Filtreleri Temizle
Marka
Vestel

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

Başka bir kelime deneyin

Smart TV

Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vestel LED TV

için 79 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Vestel LED TV

Vestel marka LED TV televizyonların görüntü kalitesi sayesinde televizyon izleme deneyiminiz yeni bir boyut kazanıyor. Teknolojinin size sunabilecekleri bir ekran mesafesi kadar yakınınızda duruyor. Televizyon teknolojisinde Türkiye'nin hatta Avrupa'nın da önde gelen firmalarından biri olan Vestel, özellikle LED TV teknolojisi ile ürettiği televizyonları iç ve dış pazarda önemli bir yere sahiptir. Vestel LED TV teknolojisine kendi markasına özgü getirdiği yorumla hem daha canlı hem de kaliteli bir televizyon izleme deneyimine sahip oluyorsunuz. Vestel LED TV modelleri konusunda da oldukça geniş bir yelpazeye sahip olması ile çok farklı gelir düzeyindeki insana da ulaşabilmeyi başarmıştır. LED TV nedir sorusunun ilk cevabı beyaz ve siyah renkler arasında kontrast farkının oldukça yüksek olmasıdır. Aynı zamanda görüntü LED ışıklar aracılığıyla arka yüzeye düştüğü için daha ekonomik bir elektrik tüketimi yapmanızı sağlıyor. Bu sayede gerçeğe yakın görüntü kalitesi, inceliği ve daha uzun süre kullanım imkanı ile hayatınıza güzellik getiriyor. Türkiye'nin televizyon teknolojisinde öncü markalarından biri olan Vestel LED TV teknolojisinde farklı boyutlarda ve modellerde ürettiği televizyonlar ile neredeyse her bütçeye ve zevke hitap eden bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Vestel LED TV fiyatlar modellere göre farklılık gösterirken aynı zamanda LED TV tavsiye edilen bir izleme alışkanlığını da müşterileri ile buluşturuyor. Farklı kullanım alanlarına göre LED TV ölçüleri de değişmektedir. Bu bağlamda LED televizyon satın almanızı sağlayacak en önemli nedenlerden biri hem LED TV’lerin daha hafif olması hem de görüntü kalitesinin ve derinliğinin daha gerçekçi bir deneyim sunuyor olmasıdır. Vestel LED televizyon konusunda yapmış olduğu yenilikçi girişimlerle Türkiye'nin en büyük televizyon üreticisi olmaya devam ediyor.

Vestel LED TV Ürünleri Nelerdir?

Vestel LED TV Ürünleri Nelerdir?

Beş farklı LED TV modelleri ile müşterileri ile buluşan Vestel, hem farklı renk seçenekleri hem de görüntü kalitesi olarak çok geniş bir skalada LED televizyonu müşterileri ile buluşturmuştur. Her bütçeye ve her ihtiyaca göre Vestel LED TV fiyatları değişkenlik göstermektedir. Vestel LED TV modelleri arasında 5 Serisi (Satellite), Color Serisi, Smart, 4K Smart ve V-UHD olmak üzere beş farklı LED televizyon modeli bulunmaktadır. Bu beş seride de müşterilerinin ihtiyaçlarına göre seçenekler sunmuştur. LED TV ölçülerinde de her mekana göre 22 inç yani 55 cm'den 75 inç 189 cm'e kadar geniş bir aralığa sahiptir. Tüm LED TV modelleri enerji tasarrufu özelliğine sahip olması ile bütçe dostudur. Aynı zamanda tüm Vestel LED TV modelleri ultra dinamik kontrast özelliğine sahiptir. Bu sayede renk kalitesinden ödün vermeden bütçenize uygun bir Vestel LED TV bulabilirsiniz. Color serisi farklı renk seçenekleri ile küçük mekanlar için üretilmiştir. Vestel LED TV yorumları arasında mutfak televizyonu olarak önerilmektedir. 5 Serisi ise, ultra ve süper dinamik kontrast olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. Dolayısıyla LED TV ekran çözünürlükleri de buna bağlı olarak değişmektedir. Aynı zamanda Vestel'in 5 Serisinde bulunan TV modelleri HD dahili uydu alıcı özelliğine sahiptir. Bu modellerde Smart TV özelliği yoktur. LED televizyon seçenekleri arasında daha yüksek teknolojiye sahip olmak isteyenler için ise Smart, 4K Smart ve V-UHD modelleri bulunmaktadır. Görüntüde çığır açmak isteyenler için LED TV 4K desteği ile, daha güçlü bir video görüntüleme kalitesine sahip televizyonlar da bulunmaktadır. Aynı zamanda bu serilerdeki Vestel LED televizyon özelliklerinden biri de Smart TV ayrıcalığıdır. Bu sayede televizyonunuz aynı zamanda internete bağlanan, uygulamalar aracılığı ile farklı işlemler de yapabileceğiniz bir cihaza dönüşmektedir. Özellikle Smart, 4K Smart ve V-UHD LED televizyon modellerinde Bluetooth özelliğinin yanı sıra sosyal medya uygulamaları, Tivibu, Lig TV gibi Smart televizyon özelliklerine de sahiptir. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki 4K Smart ve V-UHD Vestel LED TV modelleri 4 çekirdek ve ses teknoloji olarak ise subwoofer özelliğini bünyelerinde bulundurmaktadır.

Ekranlarınızda Vestel LED TV Kalitesi

Ekranlarınızda Vestel LED TV Kalitesi

1984 yılında Manisa'da kurulan ve tek bir lokasyonda üretimine halen devam eden en büyük endüstriyel tesislerden birine sahip olan Vestel, 1994 yılından itibaren Zorlu Holding bünyesinde üretimlerine devam etmektedir. En önemli amaçlarından biri teknolojiyi ulaşılabilir bir hizmet olarak müşterilerine sunmasıdır. Hem kaliteli hem de ulaşılabilir teknoloji misyonları sayesinde sadece Türkiye'de değil, ihraç ettikleri ülkelerin her geçen gün giderek artması ile de dış pazarda da önemli bir yere sahip teknoloji markasıdır. Beyaz eşyadan elektrik elektroniğe ve savunma sanayisine kadar birçok alanda üretim yapan ve yurt dışı ve yurt içi toplam 23 şirkete sahip olan küresel bir markadır. Aynı zamanda sadece üretim alanında gösterdikleri başarıyla değil aynı zamanda hem müşteri memnuniyeti hem de müşterilerinin kişisel verilerinin güvenliğini sağlama konusunda gösterdikleri özveri ile de Türkiye'deki seçkin markalardan biri olmuştur. Müşteri memnuniyeti söz konusu olduğunda Türkiye'nin dört bir yanında bulunan mağaza ve teknik servis imkanları ve 7/24 ulaşılabilen müşteri hizmetleri sayesinde her zaman kaliteli bir teknolojik deneyimin adresi olmuştur.

Vestel LED TV Ürünlerinin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Vestel LED TV Ürünlerinin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Vestel LED TV panelleri Slim LED ve LED olmak üzere iki farklı seçenekle müşterileriyle buluşmaktadır. Görüntü kalitesini en üst seviyeye taşıyan ve Vestel markasının kendi üretimi olan Pixellence teknolojisine sahiptirler. Bu sayede daha net ve canlı görüntü elde edilir. LED TV ölçüleri televizyonun modeline ve çözünürlük tercihine göre farklılık göstermektedir. Vestel LED televizyon modellerinin hepsinde program hafızası özelliği, çocuk kilidi, otomatik kanal arama, bir önceki programa tek tuşla geçebilme, zaman ayarlı kapanma ve yayın bittiğinde otomatik kapanma özelliğine sahiptirler. Aynı zamanda her iki Vestel LED TV modelleri uydu, HDMI, USB ve PC girişini bulundururlar. Eğer Smart veya LED TV 4K özelliğine sahip olsun istiyorsanız Vestel LED TV fiyatları sahip oldukları özelliklere göre farklılık göstermektedir. Vestel Quantum renk paleti özelliğine sahip LED televizyonları renk ve görüntü kalitesini üst düzeye taşımaktadır. Bu sayede daha canlı ve parlak bir görüntü elde edilir. Aynı zamanda dahili 4K uydu alıcısı bulunan LED televizyon modelleri ile harici bir uydu kullanmadan LED TV 4K görüntü kalitesine sahip yayınlar ve videolar kolayca gösterir. Bununla birlikte 4K Ultra HD teknolojisine sahip LED TV seçimi yapıldığı zaman Full HD özelliğine sahip bir LED televizyondan 4 kat daha yüksek bir görüntü kalitesine sahip olursunuz. Bu sayede, net, canlı, keskin ve neredeyse 3 boyutlu görsel hissi veren LED TV panel özelliği ile keyifli bir televizyon deneyimi yaşamış olursunuz. LED TV 4K ve Smart TV özelliğine sahip panellerde televizyondan internete kolayca bağlanmanızı sağlayan kablosuz Wi-Fi özelliğine de sahiptir. Aynı zamanda Vestel LED TV özelliklerinden biri de Vestel Smart Center'dır. Bu özellik sayesinde tablet ve akıllı telefonlarınızı televizyonunuzla eşleştirebilir, verileri birbirleri arasında aktarabilirsiniz. Sadece veri aktarımı olarak değil, bu özelliğinin yanında televizyona bağlanan mobil cihazınızı kumanda olarak da kullanabilirsiniz.