Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

LED TV

için 18 sonuç bulundu.
Ekran Boyutu seçiniz
 • 5.688,22 TL 5.119,40 TL

  Sepette Ek İndirim

  5.019,40 TL

  % 10
  Bizdehesaplı
  %100
 • 4.558,54 TL 4.102,69 TL
  % 10
  Bizdehesaplı
  %100
 • 8.615,33 TL 7.753,80 TL

  Sepette Ek İndirim

  7.653,80 TL

  % 10
  Bizdehesaplı
  %100
 • 5.980,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  5.880,00 TL

  CKTicaret
  %100
 • 7.360,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  7.260,00 TL

  CKTicaret
  %100
 • 9.444,72 TL

  Sepette Ek İndirim

  9.344,72 TL

  birnumara
  %98
 • 3.844,90 TL 3.710,33 TL
  % 4
  kolaysepet
  %97
 • 2.419,00 TL 2.299,00 TL
  % 5
  kolaysepet
  %97
 • 8.059,00 TL 6.399,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  6.299,00 TL

  % 21
  MyElektronik2021
  %91
 • 3.500,00 TL 3.280,00 TL
  % 6
  erdoganavm27
  %92
 • 7.500,00 TL 6.020,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  5.920,00 TL

  % 20
  erdoganavm27
  %92
 • 6.999,00 TL 6.450,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  6.350,00 TL

  % 8
  erdoganavm27
  %92
 • 9.500,00 TL 7.860,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  7.760,00 TL

  % 17
  erdoganavm27
  %92
 • 7.999,00 TL 7.650,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  7.550,00 TL

  % 4
  erdoganavm27
  %92

Telefunken LED TV

LED TV’ler, yeni teknoloji ile tasarlanmış, yüksek görüntü kalitesine sahip televizyonlardır. Telefunken LED TV de bu teknoloji ile tasarlanmış televizyonların arasında gelir. LED televizyonlar, gerçeğe yakın görüntü kalitesinde tasarlanırken daha renkli görüntüler sunuyor. Bu televizyonlarda Augen teknolojisi vardır ve bu teknoloji Telefunken’e özeldir. Augen teknolojisinin özelliği, renklerin doğala yakın olmasıdır. Bu sayede izleyiciler televizyondaki tüm yayınları doğala yakın renklerle izleme avantajı elde eder. Telefunken’deki bu teknoloji öncelikle pikselleri algılamak yerine renk bilgisini algılar. Bu teknoloji sayesinde renk değerleri zirve yapar. Bu teknoloji, önemli avantajlar sağlar. Sunduğu en önemli avantaj da canlı renkler sayesinde nesnelerin çok daha canlı bir şekilde görünmesidir.

Telefunken LED TV İle İyi Seyirler

Telefunken LED TV İle İyi Seyirler

Telefunken’in özel teknoloji ile geliştirdiği LED TV’ler birbirinden fark ekran boyutlarında tasarlanır. Bunların arasında yer alan Telefunken 65 inç LED TV, 165 santimetre ekran genişliğine sahiptir. Augen teknolojisi sayesinde bu TV’lerde görüntüler çok daha nettir ve görüntülerde deformasyon görülmez. Ayrıca LED TV’lerin önemli özelliklerinden birisi, beyaz ve siyah bölümler arasındaki kontrast değerlerin dengelenir. Bu sayede cisimlerin tüm detayları, görüntülerin evin içinde olduğu hissine kapılmak söz konusu olabilir. Augen teknolojisinde tüm renkler düzeltilir. Böylece canlı renkler görülür. Televizyonlarda genelde sahte tonlamalar vardır ancak Augen teknolojisinde görüntüler doğal renklendirme ile izleyiciye sunulur. Bu teknoloji ile tasarlanan bir televizyonda güneşin doğuşu izlenirken geçekten güneşin doğuşunun izlendiği hissine kapılmak mümkündür. Telefunken LED TV’lerde program seyrederken gerçeklik algısı oluşabilir. Bu sayede izlenen görüntü ile bütünleşilebilir. Bu ayede izlenenin konusu ne olursa olsun küçük bir ayrıntının bile gözden kaçması mümkün olmaz. Bu da muhteşem bir TV izleme keyfi yaratır. İleri teknoloji ile tasarlanan bu televizyonlardan sonra bir başka cihazda program izleme keyfi son bulabilir. Çünkü hangi cihaz olursa olsun Telefunken’in geliştirdiği özel programlı ekran kadar izleme zevkini sunması mümkün değildir. Telefunken LED TV fiyatları da televizyonların boyutlarına göre değişir. Örneğin Telefunken 82 ekran LED TV fiyatları ile Telefunken 19 ekran LED TV fiyatlarının aynı olması düşünülemez. Aynı zamanda 22 inç, 32 inç, 39 inç, 40 inç, 42 inç ve 50 inç ekrana sahip olan televizyonların fiyatlarının da aynı olması mümkün değildir. Telefunken televizyonlarda ekran büyüdükçe fiyatın da yükselmesi kaçınılmazdır. Aynı durum diğer marka televizyonlarda da geçerlidir. Modeller fiyatlandırılırken ekran çözünürlüğünün yanı sıra diğer teknolojiler de göz önünde tutulur. Örneğin televizyondaki 2D ve 3D özelliği de fiyata etki eden önemli teknolojik ayrıntıdır. Bunların yanı sıra klasik, uydu alıcılı, satellite ve smart LED TV’lerde de fiyat farkı vardır. Söz konusu edilen bütün bu LED TV’ler, Telefunken’in geliştirdiği teknoloji ile tasarlanır ve böylece markanın televizyonunu kullanan herkes ekrandaki programı yüksek kalitede izleme imkanını elde eder. Televizyon sektöründe önemli bir konumda bulunan Telefunken, birbirinden farklı modellerle dizayn edilirken günümüzde üretilen tüm modellerde Augen teknolojisini kullanmıştır.

Tüm Programları Gerçekçi İzleyebilirsiniz

Tüm Programları Gerçekçi İzleyebilirsiniz

Augen teknolojisi sayesinde tüm Telefuken televizyonlarda maçların, dizi filmlerin, sinema filmlerinin, belgesellerin çok daha gerçekçi izlenmesine imkan veren Telefunken full HD LED TV, görüntü kalitesi ile tartışmasızdır. Ayrıca bu televizyonlara kullanılan teknolojisine göre en uygun koşullarda sahip olmak mümkündür. Satın alınan bir televizyonun 2D ya da 3D olup olmaması, programların yüksek görüntü kalitesi ile izlenebilmesini engellemez. 3D modelleri 3 boyutlu görüntünün gerçeklik algısını canlı ve renkli görüntü ile bir araya getirir. Ayrıca görüntüler daha gerçekçidir. 2D televizyonlarda ise renkler doğal haliyle görünür. En iyi ve en uygun bir televizyonu sunmak için sınıfındaki tüm LED TV modelleri ile rekabet yarışını sürdüren Telefunken, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunar. LED TV’ler arasında olan smart TV’ler bir yandan yüksek görüntü kalitesi sunarken ek teknoloji ile zenginleştirilerek internette gezinmeye imkan sağlar. Telefunken LED Smart TV ile bilgisayara ya da laptopa gerek kalmadan internetten film izlenebilir, sosyal medya kanallarında paylaşım yapılabilir, video izleme kanallarında yer alan tüm videolar izlenebilir. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden mesaj gönderilip gelen mesajlar okunabilir. Ancak LED smart TV’lerin fiyatının diğer LED TV’lere göre biraz daha yüksek olduğu bilinmelidir. Ancak LED smart TV bir kullanıcısına bir televizyondan beklenenin fazlasını verir. Tek yapılması gereken televizyonun wi-fi ayarını açmak ve internete giriş yapmaktır. Bu sayede internetin sonsuz dünyasına kolaylıkla giriş yapılabilir. Sahip olunan televizyonun uzun süre kullanılması ilk amaçtır ve bu nedenle en kaliteli olan tercih edilir. Gelişen teknolojiye bağlı olarak televizyon teknolojisi de sürekli olarak kendisini yeniler. Piyasada özellikleri birbirinden farklı çok sayıda televizyon modeli vardır. Elbette hepsi de farklı markalara aittir. Bütün markaların televizyon modellerini araştırmak en doğru yöntem olsa da satın alınacak televizyonda beli birkaç özeliğe dikkat etmek gereklidir. Tabii ki en başta gelen unsun televizyonun teknolojisi ile görüntü kalitesinin özelliğidir. Sonraki ayrıntı da fiyattır. Ancak fiyatı çok uygun denilerek kalitesiz bir TV almak da doğru bir karar değildir.

Televizyon Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Televizyon Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir televizyon almaya karar verildiğinde bazı hususlar göz önünde tutulmalıdır. Örneğin Telefunken full HD LED TV 122cm satın alınacaksa öncelikle bu televizyona neden ihtiyaç duyulduğuna karar verilmesi gereklidir. Film izlemekten keyif alınıyorsa, televizyon genellikle film izlemek için kullanılıyorsa, ilk kıstak görüntü kalitesinin kusursuz olmasıdır. Kaliteli bir görüntü içen Telefunken’in LED TV modelleri önerilir. Modeli ne olursa olsun televizyon ofis içinde kullanılacaksa kablosuz bağlantıya sahip olan cihazlar tercih edilebilir. Televizyondan uydu yayınları izlenecekse bu durumda dahili uydu alıcısına sahip olan modeller kullanılmalıdır. Bu sayede iki farklı cihaz tek bir üründe toplanmış olur ve yerden de tasarruf edilir. Beklentilere uygun olan televizyona sahip olmak için üzerinde durulması gereken bazı özelliklerin bulunduğu bilinmelidir. Bu konulardan birisi televizyonun teknolojisidir. Telefunken 32 inç LED Smart TV, 81 santimetre ekrana sahip olan bir televizyon modeldir ve görüntü kalitesi yüksektir. Bilindiği gibi bir dönemler plazma TV’ler moda olmuşken günümüzde LED TV’ler revaçtadır. Bu Televizyon & Ses Sistemlerinde en üstün teknolojiye sahip olman tercih edilmelidir. Televizyonun yenilenmesine karar verildiğinde Telefunken ile diğer markaların kıyaslanması tavsiye edilir. LED TV’ler, diğer televizyonlardan farklıdır LED teknolojisinde aydınlatma, görüntü panelinin arka bölümünde bulunan LED’ler sayesinde yapılır. Bu sayede LED TV’lerde enerji tasarrufu yüksektir. Bu nedenle LED TV’ler ünümüzde en çok tercih edilen televizyon olmuştur. LED TV’ler günümüzde en fazla tercih edilen modeller olurken, birbirinden farklı boyutlardaki ekranları ile de her tür alana uyum bağlayabiliyor. Telefunken LED TV’lerde de aynı durum söz konusu oluyor. Markanın özel olarak geliştirdiği teknoloji sayesinde en üst seviyedeki görsel netliğine sahip olan bir televizyon edinmek isteyenlerin öncelikle teknoloji karşılaştırması yapmalarında yarar vardır. Bu karşılaştırmalar Telefunken LED TV yorumlar aracılığı ile de yapılabilir. Yorumlar tamamen gerçekçidir ve kullanıcı deneyimlerini içermektedir. Bu sayede Telefunken TV’lerle ilgili en gerçekçi araştırma sonuçlarına ulaşılabilir, doğru karar vermek için en doğru kaynak kullanılabilir. Televizyon satın almaya karar verildiğinde de televizyonun boyutuna karar verilmelidir. Boyuta karar verilirken de televizyonun konulacağı odanın büyüklüğü göz önüne alınmalıdır. Daha fazla seçenek için Televizyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Telefunken
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Samsung (224)
LG (183)
Toshiba (44)
Vestel (343)
Philips (86)
Onvo (38)
Sony (63)
Hi-Level (14)
Dijitsu (71)
Grundig (34)
Regal (114)
Skytech (48)
Awox (46)
Sunny (45)
Tcl (40)
Axen (38)
Saba (36)
Altus (29)
Nordmende (25)
Telenova (24)
Next (19)
Profilo (19)
Woon (19)
Telefunken (18)
Botech (17)
Techwood (17)
Jvc (14)
Elton (12)
Seg (11)
Finlux (10)
Beko (9)
Arçelik (8)
Blaupunkt (7)
Nexon (7)
Navigold (4)
DijiTv (3)
Telefox (3)
Digipoll (2)
Strong (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(5)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Smart TV

(15)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

(15)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(8)
(7)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

(9)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL