Filtreleri Temizle
Marka
Samsung

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

Başka bir kelime deneyin

Smart TV

Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Samsung LED TV

için 108 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Samsung LED TV

Günümüz teknolojisi sayesinde LCD TV'lerin geldiği son nokta LED TV'ler denilebilmektedir. LED TV'lerin LCD TV'lerden ayırt edici özelliği arka aydınlatma sistemi olarak CCFL özelliği değil LED ışıkların yardımıyla sağlanmış olmasıdır. Kullanılmakta olan arka ışık teknolojisi sayesinde ekranda görüntü oluşturulurken televizyonun kalınlığı devrimsel nitelikte inceltilmeyi başarmıştır. LED'ler elektrik enerjisini ışığa dönüştürebilen yarı iletken devrelerden meydana gelmektedir. LED ışıklar doğru polarma altında çalışırlar ve düzeneklerin uçlarına uygulanan gerilimle orantılı olarak televizyon ekranına ışık verebilir. Birçok kategoride üstün hizmet özelliği ve ileri teknolojik tasarımlarıyla kullanıcıyla buluşan Samsung, üstün nitelikte ses kalitesi ve şaşırtıcı nitelikteki zarif görüntüsüyle ürettiği LED TV'lerle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Samsun LED TV izleyiciye keyifli bir görüntü kalitesi sunmasının yanı sıra geleneksek televizyonlardan uzak bir fiziksel özellik ile tüketici karşısına çıkıyor. Gelişen teknoloji sayesinde televizyon izlemek her geçen gün daha keyifli bir durum haline gelmektedir. Spor, sinema, belgesel gibi birçok noktanın tutkusu olan izleyiciler için özel olarak tasarlanmış Samsun LED TV modelleri nitelikli görüntü ve ses kalitesiyle vazgeçilmez bir ekran keyfi yaşatıyor. LED TV'lerde üç tür LED ışığı kullanılmaktadır. Bunlar, kenardan aydınlatma, doğrudan aydınlatma ve dizi aydınlatma olarak üç şekilde üretimi sağlanmaktadır. LED TV'lerin diğer plazma ve LCD televizyonlarına göre bazı avantajları bulunur. Bunlar, %40 oranında daha düşük enerji kullanmaları, daha hafif ve ince bir yapıya sahip olmaları, gelişmiş renk seçenekleri sunması ve daha uzun ömürlü kullanılması gibi özelliklerdir. Daha geniş ekran ve yüksek çözünürlük özellikleriyle doyumsuz bir keyif veren LED TV birçok teknolojik üründe kullanıcı memnuniyetiyle öne çıkan Samsung'un üstün hizmetiyle tüketiciyle buluşmuştur. Televizyonda neredeyse her ayrıntının fark edilmesini sağlayan teknolojik tasarımı sayesinde oldukça gerçekçi görüntüler izlemenizi sağlayan Samsung, ürettiği farklı modeldeki televizyonlarla tüketiciye ürün sunmaya devam etmektedir.

Televizyon İzlemeyi Daha Keyifli Hale Getiren Samsung LED TV

Televizyon İzlemeyi Daha Keyifli Hale Getiren Samsung LED TV

LED TV modeli, tüplü televizyon ve LCD modelindeki televizyonlara kıyaslandığında oldukça ince ve şık bir tasarıma sahiptir. Teknolojinin sürekli gelişmesi sayesinde diğer modellerden en ayırt edici özelliği olan LED TV'lerde en belirgini siyah rengin bulunduğu bölgedeki LED’in kapatılarak ekranda daha fazla siyah tonunun elde edilebiliyor olmasıdır. Bu işlem sayesinde oldukça yüksek oranda kontrast değeri elde edilmektedir ve bu işlem sonucunda görüntü daha net bir hale gelir. LCD TV modellerinde lümens oranı 1: 10.000 ile 1:50.000 değeri arasındayken bu oran LED TV modellerinde 1:2.000.000 ile 1:5.000.000 arasında değişkenlik göstermektedir. LED TV'ler bu özellik sayesinde net bir görüntü kalitesi sunmasının yanı sıra sahip olduğu en önemli özelliklerinden biri daha düşük enerji tüketmesidir. Televizyon izlemeyi daha eşsiz bir keyif haline getiren Samsung LED TV fiyatları sahip olduğu diğer özellikler ve modelleri ile değişkenlik göstermektedir. Samsung LED TV'ler barındırdığı piksel teknolojisi sayesinde Full HD görüntü kalitesiyle keyif yaratmaya devam ederken görsel ve ses kalitesi ile kullanıcının tercih noktası haline gelmiştir. Sahip olduğu özelliği sayesinde başka bir cihaz ya da kumandaya ihtiyaç duymadan Samsung Smart LED TV keyfini sürebilir ve içerisinde bulunan uygulamalar sayesinde üstün televizyon keyfi yaşayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde televizyonun içerisinde bulundurduğu işlemi sistemini kullanarak televizyon üzerinden internete bağlanabilir ve özel geliştirilmiş uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu özellik kullanıcılar tarafından televizyona eklenilen multimedya özelliği olarak yorumlanabilir. Televizyon satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise ekran boyutudur. Televizyonun boyutu kullanılmak istenilen ortam ile uyumlu bir oranda olmalıdır. Büyük bir alan için satın alacağınız daha küçük ekran boyutundaki bir televizyon, göz rahatsızlığı hissetmenize ve görüntü kalitesinden yeterince verim alınmamasına neden olabilir. Samsung, tüketicinin farklı boyut ekran ihtiyaçlarını karşılamak için 24 inch ve 65 inch arasındaki modelleriyle hizmet vermektedir. Televizyonu kullanmak istediğiniz alanı belirledikten sonra o alana uygun ekran boyutunu belirleyip Samsung televizyon modellerini inceleyebilirsiniz. Gelişen teknolojinin sunduklarından faydalanarak eşsiz bir televizyon izleme keyfi sunmakta olan Samsung, üstün görüntü ve ses kalitesi ile dikkat çekiyor. Günümüzde akıllı saat, akıllı telefon gibi teknolojik aletleri sıkça görebildiğimiz özelliği Samsung televizyonlarında da görmemiz mümkün. İşletim sistemi olarak Tizen'i kullanması sayesinde Smart TV modellerinde akıllı ekran özelliklerini görmemiz mümkün oluyor.

 İşinizi Kolaylaştıracak Özelliklere Sahip Samsung LED TV

İşinizi Kolaylaştıracak Özelliklere Sahip Samsung LED TV

Akıllı televizyon modelleri sayesinde internete direkt olarak bağlanabilir ve telefonunuzda ya da bilgisayarınızda kullandığınız uygulamaların bir çoğunu televizyonunuzda kullanabilirsiniz. Samsung, televizyonlarında kullandığı Tizen işletim sistemi sayesinde internet erişimi, uygulama ve oyunlara daha kolay ulaşmamızı sağlıyor. Bu avantajlardan yararlanmak için Smart özelliği olan bir televizyon modeli seçmemiz gerekiyor. Televizyonlarda kullanılan işletim sistemi aynı zamanda televizyonun arayüzü anlamına gelmektedir. Samsung'un kullandığı Tizen işletim sistemi sayesinde televizyonunuzda uygulama ve oyunlara erişebilmenin yanı sıra daha hızlı işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Kullanıcı memnuniyeti en üst düzeyde olan müşterilerin Samsung LED TV yorumları bölümünü inceleyerek siz de televizyon sahibi olmadan önce paylaşılan yorumlardan bilgi edinebilirsiniz. Elektronik cihazlar günümüzde birçok yaşam alanında kullanılan olmazsa olmazlar haline gelmiştir. Satın almadan önce birçok elektronik cihazı işlevsel ve fiziksel özelliklerine göre inceleme ihtiyacı duyulur. Bunun sebebi kullanım amacı ve alanı için uygunluk göstermesi veya gelişen teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanıyor olmasıdır. Samsung kullanmış olduğu işletim sistemi sayesinde keyifli bir ekran deneyiminin yanı sıra birçok uygulamaya televizyonunuz sayesinde erişmenize kolaylık sağlıyor. Samsung TV modelleri arasında bulunan Smart TV özelliği entegre edilmiş televizyon modelleri, telefon ya da bilgisayar gibi diğer bir teknolojik cihaza gerek duymadan sosyal medya kullanmak, oyun oynamak ve birçok uygulamaya girebilmek gibi imkanlar sunuyor. Günümüzde dizi, film ve belgesel türlerini barındıran platformların sıkça kullanılıyor olması Smart TV özelliğine sahip televizyonlara olan ilgiyi arttırmıştır. Bu deneyimden faydalanabilmek için Samsung LED TV 102 ekran modelini inceleyebilir ve Smart TV özelliği sayesinde televizyonunuzla eşsiz bir keyif yaşayabilirsiniz. Sadece Wi-Fi bağlantısı kurularak bu işlem gerçekleştirilir. Smart TV özelliği sayesinde bilgisayar ya da başka bir aparata ihtiyaç duymadan televizyonunuzu kolayca sosyal medya uygulamaları ya da internete girebileceğiniz bir platform haline getirebilirsiniz.

Samsung LED TV'nin Şaşırtıcı Özelliklere Sahip Ekran Kalitesi

Samsung LED TV'nin Şaşırtıcı Özelliklere Sahip Ekran Kalitesi

Televizyon teknolojisi her geçen gün kullanıcıyı şaşırtmaya devam ediyor. Günümüzde sunulan imkanlar daha keyifli bir televizyon izleme imkanı sunarken sahip olduğu fiziksel ve işlevsel özellikleri sayesinde kullanıcının ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Samsung LED TV'ler aydınlatma işlemini, görüntü panelinin arkasında bulunan LED ışıkları yardımıyla yapmaktadır. Kullanılan bu yöntem sayesinde oldukça fazla oranda enerji tasarrufu gerçekleştirilir. Televizyon almak isteyen kullanıcıların bu özelliğe oldukça dikkat ettiği bilinmektedir. Samsung daha düşük enerji tüketimiyle müşterilerine daha keyifli bir televizyon keyfi sunmaktadır. Günümüz televizyon piyasasında en çok satılan model arasında yerini almayı başaran LED TV'ler her seviyede ışıklandırmaya uygun olarak tasarlanmış olup kullanıcının rahatlıkla kullanmasına uygun olarak üretilmiştir. Gelişen teknolojinin imkanlarından yararlanılarak üretilen LED TV modelleri, işletim sistemi ve kullanılan ışık panelleri sayesinde teknoloji alanında başarılı ürünler sunan Samsung bünyesinde hizmet vermeye devam ediyor. Samsung QLED TV en üst seviyede renk doğruluğu, kontrast yüksekliği, daha geniş izleme açısı ve bulanıklık bulundurmayan teknolojik tasarımı sayesinde günümüz koşullarının en iyi teknik özelliklerine sahip modelleri arasında yer alıyor. Diğer modellere oranla daha ince bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra gerçek renk oranına en yakın özelliklere sahip olmasıyla bilinmektedir. Ekran parlaklığı değişkenlik gösterdiği sırada bile renklerin canlılığını kaybetmemesi ilkesiyle tasarlanan QLED TV'ler en yüksek parlaklık seviyesinde dahi renklerin soluklaşmasını engellemektedir. Şaşırtıcı özellikleriyle tüketiciyle buluşan bu modeller, renk derinliği, parlaklık, canlılık ve gerçek renk açısından kullanıcılarına üst düzey bir ekran keyfi sunmaktadır. Samsung tarafından geliştirilen QLED teknolojisi oldukça geniş imkanlar sunmakla birlikte koruyucu cam ve LED aydınlatma sistemi arasında oldukça ince olan ekstra bir katman yerleştirmiştir. Bu katmanın boyutu 2 ila 10 nanometre arasında değişkenlik gösteren saç telinden daha ince bir kalınlığa sahip teknolojik parçacıklardır. Yerleştirilen kuantum parçacıklarına ışık verildiğinde her biri farklı bir renk verme özelliği ile tasarlanmıştır ve kuantum noktalarının yaymış olduğu renkler sahip oldukları boyutlara göre değişkenlik göstermektedir. Boyutu 10 nanometreye yakın olan parçacıklar ışık tayfının kırmızı rengine daha yakın görüntü sergilerken, boyu 2 nanometreye yakın olan parçacıklar ışık tayfının maviye yakın renklerini yaymaktadır.

 Samsung QLED TV ile Bütün Renkleri Keşfedin

Samsung QLED TV ile Bütün Renkleri Keşfedin

Samsung'un geliştirmiş olduğu QLED teknolojisinin temelinde bulunan kuantum noktaları, çekirdekleri ve dış kabukları özel bir metal alaşım sayesinde üretilmiştir. Çalışma prensibi olarak kuntum noktalarının televizyona güç vermesiyle çalışan QLED TV'ler gücün transfer olması esnasında kendi ışığını yayabilecek düzeye gelmektedir. Geliştirilen bu teknolojinin kullanıcıya sağladığı iki avantaj söz konusudur. İlk olarak LED aydınlatma sistemine ilave olarak geliştirilen kuantum noktaları sayesinde daha parlak bir görüntü kalitesi sunulmaktadır. Diğer bir avantajı ise; kuantum noktalarından her birinin ekrandaki görüntüyle eş olarak kapanabilmesi sayesinde daha derin siyah renk oranları elde edilmektedir. Daha önce üretilmiş olan modellerin daha üst düzeyinde üretilen QLED TV'ler önceki teknolojinin aşamadığı bazı sorunların üstesinden gelmeyi başarmıştır. Televizyon ekranında görüntü kalitesini doğrudan etkileyen özelliklerden olan parlaklık ve renk gerçekçiliği konusunda izleme keyfini doğrudan etkileyen yeni özellikler sunmaktadır. Samsung teknolojisinin geliştirmiş olduğu QLED modeli, hem kullandığı LED arka aydınlatma paneli sayesinde hem de yeni kuantum parçacıklarının kendi yaydığı ışıkla daha yüksek parlaklık imkanı sunuyor. Samsung QLED televizyon modellerinde 1500 ile 2000 nit arasında parlaklık değeri imkanı bulunmaktadır. OLED modelindeki televizyonlarda bulunan aydınlatma panellerinin en verimli olduğu renk doğruluğu ve kontrast konusunda da QLED TV modellerinin daha etkili sonuçlar verdiği bilinmektedir. QLED TV modellerinin tamamen açılır kapanır özelliklere sahip kuantum noktaları sayesinde OLED modelinin çalışma şekline yakın olmasıyla birlikte sonsuz oranda kontrast oranına yakın sonuç edebilmektedir. Bu kuantum noktalarının her biri farklı bir renk verebilme özelliği bulundurduğu için bir milyardan fazla renk seçeneğiyle karşımıza çıktığı bilinmektedir. Tüm bu özellikleriyle QLED modeli televizyon teknolojisi açısından gelinmiş en üst noktayı temsil ediyor. Geliştirilmiş renk gerçekçiliği ve yüksek parlaklık oranını aynı anda sunabilen başka bir televizyon teknolojisinin olmamasıyla birlikte standart görüntünün yanı sıra HDR içerikli görüntülerin de en verimli bir şekilde izletme imkanı sunmaktadır.

 4K Özelliği ile Samsung LED TV'ler Sizi Bekliyor

4K Özelliği ile Samsung LED TV'ler Sizi Bekliyor

Samsung 4K LED TV 4K çözünürlüğe sahip televizyon modelidir. Çözünürlük terimi, piksellerin televizyon ekranındaki bir araya getirilme oranı olarak tanımlanır. Ekrandaki görüntüler her bir pikselin tek tek bir araya gelmesiyle meydana gelmektedir. Piksel sayısının fazla olması daha yüksek çözünürlükte bir görüntü kalitesi ortaya koymaktadır. İngilizcede K terimi 1000 sayısını ifade eder yani 4K televizyon modellerinde yaklaşık olarak 4.000 piksel yatay çözünürlükte bir araya getirilmektedir. 4K televizyon modellerinde Full HD kalitenin yaklaşık olarak dört kat daha fazla piksel bulunmaktadır. Aynı boyuttaki bir televizyondan Ful HD ve 4K görüntüsünü ayrı olarak izlediğinizde piksel yoğunluğu olarak 4K görüntüsünün daha net ve canlı olarak izleyebilirsiniz. Bu özelliği kullanabileceğiniz büyük ekran boyutundaki 4K televizyon modelleri Samsung bünyesinde sizleri bekliyor. Yüksek çözünürlüğe sahip televizyonlar için piksel oranı, anı boyuttaki daha düşük çözünürlüklü bir televizyona göre daha düşüktür. Bu sayede izleme mesafesi sınırlanmamış olup sürükleyici bir ekran deneyimi yaşamanız mümkün hale geliyor. 4K teknolojisi günümüzde sinema görüntü kalitesi standardı haline geldiği için televizyonun HDR özelliğini ön plana çıkarmasıyla dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde kontrast parlaklığına bağlı olarak gizlenen renkler ekranda yer alabilmekte ve gerçeğe en yakın görüntü izleyiciye sunulmaktadır. Her zaman daha kaliteli bir ekran deneyimi yaşatmayı hedefleyen Samsung, geliştirilen 4K modeli ile yüksek çözünürlüklü görüntüleri sergileyebiliyor. Bu sayede izlenen görüntüde karanlık bölümlerde koyu renkler daha ön plana çıkabiliyor ve daha parlak görüntüde gizlenmiş olan renkler izleyiciden kaçmıyor. Televizyon farklı açılardan izlendiğinde dengeleyici özelliği ile hiçbir detay kaybolmamış ve her açıdan kolaylıkla izleme imkanı sunuyor. Samsung LED TV ekran özellikleri arasında çoklu ekran sistemi yer almaktadır. Bu sayede farklı içerikteki programlar birden fazla olabilecek şekilde tek ekranda izlenme imkanı sunuluyor. İçerdiği işlemcisi sayesinde izlediğiniz bir programa ara vermeden aynı zamanda onun hakkında yazılan bilgilere erişebilmeniz mümkün hale geliyor. Tek ekranda izlenilen program ya da uygulama kapatılmadan farklı bir uygulama açıldığında herhangi bir yavaşlama söz konusu olmadığı gibi eş zamanlı olarak aynı hızda içeriğe erişim kolaylığı sağlanmaktadır.

 Gelişen Teknoloji Samsung LED TV Ekranlarında

Gelişen Teknoloji Samsung LED TV Ekranlarında

Teknolojik aletleri sık sık kullandığımız bu günlerde satın alınmadan önce işlevsel ve fiziksel özelliklerine dikkat edilen en önemli cihazlardan biri televizyondur. Kullanılan alana göre boyutu, görüntü kalitesi, Smart özelliği, çözünürlük oranı gibi birçok noktada farklılık gösteren televizyon modelleri Samsung kalitesi altında tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Her gün gelişen teknolojik sistemleri yakından takip ederek en verimli ekran deneyimi sunarak televizyon üretimi yapan Samsung LED TV'ler büyüleyici bir ekran deneyimi yaşatıyor. Sahip olduğu işletim sistemi sayesinde kesintisiz bir deneyim yaşatırken düşük enerji tüketimi avantajıyla cebinizin dostu olmaktadır. İşlevsel özellikleri bakımından oldukça zengin bir teknolojiye sahip Samsung 102 ekran LED TV fiyatları içermiş olduğu diğer özellikleri bakımından çeşitlilik göstermektedir. İçermiş olduğu 3D teknolojisi sayesinde üç boyutlu gözlükle birlikte Full HD 3D görüntüleri izleyebilirsiniz. Bu özelliklere sahip program, film, belgesel gibi görüntüleri izlediğiniz esnada yüksek çözünürlük sayesinde izlediğiniz görüntünün keyfini yaşayabilirsiniz. Gölgelendirme tamamen ortadan kaldırarak eğlenceli bir ekran keyfi yaşatan 3D özellikli televizyonlar Samsung bünyesinde hizmet vermeye devam ediyor. Ekranın düz bir şekle sahip olmasına rağmen nesnelere ve alanlara değişik seviyelerde karşıtlık geliştirme uygulanarak elde edilen 3D görüntüler izleyiciye en gerçekçi ekran deneyimi yaşatabiliyor. İzlenilen görüntünün derinliğine inebileceğiniz ve tüm detayları üstün teknolojisi sayesinde takip edebileceğiniz Samsung LED TV'lerin özelliklerini detaylıca inceleyebilmek için ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.