Axen LED TV

Axen, kaliteli ve uygun fiyatlı televizyonların üretimini yapan Türk bir markadır. Marka geliştirdiği televizyon modelleriyle farklı tüketici gruplarının beklentilerine yönelik ürünler hazırlıyor. 20" ila 65" arasında değişen ekran boyutlarında ürün tasarımları gerçekleştiren Axen, farklı alanlarda kullanıma olanak sağlıyor. LED TV, Smart TV ve 4K gibi televizyon modelleri Axen markasının ürün çeşitliliği konusunda başarısını gösteriyor. Kullanıcı memnuniyetini sağlamayı birinci önceliği olarak belirleyen Axen, ürettiği tüm ürünlerle gelişen tüketici beklenti ve isteklerini en doğru şekilde karşılamayı amaçlıyor.

Axen Televizyonlarla Dev Ekran Keyfi

Axen Televizyonlarla Dev Ekran Keyfi

Büyük ekranlı televizyon modelleri gün geçtikçe daha fazla kullanılır hale geliyor. Axen, kullanıcıların isteklerini en iyi biçimde karşılamak için 3D LED TV, 4K ve Smart TV modellerinde 55" ve üzeri büyük ekranlı modelleri satışa sunuyor. Marka, en kaliteli televizyon izleme keyfini yaşatmak adına Curved ekranın kullanıldığı AX55 serisini üretiyor. 4K görüntü kalitesi sunan LED televizyon, en küçük detayları net olarak yansıtmak amacıyla 55" ekran genişliği sunuyor. Dev ekran keyfini farklı ekran modelleriyle bütünleştiren marka, 65" ekrana sahip AX65 serisi Axen Smart LED TV ile interaktif eğlenceyi büyük ekrana taşıyor. Dahili Wİ-Fİ bağlantısı sayesinde evleriniz birer sinema salonu ve konser alanına dönüşüyor. Tüm sosyal medya uygulamalarına yüksek hızda bağlantı yapan televizyon, dünyaya açılan yeni pencereniz durumuna geliyor. Büyük ekrana yakışır görüntü ve ses kalitesi gerçekleştiren Axen TV'ler, gerçekçi bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcıların vazgeçilmesi oluyor. En yeni teknolojik uygulamaları tasarımında kullanan Axen, yeni nesil dev ekranlı televizyonlarla izleme keyfini mükemmel hale getiriyor.

Kurulum ve Kullanımda Axen Konforu

Kurulum ve Kullanımda Axen Konforu

32 " ile 49" ekran büyüklüğüne sahip modeller, Axen televizyon modelleri arasında en çok tercih edilen ürün sınıfını oluşturuyor. Ev, ve ofis gibi alanlarda kullanıma uygun boyutlarda olması bu sınıftaki modellerin tercih edilmesini sağlıyor. 32" ve 49" sınıfında bulunan Axen LED TV Ilgaz serisi, satış ve beğeni sıralamasında ön plana çıkıyor. Orta segment ekranlı modellerin amiral gemisi olan Ilgaz serisi, tasarım ve uygulama özellikleriyle birçok farklılığı kullanıcılara sağlıyor. Şık ve ince kenarlı hatlara sahip olan seri, aynı zamanda dahili Wİ-Fİ, dahili uydu alıcı ve Smart TV farklı özellikleri bir arada sunuyor. Basit şekilde ayarlanan arayüze sahip olması, televizyonun kurulumu ve kullanımı sırasında kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Tek kumanda üzerinden kontrol edilerek harici bir ekipman kullanımına ihtiyaç duymaması, Axen LED TV yorumları incelendiğinde neden çok satılanlar arasında olduğunu kanıtlıyor. Taşıdığı özellikler ve uygulamalar Axen orta segment modellerini, fiyat performans konusunda rakiplerinden farklı bir seviyeye çıkarıyor.

Herkes İçin Farklı Bir Axen Televizyon

Herkes İçin Farklı Bir Axen Televizyon

Yerli bir marka olan Axen, üretim tesislerinin ülkemizde olması avantajını kullanıyor. Ülkemizde kurulu üretim tesisleri markanın her bölgeye ulaşması ve uygun fiyatlı ürünler geliştirmesine katkı sağlıyor. LED TV 4K modelinden, HD uydu alıcılı televizyonlara kadar geniş ürün çeşidini hesaplı fiyatlarla tüketicilerin karşısına çıkarıyor. Axen, kullanıcı ihtiyaçlarını inceleyerek, yüksek görüntü kalitesi ve ultra ince tasarım özelliklerine sahip televizyonlar geliştiriyor. Her yeni üründe yeni bir anlayış yaratmayı amaçlayan Axen, bu vaadini gelişmiş teknolojiden ödün vermeden yerine getiriyor. Sahip olduğu nitelikler incelendiğinde Axen LED TV fiyatları, rakiplerine göre daha uygun bir aralıkta yer alıyor. En küçük ekranlı modelinden en geniş ekranlı modeline kadar A ve A+ enerji sınıfında ürünler tasarlayan Axen, hem ürünü alırken hem de kullanırken tüketicilerin kâr elde etmesini amaçlıyor. Gelişen robotik teknolojinin desteğiyle yüksek kaliteli ve çevreye duyarlı ürünler Axen güvencesinde kullanıcılara sunulmaya devam ediyor.

Axen, LED TV

için 98 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Axen
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (30)
Arçelik (84)
Awox (133)
Axen (98)
Beko (36)
Bexel (2)
(278)
Finlux (67)
Fivo (2)
Grundig (100)
Hi-Level (8)
Hitachi (26)
Jameson (3)
LG (257)
Nexon (1)
Panasonic (18)
Philips (180)
Premier (1)
Profilo (116)
Regal (242)
Samsung (481)
Sanyo (4)
Seg (18)
Sharp (1)
Skytech (49)
Sony (83)
Sungate (2)
Sunny (268)
Telefox (34)
Telefunken (112)
Toshiba (25)
Vestel (329)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Smart TV

(23)
(23)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(9)
(6)
(6)
(6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dahili Wifi

(17)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

(7)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL