Filtreleri Temizle
Marka
LG

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

LG LED TV

için 39 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

LG LED TV

Ses sistemlerinden mobil iletişime, beyaz eşyadan klima gibi ısıtma ve soğutma ürünlerine kadar birden fazla bilişim ve teknoloji alanındaki çeşitli ürünü kullanıcı ile buluşturan LG markası, sektördeki popülaritesini korumayı başarıyor. Oldukça başarılı adımlar atan ve hızlı bir büyüme sergileyen marka LED televizyon konusunda da çeşitli özelikler ile öne çıkıyor. Gelişen ekran teknolojisi sayesinde tüm görüntülerin ekrana en net ve en canlı şekilde yansımasını sağlayan LG, LED televizyon modelleriyle kullanıcılarına alışılmışın dışında bir seyir deneyimi vadediyor. Televizyon ekranlarının farklı şekil ve ebatlarda geliştirilerek öne çıkmasına olanak tanıyan ve kullanıcılarının arzuları doğrultusunda hareket etmesini kolaylaştıran LG markası, dev ekranları sayesinde ev konforunda sinematik netlikte görüntüler elde edilmesini kolaylaştırıyor. Böylece LG LED TV kullanıcıları için video, fotoğraf, film, spor ve gündem haberlerini izlemek daha keyifli bir hale geliyor. Ses noktasında da oldukça güçlü çıkışlar sağlayan marka, aynı performansı enerji ve güç tüketimi konusunda da sergileyerek kullanıcılarının bütçelerini korumaya yardımcı oluyor. Ev eğlencesinde dinamik renklerle mükemmel kareler yakalamaya yardımcı olan televizyon modelleri, tüm filmlerin gerçeğe yakın ve yüksek piksel çözünürlükleriyle ekrana gelmesini sağlıyor. Böylece daha net bir görünüm kazanan içeriklerin en ince ayrıntısıyla incelenmesi de mümkün hale geliyor. Ayrıca LG, markası LED televizyon modellerinin fiyat aralıkları konusunda da oldukça cüretkâr davranıyor. Tüm kullanıcılar için ulaşılabilir seviyede olan modeller, LG LED TV fiyatları sayesinde kullanıcılar için tercih sebebi oluyor.

LG LED TV ile Sadelik ve Performans Bir Arada

LG LED TV ile Sadelik ve Performans Bir Arada

LG LED TV modelleri genel olarak performansı konusunda sergiledikleri üstün başarıyı tasarımında da göstermeyi başarıyor. İnce ve zarif bir profil ile öne çıkmayı başaran LG markası, bünyesinde çeşitli renk seçeneklerini barındırarak farklı zevkten olan kullanıcılara hitap ediyor. Şık ön çerçeve tasarımıyla harmanlanan LED televizyon modellerini yine aynı şıklığın izlerini taşıyan arka kapak tasarımları takip ediyor. Kuruldukları alanlara modernliğin ve zarafetin inceliklerini taşıyan televizyonlar, farklı zevklerde dizayn edilen alanlara kolaylıkla uyum sağlayarak ortamın ambiyansını değiştirmeye de yardımcı oluyor. Ayrıca LED TV ölçüleri ile her zarif bir görünüm kazanan ve LG markası tarafından tasarlanan LED televizyon modellerinde bir de duvar montaj aparatları yer alıyor. Böylece LED televizyon modelleri ister masa, TV ünitesi ve benzeri platformlar üzerine kurularak istenirse de duvara ya da tavana bu duvar montaj aksesuarları ile monte edilerek kullanılabiliyor. İnce yapıları sayesinde fazla yer kaplamayan televizyonlar kullanıcılarına farklı şekillerde değerlendirebilecekleri geniş alanlar için farklı imkanlar sunuyor. Ayrıca LG markası tarafından tasarlanan LED televizyon modelleri ev, iş yeri, okul, hastane, ofis ve büro tipi alanlarda kolay ve zahmetsiz bir şekilde kurularak istenildiği gibi kullanılabiliyor. Güçlü bir performans deneyimi için kullanıcılarının beğenisine sunulan modeller geniş görüş açılarında mükemmel netlik ve derinliğe sahip görüntülere erişilmesini mümkün hale getiriyor. Bir televizyondan daha fazlası olmayı başaran LG markalı LED TV çeşitleri seyir deneyimlerinizi bambaşka boyutlara taşıyarak kullanıcılarına kendilerini nefes kesici bir serüvenin en büyük parçası olma hissini kazandırıyor. Markanın sunduğu ayrıcalıklı deneyimler oyun tutkunlarını da kendisine hayran bırakıyor. Tüm detayların en ince ayrıntısına kadar fark edilmesini sağlayan televizyon modelleri, aksiyon oyunlarında dikkatin tamamen ekrana yoğunlaşmasını sağlayarak galibiyetlerin elde tutulmasını kolay hale getiriyor. Böylece rekabetçi oyunseverlere apayrı bir deneyim kazandıran modeller, eylemin içindeymişçesine bir heyecana kapı aralıyor.

Görüntüleme Deneyimine 4K ile Gelen Üstün HDR Desteği

Görüntüleme Deneyimine 4K ile Gelen Üstün HDR Desteği

Her ayrıntının yeniden keşfedilmesine olanak tanıyan LG LED televizyon modelleri görüntülerin gerçek zamanlı olarak netleşmesini sağlıyor. Böylece görüntü daha temiz bir netlikle ekrana yansıyor. Bu durum da televizyon modellerinin bünyesinde yer alan tüm içeriklerin daha fazla ayrıntıyla ortaya çıkmasını kolaylaştırıyor. Yüksek kapasiteli ve hızlı bir işletim sistemi ile donatılan LG marka televizyon çeşitleri, LED ekran tasarımları ile dikkat çekiyor. Böylece akıllarda “LED TV nedir?” sorusu da belirgin hale geliyor. LED TV modellerinin tanımı, enerji tüketiminin makul düzeylerde yapılarak tasarruflu bir kullanım olanağı sunan televizyon çeşitli şeklinde belirtilebiliyor. Böylece TV modelleri daha az enerji sarfiyatı yaparak kullanıcılarının özellikle uzun süreli TV kullanımlarında ya da televizyon modellerinin açık unutulması durumunda kullanıcı dostu olarak görev yapıyor. Buna ek olarak 4K teknolojisi ile geliştirilen televizyon modellerinde çeşitli HDR formatları yer alıyor. LG LED TV 4K televizyon modellerinde çözünürlük, geleneksel piksel boyutlarına sahip olarak tasarlanan Full HD TV modellerinden dört kat daha büyük ve net bir şekilde görebileceğiniz bir fark ortaya koyuyor. Bu da televizyon modellerinize yeni bir kullanım ömrü kazandırıyor. Yüksek HDR formatı ile dizayn edilen LG marka televizyonlar mümkün olan en net ve pürüzsüz görüntüleri elde etmek için optimize etmeye yarıyor. HDR ile güçlenen LED TV 4K televizyonlar ekranda bulunan her bir özellikten tam anlamıyla yararlanmak için içeriği ayarlıyor ve özel olarak hazırlanan içerikte her sahne için optimize edilmiş bir görüntüleme deneyimi sunuyor. İçeriklerin bulanıklığa uğramadan ekrana gelmesini sağlayan LG, görüntü kadar sesin de daha net bir şekilde ortaya çıkmasını sağlıyor. Daha gerçekçi ses çıkışlarıyla öne çıkan LED TV, etrafınızı saran etkileyici bir deneyim için televizyonun sesini hassas bir şekilde ayarlamanıza imkan tanıyor.

LG Markası Enerji Tüketimi Konusunda İddialı

LG Markası Enerji Tüketimi Konusunda İddialı

Birden fazla özellikle öne çıkmayı başaran LG markalı televizyonlar bünyesinde çok çeşitli fonksiyonları da barındırmayı ihmal etmiyor. Özellikle bağlantı noktasında kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan marka, standart USB portlarına sahip olan televizyon modelleri ile farklı cihazlar ile bağlantı kurulmasını mümkün hale getiriyor. Bağlantı özellikleri konusunda çoklu bağlantı portlarıyla desteklenen LG LED televizyon çeşitleri kablo yönetiminin de kullanıcının göz zevkini bozmayan ve görüntü kirliliği oluşturmayan bir şekilde yapılmasını kolaylaştırıyor. Kabloların stantta gizlenmesini sağlayan bu modeller kablo karmaşasının da ortadan kalkmasına büyük ölçüde katkı sağlıyor. HDMI bağlantı kablosuna sahip olan televizyonlar, farklı aygıtlar arasında kurulacak olan bağlantının hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlarken görüntülerin ekrana yansıtılarak daha ayrıntılı bir şekilde izlenmesine de olanak tanıyor. Bu bağlantılar aynı zamanda görüntülerin ve ses çıkışlarının daha canlı ve daha keskin netliklerle ekrana yansımasını kolaylaştırıyor. Ayrıca televizyon modellerinde çeşitli özellikler de yer alıyor. Bu özelliklerden bazıları TV modellerinin bilgisayar ya da tablet gibi farklı cihazlara bağlanmasını ve kullanıcıların sosyal ağlarda kolayca gezinmesini sağlayan PC bağlantısı, dijital ses çıkışı, televizyon sesinin dışarı çıkmaması için kulaklık modelinin takılabileceği bir kulaklık girişi, HDMI CEC gibi çeşitli bağlantı özellikleri olarak öne çıkıyor. Yine LED televizyonların yayın özellikleri, görünü özellikleri, ses özellikleri ve genel özellikleri tüm cihazların tasarım ve donanımsal özelliklerine göre çeşitlilik gösteriyor. Ayrıca A sınıfı ya A+, A++ gibi güç tüketim sınıflarında yer alan LG LED TV'ler kullanıcılarının enerjiden de tasarruf etmesine kolaylık sağlıyor. Güç tüketimi konusunda da oldukça başarılı bir duruş sergileyen LED TV tavsiye, yorum ve önerileri konusunda internet ve sosyal ağlardan kolay ve hızlı bir şekilde bilgi elde etmek mümkün hale geliyor. LG LED TV'lerin yanı sıra diğer tüm LED TV marka ve modelleri için LED TV kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.