında USB bağlantısı da sunan Telefox televizyonları ile akıllı telefonlarınızdaki müzik, fotoğraf ve videolarınızın aktarımını yapabilir ve televizyon ekranından görüntüleyebilirsiniz. Bluetooth bağlantısına ve DLNA özelliğine sahip Telefox televizyonları son teknoloji özellikleri sayesinde kullanıcı deneyimini de bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Bu özelliklerinin yanında düşük enerji tüketimiyle faturalarda tasarruf imkanı sağlayan Telefox, bu düşük enerji tüketimine rağmen yüksek kalitede ses sağlamakta ve kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Bu yönüyle özellikle dizi – film seanslarını sinema tadında yaşamak isteyen izleyicilerin dikkatini çekmektedir. 32 inç, 40 inç gibi farklı boyutlara sahip Telefox televizyon modellerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Telefox LED TV Kullanım Özellikleri

Telefox LED TV Kullanım Özellikleri

Telefox LED TV nasıl kullanılacağı konusunda da kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayan Telefox televizyonlarının menü alanlarında ulaşmak istediğiniz kategori ve seçeneklere kolayca gidebiliyorsunuz. Televizyon kumandası aracılığıyla kişiselleştirilmiş ses ve görüntü ayarlamaları yapabiliyorsunuz. Ses ayarlamalarınızla canlı bir deneyime sahip olabileceğiniz gibi, parlaklık ayarları sayesinde de gerçekçi bir seyir kalitesi yakalayabilirsiniz. Evinizi bir salon olmaktan çıkarıp sinema salonuna dönüştürebileceğiniz ses ve görüntü ayarlarını menü alanındaki yönlendirmeler sayesinde basitçe yapabilirsiniz. Hem özel ayaklıkları hem de duvara monte edilebilir özellikleriyle Telefox LED TV modelleri evinizde, dilediğiniz yerde kaliteli televizyon deneyimini size sağlamaktadır. Mutfağınızda, oturma odalarında ya da salonunuzda konumlandırabileceğiniz Telefox LED TV’ler hem kolay hem de son teknoloji özelliklerinin yanında sunduğu düşük enerji tüketimiyle ev ekonominize de katkıda bulunacaktır. Ayrıca Telefox televizyonları kolay menü kullanımının yanında scart girişleri aracılığıyla uydudan gelen görüntü ve sesleri cızırdama problemleri yaşatmadan, kaliteli seyir deneyimini bozmadan size sunmaktadır. Siz de sayfamıza göz atıp Telefox LED TV özellikleri ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Televizyon Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Televizyon Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefox LED TV modelleri farklı boyut ve teknolojileri ile farklı türden kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmektedir. Siz de televizyon deneyiminden beklentilerinizi iyi analiz ederek bu modelleri inceleyebilir, özelliklerini karşılaştırabilir ve size uygun olan versiyonun seçimini yapabilirsiniz. Televizyon seçimi yaparken yalnızca kişisel beklentilerinizi değil, televizyonu konumlandıracağız alan ya da alanların da ölçülerini, genişliklerini dikkate almalısınız. Odalar arası ses yalıtımı ya da mobilyaların birbirleriyle uyumları gibi dekorasyon konularını da göz önünde bulundurduktan sonra seçiminizi yapmalısınız. Dizi – film izleme, günlük standart kullanım ya da oyun monitörü olarak kullanmak amacıyla televizyon satın almayı düşünüyorsanız, sayfamıza göz atıp, Telefox LED TV modelleri arasında gezinip kendinize en uygun olan LED TV modelini seçebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Telefox
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Samsung (223)
LG (184)
Toshiba (44)
Vestel (344)
Philips (86)
Onvo (38)
Sony (63)
Hi-Level (14)
Dijitsu (71)
Grundig (34)
Regal (114)
Skytech (48)
Awox (46)
Sunny (45)
Tcl (40)
Axen (38)
Saba (36)
Altus (29)
Nordmende (25)
Telenova (24)
Next (19)
Profilo (19)
Woon (19)
Telefunken (18)
Botech (17)
Techwood (17)
Jvc (14)
Elton (12)
Seg (11)
Finlux (10)
Beko (9)
Arçelik (8)
Blaupunkt (7)
Nexon (7)
Navigold (4)
DijiTv (3)
Telefox (3)
Digipoll (2)
Strong (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL